Tyxo.bg counter Чрез миналото, посредством настоящето
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 16, 2018, 04:11:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Чрез миналото, посредством настоящето  (Прочетена 749 пъти)
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 907

Профил
« -: Юни 25, 2018, 20:27:04 »

Преди известно време се бях запознал с една мацка, много приятно момиче. Доста умна и начетена като за жена. Споменавам го не за друго, а защото, точно тази мацка обожаваше да и разказвам истории от живота си. Да със сигурност това не е прецедент, на много хора им се нрави да им разказвам различни истории, но конкретно тази ме караше да и разказвам с часове различни случи.
Към края на връзката ни, подхвърли, че съм бил имал, разбираш ли интересен живот и не е лошо да напиша книжка с избрани разкази. Според нея, в историите ми се преплитали комедия с цинизъм и трагедия, което било на мода в момента. Пожелах и да има здрава п*тка и се разделихме.

Но сега се замислям, че щом мога да разказвам истории часове на ред и да ми останат още, със сигурност мога да напълня една книжка. В крайна сметка, като гледам в момента 90 процента от изпълнителите са престъпно бездарни а всеки трети полукретен облечен като клошар и с празен поглед имитиращ дълбока душевност е художник. Не искам да говоря за съвременните писатели които чиито книги е истинско мъчение да четеш. Аз съм любител и ценител на добрата литература. Не помня името на нито един автор, нито имената на книгите които съм прочел. Не се и налага, през кура ми е кой е написал книгата още по-малко ме интересува глупавото заглавие. Още нещо, не знам кой решава кое е класна литература, още по-малко класическа или кое е шедьовър, и това ми е през кура, но според моите изчисления голяма част от литературата за които се отнасят тези определение е абсолютен боклук, уродлива рожба на измъчен и многострадален ум.

В много от книгите които съм чел, прозират опитите на автора да покаже, колко всъщност е удивителна, феноменална и уникална душевността му. Което е смешно на фона на това което е написал. Хах. А клишетата и копирането на чужди стилове на писане е отвратително.
Как пък не се намери един простак, който да напише нещо без да се опитва да се изкара голем змей? Не съм, чел такъв. Повечето, разказват истории за да иронизират обществото, което своего рода, заявка за това колко самия той е над тези неща.

Иска ми се, книгата да няма заглавие. Може би ще се казва "0", ако чак толкова е нужно име. И автор искам да няма, нека бъде Меноуър ако е необходимо. Кориците, ако бъде физическа ще бъдат бели.
В самата книга, ще присъстват разкази от живота ми. Историите, ще бъдат комични доколкото е възможно. Омръзнало ми е да чета, ревливи или тъжни истории. Кому е нужно да бъде тъжен?

Тва е. Хахах.

Сигурно, не е този раздел, това няма значение. Особено когато съм се напил на копеле, ухууууу хахахха.
Активен

Fortuna incepto signatur!
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 119

Профил
« Отговор #1 -: Юни 25, 2018, 22:06:22 »

Аз ще съм първият закупил книгата ти! Имаш дар словото. Ако не те мързи - дерзай!
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #2 -: Юни 25, 2018, 22:56:42 »

И помни какво предполагаемо е казал Хемингуей - пиши пиян, редактирай трезвен!
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: