Tyxo.bg counter Колежката...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2018, 03:35:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Колежката...  (Прочетена 385 пъти)
IRON
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« -: Юли 12, 2018, 20:18:03 »

Чат по Вайбър:
тя: Ми ти не слушаш, така че за наказание утре ще те оставя без гушкане.
аз: ок.
тя: ми добре... щом си съгласен. Ще те видя как ще стане...
аз:  Smiley
тя: Хм, ама не, това не ме устройв. Ще ти измисля нещо друго.
аз: да има повече гушкане и пляскане.
тя: не, без гушкане оставаш
аз: сеен
тя: как е новия телевизор?
аз: Супер. Хубаво се пие вино пред него.  Smiley
тя: Мен няма ли да ме поканиш?
аз: обмислям го още. Като знам каква си мръсница...
аз: Утре след работа те чакам.
тя: ок
Идва след работа в нас. Тъкмо се бях прибрал от фитнес. Сядаме в нас, пием си вино, което и бях казал да донесе. Водя разговора, емоциите на макс. Нито сядам до нея, нито някаква ескалация. Виждам, че си го иска... След около час разговор, казва, че трябва да си ходи. Аз, ок. Чакам я на вратата да се обуе и да си ходи. Обу си обувките и ми се нахвърли... Без да го мисля много, вдигам я и върху спалната. Натискания, пипания навсякъде... Хващам и ръката, и я слагам където трябва. Започва да го стиска докато аз вече съм влязъл сериозно. Казах и' да ми свали колана... , но тя спря и каза, че е време да си ходи. Казвам и' хубаво, довиждане.  Усмихнат я изпращам и разказвам някаква безсмислена история в която има много фън. Smiley
На следващия ден пише по вайбър... да гледаме мача в нас довечера? Нз дали ще мога, звънни по някое време след 18ч и ще ти кажа.
Телефона звъни в 18:30. Уговаря ме се 20ч в тях. Приготви ми нещо с месо, че качвам маса.Аууу, чак и претенции...
Отивам в тях. Сипва по малко вино, разговор около час и мача почна. Сядам на дивана, я тя на леглото. Ела при мен по-хубаво се вижда. Не, завърти телевизора към мен. Тук ми е добре.
Завърта телевизора и не след малко сяда до мен. Гледам си мача известно време и казвам ела да те гушна. Идва, започва целуване и натискания. Стискам я за кръста, ръцете, гушата, хапя я навсякъде. По едно време тя спира и ми казва я си гледай мача. Аз, ок. Усмихвам се, леко с гръб към нея и си гледам мача, Хърватите ми бяха много интересни. Усещам как тя постоянно мърда и нещо нервничи... След 5мин ми сяда в скута и всичко започна отначало. Натиснах я здраво, хвърлям я върху спалната и нещата са ясни.. Голяма мръсница се оказа наистина. Накарах я да излезе на тераса да правим секс. Съгласи се веднага, въпреки, че ни гледаха от улицата и отсрещните блокове. На мен не ми пукаше, на нея също. След час и половина яздене и' казвам, че си тръгвам. Тя, не, ще спиш тук. Аз, не. Ако искаш да спиш с мен идваш с мен в нас. Това нещо го изпробвам за първи път... Тя, ми нз, трябва да го помисля. Давам ти 3мин... не, 2мин. но нали бяха три? да, бяха... Тя, ок, дай ми 5мин да си взема някой неща... аз, побързай. Качваме се в колата и тръгваме към нас. Влизаме, сипвам вино и започваме на чисто. Часът вече е три... викам и' лягаме, че утре работа ме чака. Съгласява се. Лягам и тя се гушка в мен. Започнах да и цитирам Ботев и Вапцаров, а тя си пада от смях.Вика ми, няма ли да спиш? дам, просто вечерно време съдбата ми изпраща поетични мисли, трябва да ги изразя... нищо не казва, само си умира от смях. Приказвах още малко, а тя само се смее и се гушка в мен. Последно и казах- лека нощ и без да ми хъркаш. Smiley
На сутринта ставам, тя ми приготвила кафе и закуска...
След сутрешния секс, карам я до метростанцията и отивам на работа...

Общо взето нямах никакви очаквания, просто се забавлявах, приказвах каквото си искам и тя сама дойде в моя свят. Забелязвам, че много им харесва да ги доминираш...

До следващи рапорти.  Smiley
      - IR

Активен

Привлекателността в теб идва от това, което излъчваш, от твоите качества, които са независими от одобрението на жените  и касаят единствено изграждането на твоя живот, такъв, какъвто го искаш. / - Илиян /

I'm a very special kind of monster / - Slayer /
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: