Tyxo.bg counter за Алфа жената
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 13, 2018, 21:05:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: за Алфа жената  (Прочетена 953 пъти)
Noah Verde69
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Септември 17, 2018, 18:41:38 »

Здравейте! Въпросът ми е как да стана Алфа жена и лидер. На 17 съм, ходя редовно на фитнес и имам красиво тяло и симпатично лице, но съм супер срамежлива. Искам да съм в центъра на внимание и да съм Алфата и за мъжете и за жените. Моля за съвети!!
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 790

Профил
« Отговор #1 -: Септември 18, 2018, 01:17:37 »

За да си алфа сред жените и да си център на вниманието е достатъчно просто да си.. много красива! Да бъдеш няколко класи над другите мацки. Или казано на наш език да си 8-9 в скала от 1 до 10. Рядко съм виждал мацка, която не е готина да е лидерка на по-красиви мацки. При вас външният вид е критерият. Естествено е добре и да можеш да говориш на различни теми, това е второто най-важно нещо - да си достатъчно социална.

А да си алфа на мъжете няма как. Освен ако мъжете не са половин мъже. Не ти и трябва да си лидер на мъжете. Не е такава функцията на една жена.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 926

Профил
« Отговор #2 -: Септември 18, 2018, 14:51:34 »

Запиши се кадроваш
Активен
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!

Профил
« Отговор #3 -: Септември 18, 2018, 18:23:57 »

Колкото е по-отговорен мъжа,жената ,толкова има и може да носи! За да си алфа се иска чар,харизма,бързо да се сприятеляваш и да искаъ да са като теб,хем да привличаш,хем да не отблъскваш с прекалено хищническо поведение. Да се развиваш не само в спорта, а и там където е по-мистериозно и непокътнато-душата,емоцията - дори пред огледало има упражнения и книги за това! Зависи кое те отличава като жена,кое имаш силно развито,или си забелязала,че можеш да развиеш и ти се отдава с лекота,без да се замислиш. Затова е важно да знаеш,за какво го искаш,фирма ли ще си правиш, нещо ти липсва ли...дали наистина това искаш...щото може да се превърнеш в друг човек..а дали ще ти хареса; можеш да си помогнеш със зодията и наталната карта или номерологичен анализ най-добре. Примерно бях си направил такъв анализ и ми помогна много да осъзная някои неща!
Активен

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 395

Профил WWW
« Отговор #4 -: Септември 23, 2018, 00:39:46 »

Какво значи Алфа жена ? Какво е това чудо ? На какво заприлича света вече ? Жените командват само слабите мъже а мъжете им триперът . Жената трябва да е нежна красива и да е част от мъжа да допринася радост и топлота . Не да е мъжът . Днеска си мъжкарана с един утре с друг и накрая какво се получава сама с котката . Не казвам да нямат мнение и да са втора дупка но трябва да се гледа баланса . 

Давам пример един приятел тръгнаха с една мацка преди четири месеца . Той се промени както беше пич сега един замислен един онил звънни му тя трепери . Ей това ли ви е алфа жената . С мрънкане цупене и натякване и скандали да поробвате хората . И най-интересното като дойде време да взимате решение се чудите  и маете . И защо ? Защото природата ви е такава от дребнавост . Но сега модата и критериите на новите жени АЛФА ЖЕНИТЕ така е казано от обществото това ти е визията и живота.  Жена която се мисли и бори да надделява и да е винаги права в една връзка . Тя не е в връзка тя в борба .Замисли се върху това не гледай да си Алфа . Бъди човек преди всичко и гледай връзката да е балансирана . А тия глупости зарежи назад . Това е мъжка работа да е алфа. Момче което се уважава и си знае цента той няма да избере алфа или ко там жена до него .А ще вземе мирна спокойна и адекватна и красива жена която да го подкрепя в развитието му и той нея . А тия Алфи са за по една вечер .  Smiley
Активен
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 365

Профил
« Отговор #5 -: Септември 24, 2018, 15:44:00 »

Аз никога не съм виждал, някой/някоя не алфа да стане такъв/такава с времето. Има някои изключения-издигнали се до водещи политици, бизнесмени и т.н., но това потвърждава правилото. Даже като застанат сред равни, си проличават и те колко са алфа.
Алфата се ражда такъв/такава, т.е. още от деца и младежи си проличават кои са с алфа поведение. Дори да не се реализират после в живота, пак няма да ти дадат заден и пак ще са по-желани за секс.
И да-има алфа жени и то дори спрямо мъже. Това не пречи да е нежна и да е дама, но е ясно, че с нея не може всеки, а само себеподобни. Иначе не е алфа, а просто имитира. И при животните е така, което е показателно-вижте вълците, алфа женската я чука само алфа мъжкия.
Та това пита авторката-как да имитира алфа жена. Няма как тепърва да стане такава.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 395

Профил WWW
« Отговор #6 -: Септември 25, 2018, 19:55:45 »

Баце даже не се сетих за това . Имитиране и слагане на маска и по точно реалност спада към НЛП а от там идват шаблоните който то изгражда . Имитирането има едно течение ти си в него но когато е тиха водата и следваш шаблона ти е супер . Но някой и едно камъче да хвърли и нанася щети . Затова е по добре да изградиш качества  като твой собствени и да си най-доброто от теб отколкото на някой друг  . Затова хвани малко реална оценка на състоянието на живота си . Опиши го в какво положение си и с колегите ще се опитаме да дадем насоки към правилният път !
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3614

Профил
« Отговор #7 -: Септември 27, 2018, 09:16:36 »

Не съм съгласен, Баце. Казваш, че ако си се родил алфа, тоест баща ти и дядо ти да са били алфи, и ти ще си, а ако не - таф лак, така ли? А защо тогава уж само алфите ебат, пък във всяко следващо поколение бетите са все 90%?
При животните се наблюдава по-добре, но и при хората е така. Да, генетиката помага, но си има и елемент на лични усилия и късмет. Някое младо лъвче (всичките са от алфа бащи, защото само алфите ебат) в началото е слабак, но с времето се издига и с бой може да си спечели алфа статус. Особено ако стария лъв го наръга слон и умре, ей ти го младото лъвче станало алфа. А при други обстоятелства, или ако го мързи да се бори, може и на не стане алфа. Това при равни начални условия.
И при хората е така.
Разбира се, не от всеки може да излезе алфа, но голяма част от мъжете имат природните дадености, само трябва да ги развият. И да имат късмет, раэбира се.
Активен
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 365

Профил
« Отговор #8 -: Септември 27, 2018, 14:09:06 »

Стоун, къде съм говорил за наследствени дадености и алфа родители  Roll Eyes За да си алфа, не е нужно да го наследиш-просто се раждаш с тези качества и или ги откриваш и прилагаш или не. Като второто е малко вероятно, защото то отвътре си ти идва да се проявяваш и то без да го мислиш. Да, човек се развива, променя и т.н. и т.н. Естествено, че може да се подобри и да открие качества, които е притежавал, но просто не ги е проявил по една или друга причина. Аз затова упоменах деца и младежи, т.е. при някои от последните се открива по-късно, а не още в по-млада възраст. Това което аз съм видял за няколко десетилетия е, че много хора изпъкнаха, като до преди това са били по-обикновени /в никакъв случай балъци обаче или един от масата, просто не са се откривали достатъчно с качествата си/, но обобщено: повечето, които още от младежи на по 18-20 г. си бяха истински и с покритие отворковци, лидери, биткаджии и налитащи на жените, а и харесвани от тях, такива са си и сега ......... стига да не са много сдухани от пиене и разгулен живот-щото много от тях гледам пропаднаха, но това е друга тема. А които си бяха посредствени момчета и балъци, повечето такива си и останаха. За дамите какво да кажа - много уж по-обикновени момичета станаха егати жените. ОБАЧЕ- не са били супер задръстенячки, а просто уж по-дръпнати, затворени и т.н. в тази връзка, както и не много натокани за онова време. Но най-малкото симпатяги и интелигентни мацки, макар тогава в онези си години да не са били от най-алфите и желаните курви.
И едно е да се подобриш, даже много да се подобриш, в сравнение както си бил преди, съвсем друго е чак алфа да станеш. Примерно аз като бях ученик, имаше доста наперени типове, отворени, харесвани, но от всичките 12-ина паралелки на общо 9-11 клас примерно бяха само двама, които си бяха хем готини и на които всеки мълчеше, а и всяка по-оборотна мадама гледаше да се навърта около тях. Та на 200 момчета в гимназиалните класове в даскалото, от които много също отворени и харесвани, реално истинските алфи по моите критерии, а сигурно и не само, бяха само двама. Та дори и в квартала си бяха алфи тогава, не само в даскалото. Това само като пример.
Относно коментарите по-горе, че няма как една жена да алфее на мъж. Е как да няма как - една високорангова алфа жена каква да е спрямо някой посредственяк, а дори и чак не толкова смотан. То по-ясен пример от това, здраве му кажи.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: