Tyxo.bg counter Workshop July 1, 2018
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 20, 2018, 11:00:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Workshop July 1, 2018  (Прочетена 475 пъти)
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« -: Юли 02, 2018, 14:00:34 »

Събрахме се както си му е редът. Бяхме тримата от предния път, едно ново момче и двамата сенсеи. Моята задача беше да се целувам, а две от момчетата трябваше да се надпреварват кой ще вземе повече номера (кажете какво стана, де). Мина първоначалният разбор – кой, какво, къде и как и почнахме да отваряме пред СУ.
Още в началото отворих една филипнка и я бъзикнах, че е трафикант на филипинци. Тя пък почна да си рови в чантата, за да ми представи документите с печатите и всичкото си. Помисли ме за полицай. Ей, много смешно ми стана. Ще работя над изказа повече. Smiley

Оредяха работите пред СУ и тръгнахме към Борисовата. Слейъра ми посочи един напращял дребосък и го отворих с Фродо. Минахме на сенчица, аз седнах, а тя седеше права. Аз обаче зациклих нещо бая и момичето веднага го усети. Питам я какви момчета харесва и тя ме хвърли директно в тъча с „нормални“. Хаха, много се смях. Както и да е, дойде приятелката ѝ и си тръгнаха, а Слейъра ме навика, че това бил моят сет. Мене девойката не ме кефеше в лице и това също със сигурност оказа влияние.
И тука нещо се разреди хавата и Слейъра ни накара да влезем на едни баби с другото момче и да им направим деня. Отваряме ние, приказвам аз и по едно време им викам дали искат да чуят най-яката история. Те – да. И понече съм мисирка голяма и се обръщам към уинга и му викам „Аре кажи им ся, брат, за Китен.“ Гледа ме той като треснат и Слейъра отзаде вече го напушва яко. Ей, направо се попикахме, голям кеф.

Хапнахме и минахме към Илиян.  Тия няколко часа ми бяха супер полезни. Отворихме един двоен сет, в който Илиян ми беше крило и занимаваше приятелката на по-хубавката. Тя обаче не спря да ме шитва, хора, и аз бая забивах; бях ѝ във фрейма. Покани ни на кафе и аз като кученце тръгнах с тях, вместо да водя. По едно време се усетих, а и приятелката ѝ беше минала зад нас, и казах, че няма да ходя с тях. „Има неща, които искам да правя с теб, ама като приятелката ти я няма“ – или някакво УТФ-изказване от сорта, за което Слейъра ме направи на червен мармалад. Не разменихме и контакти и си тръгнах.

Тръгнахме после аз, новото момче и Илиян към страничните паркчета. Гледаме пет-шест момичета и шефът ги отвори индиректно. Оказаха се една българка и всичко останало чужденки. Аз бях хванал две, Илиян занимаваше и той две-три, а другото крило говореше с българката. По едно време българката закрачи да си ходи (явно нещо се беше вмирисало) и сетът приключи, но пък беше забавно и хубаво показно как се държи голям сет.

Продължаваме ние навътре в Борисовата, пием вода, хората пъплят насам-натам. Илиян ни насочва към двоен сет на една пейка. Отваряме ние с крилото (голям пич) индиректно. Приказваме нещо, но измъчено и енрегията почва да умира. Девойките гледат да се отърват от нас по-бързо и работата е на клизма. И тогава на помощ идва Илиян. Дето се вика, оказа първа помощ на сета. Това за мен беше ИЗКЛЮЧИТЕЛНО полезно. Благодаря, Илияне. Върна енергията, почнаха да се смеят (и той много се кефеше на това, което правеше). После нагледно обясни как е сондирал за интерес и как евентуално би продължил за клоуз.

Правим кръгче към края на Борисовата и забелязваме двоен сет (едната хубава, а другата – не особено) да гледа езерцето с лилиите. Разбираме се с крилото той да влезе на хубавата, а аз да държа приятелката ѝ, но не знам какво стана и си разменихме ролите... Крилото игра супер и държа приятелката (германка) много дълго време с гръб. Аз ползвах паузите (а то имаше бая такива, защото забивах) поне да градя сексуално напрежение. Радвам се, че в тоя сет физически успях да се пробвам за целувка. Каза ми, че било твърде рано, но голям праз. В крайна сметка разменихме номера с мацката.
Илиян ми обърна сериозно внимание, че изпускам фрейма, поради което мацката се обръщаше да гледа какво става с приятелката ѝ.

Връщаме се вече към СУ и пак двоен сет виждаме – хубаво момиче и дебелата ѝ приятелка. Този път си нацелихме ролите с крилото и той беше с хубавата. Баунснахме ги на едно тротоарче и бяхме там 10-15 минути. И той успя да размени някакви контакти.

Имаше и още един двоен сет с две хубави, но сравнително млади девойки, които крилото ги отвори. Кратък беше, но го поздравявам за отличния оупънър (че сме гей двойка) и как изобщо не забиваше и водеше много добре и емоционално!

Вече беше накрая малко преди разбивката за деня, когато Слейъра ми посочва момиче, което се задава, да ходя да я целувам. Споменавам го тоя сет, защото беше най-добрият ми опънър досега. Още от десетина метра ѝ се усмихвам супер яко с някакви готини жестове. Това дотогава не го бях правил, но ме изкефи. Мацката явно също я изкефи, защото почна да се смее и спря. Не знам какво ѝ говорих, но важното е, че пак се опитах да я целуна.

Абе, хубави изживявания. Ето и уроците за мене от тази работилница (както съм си ги записал):
•   Мисли си за целта
•   Не се налагаш!!!
•   НЕ СЪЗДАВАШ ВРЪЗКА; ПРАЗЕН СИ
•   ДРЪНКУЛКИ и дрешки??? НЕ! Това, което ми интересува (примерно Слейъра си пита за дюнера)
•   Не да си говориш с нея, а да я отвееш
Активен
DeYvI
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #1 -: Юли 02, 2018, 22:38:19 »

Нямам търпение да се прибера в България и да премина уоркшоп Cheesy. Имам огромна нужда от пренастройка на часовника и разбиване на фалшивото ЕГО което съм изградил в себе си.

Такива репорти ме кефят много и мотивират.  Cool
Браво брато, че си успял да излезеш от зоната си на комфорт и да научиш нещо ново и много полезно.
Активен
sandman
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #2 -: Юли 03, 2018, 10:15:15 »

Машина си jack
Активен

Човек, който си позволява да загуби дори един час от времето си, не е открил колко ценен е живота.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1500

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #3 -: Юли 04, 2018, 08:41:32 »

Jack, че си машина е ясно Smiley

До следващия ъркшоп искам да тренираш две неща, във всяка комуникация с хора (вкл. и сетовете):
- Да се забавляваш и кефиш на самата комуникация
- Да се интересуваш истински от човека отсреща. Да се свържеш с нея/него, разкривайки 'чисто човешка' страна.

За да са ти по-лесни за изпълнение и двете ги мини през стори-телинг, тоест разказвай истории и слушай 'активно', когато ти разказват.

ок?
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: