Tyxo.bg counter Самотата
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 17, 2018, 07:34:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Самотата  (Прочетена 513 пъти)
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 352

Профил WWW
« -: Юли 10, 2018, 21:10:25 »

Пичове . Какво мислите за самотата . Примерно да държите човек до себе си само и само да не се чувствате сам .Случвало ли ви се е  ? И по този начин нещата просто не вървят напред . А дните си вървят. И живота ви е някак е в застой . И сте колеблив в всичките си  решения и не можете да се концентрирате в нищо . А енергията ви спада и самоувереността е няма .  В този контекст се чувствате някак криво все едно сте в един вечен кръговрат . И живеете ден за ден . А той е еднакъв .  Дайте съвет как да се отърва от това напрежение и колело ...

Моля за съвет хора не спамете с хейт  . Благодаря !
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 832

Профил
« Отговор #1 -: Юли 10, 2018, 21:53:11 »

Излизаш. Прекратяваш, това което те държи в кръга. Винаги прави това което искаш. Щом се чувстваш по тоя начин, значи просто осъзнаваш, че не искаш да си в тези отношения(в които в момента си), с този човек. От там ти се бърка всичкото. Не правиш това което желаеш.

Ти си го знаел от по-рано.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1751

Профил WWW
« Отговор #2 -: Юли 10, 2018, 22:57:22 »

Трябва да си с човек, с който имате общи мечти, цели и визия.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #3 -: Юли 11, 2018, 21:45:18 »

Привет ! Така е братлета благодарен съм че се отзовахте ! Историята е доста шеметна  но няма да изпадам в подробности . Просто дълго време не можах да открия себе си и от доста време се чувствах като мъртъв ... Точно от това бях станал нерешителен и действах супер обмислено с всичко. Но явно не трябва да е така ! Това ми е основната слабост самотата и нерешителността до която бях стигнал с тоя страх се появяват и комплекси . Така че действайте пак каквото стане стане  . Благодаря !  Smiley
Активен
RFive
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #4 -: Юли 15, 2018, 14:03:08 »

Сам не е равно на самотен.

Самотата може да бъде неописуемо освобождаващо чувство, стига да я овладееш. Не говорим за отшелничество- хората сме социални животни, всеки(почти) има нужда от някаква социална среда. Говоря за самотата така, както ти я представяш- просто да нямаш сериозен партньор до себе си. Хора до себе си съм държал само ако съм 100% сигурен, че ги искам там и си заслужават. Ако няма такъв човек в момента- няма по- хубаво от самотата. Самотата не е страшна, тя е свобода. Тя е липсата на вериги- а това да си вързан за човек, за когото не искаш да си вързан, просто колкото да има нещо там, е точно верига. И сам трябва да я скъсаш. После можеш да направиш всичко. Каквото си поискаш. Трудно е да се опише колко е вдъхновяващо да знаеш, че си сам и всичко в живота ти зависи само от теб. Времето ти е твое, решенията ти са твои, и нищо не ти влияе.

Моето мнение е, че трябва да си изясниш какво искаш. Не те познавам и не ти знам отношенията. Ако не си сигурен какво искаш, или искаш да си с този човек, обаче нещо те стяга- вземи няколко приятели и замини някъде за седмица. Докато си там, се дистанцирай от всякакви драми и просто се радвай на живота. Прочисти си главата и виж дали реално не искаш да си с нея, или просто си позволил малко повечко да те натиснат и ти липсва пространство. После действай според извода.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #5 -: Юли 16, 2018, 09:57:57 »

Благодаря за съвета ! Много вдъхновяващо ми прозвуча ! В момента точно обмислям  тези неща който ми каза дали не сам дал да ме натиснат повече или е малко и от двете . Но в крайна сметка ще разбера за какво иде реч до един два месеца ...
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: