Tyxo.bg counter Мдуми 2018
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 18, 2018, 04:40:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Мдуми 2018  (Прочетена 484 пъти)
captaincomic
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: Юли 20, 2018, 20:18:09 »

За Мдуми научих от програмист които срещнах на уоркшоп през 2017 . На събития на „Факъп проджект „  99% срещаш програмисти , понякога Илиян пита някой от тях „ти какъв вид програмист си“ получава в отговор „ аз съм жаба програмист“ . Усетих има нещо в това обучение от суб комуникацита му също каза много му помогнало след това отвори жена и я задържа три четири минути пред мен.

Имах за цел да го мина още миналата година, но не добре разчетени разходи ( направих ремонт по колата който можеше съвсем спокойно да отложа за есента) и изтървах последното за тогава и чаках другата година да се уредя до следващото .

Ако сте гледали Пимп и Шифт на ДжБ там той постоянно повтаря мантрите ЕМБРЕЙС, ЕСКЖАДИРЕЙТ ЕНД ЛАФ в 10г стават ФЪН, КЕЪР ФРЕЕ , ПАСШЪН там също има интерактивни упражнения и имах очакване че Слеяр ще ни обучава нещо подобно . Мдуми е негова авторска програма доста близо до това, но е по различна уникална за него игра.

Джак се беше нахъсал да си води записки на тетрадка в първия ден то валя дъжд беше едно простене и надговаряне я колко съм готин като на първо мократа и засъхнала после тетрадка  видях само  чертички и завъртулки.  Успя да запише  Мдумите .

Също си мислех че ще ни покаже тайнствения си сексуален фрейм впоследствие ни го разкри, а също фото кулажа „отваряй устата влакчето идва“

Все пак както споменава в рапорта си Джак в последния ден Слеяр толкова се беше отнесъл и се изтърва каза седемте магически думи с който да заковете всяка мадама. Ха ха неочакван бонус за нас.
Много се набляга на хомо сексуалните отношения и развиване  на фантазия и креативност.  
( всъщност си е кретенизъм плюс това как да станеш набързо простак ) / Базик /

Слеяр изисква много и очаква да правите нещата да тренирате иска да се развивате в хомо насоката помагало при общуването с жени. Даже секс структурата осъзна в края правилната скрита и постискана в него гей наклонност. / Базик /

Е получавахме доста критика „вие сте най лошата ми група до сега“ мали ние гледаме такива посрани и логични „ Слеяре сега дадем още факти и вдървеност„ но си го заслужавахме .

За мен лично ми посочи неща за оправяне и как изглеждам какво субкомуникирам.

Последен на всяко упражнение той показваше как би го направил неговото беше по добро изпълнение от нашите.

Това е.
Ако се интересувате от подробности четете другите отзиви.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1509

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 21, 2018, 17:46:52 »

Секструктура и Джак срещат Капитана... "Капитане, Капитане - тия круши от кво са гризани - лисица, язовец... или заек със сезал на врата?"... Капитанът само ги погледнал съжалително, поклатил глава и влязъл в банята с думите "Фани моя ***"

---

Капитански, отпускаш се като пишеш, доста по-креативен си и измисляш разни готини простотии... Пиши повече - развива те. Имаш да разказваш и репорт, с ключовата реплика Wink.

Трябва много да тренираш, брат, даже и по-генерално да смениш обстановка, обкръжение... Там, където си ще изгниеш от тъпота, машинално дърдорене, клюки и фрейм тип 'животът е труден - трябва пари се изкарват'... Знам, че не е лесно, не става бързо, но е напълно постижимо - стига да го поискаш и да се потрудиш.

В пикапа и комуникацията има бая неща да блъскаш. Да ти е забавно, да се свързваш с хората, да не ги депресираш, да си весел, емпатия - да усещаш емо състоянието на човека отсреща, да не задълбаваш в логиката... с жените най-вече чистата първична сексуалност изцяло ти е черна дупка. Винаги, когато те слушам (в сет) и тренировки, имам усещането, че ти жени не искаш да ебеш... заговаряш ги, 'щото си прочел от някой калъф (като мен примерно), че е гот, че е модерно, че трябва да ебеш. Няма го това сексуално желание, нагон, който Секструктура изразява много яко (дори и в сухи тренировки). Това ти е абсолютен вайб-килър... всичко друго - иди-дойди, може да се преживее, но без това - мъка-мъка и противно дърдорене.

Искаше ми се да дръпнеш повече... Да надскочиш себе си и нивото, с което се задоволяваш - 'дойдох-видях-разбрах' ... и да минеш на 'дойдох-видях-разбрах-промених себе си-усвоих'... не забравяй, че в крайна сметка 'всеки получава/постига това, с което се задоволява'.

Успех, и пиши как се развиваш и какво се случва. Ако не тук, на лично. Интересно ми е, докъде ще го докараш. Няма проблем да ме търсиш, когато ти трябва съпорт - ще помагам.
Активен

I'm a very special kind of monster
captaincomic
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #2 -: Август 01, 2018, 09:56:37 »

из тайните записки на Слеяра
/ааа тясна.../
вървял той вървял яяя женска тръгнал да я джаска  ..аааа тясна

друг път дерзал той дерзал ааа женска  рекъл да я оправя гледа  уффф тясна   

отново   правил що правил  яяя гледа женска   сторил да я думка  много тясна

Също като митът за Сезиф дето бил наказан от боговете да търкаля безкрайно  огромен камък в подземното царство нагоре по хълм и щом достиге върха камъкът се търкулва надолу

и тъй слеяра с голямата патка  наказан от божествата все на тесни да попада да са мъчи и чуди как да ги е#е

благодаря за обратната връзка

иначе преживяванията около М думите за мене бяха "ободряващо вдишване и един свеж полъх утринен въздух " нещо различно от еднообразното битово ежедневие работа-вкъщи, също и невероятна възможност да погледнеш в света на по отявлените играчи / на плейстейшън /.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: