Tyxo.bg counter Нов раздел във форума - Бизнес, предприемачество,инвестиции и пари
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 20, 2018, 10:45:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов раздел във форума - Бизнес, предприемачество,инвестиции и пари  (Прочетена 5201 пъти)
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 921

Профил WWW
« -: Март 23, 2013, 22:43:55 »

Здравейте всички,
    По молба на някои потребители и с оглед на това, че често се провеждат подобни дискусии, реших да създам този нов раздел във форума. Надявам се в него да няма спам и да обсъждаме наистина сериозни въпроси, които наистина са важни за развитието ни като стойностни мъже. Ще прегледам темите във форума и ако видя някоя, подходяща за този раздел ще я прехвърля тук. Можете да ме насочите и вие ако пропусна нещо. Нека този нов раздел бъде полезен за всички.  Smiley
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #1 -: Март 23, 2013, 23:03:55 »

Яко, идеята кефи.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1417

The Queen's Code

Профил
« Отговор #2 -: Март 25, 2013, 13:44:32 »

Супер!

Винаги съм си мечтала да участвам в такива теми, които в крайна сметка да ме превърнат в стойностен мъж.   
Активен

"Да живееш както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш." Оскар Уайлд
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 904

Профил
« Отговор #3 -: Март 25, 2013, 19:04:45 »

Не виждам голям смисъл от тоя раздел... Освен да дрънкаме глупости и да си разказваме истории, няма какво друго да правим.

Никой, или поне никой нормален, или поне аз, ни бих споделил плановете си. не бих споделил какви далавери смятам да въртя и от къде мъкна кинти. Абсурт. Когато маймуните на клона станат много клона се чупи!
Активен

Fortuna incepto signatur!
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #4 -: Март 26, 2013, 01:28:20 »

Меноар, добрата новина е, че няма да бан-ваме тези, които не пишат в раздела, участието е по желание, не е задължително...така че просто пиши в разделите, от които виждаш смисъл Smiley
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

sags
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #5 -: Декември 11, 2013, 23:27:11 »

Някой занимавал ли се е с недвижими имоти??
Активен

Любопитството е погубило повече девици, отколкото любовта.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: