Tyxo.bg counter Магически Думи 2018 (First Edition)
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 15, 2018, 19:47:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Магически Думи 2018 (First Edition)  (Прочетена 617 пъти)
SEXINSTRUCTOR
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« -: Юли 17, 2018, 23:05:24 »

Здравейте, гъзове! (Предварително благодаря, на чекиярите във форума, за минусите в репутацията ми след това обръщение. Обичам Ви! sleepy)

Дойде ми музата да разкажа за преживяванията ми по време на МД (Магарешки Дупки).

Първото много важно нещо, което успях да разбера, усетя и приложа, беше умението да влизам в стейт, да се забавлявам и да говоря каквото и да е било (Съвсем сериозно - можеш да говориш напълно безсмислени неща, стига да ги казваш с правилната енергия), и хората около теб (Дори и най-големите алфа мъжкари като Капитана) да се забавляват. Това може би се дължи на невербалната комуникация помежду ви. Когато на тебе ти е забавно и готино, преливаш от енергия и се забавляваш, някак си това чувство се предава и на останалите - заразно е! (Като чекиите) Можеш да си излизаш напълно от главата, да говориш за абсолютно всичко без да забиваш и обикновено хората около теб реагират позитивно на това, което излъчваш с цялото си същество. (Пърденето не се брои) Не е важно какво говориш, а как се чувстваш и какво субкомуникираш. След това целта ми беше не да говоря правилните неща, а да се чувствам по правилния начин. Да живееш, означава да се радваш! Изобщо ако не се забавляваш за какво ти е да правиш каквото и да е било в живота си? (Станах филосов)
Когато говориш страстно и емоционално по дадена тема, можеш да бъдеш интересен и увлекателен за другите.
Видяхме също така и че можеш да се хванеш за нещо (човек, предмет) и да говориш няколко минути само за него. Това не е никакъв проблем.
По време на обучението си зададох някои въпроси, които определено ми помогнаха да поема по пътя на осъзнаването на идентичността ми, кой съм аз, какво обичам и т.н.
Друго важно нещо, което успях да усетя по време на обучението е умението да разбирам динамиката в сетовете. Деливърито, което предоставяме (в повечето случаи не пряко) с думите си.
Преди като четях рапортите на Слеъра (Особено анализите след "/") се питах как изобщо е възможно да чува/вижда/усеща такива неща от сета - Анализи на налагане на фрейм, на опитите тя да те вкара в нейния фрейм и да те хване, да те вкара в приятелски фрейм и т.н. Изобщо не разбирах логиката и защо си вади такива изводи. След обучението вече започвам да разбирам (Просто не е наред с главата, не му обръщайте внимание /Бъзик). Това да правя такива анализи и да усещам деливърито в комуникацията е едно от най-полезните умения, които започнах да усвоявам по време на обучението!
Следващото много важно нещо, което успях да науча за себе си е трудността ми да държа категоричен, сериозен и респектиращ фрейм (когато е необходимо - а то е много необходимо). Успях да усетя тази енергия, която внася тежест, респект и категоричност.
От части успяхме да излезем от филтрите, които ни налага социалното програмиране и да бъдем неестествени, луди, ненормални за обществото.
Това се прави с едно много готино и тайно упражнение.
Може би най-ценното от всичко беше, че покрай Капитана успяхме да научим много за но-фап рекорда и правилата на това изпитание пред себе си. (бъзик)
Разделихме много детайлно нещата, които можеш да използваш, когато влизаш в сет (Блеймване, Преувеличаване, Рол плей, сравняване и т.н.) и ги тренирахме.
Реагирахме готино на шитки, някои от нас се свързваха истински с хората (Особено Джак), правехме готино комплименти, упражнявахме различни баунсове и ескалации (LMR-то с капитана беше най-вълнуващото/ бъзик).
Тренирахме още говорене по телефона и предложения за срещи. (Говоренето с маркетинговия отдел на делимано шоп - дето ти предлагат да си купиш космодиск - не се брои!)

От Слеъра прихванах и леки тикове, изразени главно с лицето, инфантилни погледи и луд блясък в очите, изразен с разширяване на зениците. А да ... почти бях забравил... научих се и да намигвам с веждата (Капитане). Към този списък с дефекти добавих и някои мои (Предимно носни) и така май се получи едно субкомуникиране на сексуалност.

Най готиното от всичко е това, че на Слеъра изобщо не прави това заради парите (примерно) - наистина му пука, прави това, защото го обича с цялото си същество и прави всичко възможно да помогне на всеки ИНДИВИДУАЛНО (според това как разбира нещата и проблемите, които има) - и това се субкомуникира и усеща по време на цялото обучение. А от него можеш да научиш супер много!

Другото май няма кво да ти казвам, ти си го знаеш:

За съжаление тая снимка не се вижда през мобилни устройства.
Поздрави!
Активен

FEAR - Forget Everything And Run or Face Everything And Rise. It's your choice!
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 18, 2018, 09:08:39 »

Е не, за първи път виждам толкова смешни бъзици... при това с Капитана. Внимавай. че Капитана е с голяма пишка и може да я извади.
Пич според мен имаш много добра вътрешна игра. Личи си.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
SEXINSTRUCTOR
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #2 -: Юли 18, 2018, 09:31:41 »

Щом и краба ме признава значи съм постигнал всичко в пикапа! Реп за мен!
Активен

FEAR - Forget Everything And Run or Face Everything And Rise. It's your choice!
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1532

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #3 -: Юли 20, 2018, 10:59:59 »

Приказвали си Джак и Секструктура… Последният му предложил „Айде да играем на една игра – в едно смислено изречение трябва да използваш името на другия три пъти. Успееш ли – печелиш… аз ще почна… Джак играе блакджак, а погледа му е като на лъмбърджак“…, усмихнал се и запърхал с ноздри… Седи Джак, поти се, черви се, мисли, поти се, черви се, мисли… прави стойка на ръце, черви се, мисли… Накрая се ядосал и извикал „Секструктуре, секструктуре … да те е*а в гъза, секструктуре“ Smiley

---

Баси якото си описал обучението Embarrassed.

Петият ден беше в епичен стейт – това ти е играта… Дали с Капитана, дали с Джак, дали с мен, дали с някой друг пациент – много се зареждаш като иронизираш и ‚качваш бъзици‘ върху някого – евала – щом това те зарежда използвай го.

Освен това си сексуален и даже сексуално-брутален. Само ти от групата успяваш да субкомуникираш силна сексуалност с език на тялото и глас… много кефиш! Много си готин, веселяга, успяваш лесно да се ‚свързваш с хората‘, особено такива с инфантилни погледи, като мен Wink

Това, което трябва да подобриш е активността си. За момента си ‚мързелив и силно податлив на комфортни зони‘… а само ако си представиш какви невероятни неща изпускаш… с жените Wink. Тренирай гласа – да вкарваш дрезгавината и играй, където и да е – ако не те кефи улицата – дискотеките са твоето място и не само!

Бъди все така лек, забавен, брутален пичага – сигурен съм, че ако се активизираш яките репорти от теб ще валят редовно, защото си машина за веселост, брутализми и сексуализация.
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: