Tyxo.bg counter Колежка от работата
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2018, 23:39:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Колежка от работата  (Прочетена 782 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 105

Профил
« -: Юли 13, 2018, 15:33:53 »

Пичове, проблемът е следния, искам да клоузна една колежка от работата. Въпросът ми е как да сексуализирам с нея там. Сигурно се питате защо точно на работа, ами понеже пътувам до там всеки ден, тоест не съм от града и плюс това на работа има място където може да стане работата, смисъл другата седмица съм нощна смяна и администрацията е празна, но стаите са отворени, това си е чист терен, е не съм гледал за камери.  Cool

И понеже ще питате, ще ви кажа до къде съм стигнал и по конктретно какво съм направил:

С колежката сме били досега на бъзици, тоест емо игра, само дето няма сексуални елементи( знам че са мега важни за да ебеш), но на работното място не знам как да процедирам. Дори наскоро и рапорт изградих с нея. В някои почивки сме заедно, не се натрапвам като лепка всеки път, то и не искам. Някой път ми се хапва сам на спокойствие и и не искам никой да ме занимава с глупости. Само че тая сексуализация на работното място ме притеснява, понеже има 2 варианта или да стана за резил или да успея. Не знам дали риска си заслужава, абе заслужава си, ама се колебая доста.

Затова ако имате някакви съвети, пишете.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 381

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 14, 2018, 11:32:07 »

Мисля че трябва да създадеш първо фантазия у нея за секс чрез докосвания и шеги да свикне с мисълта и да е отпусната като е докосваш и се шегуваш след което да почнеш леки намеци и чак тогава .Почваш  по директно . Ей ние сме на смяна няма никой какво ли не може да  стане по това време на вечерта ,най хубаво е да се гушка някого да се целува по-шия та и се гали нежно на всякъде  .  Ама няма как да стане работим ...  Това е пример но да е намек да създаде емоцията гледаш е в очите и ако може да е докоснеш докато и говориш . Това ще има здрава тежест над нея . Другия вариан е деректно

колежке няма никой :
Тя : И кво
Ти:  страх ме е да не ме награбиш
Тя : Няма спокойно и ако те награбя и какво
Ти: Ще се скрия в канцеларията където няма камери .
Тя : От къде знаеш и друг път ли си бил там по това време ?
Ти : Е не съм се крил от някого там .
Тя: Мхм
Ти : Ела да ти покажа че няма камери и хващаш или е целуваш  и хващаш за ръката и газ .

Стига да флиртува и да инвестира не те спира нищо варианти има . Действай ако стане стане ако не малко ще ви е неловко но за сметка на това може да е изкараш на кафе някъде .  Действай според ситуацията ... Smiley Smiley Успех  Smiley
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 105

Профил
« Отговор #2 -: Юли 14, 2018, 13:18:19 »

Мерси братле, ще опитам  Wink
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил
« Отговор #3 -: Юли 14, 2018, 20:38:02 »

Пробваш с по-рискова киноескалация. Тоест да мреминеш границата на "просто колеги". Демек да я прегърнеш примерно. И следиш как реагира. Ако се дръпне, я оставяш и по-късно пробваш пак, ако се дължи на "дойде ми от нищото".
Ако не се дръпне, си играеш играта. Оставяш я да се отпусне в тебе, после прекъсваш вайба за малко, после пак. И ги редуваш. Постепенно ескалираш близото към по-интимни действия - целувки, след това я възбуждаш и дразниш известно време. Като я възбуждаш и спираш. Ако не те спъва пробваш да я клоузнеш.
Активен
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!

Профил
« Отговор #4 -: Юли 29, 2018, 19:55:41 »

Има два варианта: да действаш на Работното място без да мислиш в подходящото време, без страх, постоянно я с мил жест - написана картичка,бележка с нещо, което мислиш за нея или предложение за среща-може да ви хареса този таен език; нещо от готварските ти умения - да се хванете на бас за нещо
или
или
да я поканиш някъде където ще ти е комфортно и на теб, и на нея извън работата-може някъде на заведение- преди или след работа-хем няма да се безпокоиш за работата, хем и от погледите женски и клюкарски.
  И в двата варианта е нужно да я гледаш в очите , ушите,косата, рамената,гърдите, краката дори да изглеждаш леко замислен или разсеян докато тя ти говори нещо и да се "заплеснеш" по нейното тяло. И в двата случая трябва да се доближиш и искрено да се вълнуваш от нея-не да изглеждаш като хлътнал,а да изглеждаш като,че ли сега тя е твоето вълнение и я искаш за теб! Действай и както споменаха горе,ако не и хареса нещо -просто ще ти каже или отдръпне-затова момента е важен!
А това за терена според мен е по-безопасно първо някъде другаде да го опитате-затова търси терени в града или селото,където живееш, освен хубави места,заведения,където да се осамотите-има евтини нощувки за по 20-40 лв. Според мен мисълта на нея да го направи на място,където има риск още от първия път ще и се отрази, а впоследствие ще и хареса, даже тя ще предложи ,след като намекваш ,че ще я откраднеш и ще я разцепиш на някое усамотено място още сега!
Успех и споделяй напредъка или застоя си ! Cool
Активен

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: