Tyxo.bg counter Workshop 22.07
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2018, 17:32:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Workshop 22.07  (Прочетена 428 пъти)
TheBronzeBomber
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Юли 22, 2018, 22:49:48 »

Честно казано нямах кой знае какви очаквания за workshop-a, но имах интерес да се срещна с хора, които са наистина добри в това.

В началото поговорихме как ще премине денят, помайтапихме се, всички бяха в настроение,  Илиян ни даде примерни оупънъри и историйки, които да използваме в сетовете.

Отворих различни сетове (някой бяха готини, други не), но поради ниска енергия и/или неумело захождане ме отсвирваха, което като цяло не беше неочаквано  Grin

Караха ни някои сетове да ги отваряме един след друг (предполагам за трениране на непукизма), което също беше интересно и забавно. По едно време вървяхме двамата с Илиян и той отвори една, която отиваше на фитнес и беше със слушалки. Това ми направи силно впечатление, защото тя не само спря да си поговори с нас, а и си промени плана и се нави да ходим да пием по нещо. До тук с оправданията ама тя бърза/със слушалки е/говори по телефона Smiley

В края на деня двамата със Слеър направиха обзор и дадоха индивидуален feedback. Критиката беше градивна и аргументирана - личи си че имат дългогодишен опит и знаят какво говорят. Като главни минуси и спирачки Слеъра ми посочи егото ми и ниската енергия.

В крайна сметка workshop-a се оказа готин експириънс и според мен  може да е полезен на всеки, тъй като инструкторите дават ценни съвети и могат да посочат грешки и слаби места, които иначе сам човек трудно би осъзнал като такива.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1518

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 23, 2018, 09:55:44 »

Тханкс за отзива,

Ти си хубаво, високо, стройно момче. Гласът ти не е лош. Явно си постигнал различни неща в живота. Развил си силно усещане за ранг и се стремиш да се 'налагаш', като използваш похвати, които 'принизяват' участието на другите в комуникацията (квалифицираш се). Цялото ти излъчване си основал на ниво респект, където се стремиш да поддържаш ранг/его на 'топ оф дъ топ' (в групата), за да се чувстваш прав и уверен.

Такъв тип поведение/убеждения (его) ти е помогнало да постигнеш успехите си до момента. Същият тип убеждения/поведение (его) ще/и те лимитира с жените и няма да ти позволи да си успешен с тях. Лекота, сексуалност, интерес към другите са ти слаби. Логичен си, и очакваш другите да те валидират спрямо 'ранга в главата ти'... а ако не - се отказваш бързо.

Това, че не си нийди е единственият хубав сайд ефект, но това, че те мързи да се напънеш да понаучиш гейм ти пречи да израстнеш. Измори се бързо и се отказа далече преди края на уъркшопа... Не откри и нещо, което да те кефи в самия пикап - гледаш на цялото преживяване, като на нещо, което трябва да преминеш, за да стигнеш до резултат и толкоз.

Успех в бъдеще и драскай как се развиваш.
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: