Tyxo.bg counter за Алфа жената
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2018, 03:33:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: за Алфа жената  (Прочетена 371 пъти)
Noah Verde69
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Септември 17, 2018, 18:41:38 »

Здравейте! Въпросът ми е как да стана Алфа жена и лидер. На 17 съм, ходя редовно на фитнес и имам красиво тяло и симпатично лице, но съм супер срамежлива. Искам да съм в центъра на внимание и да съм Алфата и за мъжете и за жените. Моля за съвети!!
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 762

Профил
« Отговор #1 -: Септември 18, 2018, 01:17:37 »

За да си алфа сред жените и да си център на вниманието е достатъчно просто да си.. много красива! Да бъдеш няколко класи над другите мацки. Или казано на наш език да си 8-9 в скала от 1 до 10. Рядко съм виждал мацка, която не е готина да е лидерка на по-красиви мацки. При вас външният вид е критерият. Естествено е добре и да можеш да говориш на различни теми, това е второто най-важно нещо - да си достатъчно социална.

А да си алфа на мъжете няма как. Освен ако мъжете не са половин мъже. Не ти и трябва да си лидер на мъжете. Не е такава функцията на една жена.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил
« Отговор #2 -: Септември 18, 2018, 14:51:34 »

Запиши се кадроваш
Активен
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!

Профил
« Отговор #3 -: Септември 18, 2018, 18:23:57 »

Колкото е по-отговорен мъжа,жената ,толкова има и може да носи! За да си алфа се иска чар,харизма,бързо да се сприятеляваш и да искаъ да са като теб,хем да привличаш,хем да не отблъскваш с прекалено хищническо поведение. Да се развиваш не само в спорта, а и там където е по-мистериозно и непокътнато-душата,емоцията - дори пред огледало има упражнения и книги за това! Зависи кое те отличава като жена,кое имаш силно развито,или си забелязала,че можеш да развиеш и ти се отдава с лекота,без да се замислиш. Затова е важно да знаеш,за какво го искаш,фирма ли ще си правиш, нещо ти липсва ли...дали наистина това искаш...щото може да се превърнеш в друг човек..а дали ще ти хареса; можеш да си помогнеш със зодията и наталната карта или номерологичен анализ най-добре. Примерно бях си направил такъв анализ и ми помогна много да осъзная някои неща!
Активен

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 382

Профил WWW
« Отговор #4 -: Днес в 00:39:46 »

Какво значи Алфа жена ? Какво е това чудо ? На какво заприлича света вече ? Жените командват само слабите мъже а мъжете им триперът . Жената трябва да е нежна красива и да е част от мъжа да допринася радост и топлота . Не да е мъжът . Днеска си мъжкарана с един утре с друг и накрая какво се получава сама с котката . Не казвам да нямат мнение и да са втора дупка но трябва да се гледа баланса . 

Давам пример един приятел тръгнаха с една мацка преди четири месеца . Той се промени както беше пич сега един замислен един онил звънни му тя трепери . Ей това ли ви е алфа жената . С мрънкане цупене и натякване и скандали да поробвате хората . И най-интересното като дойде време да взимате решение се чудите  и маете . И защо ? Защото природата ви е такава от дребнавост . Но сега модата и критериите на новите жени АЛФА ЖЕНИТЕ така е казано от обществото това ти е визията и живота.  Жена която се мисли и бори да надделява и да е винаги права в една връзка . Тя не е в връзка тя в борба .Замисли се върху това не гледай да си Алфа . Бъди човек преди всичко и гледай връзката да е балансирана . А тия глупости зарежи назад . Това е мъжка работа да е алфа. Момче което се уважава и си знае цента той няма да избере алфа или ко там жена до него .А ще вземе мирна спокойна и адекватна и красива жена която да го подкрепя в развитието му и той нея . А тия Алфи са за по една вечер .  Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: