Tyxo.bg counter Фотошопката от морето...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2018, 03:32:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Фотошопката от морето...  (Прочетена 600 пъти)
sk8te
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« -: Юли 09, 2018, 12:23:19 »

На морето имаме семеен апартамент и реших да отида за няколко дни. Пробвах малко да отварям по - плажа и алеите, но все на чужденки попадах, а не съм много добър с английския. Реших да пробвам в Гепиме, на линия от градчето имаше само едно девойче симпатична 7-ца.
Чата беше горе долу такъв:
Аз. Здравей, дойдох ти на гости от далече
Тя. Кой си ти?
Аз. По - принцип съм от Русе, но реших да те посетя, нищо, че не се познаваме.
Тя. Дай снимка.
Аз. (давам снимка) Хайде да ми покажеш забележителностите
Тя. В кой квартал си.
Аз. Еди кой си.
Тя.Кой блок
Аз. е този блок(казвам номер)
Тя. Хахаа, аз съм в съседния.
Аз. Хаха, излизай
Тя. мНого е късно, тъкмо съм си легнала, утре.
Аз. Лека тогава.

На другия ден след 10000 уговорки успяхме да се видим. Симпатичната 7-ца на живо се оказа 4-ка, доста по ниска от мен, а аз съм 167 см. Имаше хубави цици и задника биваше, малко като табуретка.   Grin
Ще натискам за ебанье, пък квото стане. Поразходихме се малко, беше студено, предложих й да отидем в заведение, че и съм гладен. Пари нямала, споко бе ще черпя.... не можела така, викам ок, после може да идим в апартамента ми и тя: Къдеее, каквооо.... неее.
Споко бе, майтапя се, минаваме до една пейка, казах сядай тук... седнахме ние, малко кино и я замлясках, много бързаш отвърна тя. Тъй ли, казах... добре (1 минута пауза) и пак я награбих и й мачках циците малко, не се дърпа, спрях и тя отвърна: Офф, добре, хайде да отидем горе. Къде горе? В апартамента ти. Добре отиваме. Тръгнахме, на около 10 минути сме. Поддържах киното по - пътя придружено със сладки приказки. И както си вървим и изведнъж каза ''Оффф, ужас''
Кое му е ужасното? Нищо нищо...
Наближаваме блока и каза: но няма да правим нищо, нали знаеш, това ни е първа среща. Няма бе как ще правим глупости на първа среща, луда ли си. Стигаме входа, наблизо има детска градина с беседки, тъкмо отключвам и каза: Не нее, тука май е по - добре на беседките да седнем, добрее... няма да те карам на сила я.... помислих си, мога да чукам и в бесетката.  Cheesy Натискахме се в беседката и публика си имахме от съседната. Докато се мляскахме и й мачках циците, реших да я завъртя и да я сложа върху мен... каза неее, знам какво ще стане? Е, какво ще стане, ами ще се надървиш, рече тя  Cheesy и тука се сетих за форума и за батко Стоун хахах извадих го бързо и й казах - ем той вече е надървен и бързо сложих ръката й на тоягата. Подскочи тя, побърка се... каза хайде да тръгваме някъде другаде да се разходим и тръгва, а аз й викам ''блока ми е в другата посока'' и тя, бе кво ме е интересува, че блока ти е там. Ти си луда ма, аз нали ще се прибирам. Ем прибирай се, аз ще се поразходя още малко сама. Прибрах се и веднага ми пише във фейсбук.

Много избърза и това не ми хареса.
Аз: Ок
Тя: Ама наистина не ми хареса, айде чао.
Аз: Мчи хубу.
Блокира ме отвсякъде и това беше.  Cheesy
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 382

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 09, 2018, 13:01:23 »

Ейй що не каза че ти се пикае и да се качите горе по тоя претекст да не те чака отвън и да дойде . Агне ако знае че ще го колиш ще иде ли при месаря трябвада го баламосаш малко  .  Grin Grin
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил
« Отговор #2 -: Юли 09, 2018, 13:32:05 »

Агне ако знае че ще го колиш ще иде ли при месаря трябвада го баламосаш малко  .  Grin Grin
Това специално дори ще ти подложи врат, и ще ти извади ножа само.
Забавен е репорта. Циркаджииски номера, само за да не я помислиш за прекалено лека, и от другата страна "сърби та се не трай".

Колегата бейби е прав. Когато е станала колеблива, е трябвало просто да подхвърлиш някаква лъжа и да я водиш на горе.
Цялата работа е, че тя това е чакала и това е искала. Накрая я е хванало яд, че не си я излъгал и за това е било неадекватното и включване и блокиране. С какво си избързал - не си я ебал? И таб е проблема, "можеше да се постарае да ме излъже", си мисли тя.

Иначе в подобни ситуации и аз често действан като тебе. Разбирам те. Не те кефи мацката и не ти се занимава с панаири. Но обелтивно е можело да я излъжеш нещо, или най-правилно, да я засечеш преди да седнете на беседката "тук е по-добре".
Казваш и "не, не е. Тук е тъпо" и вместо към беседката, продължаваш към вас.

Цитат
спрях и тя отвърна: Офф, добре, хайде да отидем горе. Къде горе? В апартамента ти.
Тая ми е любимата част - "Едвам ма нави"
 Grin

ПП: една градивна поправка. Никога не си го вади на място дето нямаш намерение да клоузиш. Това ти прецаква  веднага играта. Хем я спича и и вдига щитовете да я изолираш. Хем знае, че няма как да я клоузиш там. В случая ти си го направил. Знаел си, че няма как да я ебеш на беседката, и че тя няма да се навие, щото е през деня, и има хора до вас. Плана е бил да я възбудиш и да я баунснеш с това нагоре. Ама никога не се опитвай да ги баунсваш така. Дръж се по-дръпнато, дразни ги с леки кино ескалации, погледи, и ги води с действия, като се налагаш, поемаш инициативата и като им даваш оправдания (в някои ситуации), това което ти предложи колегата.
Вече като се качите горе, там го вадиш без да мислиш излишно.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1518

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #3 -: Юли 09, 2018, 13:47:15 »

Такива преживявания са много полезни. Показват ти как действа динамиката - чисто на сексуално ниво и нагон. (нещо, което убягва на голяма част от учениците ни и ги проваля).

Цитат
тука се сетих за форума и за батко Стоун хахах извадих го бързо и й казах - ем той вече е надървен и бързо сложих ръката й на тоягата.

Кефи, че играеш докрай, но пропускаш основен момент. 'Да си го извадиш работи', когато мацката е много възбудена... не когато ти си!
В случая не е била, била е доста логична и уплашена вс сексуално възбудена.

Изобщо не трябваше да се навишаш за беседката (както ти е писал БТВ), да я вкараш във вас ('Е, не - на беседката ми е студено... идвай', да я повъзбудиш и тогава да си го вадиш... и разбира се през цялото време на логическо ниво 'не, не .... нямам правим нищо, само си играем малко'

Активен

I'm a very special kind of monster
sk8te
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #4 -: Юли 09, 2018, 13:59:30 »

Пропуснал съм да кажа, че ''мацката'' е на 22. Приемам съветите и критиките, извадих го за да видя какво ще стане.  Cheesy За напред ще внимавам кога го вадя.
Като се сетя и още ми става смешно от тази случка.  Cheesy
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: