Tyxo.bg counter Тройка с две Ирландки
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 11, 2018, 12:25:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Тройка с две Ирландки  (Прочетена 1191 пъти)
Delusion
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

He, who attacks first, always win!

Профил
« -: Юли 10, 2018, 01:33:20 »

Осми юли, сервитьорската работа още куца, горещо като в сауна и за мой късмет съм на работа. 20 годишно пишлеме, бърша масите по 6 пъти и изведнъж ресторанта започва да се пълни яко за вечеря. Таа, работя си, бягам навсякъде и изведнъж виждам на едната маса две мацки 7-ци завити с одеалца, ударили по 2 джина, говорят си със синът на шефа. Свърши работата, започнахме да стоим по персоналните маси и да пием бира, при което идват двете мацки и сядат при нас. Ирландки, едната на 21, другата на 22. Бях се ядосал покрай многото работа и станах, да си оправям масите и района, за да си замина по-рано, имах уреден секс за вечерта, така че не ми се занимаваше с тях. Говорят си с колегите, хвърляме си погледи с едната от време на време и си казах на ум: "Няма да я бъде тая, трябва да опитам". Заебах всичко, налях две водки и се засилих с таблата към тях.

Аз: Здравейте.
1: Здравей, какво има?
Аз: Имаме традиция в ресторанта, видим ли готини мацки им предлагаме безплатна водка, но трябва да се целунат.
1: Хаха, добър опит, но не.
Аз: Ти ли си скучната от вас двете?
2: Голяма работа, безплатна водка, нека го направим.

Хвана приятелката си и се поцелуваха 4-5 секунди.

Аз: Добре, спечелихте си водката, заповядайте.
2: Ето пари, донеси ни и две коли.
Аз: Приключили сме касовият апарат, няма как. Мога да измисля от някъде, но ще струват повече.
2: Колко повече?
Аз: Целувка по бузата и от двете.

Засмяха се, при което се наместих между тях и си "изпросих" целувките. Поговорихме си кой от къде е, какво правят тук, общи неща. Трябваше да се отчета и оставих 2-ма от колегите с тях, те момчетата умни, вкарали ми DHV, браво пичове. Свършвам с отчета, при което всеки колега тръгва да ме дръпна за нещо и само се чуваше отвсякъде: "Thunder, Thunder, Thunder", прякорът ми. Оправих нещата и ме хваща едната:

1: На теб ли викат Thunder?
Аз: Да, защо?
1: Интересен прякор, защо ти викат така?
Аз: Понеже правя секс с момичета и изчезвам по-бързо от гръмотевица.

Почти си изплю водката от смях.
2 си хареса единия колега и отидоха някъде да се натискат(беше видимо пияна), при което останах с мацка номер 1. Говорихме си някакви рандом неща 20-30 минути, не беше толкова пияна все още, че да я хвана и аз на някъде.

1: Нещо захладня времето
Аз: Спокойно, сега ще те стопля.
Вземам я в скута си и я прегръщам, последвано от една целувка по врата.
1: Не мислиш ли, че е рано за тези неща?
Аз: Как ще е рано, виж 23:30 е станало вече.
1: Хаха, добър си.
Аз: Идея си нямаш.

Помълчахме 1-2 минути, а през това време опъвам цигари като ненормален.
1: Никога не се научих да пуша, постоянно кашлям.
Аз: Моля? Това е голям проблем.
1: Хаха, защо?
Аз: Трябва да те науча за по-късно. В България винаги след секс трябва да запалиш цигара.
1:  Ама ти да не си помисли, че ще правим нещо?
Аз: А? Какво? Обичаш ме? Скъпа, още е рано за това.

Смее се мацката, вече сме с приповдигнато настроение. Заговорихме се къде смятат да ходят, каза ми някакъв бар на плажа, но ми беше втръснало от там и им предложих да дойдат с нас на дискотека. В същият момент се връща приятелката и с колегата. Тази и предложи, замислиха се малко, но се съгласиха.

Хващаме си таксито, отиваме с въпросния колега и мацките в дискотеката, празно като портмонето ми. Поръчахме си някакви неща, пием, лафим си, смях. Бяха сложили някаква джага и ги хващам 3-мата да играем, ама моята нещо се мъчи, вика ми как трябва да удрям.

Аз: Okay, listen, it's like doing a handjob, but you seem really bad at, you will have to practice later at the night.
Тя: Yeah, maybe I will.
Свършихме си играта, седнахме на сепарето и започнаха целувките и тежкото кино, ръката и върху оня големия.
Викам си тука е опечена работата, ама още не ми се заминаваше, дойдоха някакви познати, полафих си и с тях, стана ми готино. Обаче стана един проблем, колегата се напукал като свиня, заспива, оная и е скучно, излязоха двете, говориха си поне 20 минути. Помислих си, че трябва да изчезваме веднага и звъннах на Такси. Тея обаче им било късно, искали да се прибират, изтрезнели мамка му. Качваме се в Таксито, прибирам го оня пияния пор и се псувам на ум, не знам какво да правя. Таксиджията пич, около 25-26, започвам да си лафя с него на Български:

Аз: Братле, знаеш ли Английски?
Той: Да, защо?
Аз: Аре да ми направиш една голяма услуга?
Той: Кажи, какво има?
Аз: Мацките живеят в друг град, прибери ме мен и им кажи да слязат, че имаш някакъв бърз курс за около 10-тина минути и ще минеш след това да ги вземеш.
Той: Ама да се връщам ли след това?
Аз: Няма нужда, взимам ги в нас
Той: Хаха, окей, няма проблеми.

Евала на пича, спря пред нас, каза им го това и двете се съгласиха. Браво мой, платих му тройно за услугата.

Аз: И сега какво?
2: Ще изчакаме на пейката.
(Сетих се, че по-рано им бях споменал, че съм бил с дълга коса преди, но не им бях показал снимки.)
Аз: Качете се с мен, студено е. Тъкмо ще ви покажа снимки, когато бях с дълга коса.

Е, качихме се, мисля че тотално забравиха за Таксито, а аз получих едно готино изживяване и готин спомен. Първата ми тройка с две момичета. А дали имах дълга коса? Хаха, последно в 5-ти клас.
Активен

Fools set the rules in this world. Just take a look around, it's undeniable.
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #1 -: Юли 10, 2018, 10:29:55 »

Е ти на най-важното си спрял. Кажи горе какво се е случило преди 3ката...
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 970

Профил
« Отговор #2 -: Юли 10, 2018, 14:35:44 »

Браво за клоуза. Това с бакшиша е добро. И като цяло, от дискотеката, че си поел инициативата с действия, въпреки "късно е ще си ходим".
Ще е полезно и горе да опишеш как си играл, лмр от някоя, и подобни
Активен
kk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #3 -: Юли 10, 2018, 16:02:40 »

Ще ме храните много за неконструктивното мнение, ама тука нещо ми мирише. Само преди два дни в друга тема на автора, Manowar му казва да направи тройка и с две жени и хоп - появява се тая историйка.
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=8920.msg102831#msg102831
Активен

Even a broken clock is right twice a day.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 814

Профил
« Отговор #4 -: Юли 10, 2018, 17:12:13 »

Пример за клоуз без да е играно далеч и да е използван пуш. Нещо подобно бях и аз преди 2-3 години. Ескалации, сексуализация и прогресивно натискане без да се играе далеч. Всъщност като се замисля това е ефективна игра в определени ситуации - на морето, в дискотеки, партита и т.н., където мацките са с нагласата да си го сложат. Разбира се, най-добре е да знаеш кога да направиш един-два мощни пуша с огромна амплитуда. Ама ето, че не е задължително. При нормална динамика обаче играта далеч е задължителна.

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Delusion
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

He, who attacks first, always win!

Профил
« Отговор #5 -: Юли 11, 2018, 18:11:42 »

Браво за клоуза. Това с бакшиша е добро. И като цяло, от дискотеката, че си поел инициативата с действия, въпреки "късно е ще си ходим".
Ще е полезно и горе да опишеш как си играл, лмр от някоя, и подобни

LMR нямаше, просто няколко водки, импровизирани шотове, порадваха се на апартамента ми и започнахме да се натискаме с 1, а другата явно не искаше да е "Капо" за вечерта и се включи. Нямах намерения за тройка, мислех да оставя другата да си легне, понеже беше видимо изморена, но нещата се наредиха идеално.

Ще ме храните много за неконструктивното мнение, ама тука нещо ми мирише. Само преди два дни в друга тема на автора, Manowar му казва да направи тройка и с две жени и хоп - появява се тая историйка.
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=8920.msg102831#msg102831

Късмет. Остава ми и тройката с травестити.
Активен

Fools set the rules in this world. Just take a look around, it's undeniable.
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 406

Профил WWW
« Отговор #6 -: Юли 11, 2018, 22:02:12 »

Играл си ги добре . И на мен ми хареса това с таксито ! +реп от мен !  Smiley
Активен
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 202

Профил
« Отговор #7 -: Юли 12, 2018, 17:40:09 »

Пич имаш едно голямо ЕВАЛА от  мен ,продължавай само така !
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
IRON
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #8 -: Юли 12, 2018, 19:22:44 »

Интелигентност и гъвкавост...  Smiley
Активен

Привлекателността в теб идва от това, което излъчваш, от твоите качества, които са независими от одобрението на жените  и касаят единствено изграждането на твоя живот, такъв, какъвто го искаш. / - Илиян /

I'm a very special kind of monster / - Slayer /
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: