Tyxo.bg counter Сексуализирате ли?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 20, 2018, 05:20:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сексуализирате ли?  (Прочетена 1618 пъти)
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 225

Профил
« -: Юли 25, 2018, 09:28:33 »

Няма спор, че едно от най-важните неща в една свалка е да поведеш разговора в правилната посока. Голяма част от мъже го играят твърде безопасно  и не смеят да ескалират вербално от страх да не загубят мацката.  Ясно е, че в един момент мъжа трябва да започне да води разговора в желаната посока т.е. темата секс. Как става това обаче? По забавен и флиртуващ начин.
Идеята на темата е да събере идеи както и реални примери как се сексуализира разговора. Ето един пример от рапорт на Manowar , които ме кефи.
Мацката ми вика изморен ли съм.
Аз- те първа ще се изморяваме.
Тя - Хахахаха, не разбрах.
Аз - идва баир.
Тя - хахахахахаххаха. 

Дайте примери и от вашите свалки.

Активен

Live your life and invite her to join on your journey
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1275

Профил
« Отговор #1 -: Юли 25, 2018, 14:15:04 »

Аз: Малко ми е едно такова.........
Тя: Какво?
Аз: Ми ебе ми се.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Юли 25, 2018, 14:23:55 »

Аз: Малко ми е едно такова.........
Тя: Какво?
Аз: Ми ебе ми се.

Е, малко грубо това.
Активен

Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 390

Профил WWW
« Отговор #3 -: Юли 25, 2018, 17:48:19 »

Какво ме гледаш така ?
Как те гледам ?
Влюбено !
Пфффф
Знам че искаш да ми скочиш !
Аз? мечтай си !
А аз ще се паза че като гледам как ме гледаш като една мръвка . (И се дърпам назад)  
И от там почвам !

Зависи от жената ! И нейните  жестове ! ( но винаги тръгвам от бъзик )  Grin Grin Grin Grin
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1424

The Queen's Code

Профил
« Отговор #4 -: Юли 26, 2018, 16:42:30 »

Има много варианти. На мен любим ми е директният, но има мъже, съответно жени, които спичат като почнеш да ги питаш това-онова. Затова ще спомена два по-индиректни, които също работят и карат отсрещната страна да се отпусне.

1. Мръсни вицове.

Баща намира вибратора на дъщеря си, чуди се как може такова хубаво момиче така да няма късмет в любовта, че да прибягва до такива инструменти, станало му тъжно и мъчно. Сипал си една ракия да удави мъките, сложил вибратора на масата срещу себе си и го гледа. В това време се прибира дъщерята, вижда баща си и вибратора и пита:
- К'во пра'иш бе, баща ми?
Той отговаря с малкото гласец, който му е останал:
- Пия ракия със зетя...

2. Уж случайно бъркане на думи, да кажем вместо "точки"- "топки". Разни леки бъзици: "за наденицата лиии" , "правих кекс... истински. С яйца." и тем подобни.
Активен

"Да живееш както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш." Оскар Уайлд
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юли 27, 2018, 08:43:47 »

Има много варианти. На мен любим ми е директният, но има мъже, съответно жени, които спичат като почнеш да ги питаш това-онова.

Вярно е това. Нямам наблюдения върху мъжете ама жените доста се спичат като им говориш директно.

2. Уж случайно бъркане на думи, да кажем вместо "точки"- "топки". Разни леки бъзици: "за наденицата лиии" , "правих кекс... истински. С яйца." и тем подобни.

Това ми хареса.
Активен

rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1275

Профил
« Отговор #6 -: Юли 27, 2018, 11:26:18 »

Това, би могло да е добро, само дето повечето пъти като слушам някой да го прави, е винаги точно това - "хаха кекс" или нещо друго, не по-малко дебилно, на подобно ниско ниво. Не ти ли бие на лапешко?
Иначе МОЖЕ да е супер, ако човекът има по-богат речник, обща култура, умее да се изразява по-интересно, и има добро delivery.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 777

Профил
« Отговор #7 -: Юли 27, 2018, 11:48:06 »

Вербалната сексуализация не е задължителен елемент от играта. Аз не я използвам прекалено често. Трябва да пасва на стила ти и на динамиката в конкрената ситуация + мацката да я разбира. Може успешно да се замени с други неща. Така или иначе, когато говориш на уше на дадено момиче или си зад нея, допрял си се, и си я притиснал, е достатъчно ясно накъде отиват нещата. И е доста по-ефективно за редица момичета, които не са толкова добри в играта с думи и закачките. В повечето случаи не оставяш нищо "неясно", когато ескалираш физически.

Вербалната сексуализация е силно оръжие за определен тип мацки. Достатъчно начетени, които си падат по такива закачки и игри на думи и които искат първо да си "изчукал" ума им, преди да са ти влезнали в леглото. Но те са някаква част от жените. Други може да те гледат тъпо и дори да не те разберат. Иначе Equilibrium е дала добри примери. Ама пак казвам - не за всички мацки действа. Като цяло калибрираната физическа сексуализация > вербалната.

-----

Преди няколко дни излизах с една мацка, която си взе сладолед и ми каза: "Нали няма да е проблем, че ще ближа сладолед пред теб ?" и започна да се смее. Е как да не се заиграеш на думи и да не сексуализираш разговора с такава.. Smiley
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Юли 27, 2018, 13:25:05 »

Със сигурност няма такова нещо, което да действа 100% при всички мацки.
Но пък вербалната сексуализация си има своите предимства.
Чрез нея провокираш мацката, караш я да влезе в "играта" и провокираш фантазиите ѝ.
Което никак не е за пренебрегване, защото ти дава един доста добър старт за по-нататъшната ескалация.

Преди няколко дни излизах с една мацка, която си взе сладолед и ми каза: "Нали няма да е проблем, че ще ближа сладолед пред теб ?" и започна да се смее. Е как да не се заиграеш на думи и да не сексуализираш разговора с такава.. Smiley

Как реагира на това?
Активен

Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Юли 30, 2018, 23:51:21 »

Как реагира на това?

Не помня точно, май беше: "засега не е проблем, ако има нещо ще ти кажа" - с усмивка. Доста добра роля изигра нейната закачка  - след това тя се филмира, че ме е изцапала със сладоледа(беше тъмно), а аз продължих да я бъзикам  с нещо от сорта на: "ее, ще ми переш и дрехите сега" и т.н. Ето как един нищо и никакъв сладолед даде повод доста да се сближим на първа среща. Ама за целта мацката трябва да ти подхвърли нещо или поне да ти влезе в играта и да участва в нея. А това не винаги се получава. За това казвам, че сексуализирането на разговора не върви гладко с всяка мацка, особено ако предшества физическата ескалация. Съвсем пресен пример отпреди минути:

Пиша си с някакво блонди в Бадоо. Тя ми се оплаква как на морето й било много хубаво и изобщо не искала да се връща и да свършва:

Аз: - Всичко хубаво свършва рано или късно
Тя: - Еми да, така е
Аз: - Дори красивите жени Wink

И съответно не схвана какво й говоря и не влезе в играта. Така че от мацка до мацка и ситуация до ситуация има разлики, когато говорим за сексуализиране на разговора.
Активен

heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Август 01, 2018, 15:13:28 »

Пиша си с някакво блонди в Бадоо. Тя ми се оплаква как на морето й било много хубаво и изобщо не искала да се връща и да свършва:

И съответно не схвана какво й говоря и не влезе в играта. Така че от мацка до мацка и ситуация до ситуация има разлики, когато говорим за сексуализиране на разговора.

Ти тук комплимент ли ѝ правиш, че и аз не схванах?

Иначе ето още един пример от днес:
Седим с един колега и обядваме. Покрай нас минава колежка, което вече е обядвала и си тръгва. Вземала си е банан за десерт обаче го носи в ръка, да го яде по-късно.
Колегата се включва:
Той - Я какво носиш банан ли е това?
Тя - Да
Той - Много малък тоя банан. Нямаше ли по-големи?
Тя - Ами не
Той - Ама аз като гледам колкото повече го стискаш тоя банан по-голям става.
Тя - Хахахахаха
Активен

Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Август 01, 2018, 15:45:42 »

"Дори красивите жени свършват Wink" - тоест и тя ще свърши(с мен, в леглото). Иначе и твоето не е лошо, ама малко директно идва според мен. При някои може да мине за "просташко".
Активен

Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 196

Make it till you make it! ;)

Профил WWW
« Отговор #12 -: Август 01, 2018, 18:29:23 »

Как реагира на това?

Не помня точно, май беше: "засега не е проблем, ако има нещо ще ти кажа" - с усмивка. Доста добра роля изигра нейната закачка  - след това тя се филмира, че ме е изцапала със сладоледа(беше тъмно), а аз продължих да я бъзикам  с нещо от сорта на: "ее, ще ми переш и дрехите сега" и т.н. Ето как един нищо и никакъв сладолед даде повод доста да се сближим на първа среща.

Да, добре е че си се заиграл за сладоледа. Мацката явно е била весела готина. А може и да те е тествала. Аз подобни  тестове и ситуации ги смятам за пряк свободен удар... и според настроението си бих и отговорил:

Ближи си Smiley

или

А ближи си, ако щеш и го духай даже Smiley

Пък после с окапването по теб:

Хм, май и мен искаш да ближеш... Smiley

П.С. А за блондито и красивите жени, нямаш ситуация и наистина е зорлан и неразбираемо. Туй не е пряк свободен в палантерията, ами удар отттък центъра и изкуствен кат върглянето на Неймар по тъча. Ако толкоз искаш консервен лаф можеше да и напишеш поне:

Дори красивите жени... под мен Wink

Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Август 03, 2018, 11:23:21 »

"Дори красивите жени свършват Wink" - тоест и тя ще свърши(с мен, в леглото). Иначе и твоето не е лошо, ама малко директно идва според мен. При някои може да мине за "просташко".

Жените харесват простаците  Cool
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: