Tyxo.bg counter Как да различим прогреса от късмета ?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 13, 2018, 21:06:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да различим прогреса от късмета ?  (Прочетена 1022 пъти)
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 790

Профил
« -: Юли 23, 2018, 23:45:22 »

Може да се каже, че в последните няколко месеца влизам в най-добрата си серия откъм жени, откакто се помня. Няколко клоуза, десетки срещи, чуках и най-готината си мацка засега(7.5). Със сигурност ще мога да извлека много опит от преживяното последните месеци, въпросът е да си направя правилните изводи. Което изглежда не толкова лесно.

За пръв път последните месеци, на 22 години, ми се случва да имам пренасищане от срещи и да отлагам с по 10 дни мацки, които съм заговорил просто защото не ми е до тях и не са ми топ опцията. Един от плановете, който си поставих в началото на годината - фокус върху жени и трупане на опит с тях вече е преизпълнен, а сме още 7ми месец.

Къде е проблемът ? Че от комфорта започвам да се отпускам. Границите между добра игра, естествено поведение и късмет започват напълно да ми се размиват. Не се анализирам адекватно.

Често се чудя дали изобщо трябва да мисля за играта, да внимавам за грешки или просто да бъда себе си и да се пусна по течението. Вече толкова време играя, че дори мисълта да се откажа от играта и да бъда 100% себе си без да го мисля ми изглежда неуместна.

Започвам да се губя и да се чудя кое реално е причината нещата да се получават. Защото може да са хиляди неща. Може да е заради вече добрата игра, която малко или много е станала част от мен. Може на 22 да съм по-привлекателен чисто сексуално, отколкото на 19 или 20. Може и просто да имам късмет и да уцелвам точните мацки. Нямам представа.

От тук въпросът е как да получа реална представа кое и как ми бута нещата напред и съответно как да коригирам и по-точно как да виждам грешките си, както и да подсиля още добрите си страни. Защото добрите резултати бързо могат да изчезнат, ако се отпусна прекалено много, а целта е да скоча на още по-високо ниво. Съвети ?
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« Отговор #1 -: Юли 24, 2018, 08:57:52 »

Това ми звучи така: пичове тренирам от 2 години във фитнеса като животно. Последните 7 месеца съм се изцепил страхотно. Май съм  имал късмет, защото попринцип съм си слаб. Няма какво да се коментира усиленият труд ти се отплаща. Smiley
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Публикации: 1316

Профил
« Отговор #2 -: Юли 24, 2018, 12:31:46 »

Ха, добър въпрос. По принцип постоянството е добър признак. Демек, ако продължаваш да се подобряваш или да си на същото (да кажем, че е високо) ниво, значи всичко е ок. Примерно ако продължаваш редовно да чукаш 7+, значи си за там. Ако ли не, значи си ударил на късмет.

че дори мисълта да се откажа от играта и да бъда 100% себе си без да го мисля ми изглежда неуместна.
Уау....ок...Въпрос - мислиш ли, че ще си удовлетворен, да си с жена/жени, които са с теб защото ги цакаш по определен начин, и с които никога няма да можеш да бъдеш себе си?

Защото може да са хиляди неща. Може да е заради вече добрата игра, която малко или много е станала част от мен. Може на 22 да съм по-привлекателен чисто сексуално, отколкото на 19 или 20. Може и просто да имам късмет и да уцелвам точните мацки. Нямам представа.
Абсолютно вярно. Наистина могат да са 1000 неща. Като нищо, всяко от тези, които си споменал е фактор. И аз имам чувството, че ставам по-привлекателен с всяка година.

А главната причина защо пикъпът действа, съм го казвал и друг път - защото отиваш и се пробваш. И ако изглеждаш прилично и не си тотален дебил, си ОБРЕЧЕН на все някакви успехи. Просто нещо, което е хубаво да се има на ум. Елементарен пример. В дискотека си, и някъде в тълпата има някаква дето си е решила да се наебе нея вечер. Кой има по-голям шанс да успее - този дето си седи в сепарето с коч компанията и нищо не прави, или този дето обиколи и се пробва на всяка, докато не нацели тази, дето й се ебе?
По мое лично мнение, това е главният фактор, на който дължиш успехите.

Защото добрите резултати бързо могат да изчезнат, ако се отпусна прекалено много, а целта е да скоча на още по-високо ниво.
И до кога така? Кое ниво ще е достатъчно високо? Да кажем, че е това, когато във всеки един момент имаш поне дузина 10ки, които са готови да скочат във всеки един момент, като им звъннеш. Да виждаш някой тук (ако ще и да са най-големите играчи) дори леко да се е доближил до това ниво? В това занимание има един стъклен таван, който в даден момент удряш (ако разчиташ само на игра) и няма мърдане. Нататък вече се включват други фактори - външен вид, статус, пари, лайфстайл, излъчване, стил, социални кръгове и т.н.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 926

Профил
« Отговор #3 -: Юли 24, 2018, 12:43:57 »

Поздравления за резултатите.
Ако се замислиш обективно за разликите в теб при различните резултати, ще забележиш, че са ти под носа и са очевидни. И са повтаряни стотици пъти тук, но може би, не си ги усещал. Едно е да го прочетеш, друго е да го усетиш на практика.

Цитат
Започвам да се губя и да се чудя кое реално е причината нещата да се получават.
Активността/ действията които предизвикваш от себе си (говорим за всички, не само, че отваряш мацки. Насочеността им към ефективност), и премахването на психологически граници и бариери в самия ти модел на мислене (демек - не разсъждаваш излишно, а повече действаш). Двете са взаимно свързани и идват от настройката ти за изобилие. Както я и създават. Но на практика това са двете неща които се изразяват в самото поведение и те водят до по-добри резултати.
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юли 24, 2018, 23:23:11 »

Това ми звучи така: пичове тренирам от 2 години във фитнеса като животно. Последните 7 месеца съм се изцепил страхотно. Май съм  имал късмет, защото попринцип съм си слаб. Няма какво да се коментира усиленият труд ти се отплаща. Smiley
Във фитнеса всичко зависи пряко от теб и мотивацията ти. При свалките е малко по-сложно, намесена е много психология, участват и втори лица(мацките), с всичките им наклонности, настроения и специфики. Иначе трудът, че се отплаща - отплаща се! Опитвам се да разбера колко точно.

Ха, добър въпрос. По принцип постоянството е добър признак. Демек, ако продължаваш да се подобряваш или да си на същото (да кажем, че е високо) ниво, значи всичко е ок. Примерно ако продължаваш редовно да чукаш 7+, значи си за там. Ако ли не, значи си ударил на късмет.

Редовно да чукам 7+ едва ли ще стане тази година. Нереалистично ми изглежда. Ако влезне още една такава до края на годината ще съм доволен. Всичко с времето си. За редовно чукане на 7+ се иска не само отлична игра, но и тук-там други неща.

Уау....ок...Въпрос - мислиш ли, че ще си удовлетворен, да си с жена/жени, които са с теб защото ги цакаш по определен начин, и с които никога няма да можеш да бъдеш себе си?

Винаги мога да бъда себе си с някоя определена. Въпросът е, че тръпката от играта е пристрастяваща. Действа като наркотик. Всичките му пуш-пулове, затапки на шитове и инсценировки толкова са ме зарибили, че дори да бъда себе си играта със сигурност ще ми липсва. Да съм себе си означава праволинейност. Играта ми дава свобода да реагирам и импровизирам по десетки различни начини, да се забавлявам и да изучавам жените.

И до кога така? Кое ниво ще е достатъчно високо? Да кажем, че е това, когато във всеки един момент имаш поне дузина 10ки, които са готови да скочат във всеки един момент, като им звъннеш. Да виждаш някой тук (ако ще и да са най-големите играчи) дори леко да се е доближил до това ниво? В това занимание има един стъклен таван, който в даден момент удряш (ако разчиташ само на игра) и няма мърдане. Нататък вече се включват други фактори - външен вид, статус, пари, лайфстайл, излъчване, стил, социални кръгове и т.н.
Никога не съм отричал "другите" фактори. Разбира се, че влияят. Но и преди съм го казвал. Искам перфектна игра преди да добавя каквото и да било странично към нея. Всъщност дори сега мога да добавя немалко неща в стила и лайфстайла си, които да ми дадат бонус точки, но съм си оставил тези неща "за десерт". Ще почакат докато не съм сигурен, че съм достигнал стъкления таван в играта ми.

Поздравления за резултатите.
Ако се замислиш обективно за разликите в теб при различните резултати, ще забележиш, че са ти под носа и са очевидни. И са повтаряни стотици пъти тук, но може би, не си ги усещал. Едно е да го прочетеш, друго е да го усетиш на практика.
Имах случай, в който клоузих мацка с поне няколко грешки в играта(адвокатката) и изпуснах друга с желязна игра. За това и го мисля дали изобщо много силната игра помага или понякога пречи и кара мацките да се плашат и дърпат, сакън да не се "опарят" с теб.

Активността/ действията които предизвикваш от себе си (говорим за всички, не само, че отваряш мацки. Насочеността им към ефективност), и премахването на психологически граници и бариери в самия ти модел на мислене (демек - не разсъждаваш излишно, а повече действаш). Двете са взаимно свързани и идват от настройката ти за изобилие. Както я и създават. Но на практика това са двете неща които се изразяват в самото поведение и те водят до по-добри резултати.
Това е точно така. Вече така настроих мозъка си, че мисля само преди(с някакъв кратък, обобщен план) и след(анализ) на свалката, но никога по време на самото действие. Тогава просто действам. И това много помага.

Мерси за всички отговори!
Активен

Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 585

Профил
« Отговор #5 -: Юли 25, 2018, 00:18:16 »

Иначе трудът, че се отплаща - отплаща се! Опитвам се да разбера колко точно.

Колкото-толкова. Защо е нужно за всяко нещо да се изведе конкретна формула, корелация и да се натъпче в някакви рамки? Това не е Питагорова теорема. Ето, сега си влязъл примерно в добра серия, но кой ти гарантира, че до края на годината няма да преобладават гредите, при поддъражане на същото ниво при теб самия? Даже ти може и да се подобриш леко, съпоставено с днешна дата и като теглиш чертата, да се окаже, че второто полугодие си 2 пъти по-зле от първото. Тогава какво ще правиш? Какви взаимовръзки ще търсиш?

Винаги мога да бъда себе си с някоя определена. Въпросът е, че тръпката от играта е пристрастяваща. Действа като наркотик. Всичките му пуш-пулове, затапки на шитове и инсценировки толкова са ме зарибили, че дори да бъда себе си играта със сигурност ще ми липсва. Да съм себе си означава праволинейност. Играта ми дава свобода да реагирам и импровизирам по десетки различни начини, да се забавлявам и да изучавам жените.

Чакай, чакай, че май току-що ми рухна целият свят! Нима не се набива в този форум години наред, че е най-важното дотолкова да се подобриш, че един хубав ден да стигнеш ниво, в което да можеш да сваляш жени, бидейки напълно естествен, 100% себе си, това, което си, без филтри, без някаква добавена стойност, без шаблони в поведение/изказ/действия и т.н, без някаква последователност/редуване на кога да пушна, кога да я пулна, кога да я игнорирам, кога да я натягам повече, кога да я затапя... А ти даже подхвърляш и термин като "инсценировка". Значи, ако те чета дословно, веднага решавам, че когато някой е себе си, то той никога няма да може да score-не качествена и хубава мадама, защото колкото и хубава (по общоприетия стандарт) версия на "себе си" да притежава този някой, то жената най-голям шанс има да я свалиш с емоции, близо-далеч, да се пробваш да ѝ бръкнеш в мозъчето, да я провокираш и пр. Освен ако сега някой не ми каже, че има хубави жени, които се подмокрят от праволинейност. Smiley

И какво излиза? Че едно се проповядва на теория, а друго се случва на практика. Реално, от този форум, аз единствено за Менуора мога да съм сигурен, че той покрай жени е напълно естествен или максимално се доближава до версията си, която е, когато няма жена в картинката. Излиза, че другите се "криете" зад понятието-чадър, наречено "игра" и когато гоните пичките - кой повече, кой по-малко - вие deviate-вате от истинското си и напълно естествено "аз". Ти с колегите си от универиситета или с момчетата, с които се събираш да играеш футбол, правите ли си пуш-пул? Ако някой пичага те търси, за да се видите на кафе, ти веднага ли вдигаш или го игнорваш и не отговарш и после връщаш обаждането след 24 часа, имитирайки заетост, за да не би да си помисли, че си му твърде available и само него чакаш да те изкара от у вас?

И какво излиза? Че понятието "добра игра" изключва това "да си себе си". Е, логично! То иначе нямаше да се казва игра иначе.

Това е хубаво да се уточни, защото когато години наред се набива като мантра "бъди себе си и ще станат нещата", то излиза, че това не е точно така и не е самата истина, но Пуяка примерно лицемерно бива атакуван, защото откровено си поддържа кредото "fake it till you make it" или там Стоун с качването уж до тоалетна. Нека не бъда разбиран погрешно: аз не твърдя, че играта е тотален фейк и стремеж за показване на лице, което потенциално би се харесало на таргета ти, но и нека не ни се казва, че "добра игра" има място в едно изречение с "да бъдеш себе си"

Играта е един скилсет и нищо повече. Набор умения, които като всички други, се трупат с теория, практика, проба-грешка, анализи, експерименти, поддържане на форма и т.н, но това не означава, че ти си себе си, просто защото не прилагаш тези умения 24/7, а само в конкретна ситуация и контекст, когато целиш даден ефект и/или краен резултат. В противен случай, още утре ще започна да си лафя с бабите пред блока на някой чужд език и ще дойда да ви се похваля как съм бил себе си.

Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
xXx
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Профил
« Отговор #6 -: Юли 25, 2018, 02:07:15 »

На мен ми лъха на сериозно пренавиване и неестественост от поста. Гониш нещо, само че не се приближаваш към него. Вместо да е фън и играта да извира от теб (даже и да казваш, че не го мислиш по време на сет), цялостната картина е замазана от приповдигнат стейт /най-вероятно/, докато 'играеш' и после всичко излиза отново наяве и хоп - ставаш себе си. Нали така, гъзове Smiley

Идеята на 'играта' е да задействаш нещата в посока следване от нейна страна. Нищо друго. Т'ва. Не те следва и няма инвестиции --> няма игра --> няма секс. Та как ще го направиш или го правиш е въпрос на много неща.

Дали ще push-pull-ваш, дали ще се дисквалифицираш или ще се хвалиш как ги пориш кат' риби, и дупиту е подпряно на скалата през това време.. няма значение, техниките нямат значение, защото идват от размит фокус и най-вероятно подражание на някой, вместо да ги правиш нещата по своя уникален и единствен начин, 'щото никой няма да го направи точно като теб. Факт. Аз като си го помисля само това, веднага ставам фокусиран на 1000 % и зареден с енергия и мога да цъкам сетове с лекота с дни, ако искам. Добре, че е измислен сънят.

Когато знаеш своите ценности, знаеш какво си постигнал, какво още ще постигаш, знаеш какво искаш, знаеш как да го направиш, знаеш че имаш всичко необходимо, за да успееш, не се съмняваш, даваш стойност, готини емоции, готин секс, даваш 100 % от себе си, всеки път, с всеки сет, независимо дали ще се получи със сет #1 или #100, ще можеш да прогресираш с всяко излизане. Помисли си колко даваш от себе си. Дали е към има няма 20-50 % през повечето време и тук там 90-100 %.

Сега, за следващото ниво. Следващото ниво е тегаво, ако говорим за най-приличните жени в БГ, причината, за която е породена от демографски особености, миграционни процеси, политическа система, социално програмиране, фалш при мъжете, фалш при жените, мъжете не са мъже, жените експлоатират мъжете и т.н. ... ще излезне много офф-топик за кофата, та тези неща на всички предполагам са ясни.

И въпреки, че ако сериозно помислиш над това, което съм написал по-горе, откъдето трябва да идва началния ти фокус и го посееш дълбоко в съзнанието си, ще създадеш една много силна стартова позиция, но уви... вероятността да ти е доста трудно и да минеш отвъд праскането на една 8-ца на 2-3 месеца като резултати консистентно, е наистина непосилно за 90+ от пикапьорите у нас. Това са мои наблюдения. Не е нужно да ги приемаш или отричаш. Имай в предвид, че е и много пичове слагат по 1-2 единици на всяка мадама за авторитет, така че реална статистика трудно ще си извадиш. Ако се дискутира ще е пълен панаир.

И всичко това е от инфлацията на красотата, съответно и кофти пазара. Много търсене, слабо предлагане.

България за следващото ниво, на което искаш да минеш и то бързо е кофти дестинация, защото след този стъклен таван има да счупиш още 2-3 /поне/. Ако искаш да праскаш само 7-8+ консистентно (изключвам блажените герои, които минават по 1-2 10-ки седмично и са постнали по хвалба тук-там във форума) е възможно да се озориш и да се обсебиш още повече в посока по-лошо. Има страхотно разминаване в ранговете, поради изкуствена инфлация на красотата, като стойност. Не е хептен зле, но е над средното за Европа. Прогнозирам, че ще става двойно по-зле на всеки може би 5-7 години, но това е за друга тема.

Та какво да направиш:
Взимаш едно пикапьорче-аверче да е по-фън и на всеки 1-2 месеца си правите 3-5 дневни излизания към Европейски дестинации /да е най-евтино/, където преоблаващите пички са доста прилични. Седмичната/месечната бройка сетове да стане дневна през първите 2-3 дена. След това само срещи и се стремиш към happy ends с по-бърза и динамична игра. Воденето да става по-бързо и нахално 2-4 пъти. При теб повече към 4. За конкретни дестинации, ако не се сещаш ми пиши на лично. Хотелите ти си ги резервираш естествено. От мен, толкоз Cheesy

С добро планиране излиза доста евтино. По-скъпо може да ти е да отидеш до морето и да спиш там за 2 дена. Тогава ще усетиш разликата какво е да играеш на пазар с 70-80% 7-8ци /че дори и в нета; въобще не е като в БГ, особено ако си над средното по външен вид/, в сравнение с 10-20 % за София примерно и то тези 10-20 % обикновено са струпани някъде, иначе бих казал 8+ за произволно място и време, осреднено е 5-10 %.

Това е, което мога да дам като съвет.
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2145

Профил
« Отговор #7 -: Юли 25, 2018, 07:18:11 »

Е какво толкова има да се чудиш - късмет ли било или резултат от усилия?
Ми много просто - комбинацията от двете - писал съм го толкова пъти.....

Просто си приличен на вид младеж (късмет), който си е седнал на задника да направи нещо по въпроса с жените (прогрес) и накрая има някакви резултати.Логично.

Щото другите варианти сме ги виждали във форума и в живота:
Вариант 1:
Много хора се пънат, отварят, ходят и плащат по уоркшопи даже и от тях нищо не излиза. Просто не са типа мъже, харесван от жените (късмет).  Заеби ти тия приказки дето от всеки мъж ставало нещо, само да поискал.... да си успешен с жените си иска точно толкова начален талант, колкото да си успешен във футбола, успешен в математиката или успешен в нещо друго. Само с труд не става.
Примерно Краба давах за пример за подобно нещо преди години, а той ми се сърдеше. Самия Slayer го цитират в другата тема , че 1% от учениците му стават машини....

Вариант 2:
Много хора са доста прилични на вид, жените ги чакат едва ли не да направят мъничка крачка, да дадат повод, та да им се получат нещата, ама те са бастуни и чакат на късмет, на визия само, на ранг на дадено място (усилия).

Твоето положение е толкова логично и обяснимо, че ми се струва, че си пуснал тема не да ни питаш нещо, а да се похвалиш, че си треснал нещо тия дни Smiley
Активен

Fake it 'til you make it!
Riot
PuP Player
PuP Форум Ученик
*

Активен Активен

Публикации: 141

Профил
« Отговор #8 -: Юли 25, 2018, 08:29:39 »

Пуяка си е най прав за това. Има мъже които колкото и да опитват, колкото и на уоркшопове да ходят, и да се променят просто не стават и това е, явно са некадърници или са родени без тази част в живота. Аз на такива хора препоръчвам да не се занимават, както се вика от всяко дърво свирка не става.

Иначе
Може да се каже, че в последните няколко месеца влизам в най-добрата си серия откъм жени, откакто се помня. Няколко клоуза, десетки срещи, чуках и най-готината си мацка засега(7.5). Със сигурност ще мога да извлека много опит от преживяното последните месеци, въпросът е да си направя правилните изводи. Което изглежда не толкова лесно.

За пръв път последните месеци, на 22 години, ми се случва да имам пренасищане от срещи и да отлагам с по 10 дни мацки, които съм заговорил просто защото не ми е до тях и не са ми топ опцията. Един от плановете, който си поставих в началото на годината - фокус върху жени и трупане на опит с тях вече е преизпълнен, а сме още 7ми месец.

Къде е проблемът ? Че от комфорта започвам да се отпускам. Границите между добра игра, естествено поведение и късмет започват напълно да ми се размиват. Не се анализирам адекватно.

Често се чудя дали изобщо трябва да мисля за играта, да внимавам за грешки или просто да бъда себе си и да се пусна по течението. Вече толкова време играя, че дори мисълта да се откажа от играта и да бъда 100% себе си без да го мисля ми изглежда неуместна.

Започвам да се губя и да се чудя кое реално е причината нещата да се получават. Защото може да са хиляди неща. Може да е заради вече добрата игра, която малко или много е станала част от мен. Може на 22 да съм по-привлекателен чисто сексуално, отколкото на 19 или 20. Може и просто да имам късмет и да уцелвам точните мацки. Нямам представа.

От тук въпросът е как да получа реална представа кое и как ми бута нещата напред и съответно как да коригирам и по-точно как да виждам грешките си, както и да подсиля още добрите си страни. Защото добрите резултати бързо могат да изчезнат, ако се отпусна прекалено много, а целта е да скоча на още по-високо ниво. Съвети ?

Както викат повечето момчета от форума то са няколко фактора, късмет, труд и всякакви други работи, комплексно е. Но за да бъдеш със себе си с високорангови ти трябва изцяло да живееш живота на такъв тип хора.
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #9 -: Юли 25, 2018, 12:14:51 »

Прогресът и късметът не са някакви антоними, че да трябва да бъдат различавани.

Имаш ли прогрес - имаш, факт, ти си го знаеш. Имаш ли късмет? Е, със сигурност имаш - ако разсъждаваме философски - имаш късмет да си здрав, да си попаднал на този форум, да си имал точния тайминг с определена мацка и тн.

Идеята е да останеш здраво стъпил на земята, да не се главозамайваш (за всичко важи, не само за свалки) и да продължаваш да се развиваш/адаптираш (в случая играта си), ако искаш да бъдеш по-добър от вчера.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 119

Профил
« Отговор #10 -: Юли 25, 2018, 15:15:03 »

Брато ти да не искаш да си от тия, които ебът само със скил  Embarrassed? Няма такова нещо... това е само илюзия.

Какви са ти размишления, че си допуснал еди колко си грешки и дали било заради късмета. E, имам чувството, че подхождаш към свалките като към матура по математика.  Сигурен съм, че след някаква бройка жени и опит въобще няма да изпадаш в такива умисли, защото просто е безсмислено.

Дали било заради късмет? Че в живота всичко е базирано на късмет. Hard work-a е едно налице и разбира се води до резултати, но това колко висок праг може да достигнеш зависи изцяло от късмета.
Ей ти пример с някоя натуралка, която е себе си и ебе. Защо е натуралка? Ами причината може да в това, че когато е бил малък е прекарвал много време около компанията от приятели на баща си, които са играчи и момчето е попило от това поведение точно в периода, в който се развива като личност. Съответно и той е станал играч и женкар. Но, ако същото момче беше прекарало юношеството без баща си и компанията на нърдове и 24/7 дота то най-вероятно ще израстне като скован ламер около жените и ще му трябват много  години за да си изгради различен начин на мислене и поведение. Защото тези промени не стават от днес за утре. И всичко това зависи от късмета. И примера с фитнеса, които даде е базиран на късмет(гени). Юсеин Болт е най-бързия, защото има най-добрите гени(късмет) пригодени за спринт, а не защото прави нещо кой знае колко специално. Всички в топ 100 си скъсват задника от режими и тренировки, но Болт е най-бързия, защото = гени. И в свалките е нещо подобно. Ей сега ако ви покажат две афц-та, но единия 160, 48 кила, а другия висок и строен - кой от двамата ще ебе повече, ако и двамата си развият потенциала на 100%. Ако трябваше да залагате пари на кой бихте заложили... Cheesy Хубавото, е че в свалките гените не са единсвения фактор. Макар че това какво поведение имаш и колко си емоционален и адаптивен към нови ситуации зависи от някакви химии в мозъка и интелекта, от каква среда си израсъл, което пак зависи от късмета.. абе навързано е.

Тия 1% машини от уъркшопа на Слеяра дето ги дават за пример със сигурно не са машини само заради играта им, а са намесени много други фактори, които пък зависят от късмета.

Всъщност сега прочетох и другите какво са писали... и просто с други думи повтарям, това което вече е написано ЛОЛ....

Anyway дори да ебеш по 10 на година до 30 това съм ти към 100 жени и със сигурно те вкарва в топа на ебачите. Колко мъже на 30 могат да се похвалят че са изчукали 100 жени?

Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Юли 25, 2018, 16:23:44 »

Нима не се набива в този форум години наред, че е най-важното дотолкова да се подобриш, че един хубав ден да стигнеш ниво, в което да можеш да сваляш жени, бидейки напълно естествен, 100% себе си, това, което си, без филтри, без някаква добавена стойност, без шаблони в поведение/изказ/действия и т.н,

Както каза сам - едно е какво се набива, друго е какво става на практика. Няма смисъл да си на 100% естествен и да се пускаш по инерция, съвсем без игра. Добре е да си естествен и себе си, но не и на 100%. Винаги трябва да следиш динамиката и да си нащрек кога да пушнеш, кога да пулнеш и кога да негнеш. Дори мога да ти кажа какво ще стане ако съм напълно себе си. Не е като да не съм го играл. Пак ще връзват, но по-малко. Ще е доста ограничен кръг мацки и то предимно такива, с които ни свързват някакви общи неща. А аз с масовката жени нямам ама нищо общо. Те се интересуват от хороскопи, обичат пътуванията, лукса, снимките и разни други алабализми. С други думи разни емоционални буустерчета.

Мене ми е през к*ура за почти всичко гореизброено, индивидуалист съм и си гоня моите цели. Интересувам се от политика, история, коли, спорт, психология(не тая дето четат те), религия, обществени процеси и т.н. Е къде е точно пресечната точка между мен и тях ? Точно така, единствената ни пресечна точка са емоциите. Ако имаме общо то са именно хубавите моменти, наситени с емоции. Провокирани от мен. Те търсят емоции. А емоции създават играчите, които знаят кое действие кое бутонче в нейното съзнание натиска. А това с бъди себе си и така ще те харесат дайте да го оставим за идеалистите или за като решим да се женим Smiley

Ти с колегите си от универиситета или с момчетата, с които се събираш да играеш футбол, правите ли си пуш-пул?

С колегите не толкова често, но съм имал много ситуации, в които играта ми е помагала да разчета правилно динамиката. Има ли нещо изненадващо ? Примерно, преди да започна да играя със сигурност някой търговец би ме убедил много по-лесно да си купя некачествен продукт или някой би ме убедил да започна работа, която не ми харесва. Сега това ще стане много трудно. Много по-добре разчиташ хората и динамиката около тях, намеренията и характеристиките им. Кога да се отдръпнеш от някой, кога може да натиснеш и т.н. Така че със сигурност играта помага at all, а не само с мацките.

България за следващото ниво, на което искаш да минеш и то бързо е кофти дестинация, защото след този стъклен таван има да счупиш още 2-3 /поне/. Ако искаш да праскаш само 7-8+ консистентно (изключвам блажените герои, които минават по 1-2 10-ки седмично и са постнали по хвалба тук-там във форума) е възможно да се озориш и да се обсебиш още повече в посока по-лошо. Има страхотно разминаване в ранговете, поради изкуствена инфлация на красотата, като стойност. Не е хептен зле, но е над средното за Европа. Прогнозирам, че ще става двойно по-зле на всеки може би 5-7 години, но това е за друга тема.

Та какво да направиш:
Взимаш едно пикапьорче-аверче да е по-фън и на всеки 1-2 месеца си правите 3-5 дневни излизания към Европейски дестинации /да е най-евтино/, където преоблаващите пички са доста прилични.

С добро планиране излиза доста евтино. По-скъпо може да ти е да отидеш до морето и да спиш там за 2 дена. Тогава ще усетиш разликата какво е да играеш на пазар с 70-80% 7-8ци /че дори и в нета; въобще не е като в БГ, особено ако си над средното по външен вид/, в сравнение с 10-20 % за София примерно и то тези 10-20 % обикновено са струпани някъде, иначе бих казал 8+ за произволно място и време, осреднено е 5-10 %.

Това е, което мога да дам като съвет.

Не обичам толкова пътуванията честно казано. И не мисля, че в България е осран пазара. Дори напротив. Тази тенденция с инфлацията на красотата я има навсякъде, на Запад е още по-изразена. В държавите, които съм бил досега пазар със 70-80% високорангови не съм видял, че дори и в клиповете от казината на Лас Вегас не са толкова. Навсякъде високоранговите са ти лукс. И са каймакът - до 20% от всички жени. Концентрирано могат да се видят на много малко места - да речем някакъв отбор танцьорки или по изключение на някакво събитие.

А че ще е трудно да разбия 2-3 стъклени тавана - това е ясно. Ама що не ? На 22 съм. Времето и предпоставките ги имам. Ако живот и здраве нещата, които не зависят на 100% от мен - здраве, свободно време и т.н. са в добро състояние не виждам защо да не стане.

Johnny - именно това е целта - да бъда по-добър от вчера и да прогресирам. Или по-скоро всяка година да съм по-добър от миналата, ако мислим по-мащабно. Егото трябва да се контролира, едва ли то ще ме бутне на този етап.

cionflipp - ясно, че има много късмет ама хич не обичам да разчитам точно на него. Най-неприятен ми е за разчитане тоя късмет. Не съм бил нито супер зле, нито супер добре като малък. Средна работа до към 17-18, тогава се надъхах по-сериозно. За гените - ми баща ми си има бройчици, доколкото знам никога не е бил зле с жените, и в нас винаги се е държал на място, така че предполагам курварския ген си го имам  Embarrassed
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: