Tyxo.bg counter Може ли обратна връзка за този чат?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 24, 2018, 08:11:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Може ли обратна връзка за този чат?  (Прочетена 1026 пъти)
martin_angelov
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Август 19, 2018, 18:50:07 »

Здравейте,

Добавих една мацка на случаен принцип в фейсбук и си пишем вече 1-2 седмици и вчера при опит да я поканя на среща ме отряза. Ще постна края на чата тук, ако може да кажете какво не съм направил както трябва:

Мацката: Там само за партита ли е, има ли много хора,  които си живеят за постоянно?
Мацката: Красиво ли е? Сигурно да, предвид плажа
Мацката: ..
аз: да, красиво е, за жалост заспах и при кацането и при излитането и не можах да видя острова от горе
аз: ама така е, с нашите изморителни екскурзии, хаха
аз: там самолета минава много близо над острова
аз: има традиция хората да махат на самолетите
аз: понеже като кацаш и виждаш партитата
аз: и е интересно как като си лежиш на плажа и самолетите прелитат близо над теб
Мацката: Явно си бил изтощен от партита...
аз: има и хора, които живеят там да, една македонка имаше дето каза че живеела там
Мацката: Не се ли чува силно?
аз: ама аз не бих живял там
аз: не, там явно някой като Валери Симеонов им е наложил регулации явно
аз: и където се блоковете не се чува музика
аз: и не е претрупано като при нас, блоковете да са до дискотеките и до плажа
Мацката: Какао бийч май е затворен
Мацката: Между другото
аз: да, тая година успяха да го затворят
аз: аз бях миналата, когато направиха акция в The One
аз: и там също беше интересно
аз: понеже сервитьорката тълмо ни донесе каквото бяхме поръчали и ние казахме че щом няма музика ще си ходим
Мацката: О и аз бях там
аз: пък те не ни пускаха, а аз реших че тъй като бяхме поръчали някакви бутилки а те не бяха отворени
Мацката: Но вечерта след като е минал
аз: може да си ходим
Мацката: Явно сме били по едно и също време
аз: не знам ама там сигурно бяхме единствените дето се забавлявахме, другите изглеждаха все едно са дошли да се тагнат и да аз: тежкареят
Мацката: Аз тогава не знаех за акцията и се чудех защо е така тиха музиката
Мацката: Може, така беше.
аз: ае, щом няма музика няма да плащам и така
аз: ти утре като приключиш с боядисването
аз: какво ще правиш?
Мацката: Няма да приключи утре, защото изобщо не е почвало. Правим банята сега. Но като цяло излизам да търся неща, които Мацката: трябва да се купуват.
аз: а да, ти каза че правите банята
Мацката: Малко си обърках лятото така
Мацката: Но няма как вече
Мацката: Трябва да се направи
Мацката: Миналата год точно по това време бях на море
аз: да, и аз миналата година си изкарах готино и всеки уиекдн бях или на басейн или на планина
аз: отделно ходих и към 5 пъти на море
аз: интересното беше че тъкмо бях почнал в една нова фирма
аз: и половината време ме нямаше
аз: а след няколко месеца мисля да почвам да бачкам само дистанционно
Мацката: Ахахха може ли така?  Или ти работиш от компютър и можеш да не си от офис?
аз: и ще ходя още повече насам-натам
аз: ем, може и да не си от офис ама аз тогава когато ходех някъде даже не работех
Мацката: Доста обичаш да пътуваш май
Мацката: Поне от това, което чувам...
аз: е да, обичам да разглеждам тези градове с повече забележителност
аз: правя си списък и план и отивам и ги разглеждам
аз: и намирам някой дето да ходи с мен разбира се :Д
Мацката: Ориентираш ли се лесно?
аз: да, след като се загубих първия път в Рим
аз: всмисъл, първия ден де
аз: ама аз бях спал само 3 часа
Мацката: Ужас
Мацката: Значи и спиш малко
аз: е нее, спя си ама тогава ходих на пейтбол с колегите
аз: вечерта
Мацката: Това не е мн здравословно, не се ли изтощаваш?
аз: после полета ни беше през нощта
Мацката: ;д разбирам
аз: не, спя си, аз мога да спя и 12 часа даже
аз: когато има време си взимам beauty sleep-а
аз: ти иначе, утре до към колко ще търсиш материали за банята?
Мацката: Нз още, но точно си мисля да си лягам
Мацката: Защото ми се доспа
Мацката: Лека нощ от мен
аз: лека

Иначе, в този чат целта ми беше мацката да види че правя някакви интересни неща и евентуално да и се прииска да бъде част от това и за това и разказвам тези неща Cheesy, като същевременно се опитвам да е леко забавен разговора.

Поздрави и мерси предварително!
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1811

Профил WWW
« Отговор #1 -: Август 19, 2018, 21:39:28 »

Играеш супер на сигурно и не пораждаш никаква емоция в жената. А и каненето е точно и смело. Няма да я разпитваш до кога и какво ще прави утре. Казваш - утре ще ходя да пия бира в парка и да гледам патките.  Grin Ела с мен. В 19 на езерото Ариана.

Тоест трябва да си максимално конкретен и така поемаш риск - но това е и мъжествено. Риск печели, риск губи. Или ще се съгласи, или ще те резене. Ако пък каже не мога тогаз, предлагаш друга опция или я питаш - А кога си свободна?
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 899

Профил
« Отговор #2 -: Август 20, 2018, 00:22:06 »

Краба ти е отговорил.
Чата става. Идеята ти се е получила. Добре. Обаче тези неща не порацдат емоция, а интерес и любопитство. Нали го усещаш от нейна страна. След това създаваш емоция. Като играеш и далеч. И бавиш. В случая, прекалено много се обясняваш за да го постигнеш. За целта са ти трябвали по-къси изречения, по-неконкретни, за да засилиш любопитството и да го превърнеш в емоция. Повече далеч. И така да започне да инвестира и да те гони. Не че си допуснал грешка, просто си свършил 1/3та от работата. Да създадеш малко напрежение.
Другия момент е офертата, за която Краба спомена. Сама по себе си би създала емоция, ако я беше отправил правилно. Както той спомена. Директно и късо. С малко бавене на тайминга преди това и по време на самата оферта. Тогава тя би ти събудила емоция.
Сега си създал интерес за чат. Но не и да се видите. И си разкрил някакъв интерес, без да си засилил достатъчно отсрещния.
Виж как бяга накрая. Това - колкото и зле да е, толкова е и добре. Понеже мацката иска да не ти отказва, да не те отсвирва, и да не губи шанса. Но в същото време и не иска да се възползва от него сега. Иска да гониш, а тя да избира. Което ще прецака играта ти. Само по себе си е кофти. Само дето - това очакване  -хехе, нож с две остриета. Защото е предпоставка да преобърне играта. И да натрупаш напрежението в нея. Има вероятност, нищо не се знае.
Остави я за няколко дни, остави я тя да се включи. Играй повече далеч. Накарай я да инвестира. Ако се получи пробвай пак. И офертирай максимално директно и кратко. Пример - "Айде да се видим". Успех
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 740

Профил
« Отговор #3 -: Август 20, 2018, 01:13:19 »

Здравей,

Впечатление ми направи:

Би могло и да ти бъде в плюс, ако наблегнеш на детайлите, когато пишеш. Начинът ти на изразяване може да се оптимизира. Опитвай се да бъдеш малко по-кратък и да съкратиш до минимум излишните думи, както и да коригираш някои неща в пунктуацията. 

Оставяш другата страна да те оценява, но ти не правиш подобното. Ако сте в един и същи град, две седмици е достатъчно време, за да има интерес и от двете страни. Тук много зависи и дали си създал нещо общо, което да ви обединява. Това е и целта, да намериш общите точки с тази мадама. По този начин, би могъл да достигнеш и по-бързо до евентуална среща.

В чата ти забелязах само някакъв банален рапорт, но не и общуване "мъж-жена", няма я лекотата на разговора, заигравката с нея. Играеш много на сигурно, нещо което лишава чата ти от емоция. След толкова време в писане, е нужно да започнеш да вмъкваш и темата за секс, еротика. Целта е да поразчупиш малко разговора. Разбирам, че може да не ти е напълно комфортно и да не се чувстваш в собствени води, но намери някакъв начин да не влизаш в тези банални разговори, които можеш да говориш и с приятелите си. Те не са безполезни, но могат да те вкарат в задънена улица. Не я питай кога е свободна. Просто й кажи, че ти харесва и й предложи да се видите набързо, еди къде си, еди кога си, за да разбереш дали е толкова омайна и на живо.  Smiley

Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
martin_angelov
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Август 20, 2018, 07:21:12 »

Благодаря за огвороите! Ще и пиша след няколко дни като спазя тези неща дето сте ми написали и ще постна пак тук разговора Smiley
Активен
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #5 -: Август 21, 2018, 16:50:19 »

Как да я няма лекотата на разговора Cheesy Той разговора е толкова лек, че на мацката и се е доспало.
Прочетох чата 2 пъти, така и не разбрах къде е тоя опит да е поканиш на среща? Може би е това "ти иначе, утре до към колко ще търсиш материали за банята?" ?
И това няма как да е отрязязване при положение, че не си направил конкретно предложение.

И сексуализирай малко тоя разговор. Тая ти пише "Мацката: Явно си бил изтощен от партита...", ти примерно и отговори с "и не само". Само три думи за да предизиваш интерес в нея и тя да се зачуди "Ама какво ли друго е правил?". Макар, че е ясно какво друго се прави, когато ходиш на партира. Предполагам за Ибиза говорите.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
martin_angelov
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Август 21, 2018, 20:40:54 »

Как да я няма лекотата на разговора Cheesy Той разговора е толкова лек, че на мацката и се е доспало.
Прочетох чата 2 пъти, така и не разбрах къде е тоя опит да е поканиш на среща? Може би е това "ти иначе, утре до към колко ще търсиш материали за банята?" ?
И това няма как да е отрязязване при положение, че не си направил конкретно предложение.

И сексуализирай малко тоя разговор. Тая ти пише "Мацката: Явно си бил изтощен от партита...", ти примерно и отговори с "и не само". Само три думи за да предизиваш интерес в нея и тя да се зачуди "Ама какво ли друго е правил?". Макар, че е ясно какво друго се прави, когато ходиш на партира. Предполагам за Ибиза говорите.
Да, за Ибиза. Smiley
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 925

Профил WWW
« Отговор #7 -: Август 30, 2018, 16:41:36 »

Забележи колко много пишеш ти и колко малко пише тя. Необходимо и е само да те подпитва и ти се изливаш.

Мацката: Там само за партита ли е, има ли много хора,  които си живеят за постоянно?
Мацката: Красиво ли е? Сигурно да, предвид плажа
Мацката: ..
аз: да, красиво е, за жалост заспах и при кацането и при излитането и не можах да видя острова от горе
аз: ама така е, с нашите изморителни екскурзии, хаха

Вечното ха-ха търсещо рапорт и потвърждение, което редовно се чува на уоркшопите Wink

Мацката: Явно си бил изтощен от партита...
аз: има и хора, които живеят там да, една македонка имаше дето каза че живеела там

Това за какво ти е? С него започваш да установяваш безсмислен разговор, който не води доникъде.

Мацката: Не се ли чува силно?
аз: ама аз не бих живял там
аз: не, там явно някой като Валери Симеонов им е наложил регулации явно
аз: и където се блоковете не се чува музика
аз: и не е претрупано като при нас, блоковете да са до дискотеките и до плажа
Мацката: Какао бийч май е затворен
Мацката: Между другото
аз: да, тая година успяха да го затворят
аз: аз бях миналата, когато направиха акция в The One
аз: и там също беше интересно
аз: понеже сервитьорката тълмо ни донесе каквото бяхме поръчали и ние казахме че щом няма музика ще си ходим
Мацката: О и аз бях там
аз: пък те не ни пускаха, а аз реших че тъй като бяхме поръчали някакви бутилки а те не бяха отворени
Мацката: Но вечерта след като е минал
аз: може да си ходим
Мацката: Явно сме били по едно и също време
аз: не знам ама там сигурно бяхме единствените дето се забавлявахме, другите изглеждаха все едно са дошли да се тагнат и да аз: тежкареят
Мацката: Аз тогава не знаех за акцията и се чудех защо е така тиха музиката
Мацката: Може, така беше.
аз: ае, щом няма музика няма да плащам и така
аз: ти утре като приключиш с боядисването
аз: какво ще правиш?
Мацката: Няма да приключи утре, защото изобщо не е почвало. Правим банята сега. Но като цяло излизам да търся неща, които Мацката: трябва да се купуват.
аз: а да, ти каза че правите банята
Мацката: Малко си обърках лятото така
Мацката: Но няма как вече
Мацката: Трябва да се направи
Мацката: Миналата год точно по това време бях на море
аз: да, и аз миналата година си изкарах готино и всеки уиекдн бях или на басейн или на планина
аз: отделно ходих и към 5 пъти на море
аз: интересното беше че тъкмо бях почнал в една нова фирма
аз: и половината време ме нямаше
аз: а след няколко месеца мисля да почвам да бачкам само дистанционно
Мацката: Ахахха може ли така?  Или ти работиш от компютър и можеш да не си от офис?
аз: и ще ходя още повече насам-натам
аз: ем, може и да не си от офис ама аз тогава когато ходех някъде даже не работех
Мацката: Доста обичаш да пътуваш май
Мацката: Поне от това, което чувам...
аз: е да, обичам да разглеждам тези градове с повече забележителност
аз: правя си списък и план и отивам и ги разглеждам
аз: и намирам някой дето да ходи с мен разбира се :Д
Мацката: Ориентираш ли се лесно?
аз: да, след като се загубих първия път в Рим
аз: всмисъл, първия ден де
аз: ама аз бях спал само 3 часа
Мацката: Ужас
Мацката: Значи и спиш малко
аз: е нее, спя си ама тогава ходих на пейтбол с колегите
аз: вечерта
Мацката: Това не е мн здравословно, не се ли изтощаваш?
аз: после полета ни беше през нощта
Мацката: ;д разбирам
аз: не, спя си, аз мога да спя и 12 часа даже
аз: когато има време си взимам beauty sleep-а
аз: ти иначе, утре до към колко ще търсиш материали за банята?
Мацката: Нз още, но точно си мисля да си лягам
Мацката: Защото ми се доспа
Мацката: Лека нощ от мен
аз: лека

Огромен участък логичен и безсмислен разговор без никакво заиграване. След толкова инвестиция от твоя страна сега стъпваш на пръсти, когато трябва да я поканиш да излезете. Мацката първа напуска разговора, защото от скука и се доспива.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: