Tyxo.bg counter Може ли обратна връзка за този чат?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 19, 2019, 21:41:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Вие няма да израснете, ако не се опитате да направите нещо извън това, което вече умеете до съвършенство." - Ралф Емерсън

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през януари и февруари 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Може ли обратна връзка за този чат?  (Прочетена 1685 пъти)
martin_angelov
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Август 19, 2018, 18:50:07 »

Здравейте,

Добавих една мацка на случаен принцип в фейсбук и си пишем вече 1-2 седмици и вчера при опит да я поканя на среща ме отряза. Ще постна края на чата тук, ако може да кажете какво не съм направил както трябва:

Мацката: Там само за партита ли е, има ли много хора,  които си живеят за постоянно?
Мацката: Красиво ли е? Сигурно да, предвид плажа
Мацката: ..
аз: да, красиво е, за жалост заспах и при кацането и при излитането и не можах да видя острова от горе
аз: ама така е, с нашите изморителни екскурзии, хаха
аз: там самолета минава много близо над острова
аз: има традиция хората да махат на самолетите
аз: понеже като кацаш и виждаш партитата
аз: и е интересно как като си лежиш на плажа и самолетите прелитат близо над теб
Мацката: Явно си бил изтощен от партита...
аз: има и хора, които живеят там да, една македонка имаше дето каза че живеела там
Мацката: Не се ли чува силно?
аз: ама аз не бих живял там
аз: не, там явно някой като Валери Симеонов им е наложил регулации явно
аз: и където се блоковете не се чува музика
аз: и не е претрупано като при нас, блоковете да са до дискотеките и до плажа
Мацката: Какао бийч май е затворен
Мацката: Между другото
аз: да, тая година успяха да го затворят
аз: аз бях миналата, когато направиха акция в The One
аз: и там също беше интересно
аз: понеже сервитьорката тълмо ни донесе каквото бяхме поръчали и ние казахме че щом няма музика ще си ходим
Мацката: О и аз бях там
аз: пък те не ни пускаха, а аз реших че тъй като бяхме поръчали някакви бутилки а те не бяха отворени
Мацката: Но вечерта след като е минал
аз: може да си ходим
Мацката: Явно сме били по едно и също време
аз: не знам ама там сигурно бяхме единствените дето се забавлявахме, другите изглеждаха все едно са дошли да се тагнат и да аз: тежкареят
Мацката: Аз тогава не знаех за акцията и се чудех защо е така тиха музиката
Мацката: Може, така беше.
аз: ае, щом няма музика няма да плащам и така
аз: ти утре като приключиш с боядисването
аз: какво ще правиш?
Мацката: Няма да приключи утре, защото изобщо не е почвало. Правим банята сега. Но като цяло излизам да търся неща, които Мацката: трябва да се купуват.
аз: а да, ти каза че правите банята
Мацката: Малко си обърках лятото така
Мацката: Но няма как вече
Мацката: Трябва да се направи
Мацката: Миналата год точно по това време бях на море
аз: да, и аз миналата година си изкарах готино и всеки уиекдн бях или на басейн или на планина
аз: отделно ходих и към 5 пъти на море
аз: интересното беше че тъкмо бях почнал в една нова фирма
аз: и половината време ме нямаше
аз: а след няколко месеца мисля да почвам да бачкам само дистанционно
Мацката: Ахахха може ли така?  Или ти работиш от компютър и можеш да не си от офис?
аз: и ще ходя още повече насам-натам
аз: ем, може и да не си от офис ама аз тогава когато ходех някъде даже не работех
Мацката: Доста обичаш да пътуваш май
Мацката: Поне от това, което чувам...
аз: е да, обичам да разглеждам тези градове с повече забележителност
аз: правя си списък и план и отивам и ги разглеждам
аз: и намирам някой дето да ходи с мен разбира се :Д
Мацката: Ориентираш ли се лесно?
аз: да, след като се загубих първия път в Рим
аз: всмисъл, първия ден де
аз: ама аз бях спал само 3 часа
Мацката: Ужас
Мацката: Значи и спиш малко
аз: е нее, спя си ама тогава ходих на пейтбол с колегите
аз: вечерта
Мацката: Това не е мн здравословно, не се ли изтощаваш?
аз: после полета ни беше през нощта
Мацката: ;д разбирам
аз: не, спя си, аз мога да спя и 12 часа даже
аз: когато има време си взимам beauty sleep-а
аз: ти иначе, утре до към колко ще търсиш материали за банята?
Мацката: Нз още, но точно си мисля да си лягам
Мацката: Защото ми се доспа
Мацката: Лека нощ от мен
аз: лека

Иначе, в този чат целта ми беше мацката да види че правя някакви интересни неща и евентуално да и се прииска да бъде част от това и за това и разказвам тези неща Cheesy, като същевременно се опитвам да е леко забавен разговора.

Поздрави и мерси предварително!
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1826

Профил WWW
« Отговор #1 -: Август 19, 2018, 21:39:28 »

Играеш супер на сигурно и не пораждаш никаква емоция в жената. А и каненето е точно и смело. Няма да я разпитваш до кога и какво ще прави утре. Казваш - утре ще ходя да пия бира в парка и да гледам патките.  Grin Ела с мен. В 19 на езерото Ариана.

Тоест трябва да си максимално конкретен и така поемаш риск - но това е и мъжествено. Риск печели, риск губи. Или ще се съгласи, или ще те резене. Ако пък каже не мога тогаз, предлагаш друга опция или я питаш - А кога си свободна?
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Активен Активен

Публикации: 1080

Профил
« Отговор #2 -: Август 20, 2018, 00:22:06 »

Краба ти е отговорил.
Чата става. Идеята ти се е получила. Добре. Обаче тези неща не порацдат емоция, а интерес и любопитство. Нали го усещаш от нейна страна. След това създаваш емоция. Като играеш и далеч. И бавиш. В случая, прекалено много се обясняваш за да го постигнеш. За целта са ти трябвали по-къси изречения, по-неконкретни, за да засилиш любопитството и да го превърнеш в емоция. Повече далеч. И така да започне да инвестира и да те гони. Не че си допуснал грешка, просто си свършил 1/3та от работата. Да създадеш малко напрежение.
Другия момент е офертата, за която Краба спомена. Сама по себе си би създала емоция, ако я беше отправил правилно. Както той спомена. Директно и късо. С малко бавене на тайминга преди това и по време на самата оферта. Тогава тя би ти събудила емоция.
Сега си създал интерес за чат. Но не и да се видите. И си разкрил някакъв интерес, без да си засилил достатъчно отсрещния.
Виж как бяга накрая. Това - колкото и зле да е, толкова е и добре. Понеже мацката иска да не ти отказва, да не те отсвирва, и да не губи шанса. Но в същото време и не иска да се възползва от него сега. Иска да гониш, а тя да избира. Което ще прецака играта ти. Само по себе си е кофти. Само дето - това очакване  -хехе, нож с две остриета. Защото е предпоставка да преобърне играта. И да натрупаш напрежението в нея. Има вероятност, нищо не се знае.
Остави я за няколко дни, остави я тя да се включи. Играй повече далеч. Накарай я да инвестира. Ако се получи пробвай пак. И офертирай максимално директно и кратко. Пример - "Айде да се видим". Успех
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 743

Профил
« Отговор #3 -: Август 20, 2018, 01:13:19 »

Здравей,

Впечатление ми направи:

Би могло и да ти бъде в плюс, ако наблегнеш на детайлите, когато пишеш. Начинът ти на изразяване може да се оптимизира. Опитвай се да бъдеш малко по-кратък и да съкратиш до минимум излишните думи, както и да коригираш някои неща в пунктуацията. 

Оставяш другата страна да те оценява, но ти не правиш подобното. Ако сте в един и същи град, две седмици е достатъчно време, за да има интерес и от двете страни. Тук много зависи и дали си създал нещо общо, което да ви обединява. Това е и целта, да намериш общите точки с тази мадама. По този начин, би могъл да достигнеш и по-бързо до евентуална среща.

В чата ти забелязах само някакъв банален рапорт, но не и общуване "мъж-жена", няма я лекотата на разговора, заигравката с нея. Играеш много на сигурно, нещо което лишава чата ти от емоция. След толкова време в писане, е нужно да започнеш да вмъкваш и темата за секс, еротика. Целта е да поразчупиш малко разговора. Разбирам, че може да не ти е напълно комфортно и да не се чувстваш в собствени води, но намери някакъв начин да не влизаш в тези банални разговори, които можеш да говориш и с приятелите си. Те не са безполезни, но могат да те вкарат в задънена улица. Не я питай кога е свободна. Просто й кажи, че ти харесва и й предложи да се видите набързо, еди къде си, еди кога си, за да разбереш дали е толкова омайна и на живо.  Smiley

Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
martin_angelov
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Август 20, 2018, 07:21:12 »

Благодаря за огвороите! Ще и пиша след няколко дни като спазя тези неща дето сте ми написали и ще постна пак тук разговора Smiley
Активен
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 164

Профил
« Отговор #5 -: Август 21, 2018, 16:50:19 »

Как да я няма лекотата на разговора Cheesy Той разговора е толкова лек, че на мацката и се е доспало.
Прочетох чата 2 пъти, така и не разбрах къде е тоя опит да е поканиш на среща? Може би е това "ти иначе, утре до към колко ще търсиш материали за банята?" ?
И това няма как да е отрязязване при положение, че не си направил конкретно предложение.

И сексуализирай малко тоя разговор. Тая ти пише "Мацката: Явно си бил изтощен от партита...", ти примерно и отговори с "и не само". Само три думи за да предизиваш интерес в нея и тя да се зачуди "Ама какво ли друго е правил?". Макар, че е ясно какво друго се прави, когато ходиш на партира. Предполагам за Ибиза говорите.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
martin_angelov
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Август 21, 2018, 20:40:54 »

Как да я няма лекотата на разговора Cheesy Той разговора е толкова лек, че на мацката и се е доспало.
Прочетох чата 2 пъти, така и не разбрах къде е тоя опит да е поканиш на среща? Може би е това "ти иначе, утре до към колко ще търсиш материали за банята?" ?
И това няма как да е отрязязване при положение, че не си направил конкретно предложение.

И сексуализирай малко тоя разговор. Тая ти пише "Мацката: Явно си бил изтощен от партита...", ти примерно и отговори с "и не само". Само три думи за да предизиваш интерес в нея и тя да се зачуди "Ама какво ли друго е правил?". Макар, че е ясно какво друго се прави, когато ходиш на партира. Предполагам за Ибиза говорите.
Да, за Ибиза. Smiley
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 928

Профил WWW
« Отговор #7 -: Август 30, 2018, 16:41:36 »

Забележи колко много пишеш ти и колко малко пише тя. Необходимо и е само да те подпитва и ти се изливаш.

Мацката: Там само за партита ли е, има ли много хора,  които си живеят за постоянно?
Мацката: Красиво ли е? Сигурно да, предвид плажа
Мацката: ..
аз: да, красиво е, за жалост заспах и при кацането и при излитането и не можах да видя острова от горе
аз: ама така е, с нашите изморителни екскурзии, хаха

Вечното ха-ха търсещо рапорт и потвърждение, което редовно се чува на уоркшопите Wink

Мацката: Явно си бил изтощен от партита...
аз: има и хора, които живеят там да, една македонка имаше дето каза че живеела там

Това за какво ти е? С него започваш да установяваш безсмислен разговор, който не води доникъде.

Мацката: Не се ли чува силно?
аз: ама аз не бих живял там
аз: не, там явно някой като Валери Симеонов им е наложил регулации явно
аз: и където се блоковете не се чува музика
аз: и не е претрупано като при нас, блоковете да са до дискотеките и до плажа
Мацката: Какао бийч май е затворен
Мацката: Между другото
аз: да, тая година успяха да го затворят
аз: аз бях миналата, когато направиха акция в The One
аз: и там също беше интересно
аз: понеже сервитьорката тълмо ни донесе каквото бяхме поръчали и ние казахме че щом няма музика ще си ходим
Мацката: О и аз бях там
аз: пък те не ни пускаха, а аз реших че тъй като бяхме поръчали някакви бутилки а те не бяха отворени
Мацката: Но вечерта след като е минал
аз: може да си ходим
Мацката: Явно сме били по едно и също време
аз: не знам ама там сигурно бяхме единствените дето се забавлявахме, другите изглеждаха все едно са дошли да се тагнат и да аз: тежкареят
Мацката: Аз тогава не знаех за акцията и се чудех защо е така тиха музиката
Мацката: Може, така беше.
аз: ае, щом няма музика няма да плащам и така
аз: ти утре като приключиш с боядисването
аз: какво ще правиш?
Мацката: Няма да приключи утре, защото изобщо не е почвало. Правим банята сега. Но като цяло излизам да търся неща, които Мацката: трябва да се купуват.
аз: а да, ти каза че правите банята
Мацката: Малко си обърках лятото така
Мацката: Но няма как вече
Мацката: Трябва да се направи
Мацката: Миналата год точно по това време бях на море
аз: да, и аз миналата година си изкарах готино и всеки уиекдн бях или на басейн или на планина
аз: отделно ходих и към 5 пъти на море
аз: интересното беше че тъкмо бях почнал в една нова фирма
аз: и половината време ме нямаше
аз: а след няколко месеца мисля да почвам да бачкам само дистанционно
Мацката: Ахахха може ли така?  Или ти работиш от компютър и можеш да не си от офис?
аз: и ще ходя още повече насам-натам
аз: ем, може и да не си от офис ама аз тогава когато ходех някъде даже не работех
Мацката: Доста обичаш да пътуваш май
Мацката: Поне от това, което чувам...
аз: е да, обичам да разглеждам тези градове с повече забележителност
аз: правя си списък и план и отивам и ги разглеждам
аз: и намирам някой дето да ходи с мен разбира се :Д
Мацката: Ориентираш ли се лесно?
аз: да, след като се загубих първия път в Рим
аз: всмисъл, първия ден де
аз: ама аз бях спал само 3 часа
Мацката: Ужас
Мацката: Значи и спиш малко
аз: е нее, спя си ама тогава ходих на пейтбол с колегите
аз: вечерта
Мацката: Това не е мн здравословно, не се ли изтощаваш?
аз: после полета ни беше през нощта
Мацката: ;д разбирам
аз: не, спя си, аз мога да спя и 12 часа даже
аз: когато има време си взимам beauty sleep-а
аз: ти иначе, утре до към колко ще търсиш материали за банята?
Мацката: Нз още, но точно си мисля да си лягам
Мацката: Защото ми се доспа
Мацката: Лека нощ от мен
аз: лека

Огромен участък логичен и безсмислен разговор без никакво заиграване. След толкова инвестиция от твоя страна сега стъпваш на пръсти, когато трябва да я поканиш да излезете. Мацката първа напуска разговора, защото от скука и се доспива.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: