Tyxo.bg counter По кой начин подхождате ?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 18, 2018, 04:43:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: По кой начин подхождате ?  (Прочетена 795 пъти)
binz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« -: Юли 19, 2018, 16:01:07 »

Здравейте

Няма да навлизам в подробности много много,така че ще карам направо.Запознах се с едно момиче,разменихме обща информация от къде е,какво учи и т.н.Като цяло един нормален разговор,вмъкнах и 3-4 шитки по между другото като тя се усмихваше на всяка една.Взех и фейсбука(трябваше да й взема номера първо,но минало вече).Въпроса ми е следния: По какъв начин продължавате разговора.

1.Още същата вечер ли да и пиша или да изчакам 2-3 или повече дни
2. Да започна с оригиналното "Здравей как си " или да я избъзикам с нещо от това дето сме си говорили,като има доста неща за които мога да се хвана но  не ми идва нищо на акъла.Знам,че има домашен любимец,не може да казва буквата "р",чичо и е полицай и т.н.
3.При евентуален добър старт,да продължа да я разпитвам общи приказки (което ще е доста скучно според мен )  или да се хвана за нещо от началото на разговора и да играя по него. Момичето доста ми допада както на външен вид така и на начин на говорене,и бих искал да е нещо "по-дълготрайно" а не свалка за 1 вечер
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 365

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 19, 2018, 18:29:17 »

Утре вечерта или на другата сутрин . Зависи какво искаш да гласи бъзика и какво искаш да и кажеш и какъв човек е . Ако е мръсен може да и кажеш : Хей ще хода на парти сетих се за теб и че чичоти  дето има белезници  и се чудех  дали може да ми ги даде на заем?  А ти какво ще прррравиш по късно също ?  или ако не искаш да е мръснишки кажи:  Арестуваха хамстера ми по пътя му за даскало и търсих връзки да го измъкна от панделката докато не го е докопал някой виетнамец  ... Ще  помагаш ли ?  Grin Или хей как си слушаш ли ?   Grin Зависи какъв ти е кефа  това са ти примерните варианти . Помисли си и действай ! Успех !
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 211

Профил
« Отговор #2 -: Юли 19, 2018, 18:29:57 »

Кажи й "здхавей как си" с усмивка, щом не може казва рррррр Smiley... и от там е почваш с всичко, което си научил от форума....
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
binz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юли 19, 2018, 20:14:55 »

Много прости но качествени примери,евала.Ще ги комбинирам и ще видим какво ще стане
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 175

Профил
« Отговор #4 -: Юли 20, 2018, 00:39:05 »

Почти нямаш шанс с тоя фесбук, но пробвай. Smiley
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3578

Профил
« Отговор #5 -: Юли 20, 2018, 05:44:28 »

Шанса е много малък не заради фейсбука, а защото темата му започва с "има едно момиче...". Добре знаем как завършват теми, които започват така.
Иначе ето и от мен съвет все пак: заеби тия чатове. Бъзиците на Бейбито са добри като сте седнали на някоя пейка заедно. Ако ще ги чете в къщи на фейса, ми тя на компютъра има 100 канала с безплатни смешни видеоклипове, ти просто ще си 101-вия, също безплатен.
Ползвай фейса за да се уговорите да се видите - това е. Не изпадай в чатове и бъзици, а бъди чисто логистичен - кога, къде... Това е от мен, успех!
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 846

Профил
« Отговор #6 -: Юли 20, 2018, 15:43:16 »

Шанса е много малък не заради фейсбука, а защото темата му започва с "има едно момиче...". Добре знаем как завършват теми, които започват така.
Иначе ето и от мен съвет все пак: заеби тия чатове. Бъзиците на Бейбито са добри като сте седнали на някоя пейка заедно. Ако ще ги чете в къщи на фейса, ми тя на компютъра има 100 канала с безплатни смешни видеоклипове, ти просто ще си 101-вия, също безплатен.
Ползвай фейса за да се уговорите да се видите - това е. Не изпадай в чатове и бъзици, а бъди чисто логистичен - кога, къде... Това е от мен, успех!
Аз до колкото разбрах са се запознали на живо.
Директно и пишеш за среща, ден-два след запознанството. Никакви излишни приказки и теми, а само да се уговорите. Ако ти откаже, отебаваш за известно време. Ако си създал и малко интерес, ще приеме.
Влезеш ли в това да си водиш свалката по чат, със сигурност ще се прецакаш. Веднага ще усети, че просто не ти стиска. А щом усети, че освен това имаш желание и силен интерес, ще те доминира с чата и ще държи целия вайб и контрол там.
Иска се доста силни позиции и добра игра (и късмет), за да можеш да я играеш в чат. Ти не само ги нямаш, а ми не ти и трябват.
За това дръж контрола над вайба, като не го прехвърляш в чата, а само на живо. В чата и отговаряш само с половин изречение, когато ти пише тя и те търси (ако не се е дънила), и я търсиш там само с оферти да се видите.
Активен
binz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Юли 20, 2018, 23:13:44 »

Аз до колкото разбрах са се запознали на живо...

Проблема е че не сме от един град,тя ще дойде да учи тук но това ще е чак след 3 месеца,въпроса е до тогава как да подържам емоцията,ако съм създал такава.
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 175

Профил
« Отговор #8 -: Юли 21, 2018, 01:18:51 »

Проблема е че не сме от един град,тя ще дойде да учи тук но това ще е чак след 3 месеца,въпроса е до тогава как да подържам емоцията,ако съм създал такава.
Не правиш нищо докато не дойде в твоя град и чак тогава действаш.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 846

Профил
« Отговор #9 -: Юли 21, 2018, 01:30:42 »

Не правиш нищо докато не дойде в твоя град и чак тогава действаш.
Да. До тогава вероятно ще се е разсъхнала работата, което още повече би трябвало да те навежда на мисълта да не се занимаваш (да не инвестираш), а да действаш с мацки които са на лице. Ако няма такива, да  действаш по въпроса да намериш.

Другия вариант е, можеш да пробваш да прехвърлиш комуникацията по телефона. Първите няколко разговора от тебе (1-2), след това оставяш основно тя да инвестира, да те търси. Ако не го прави, я пробваш през 3-4 седмици с по едно обаждане. Същото можеш да го приложиш и в чата или да ги комбинираш, ако не тръгне по телефона.

Тоест минимални (направо никакви) инвестиции, и оставяш тая мацка на заден план.

Ти дори не я познаваш, не ти е никва, има нулево отношение към тебе, а си тръгнал да го мислиш и да я чакаш 3 месеца. Даваш ли си сметка, че женени дори да бяхте, тя 3 месеца няма да те чака, ако ще в затвора да си. Ще се наебе още в средата на втория.

Пробвай се след 3 месеца, ако потръгне - добре дошло. Ако не, от дето дошло, там отишло.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: