Tyxo.bg counter Ф Клоуз с рускиня - Неуспешен
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 20, 2018, 10:57:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ф Клоуз с рускиня - Неуспешен  (Прочетена 304 пъти)
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

My curse, is my drive

Профил
« -: Юли 10, 2018, 02:48:13 »

Часът в Малта е 01:00. Таман се прибрах, утре съм на работа и ставам към 6, вечерта летя за Атина и 10 дена съм там а после се прибирам в Габрово за 2 седмици, а не съм си оправил и багажа все още. Но искам да драсна репорта докато имам възможност и е пресен. Не толкова за фиидбак а за да споделя.

С рускинята се запознахме вчера на плажа. Сама беше и я заговорих, имаше някво барбекю наблизо и я отворих с това дали чака мръвите. Като цяло грейна, лафихме си общи неща, повече аз говорих тя слушаше, но разбрах че е на 21 години, обича тъмна бира и че има още 2 седмици на острова. Бях спокоен и нямаше кой знае какво в разговора но тя се кефеше и ме следеше усмихнато. Питах я с кой е там, оказа се че само с майка и, но тя беше във водата. Майка и дойде при нас но се оказа че не знае английски. След някоя друга минута решиха да си ходят, това се случва към 20:00 часа. Нямах големи шансове защото знаех че времето ми е малко но си викам кво губя, в крайна сметка и казах че летя за Атина в другиден но ако иска утре може да се видим за по една тъмна бира. Дава номер, тръгват си. Пиша и след малко в whatsapp че това съм аз, сиинва само.

На следващия ден към 3 и пиша и питам "Как си ? Какво става ще се срещаме ли за по тъмна бира? " отговаря след час "Да. Кога, къде? " Казвам и само час на срещата. Пита за място, оточнявам и мястото, и я чакам да потвърди. Става 19:20 и си викам тази няма да я бъде, и точно тогава влиза и пише че ще бъде там. Викам си машала, тази изглежда навита. От 20:15-40 я чакам на уговореното място никва я няма. Звъня и, изключен тела. Викам си флейк... Заеби. Таман решавам да хващам алеята и да заговарям и гледам ми писала, била се изгубила. Намирам я 2 спирки по надолу.
Гледам я с очилца, косата на плитка, викам си ебаси нерда, на плажа не изглеждаше такава, резервирана ми се видя като характер и гледах да не натягам много. Оказах се прав, била слушала метал като по малка, била интроверт, да да казвам и аз така бях, а си викам ох миличка просто изглежда нямаш опит и не си ходила по мъже. Питам я наргиле пушила ли си ? Не съм. Добре давай да вървим за решиш дали ти харесва или не.

Водя я, по пътя сме един до друг, търка си ръката в мен, и аз в нея, викам си тая ми играе кино много от рано явно има силен интерес. Стигаме при наргилето там забиваме околко час. Ту рапорт малко, ту емоция, снимчици си показваме ала бала, кино имаше, като цяло си бяхме отпуснати и обстановка 6, и се наслаждавахме един на друг.

Сменям венюто викам давай да пием бира на плажа, следва ме но споемна че вино харесвала, викам ми вино да е мен не ме бърка толкова само да знаеш че се напивам лесно и после ще трябва да ме караш до у нас, и такива подобни ръсех като ми изкочат. На плажа сме с вино, кисело се оказа. Не беше много яко там и след 15 мин и предлагам да мърдаме в колата ми, знам плаж на близо където е по спокойно и можем да разпуснем. Съгласява се, викам си тая иска секс май ще стане работата. По тихичко стигнахме до колата и я гледах че вече много мислеше - малко говореше, викам си време за фриз аут инак тая няма да пусне. Пускам музика в колата, ние сме отвън на една пейка, питам я дали е добре, и казвам че ако не и е комфортно с мен може да си ходи. Каза че е добре но пак скептична, дръпнах я към мен и я целунах. Толкова страстнно не се бях целувал скоро, викам си добър признак.

Стигаме на плажа. Ходя там понеже знам че е удобно да спреш колата, принципно няма никой и там клоузик една Корейка. Но и там този път не извадих късмет, имаше някви си правиха барбекю малко по надолу, и от жегата миришеше леко на боклук от няколко километра.
Възбуждаше се много лесно когато я целувах и докосвах но ме спираше ако почна да я пипам по тежките зони, и бяхме на предните седалки, отказваше да я преместя отзад, а нямаше как да стане ако не я възбудя по тежко, реших че ще правя паузи за да намаля ЛМР, но когато спра и за момент и изключваше и влизаше в режим на мислене и анализиране и не инвестираше, питах какво има, каза че виното нещо не и действало добре. Питам я дали иска да дойде у нас че сме на близо или да я карам у тях, каза замислено и не уверено да я карам у тях. О да, за малко да забравя, разказа ми че била наранена преди и се влюбвала лесно. Припомних и че утре заминавам и няма да имаме възможност да се видим отново но ми харесва много и бих исках да я видя пак, но сега сме заедно и ни е супер, защо да пропиляваме тази възмножност. Викам си трябва да я настина повечко, емоционално иска, логически не. Пита ме дали имам вода, нямах. Целувам я пак и казвам че я отвличам.

Карам си я у нас. На кратко, пасивна е оглежда се като котка в нов дом. Вода и донесох, пуснах балади, на терасата се натискахме, паузи малко, абе след 20тина минути я метнах на леглото. Натискам я възбужда се, но пак не дава да барам по деликатните зони и там сбърках нещо реших че искам да и показвам татуровката на врата си понеже издава малко и преди ме питаше за нея, казах и припомни ми да ти я покажа после, и си свалих тениската и тогава всичко свърши, събудих buyers remorse, тя скочи от леглото и каза не мога да го направя осъзнавам че не се познавме. Тук се разкиснаха нещата, аз си отворих бира и запалих цигара... Бяхме на 12км от у тях и си я закарах обратно понеже съм мекотело и доста ми допадна мацката. Усмихвах се мълчеливо през целия път от чувството че съм направил всичко възможно и съм създал хубави емоции у мацката. А не ми се ебеше кой знае колко понеже бившата беше тука до преди няколко дена и секса не ми беше приоритет, опита и беше по важен. Ще и остане незабравимо преживяване, та тя се беше обърнала изцяло към мен на седалката и през целия път не спря да ме зяпа да ме пита дали я мразя, казах и че мразя себе си защото я карам у тях. За черешка на тортата когато я заках и ми каза че не знаела какво да каже я погалих по главата и казах "Ти направи това което смяташе за правилно няма за какво да съжаляваш" а трябваше само едно лека нощ с усмивка.

Чудя се дали не и трябваше по голямо натискане или по голям фриз аут или може би не комбинирах успешно и двете. Но като цяло за 3 часов сет и мацка с такъв характер си беше трудно да я клоузна. Имаше нужда от повече инвестиции да се отпусне и щях да я клоузна, но нямах време...
И така довечера ще си летя за Атина с хубавия спомен, опита, изживяванията и хубавите емоций който създадох у двама ни.

Поздрави:)

Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1499

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 10, 2018, 08:19:52 »

Рaпортът е много добър - много можеш да научиш от такова преживяване, бетълмейдж. Ще го коментирам в скрития раздел, когато съм свободен. И него и поуста на btw и темата за границите и фрейма. Едно и също са. (общо-взето само усещаш кога фреймът ти се чупи и границите са ти меки)
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: