Tyxo.bg counter Самотата
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2018, 03:33:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Самотата  (Прочетена 1186 пъти)
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 382

Профил WWW
« -: Юли 10, 2018, 21:10:25 »

Пичове . Какво мислите за самотата . Примерно да държите човек до себе си само и само да не се чувствате сам .Случвало ли ви се е  ? И по този начин нещата просто не вървят напред . А дните си вървят. И живота ви е някак е в застой . И сте колеблив в всичките си  решения и не можете да се концентрирате в нищо . А енергията ви спада и самоувереността е няма .  В този контекст се чувствате някак криво все едно сте в един вечен кръговрат . И живеете ден за ден . А той е еднакъв .  Дайте съвет как да се отърва от това напрежение и колело ...

Моля за съвет хора не спамете с хейт  . Благодаря !
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил
« Отговор #1 -: Юли 10, 2018, 21:53:11 »

Излизаш. Прекратяваш, това което те държи в кръга. Винаги прави това което искаш. Щом се чувстваш по тоя начин, значи просто осъзнаваш, че не искаш да си в тези отношения(в които в момента си), с този човек. От там ти се бърка всичкото. Не правиш това което желаеш.

Ти си го знаел от по-рано.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1797

Профил WWW
« Отговор #2 -: Юли 10, 2018, 22:57:22 »

Трябва да си с човек, с който имате общи мечти, цели и визия.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #3 -: Юли 11, 2018, 21:45:18 »

Привет ! Така е братлета благодарен съм че се отзовахте ! Историята е доста шеметна  но няма да изпадам в подробности . Просто дълго време не можах да открия себе си и от доста време се чувствах като мъртъв ... Точно от това бях станал нерешителен и действах супер обмислено с всичко. Но явно не трябва да е така ! Това ми е основната слабост самотата и нерешителността до която бях стигнал с тоя страх се появяват и комплекси . Така че действайте пак каквото стане стане  . Благодаря !  Smiley
Активен
RFive
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #4 -: Юли 15, 2018, 14:03:08 »

Сам не е равно на самотен.

Самотата може да бъде неописуемо освобождаващо чувство, стига да я овладееш. Не говорим за отшелничество- хората сме социални животни, всеки(почти) има нужда от някаква социална среда. Говоря за самотата така, както ти я представяш- просто да нямаш сериозен партньор до себе си. Хора до себе си съм държал само ако съм 100% сигурен, че ги искам там и си заслужават. Ако няма такъв човек в момента- няма по- хубаво от самотата. Самотата не е страшна, тя е свобода. Тя е липсата на вериги- а това да си вързан за човек, за когото не искаш да си вързан, просто колкото да има нещо там, е точно верига. И сам трябва да я скъсаш. После можеш да направиш всичко. Каквото си поискаш. Трудно е да се опише колко е вдъхновяващо да знаеш, че си сам и всичко в живота ти зависи само от теб. Времето ти е твое, решенията ти са твои, и нищо не ти влияе.

Моето мнение е, че трябва да си изясниш какво искаш. Не те познавам и не ти знам отношенията. Ако не си сигурен какво искаш, или искаш да си с този човек, обаче нещо те стяга- вземи няколко приятели и замини някъде за седмица. Докато си там, се дистанцирай от всякакви драми и просто се радвай на живота. Прочисти си главата и виж дали реално не искаш да си с нея, или просто си позволил малко повечко да те натиснат и ти липсва пространство. После действай според извода.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #5 -: Юли 16, 2018, 09:57:57 »

Благодаря за съвета ! Много вдъхновяващо ми прозвуча ! В момента точно обмислям  тези неща който ми каза дали не сам дал да ме натиснат повече или е малко и от двете . Но в крайна сметка ще разбера за какво иде реч до един два месеца ...
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #6 -: Юли 20, 2018, 01:06:39 »

Допуснеш ли да  настаниш в ежедневието ти,независимо в каква форма(хора,места или всичко  шит с което те сблъска животът ти.Свикваш с тази негативна енергия която се настанява като паразит в главата ти.Колкото повече време оставиш този паразит там,толкова по-трудно ще е да излезеш от това!Основното е,че ти се променя реалността в един много по-сив вариант.Ставаш нещастен.Основната ''болест'' която можеш да пипнеш от паразитчето е налице.От там всичко се развива с бързи темпове.Все едно си''болен''В такова виждане на света,няма как да имаш увереност и харизма.Това се отразява негативно на всяко едно нещо в живота ти,което те кара да  се чувстваш още по-зле и  захранваш още по-стабилно основите на рамките на новите ти очила,през които виждаш всичко което ти се случва..
Губиш  менталната сила да контролираш тези неща и трябва да я върнеш!.Вкарай рутинка,към която да се стикваш без пропуск.Добави ново хоби,чети  всеки ден.Отдели няколко минути да си припомняш какво харесваш в себе си(вътрешно)Ти знаеш най-често какво трябва да направиш,но трябва да калиш отново това да  го правиш.
Тези моменти са важни като опит и каляват най-много стабилността на личноста ти,не го забравяй!
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: