Tyxo.bg counter Как да задържа вниманието й занапред?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 20, 2018, 18:30:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да задържа вниманието й занапред?  (Прочетена 1749 пъти)
EL_Diablo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« Отговор #15 -: Юли 02, 2018, 08:28:05 »

btw, принципно даваш много точни и готини съвети и коментари, но в случая няма как да подмина ето тази част
Цитат
След обед или в началото на вечерта и драсни едно съобщение. Кратко. Без значение по кво (вайбър, смс, фб). "После сиг ще мина. Ще ти звънна". Като си с ясната идея, че няма да стъпиш в шибаната дискотека, пък ако ще да те чака там гола, по пичка, да правите тройка с братовчедка и, пред очите на всички.
От там нататък, се надяваш вечерта и да е тъпа. Да и стане скучно. И да се надява/да очаква че ще дойдеш, евентуално да внесеш свежест. (Шанса не е голям, но е нещо). И това да създаде някаква емоция да те погони. Биеш си паса. Забавляваш се с приятели, и ако излезете някъде, даваш всичко от себе си, да се запознаеш поне с нещо ново, и да си изкараш интересна вечер.
Ако тази случайно се излъже и почне да ти пише "кво става, ще идваш ли", и отговаряш бавно, кратко и неясно. Така или иначе се предполага, че си се запознал с момиче в дискотеката. Има логика да си зает. Неща от типа на "по-късно", "ще видим", "тук е яко, за сега съм тук. Ще се чуем". Ако вземе да настоява и да ти се моли (само тогава, и само след поне 2 опита от нейна страна), можеш да пробваш да я викнеш при теб. Ако откаже, игнорваш.

Сега, извинявай, ама това не е ли типичната женска игра??? С всичките тези недомлъвки и откровени лъжи... Има доста други варианти по които може да го отиграе, но не и този. Сори, просто не ми седи мъжки...
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 833

Профил
« Отговор #16 -: Юли 02, 2018, 16:21:26 »

Сега, извинявай, ама това не е ли типичната женска игра??? С всичките тези недомлъвки и откровени лъжи...
Да, И? Нали дава резултат, щом я ползват. Щом предизвиква в отсрещния реактивност, значи е на мястото си. Кво по-добро от това да ги биеш с много на нула в тяхната игра. Ето ти доминация - превъзходство.
От женската игра можеш да научиш страшно много. Щом я практикуват значи им действа.

Ок, съгласен съм, ако ти наистина вярваш, че определени действия са недостойни, не те кефят, и имаш реални причини за това - да, подкрепям. Не ги прави.
Обаче да подкрепяме нещо с клишета и народни лафчета на сляпо доверие, само защото звучат готино - това е граница за нас (ненужна) - това вече е типично по женски.

Как да определяме коя игра е мъжка, коя женска? Ето - мъжко е да плащаш, да се грижиш и да пренебрегваш своите потребности. Мъжко е да си кавалер. Да отваряш врати, да се съобразяваш, да носиш навика на саможертвата. Мъжко е да търпиш.
И така цял живот. Един ден влизаш във форума и само за няколко часа, вече не е мъжко. Нови гледни точки, нови разбирания. В крайна сметка, важно е единствено кво има в торбата, не какъв цвят е торбата.

Ето ти още малко от всеизвестните, обикалящи по света на различни езици. - Всички мъже са лъжци. Обещават, а нищо не правят. Дават ти надежда, ама празна и куха. Възползват се. Използвачи. (типочно женската игра, нали)
Както забелязваш, това е в разрес и в пълна противоположност на горното - другия полюс. Тези мъже не са същите от онези горе. Там, с вратите. Обаче забележи, най-интересна е думичката "всички", за това я подчертах. Е, как така, всички, като и онези горе са създали цял стереотип и стотици клишета. Честно казано, не знам. Множе би думата "всички" е добавена за тежест. Може би, горните изобщо не участват в класацията, не са в играта, или изобщо не ги вписват в думата "мъже", въпреки, че и горе се съдържа и то като подлог в изречението. А, може би в комбинация от всичко изброено.

Така, че колега, съвета ми към тебе е, да не лепиш определения и полови етикети безразборно за да имат, а надникни какво има в торбата. Ако беше типично женска игра, би следвало, да не дава никакъв резълтат в/у жени, и да не им влияе.

Накрая, ще спомена и "моралната" гледна точка в половото разделение на играта (ако за това става дума), въпреки, че горе я засегнах.
Значи те могат да ме класифицират и приемат като резерва, план "Б", и разнообразяване при нужда (такава е субкомуникацията в такава ситуация), и аз трябва да се примиря със съдбата си. Поради простата причина, че това си е част от "класическата женска игра".

Аз не мога да произхождам от тази позиция, и трябва към всички момичета в живота ми да съм открит и точен, да субкомуникирам и да ги приемам като "главната роля", без значение отношението им към мен, инвестициите и вайба ни. Или просто да ги премахна от живота ми. Защото просто го няма в мъжкото меню на играта.

Не. Не мисля, че играта има пол.
Мисля, че всеки пол се е специализирал в част от играта, а хората обичаме да лепим етикети, щото едно от най-страшните неща е да не мойш да отговориш на "кво е тва?".
Активен
EL_Diablo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« Отговор #17 -: Юли 03, 2018, 08:30:35 »

Аз не казвам, че не влияе и не дава резултат, но нали уж в този форум се борим точно срещу това поведение на жените и се тръби, че ако една жена ти се държи по този начин веднага трябва да се кастри и реже до кокъл. Пък извендъж от твоя коментар се оказва, че трябва да действаме точно по този начин и само крайния резултат е важен... Пак казвам, за конкретния случай има поне 3 различни варианта (дори единия си го споменал в по-преден коментар) по който може да се отиграе без да се стига до лъжи и шикалкавения.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Юли 03, 2018, 19:05:07 »

Аз не мисля, че форума е с цел някаква борба и движение срещу нещо. Нито смятам, че пикап основите са с такава цел.
Форума е за ефективно сваляне на мацки. Не смятам и, че на заден план има подобни идеологии, да променяме жените, да се борим срещу тяхно общество или подобни. Може би си схванал грешно идеята. А може и да ти допада, но все пак бъди реалист. Определяй и преценявай обстоятелствата и причините зад тях.

Да се върнем към мацките. Основното което е открил пикапа е зависимостта към ефективност. Кое я повишава. И това е точно същото. Ти да водиш, а тя да те следва. Ти да доминираш, а тя да е зависима. Тя да инвестира, ти да оценяваш. Тя да влезе в този твой фрейм, а не ти в нейния - който е на обратно. На това ни е научил форума, и практиката го е доказала. Спор няма. От тази гледна точка, би следвало и тя да не се дава без бой. Кой - когото ситуация. И логично да не толерираш това което е срещу теб. Не е казано да не го използваш. Това е като да отидеш на война с празна пушка, защото не искаш да стрелят по теб. И да кажеш "ама аз воювам срещу тях, понеже не толерирам насилието. За това няма да ги стрелям, а ще ги бия с прегръдки", и да вярваш, че ще ти се получи.
И така. Идеологията ти е хубава от към ефективност, но е неприложима на практика според мен. Ти няма да промениш нито пазара, нито масата, нито природата и хилядите години еволюция с шепа ценности. Ти няма да пренапишеш правилата на играта. Но можеш да я научиш и да я приемеш, такава каквато е написана вече.

Чел си книги за войни, гледал си филми. Историята е бъкана с примери за велики пълководци, постигнали невъзможни постижения. Стотици са. Гледал си ги, ама съпоставял ли си ги. Замислял ли си се кое е общото м/у всеки един от тях, без значение кой. Мислили са различно от епохата в която са съществували. Това винаги се е забелязвало. Мислили са нестандартно спямо духа на времето си. Възприемали са света такъв какъвто е, извън малкото общество, моралните му ценности, обичаи и традиции. Това ги е правило различни в очите на околните, странни, скандални, и дори неморални. А те просто са се попитали "защо?". Просто са искали отговор извън малкия свят в който са затворени.
Сети се за всяка една историческа личност, за който знаеш нещо, и ги сравни.

Има една книжка, написана от един тип (има и филм за него). Най-ярко се наблюдава там заради контраста. Заради строго моралното общество и заклет традиционализъм на феодална Япония, и може би най-прочутия и представител. С коренно различен начин на мислене, разбирания и ценности. По неговото време е бил най-известния човек след императора. Бил е смятан за един ужасен пример, за боклук и за провал. В днешно време е известен като най-великия самурай. Книгата е ръкописа на петте пръстена.
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #19 -: Юли 05, 2018, 23:07:25 »

... Основното което е открил пикапа е зависимостта към ефективност....

Братле ти кога ще започнеш да пишеш книги ?

А инак се чудя плащат ли ти за да отговаряш толкова подробно и пълноценно на всяка тема или ти е хоби или може би вселената те задължава да жертваш огромна част от времето си да четеш и помагаш на колегите като отговаряш на всяка тема за което РЕСПЕКТ ще трябва да изчакам 2 часа че инак ми дава греща и не мога да дам реп отново и отново.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
stariqznae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #20 -: Юли 13, 2018, 11:01:50 »

Така.., как се разви историята :

Към 8-9 часа вечерта й пиша (въпросния ден с излизането с нейната компания се случва това):
Аз: Здрасти. Ще пробвам да дойда, но ще е по-късно. Стига да не се напиете за час и да си тръгнете към 1-2 часа?
Тя: Аз няма да ходя.
Аз: Ъх?
Тя: Много ме боли корема.
Аз: От какво така?
Тя: Познай..
Аз: Ясно дошло ти е. ( викам си тая има баси нередовния цикъл, ама добре )
Аз: Пии от онези твоите мега зверски прахчета.
Тя: О пих вече.
Аз: Добре, аз скачам в колата, ще те проверя дали си жива после.
Тя: Ами аз отивам в една приятелка.
Аз: Това не пречи.
Тя: Сееен

Много тъп чат, вкрайна сметка пропадна излизането.
Аз си излязох с моите си хора, после си писахме за кратко глупости след 12 часа, заебах си чата след това, поне се запознах с две яки мацки в клуба. Преди това изпуснахме две други с авера, поне много ги чудехме и некав пич ги придърпа на неговата маса Cheesy

След седмица й пиша, беше ми писнало от нея ама държах да ме отреже пак (тя не ме е търсила/ нито ми е писала за това време), че да спра да я търся/да й изтрия тела:

Аз: Здрасти, кво става?
Тя: добре съм
Аз: Да се видим искаш ли тея дни?
Тя: Може
Аз: В петъка след работа?
Тя: Ще се чуем
Аз: ( Малко ме напрегна това "ще се чуем", защото знам че аз трябва да й звъня да я моля да се виждаме едва ли не и тя да си намери оправдание... поне виждам 'къв съм нееди станал )
Аз: Направо след работа ще мина през вас да те взема, пък тогава ще се чуваме
Тя: сееееен

Отивам да я взема, чаках 20 мин. Идва тя.
Разговора си тръгна нормално, но малко студено се държахме и двамата.
Седнахме на един бар да пием по нещо.

Тя: Защо искаш да се виждаме, нали говорехме че няма да излезе нищо от тая работа?
Аз: Виж, не ми се водят безсмислени разговори, както каза вече го говорехме това. Ти защо се съгласи да излизаш с мен?
Тя: Незнам, просто ти ми писа няколко пъти и така като приятели, защото ми харесва компанията ти.
Аз: ЛОЛ. Ама нали ти казах, че аз приятелки не си търся, още повече, ако са секси и с големи цици.. няма как да сме приятели! ( нейните са малки )
Тя: Хаха да прав си, май няма как.
Аз: Искаш ли да пием по някой шот и после да се върнем на дълбоките теми, да не вземеш да се удавиш.
Тя: Ти ще ме спасиш ли, ако почна да се давя?
Аз: Не, така ще има повече шотове за мене.
Тя: Хаха тъпак.

Носят 4 текили, 2 арабски свирки и един шот дето нежно ти прави язва на стомаха, ама не помня името. (всичко с идея разбира се )

Аз: Добре. Вече знам, че не си най-голямото дърво в леглото.
Тя: Аха.. (гледа ме тъпо)
Аз: Знаеш как се пият тея шотове нали?
Тя: Как?
Аз: Трябва да ги изпиеш без ръце иначе се губи магията.
Тя: А-аа да сетих се, тоя шот така се пие. Ама май ще си го пия по-нормалния начин, ти си го пии без ръце.
Аз: Добре да си бяхме поръчали бира, като ще си я пиеш по нормалния начин. Не бъди толкова скучна тая вечер ( с усмивка разбира се )
Тя: Оф добре, гледай сега!

Аз си мисля щуротии, следейки и най-малкия детайл в цялото нещо, но с оглед колко тегаво върви вечерта, още не пипам много Cheesy
Пия и аз.
Аз: Добре се справи, очаквах да се олееш.
Тя: Е как бе. Беше много вкусно между другото.
Аз: Текилата?
Тя: Да.
Хващам и ръката. Осолих я като свинска рибица, ама не спирам. Ръся, ръся Cheesy
Тя: Какво правиш?
Аз: Лапай сега тоя резен лимон?
Тя: Защо, хахаха?
Аз: Еми така пия текила аз, лапай сега лимона.

Захапа го. Облизвам аз солта, едва не ми призля.. пия шота и взех от устните й лимона с моите, като почти не съм я докосвал с устните си. (Тя ухаеше много яко още помня тази миризма Smiley )
Аз: Ммм ето така се пие текила. Твой ред е! Ама не слагай толкова сол..
Тя: Хахах, ами то почти не остана май.

Соли ми китката, ближе съвсем деликатно.. и идва ред на лимона, взима го от устата ми с устни. Аз съм железен, дори не трепвам.
Тя: Мм супер.
Аз: Имаш малко сол по устната.
Тя: Къде? И се ближе.
Аз: Чакай да ти помогна.
И се приближих и я целунах. Леко първо и после пак и тя поддаде след това Smiley
От този момент се разчупи обстановката и вечерта мина готино, като се поцелувахме малко с леко кино, на моменти с пикове.
Казах й, че няма да я оставя сама тази вечер. Не се дърпаше особенно.
Отидохме в тях, правихме го.
Казах й, че няма да остана до сутринта понеже имам ангажимент. Тя каза окей и си тръгнах.
Толкоз от мен. Писах й онзи ден, ако е фрее да се видим, два дена не ми прочете дори съобщението и след това видях, че ми е сееннала. Не вижда смисъл в тая ситуация да я занимавам повече. Явно ме харесва, ама не достатъчно, че да ме вземе на по-сериозно Smiley
Ай наздраве, нищо че е обяд! Smiley))

Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Юли 13, 2018, 14:58:52 »

Браво, кво? Нали си постигна целта.
Сега към критиката - все оше ти липсва елемента в динамиката - тя да те гони. Не я предизвикваш достатъчно. И в комбинация с още нещо, което ти препъва самата игра. В техническата част от играта много ти куца дислокацията. Демек - сам си го правиш сложно, сакън да не и създадеш дискомфорт, и да вземеш да я изгубиш. От там ти идва цялата драма и настройка. Не използваш пълния капацитет на ситуационната си динамика. Хем за теб става сложно и с 5 действия постигаш една цел, хем и даваш свобода да бяга, и да те предизвиква да гониш.
Нали вече я чукаш? Къде се напъваш да я сваляш.
Ето ти пример (това трябва да съм ти го споменал в някой от предните постове). Клоузнал си я вечерта, ставаш и си заминаваш. Много по-лесно можеше да си направиш уговорка още тогава, вместо да се налага да се включваш пак, като знаеш че пак "ще ти го играе "сложна". Ставаш, обличаш се и "ще тръгвам. Другата седмица в петък (там след седмица квото се пада), ще дойда. Направи нещо готино за хапване, аз ще донеса нещо за пиене" и си заминаваш.
Не ти се налага да я търсиш повече в чатове. Виждате се правите секс, а ти водиш половината си логистика в чат. Това ти ебава доминацията и тежестта от всякъде.
Дори да тръгне да флейква, тя трябва да ти се включва. Опростяваш си играта, като си подсилваш действията. Защото имаш вече установена позиция да използваш такива. И пак комбинираш с игнори, далеч и неебателност когато се налага.
За какво ти е всичката тая сложност, и допитване. Ти чакаш удобрение. За това ти се ебава играта. След като вече сте правили секс няколко пъти, не ти е нужно. Отношенията стават по-простички. Третирай ги като такива. Отделно си имаш свобода, понеже "тя връзка неще".
И когато наложиш системно да се виждате така, нещата ще потръгнат от самосебе си. Но това става с действия, не с чатове и дебненки. Ти действаш по навиш, както си действал в началото. Не отчиташ промяната на динамиката и това те спъва.

Виж, начина по който си успял да я изкараш ми хареса. Забележи разликата в него.
Цитат
Аз: Направо след работа ще мина през вас да те взема, пък тогава ще се чуваме
За това ти говоря.

Другия момент. Виж колко си се изпрегнал от цялата игра. Понеже я водиш неправилно. Цялото напрежение е в тебе.

Цитат
След седмица й пиша, беше ми писнало от нея ама държах да ме отреже пак (тя не ме е търсила/ нито ми е писала за това време), че да спра да я търся/да й изтрия тела:
А трябва да е обратното. И това става, като оправиш настройката и самите си действия.
Защо да и триеш тела? И защо тя трябва да направи нещо, за да и изтриеш тела?
Трий им тела като си го просят, ама да влизаш с тая нагласа директно, разкрива това напрежение в тебе и зависимост към нея, за която споменах.

Ако задвижиш нещата да общувате основно на живо, и ти да я търсиш по този начин, ще обърнеш динамиката, и тя ще почен да те търси (гони). Сега си си изтървал шанса, да наложиш ритъм. А е бил добър.
Дай някаква пауза, от поне седмица, две и пробвай пак да я изкараш. С максимално кратки, и прости действия. И ако ситуацията се повтори, си прави уговорка директно за следващия път. Режи и темите за отношенията, и създай някакъв ритъм, който да не е зависим от чат. И от нея  Tongue
И като и се включваш, действай с конкретни оферти, както цитираната - "довечера ще дойда до вас. Направи нещо хубаво за хапване дрън дрън"
Успех
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 741

Профил
« Отговор #22 -: Юли 13, 2018, 16:32:57 »

Играта ти е била слаба. Никакво далеч, никакви изисквания и критерии от твоя страна. Само си я натискал и си пускал оферта след оферта. Когато пуснеш оферта и ти я отхвърлят всяка следваща е по-слаба от предишната и с по-малка тежест. Избягвай да пускаш повече от 1 оферта на ден. Напълно погрешно и контрапродуктивно е. Кара те да изглеждаш нийди, без възможности, повдига нейната значимост.

Когато са ти отказали оферта и пуснеш веднага след нея друга показваш, че си готов да правиш компромиси и да се нагласяш спрямо нея. Това само й повдига егото и бич шилда и руши твоята стойност. Правилният ход, когато ти откажат оферта е или да сийнеш и да се включиш след 3-4 дни отново, или да вкараш някакво напрежение/очакване в нея. Пример: "Жалко, бях ти подготвил нещо интересно, но ще остане за друг път явно Wink ". Дори това "нещо" да е "нищо". Въпросът е да й вкараш някаква муха. Правил съм го многократно тоя трик и действа. После като те пита какво си й подготвил винаги може да се направиш на луд: "Няма да е сега, по-натам" / "Не си заслужила още". Друг вариант ти е да й вкараш някаква ревност. btw беше давал добри примери преди време. Отказва ти оферта: "ОК, остава за другата седмица, тамън ще излезна с колежката Ани, че сумати време вече се уговаряме"

Простичко, но ефективно. И по този начин не я оставаш тя да те играе и да ти определя правила, а го правиш ти. Дори след нейния привиден отказ пак си цакал. И да я издразниш(което най-вероятно ще стане) ще е в пъти по-добре, отколкото да си й безразличен или досаден. А ти какво правиш. Реже ти една оферта и веднага си готов със следващата, чак до тях отиваш да я взимаш. Е много е слабо това. Ако мацката нямаше някакъв начален интерес(за което ще поговоря по-долу) тотално да си изгърмял с това ти действие, пък ако ще 30 шота да изпие след това. Предполагам и, че не е високорангова, защото просто не си представям някоя 8-9ка да ти прости подобна грешка.

После е продължила да ти шитва и да киселее след грубите грешки, които си допуснал "защо искаш да се виждаме, нали говорихме, че нищо няма да излезе от тая работа ?". Това е тотално неуважително. В такъв момент трябва да поставиш отношенията на ръба и да я срежеш яко. "дали ще излезе нещо решавам аз, а ако не си подбираш думите може да ставаш и да си тръгваш още сега"

Играта ти далеч:

Напълно липсва. В нито един момент не си изискал тя да те гони, да се опитва по някакъв начин да се свърже с теб, да положи някакви усилия. Без усилия от нейна страна няма как да създадеш траен интерес и привличане и винаги ще си гонещ. А доколкото разбирам трайния интерес ти е целта. За да задържиш интереса и привличането с дадена мацка ти трябват няколко неща. Основните са две. Едното е да си непредсказуем. Което ще рече да играеш яко близко-далеч, да не знае кога и какво да очаква от теб. Днес да я искаш много, после 3 дни да не я търсиш. Да взимаш спонтанни решения(което донякъде ти се отдава). Да й "бягаш" със здрави амплитуди.

Второто важно нещо е да я оставиш да инвестира и да полага усилия. Да идва донякъде специално за теб, да говори/пише повече, да иска да научи повече за теб. Когато започне да те разпитва и да иска да знае доста неща за теб, а не сте на small talks си в правилната посока. И пак не трябва да се разкриваш прекалено много, а да останеш леко мистериозен, така ще й е по-интересно. Не трябва да си "прочетена книга".

Да се върнем на играта далеч и амплитудите в поведението, за които говорех. В играта ти с тази мацка си имал много близко, което трябва да се компенсира с много далеч. Тоест голяма амплитуда. Силен контраст. Сетът така или иначе е бил много слаб и тя си е правила каквото иска. За какво говоря - когато си отишъл пред тях силна амплитуда би било в момента, в който слезе/излезе отпред и се видите директно да се направиш, че ти звънят по телефона да запалиш колата и да тръгнеш. Или дори да си пеша. Рязко и с бърза крачка в противоположната посока. Без обяснения. После ако те пита: "изникна нещо важно, трябваше да тръгна". Това е мощна игра далеч. Така ще усети липсата ти.

И за финал. Защо казвам всичко това ? За да не се объркаш. Клоузил си, но не е било заради силната ти игра. А може да се подведеш и да запазиш този модел на поведение и занапред. Което ще е грешка. Най-вероятно си клоузил, защото още преди това си бил старателно обсъден между двете приятелки и си бил "набелязан" като подходящ. Една жена като си те хареса първоначално може да ти се получи дори с кофти игра. Но не трябва да свикваш с това. Най-вероятно имаш приличен външен вид, имаш някакъв статус пред колежката и след една препоръка от нея си бил "одобрен". И все пак - поработи над играта сериозно.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
stariqznae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #23 -: Юли 13, 2018, 17:25:43 »

Добре съгласен съм, че играта с тая конкретна мацка ми е зле.
Взимам поуките за напред и ще се опитам да ги приложа.. още от днес дет се вика.
То аз реално ги знам, просто не винаги се получава. В случая не се.
Но имам въпрос, всичко много хубаво... ама как да играя далеч като съм в такава ситуация...

Мацката накратко..
Kрасива е, руса, синеока, има хубаво телосложение.. симпатяга е.
Давам и 7,5-8, смисъл готина е, но няма някакви супер ярки черти, дето да се вглъбиш в тях, че да ти падне чейнето. Предните й връзки доколко ми е споменавала са били с хора доста по-големи от нея, предлага ли са й пари, коли, апартаменти, за да бъде с тях. Живяла е с някъв си там(гъзар/чичак не ме бърка) известно време ( две години +/- ).
Уж с предтекс, че всичко започнало, за да се отдели от техните...бла бла.Освен това тя има и добри финансови възможности... всъщност техните имат, тя е млада все още учи, работи..,но стандартната средно платена работа за столицата.
Аз пък съм обикновенно момче, но имам претенциите, че съм готин тип Cheesy ( всеки с забележките си разбира се ).
Не съм грозен, не съм и красавец, не съм тъп( мега ) и беден не съм. Мисля, че съм стъпил на земята, но реално ако тя прикрива същността си... не е за мен, и ако не бяхме спали няколко пъти... просто щях да й кажа чао, ако така ме върти. Но тъй като малко или много се сближихме... инициирам срещи с нея. Разбира се аз го правя...
Та на въпроса... тя не проявява интерес, каза че предпочита да си преустановим отношенията напълно. Дет се вика, не я ебе за мен реално!
Мина известно време и не ме е търсила, дори не е писала два реда.
Т.е тя има други, които я занимават и не страда от липса на интерес от готини типове. Харесала ме е, но колкото за кефа. Не вижда в мен мъжа за нея.
Реално може да си търси някой с държание на селски тарикат, да й прави тръпка с някви драмички, някой по-напомпан, ако щеш дето да гледа по-лошо от джипарата. Окей хубаво, ако това иска...
Т'ва всичко по горе мен реално не ме бута, аз съм си себе си... но е явно, че съм гонещ. Като опитам да играя далече получавам - "ами незнам , добре де ще се чуем пак да се уточним". Как да играя далеч, като аз гоня... и като се спра тя не се обръща назад Cheesy
Това са си мои изводи разбира се, може да съм в заблуда.. да си намеря оправдание, че съм се издънил в играта Smiley

П.С: Както и в случая... изкарахме си готино, правихме як секс. И сега като имам възможност малко да я напрегна , да вкарам тръпка като аз се отдръпна, нямам шанс. Минават 4-5 дни. Тя не ме търси, не показва никакъв интерес Smiley
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 741

Профил
« Отговор #24 -: Юли 13, 2018, 19:45:44 »

Като си в такава ситуация рискуваш всичко и или обръщаш нещата или поне не си губиш времето. Дал съм ти варианти за игра далеч. Конкретно за твоята ситуация. Това са крайни действия, в нормална ситуация не винаги са подходящи. Но в ситуации като твоята единственият ти шанс е да й обърнеш представите на 180 градуса. А това може да го направиш само с нещо, което не очаква от теб.

Просто като се изцепи нещо неуважително я зарязваш сама, ако сте някъде на заведение мяташ едни 10 лева, ставаш и си тръгваш. Или звъниш един телефон, уговаряш си друга среща пред нея и й заявяваш "нещо не си ми интересна тая вечер с твоите фасони, хайде чао". Целта е да я изкараш от комфорт зоната на отношенията ви, която е основана на неуважение, дърпане и бичване  от нейна страна.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: