Tyxo.bg counter Сестра на приятелка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 19, 2018, 08:36:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сестра на приятелка  (Прочетена 1019 пъти)
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 244

Профил
« -: Юли 29, 2018, 18:48:26 »

Пичове, да ви питам - сваляли ли сте сестри?

Ситуацията е следната - мацка, която ми е приятелка в момента (наричаме я К), но съм я чукал преди 6-7 години (познаваме се и отпреди това) има сестра, която ми се кефи и сериозно обмислям да я тресна. Онзи ден се виждахме тримата + приятелят на К и всичко беше екстра и в деня след това тя (сестрата) ми писа.

Преди малко се разбирахме да се видим и последва логичният въпрос "попитахме ли сестра ми", на което аз отговорих "не" и последва "а ще я питаме ли", на което отговорих "ще го обмислим". Ясно е, че ще се видим и без сестра й, но май ще трябва тя да не разбира, защото ще вземе да се разсърди или пък да й пиша, че после ще се видим и тримата, но засега така.

Единственото, с което мога да съпоставя ситуацията, логично, е с това да сваляш 2 приятелки, но сигурно си има специфики, които са ми неясни, защото не съм играл сестри преди. Трябва ли да се притеснявам от К, че нещо ще изревнува или пък има шанс тя да удари едно рамо (слабо ми се вярва). И като цяло има ли шанс нещата между тях двете, както и между мен и К да не се прецакат по някакъв начин, ако се случи прекрасното? Някой имал ли е подобна ситуация?
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1542

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 29, 2018, 19:47:34 »

Преди малко се разбирахме да се видим и последва логичният въпрос "попитахме ли сестра ми", на което аз отговорих "не" и последва "а ще я питаме ли",

- "Това не е нейна работа"
(и като думи, и като фрейм)
Активен

I'm a very special kind of monster
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!

Профил
« Отговор #2 -: Юли 29, 2018, 20:03:48 »

Според мен опитай да излезеш с трите за да прецениш ситуацията!
Може би К и е споделяла на сестра си за теб! Може да те харесва наистина и да е времето ви сега-въпроса е тайно ли да го направите,ако е за няколко пъти ,или не ако станете гаджета-уговорете се,ама и прецени дали ще пази тайната ви; и двата случая винаги има риск да се научи и да излезеш лошото момче пред  всички,които знаят, най-вече пред К. Щом сте приятели с нея, не и дължиш нищо, ако сестра и е малката със сигурност ще иска да я пази,макар,че един базик-тест към К. ще го изясни това-все пак ти си ги познаваш най-добре.
Ако усещанията и при двама ви са силни е въпрос на време да се случи и нищо няма да го спре.
Успех с чукането на сестрата-наистина имаш желание.  Ако за нещо не си сигурен изчакай и изясни до няколко дни! Cool
Активен

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 121

Профил
« Отговор #3 -: Юли 29, 2018, 20:54:02 »

KoiEtuk, защо по дяволите да излизат тримата?? Да си разказват приказки за лека нощ ли? Абсолютно безумен съвет. Човекът иска да чука сестрата, а до колкото разбирам и тя иска да го чука. Не й дължиш нищо на някаква, която си имал вземане-даване преди 6-7 години, още повече и сега си има приятел (дори и да нямаше не дължиш обяснение). Просто си излез с нея, както би излязъл на нормална среща. Може да има някви шитки по време на срещата, ама кво ти пука. Ако на нея чак толкова й е притеснено от тая ситуация й казваш, че това е било много отдавна и няма смисъл да се коментира и точка по въпроса. Успех!
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Barc
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #4 -: Юли 30, 2018, 00:03:59 »

Със сигурност мисля, че трябва да го играеш по-дискретно от бившата ти. Не знам плановете дали са ти за връзка или нещо еднократно, но ми се струва, че с тоя въпрос "ще й казваме ли" е възможно да те тества.
Абе май сестрите често любопитстват за гаджетата на сестра си. Преди време бях прочел един чат на бившата, където сестра й я пита "Я разправяй как беше с него" - след първия ни път. Нашата пък отговорила "Да ти го дам сама да пробваш искаш ли"  Grin Нямах никакви контакти с нея (сестрата) иначе ако можех да я хвана насаме, съм сигурен че щеше да разбере как е... пък и аз щях да разбера как е с близначки. Та мисля, че при по-палава сестра не стартираш от кота 0 като цяло.
Активен
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Make it till you make it! ;)

Профил WWW
« Отговор #5 -: Юли 30, 2018, 00:34:40 »

Преди малко се разбирахме да се видим и последва логичният въпрос "попитахме ли сестра ми", на което аз отговорих "не" и последва "а ще я питаме ли",

- "Това не е нейна работа"
(и като думи, и като фрейм)

И кат реалност ли?

Ей тоя ход е нагледен пример как хард лайна може да те вкара здраво в лайната!
Да, така може да и обърнеш краката, но по-вероятно е да обърнеш каруцата в лайната.

Защо така? Ми тоя подход на Слей е на практика излишен ултиматум! Караш я едва ли не да избира между теб и сестра си! Жените са страшно зависими една от друга, особено сестри и близки приятелки. Та, да избере теб, трябва толкоз да си я подпалил, че да забрави сестра си.

Тая ситуация аз бих я отиграл просто:

Не, засега това е наша малка тайна Wink

Така хем изолираш сестрата, хем ти водиш, хем я правиш съучастник кат игра. А най-важното с думичката “засега” трепеш риска да я караш да взема решение по въпроса! Все пак жените са като наркоманите... хлътват постепенно, рядко от раз.

П.с. А твоето “ще го обсъдим”” хич не е добро, придава още по-голяма важност на въпроса. Кво ще обсъждате световното положение на форума в Давос!?
А пък тоя с идеята да ходите тримата,  направо ме утрепа.
Накратко, не се надявай сестрата да играе за теб, това е възножно, но малко вероятно.
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 758

Профил
« Отговор #6 -: Юли 30, 2018, 08:53:39 »

Johnny има няколко важни въпроса в тази ситуация. Какви са отношенията ти с К. ? Тя ти се кефи (т.е.все още има някакъв интерес), френднала те е, виждате се чат пат, или излизате често? Също така сестрата – показва ли признаци на интерес, колко пъти сте се виждали, как сте разменили контакти? Коя от двете е лидерката в отношенията им, коя влияе повече на другата? Това са важни неща, които определят  контекста на ситуацията.

Иначе прими , че всичко (почти всичко) което знае за теб К. го знае и сестра и (пречупено през призмата на К.). Също така , обикновено това което си говориш със сестрата ще бъде след това обсъдено с К.

По дефоулт (без да се отчетат влиянията на горните фактори, за които питах) може да създадеш конспирация и да опиташ да отделиш сестрата от К. (Йордан ти е дал добър пример, нещо в този дух е добре за начало). След това трябва много ясно да покажеш, че имаш интерес към сестрата (на срещата) и трябва да действаш бързо и целеустремено.

Ако нещата следват нормален ход с няколко срещи бавна ескалация със сигурност ще бъдеш обсъден с К. и развитието до голяма степен ще зависи от нейното одобрение и мнението и за теб. Разбира се ако К. е склонна да ви сватоса работата е изпечена. Обаче ако иска да пази сестрата се бориш директно с нейното влияние върху нея. Във времето тoва влияние ще става все по-силно, освен ако не треснеш сестрата бързо и не обърнеш нещата. От друга страна прекаленото бързане (опит за ебане на първа среща ) може да включи мощен щит (особено ако К я е предупредила да внимава). Така че трябва да уцелиш точния момент и тогава да действаш непоколебимо Smiley
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 411

Профил WWW
« Отговор #7 -: Юли 30, 2018, 09:56:26 »

Преди доста  време играх две сестри . Впечатленията са ми че много се пазят една друга и да споделят си до някаква степен . Винаги по-слабата споделя на по силната като реалност за да иска съвет а силната е малко по-обрана и не споделя всичко .  Да ще има шитки и няма да е една две а малко повече и постоянно трябва да си на пост . Йордан добре ти го е казал да е заиграеш  и да държиш (в този филм ) и това здраво като те пита пак и намекваш леко шеговито за това и бегаш от темата . Киното трябва да е малко на етапна основа да се отпусне и да нямаш проблем да гушка целуваш и тн . И тогава вече да е налазваш . И се моли точно преди да се награбите да не се сети и да вкара въпроса : Това редно ли е всичко между нас ?/ Как ли ще реагира К ? ... И тук момента е много пипкав ... Желязно спокойствие гледане в очите с закачлив поглед и галене на места който обича и карат да се възбужда . И казване ИСКАМ ТЕ ТУК И СЕГА  НИЕ СМЕ САМОСТОЯТЕЛНИ ХОРА И МОЖЕМ ДА ПРАВИМ КАКВОТО СИ ИСКАМЕ . Целувка и комплимент / сексуална фантазия с нея . Съвет излезте вечер  и пийнете  нещо като вино да се отпусне от това напрежение отбягвай да говориш за семейства спомени и тн .. И като вече нощта отива към малките часове и вие сте се отпуснали и киното ви върви и думата и огъня гори тогава ... Започва операция кумчо вълчо ела ме изяж !  Успех братле и разкажи какво е станало  Smiley

Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 244

Профил
« Отговор #8 -: Юли 30, 2018, 10:07:40 »

Мерси за отговорите.

Кефи ми се, К, чат-пат се виждаме (но си я държа като приятелка), определено тя е лидерката в техните отношения и й влияе, аз съм сигурен, че досега само хубави неща е споделяла за мен. Имаме там сторита заедно, снимки, глупости.

Контакти - имаме си фейсбуци и инстаграми с нея (сестрата). Тя ме добави, наскоро (преди дни) ми реагира на някакво стори и оттам я разписах и усещам сериозен интерес. Реагира на всички закачки, дори връща, сама пита кога ще се виждаме ("кога ще го повторим", щото било яко предния път). Само един път сме се виждали, онзи ден, когато бяхме и със сестра й и нейния, вкарах леко кино, закачки - никакви проблеми, смее се, кефи се.

Въпросът е точно колко бързо да ескалирам - К ми се кефи и казва/е казвала добри неща за мен, но не съм изобщо сигурен, че няма да изревнува и да се опита да ме блокне, ако разбере какво се случва. От друга страна за първи път излизаме с нея + сестра й (инициирано от тях), което има шанс да е опит за "сватосване" до някаква степен. Мисля все пак да кова желязото докато е топло и да опитам да клоузна бързо - ако не на първа (която е утре), то на втора среща и да си имаме "тайна" от К, както вероятно тя също си има "тайна" - не вярвам да е казвала, че съм я клатил.

Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1000

Профил
« Отговор #9 -: Юли 30, 2018, 13:51:09 »

Дали са ти добри съвети. Варианта на Слейър (за реакция е късно, но като нагласа), и конспирацията. Можеш да го отиграеш по много варианти. Включително и да "искаш разрешението" на по-голямата сестра, с цел да я вербуваш да ти удари рамо. Само, че това последното не ти го препоръчвам, понеже е ситуационно и трябва да знаеш кво правиш.

Сега, най-добрия вариант според мене е да направиш две срещи с нея, като на втората натиснеш за клоуз. И това го запазите в тайна, през тези две срещи. Като гледаш двете срещи да се развият в кратък срок, спрямо една от друга. В края на първата си оговаряш втората, за следващия или по-следващия ден. В последствие, ако продължите, тогава вече може да не го криете от другите.
Убежденията ти в тая ситуация, трябва да са точно такива, каквито ти казва Слейър.
На тоя етап не им влиза в работата, и няма какво да биете камбана, преди да се е получило нещо. Нали знаеш - не казвай хоп, преди да си скочил.
Активен
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Make it till you make it! ;)

Профил WWW
« Отговор #10 -: Юли 30, 2018, 17:29:54 »

Берс,   Бейби и БТУ са ти дали чудесни насоки. То и ти сам явно си за тая бърза линия. Само не ползвай това с големите букви на Бейб (то като  нагласа е вярно, но вкарва логична вълна).

Значи, най-добрите ти шансове са реално на първите две срещи, особено първата! Играй яко филма теория, оп практика на конспирацията Smiley. Tя рано или късно пак ще те подпита за сестрата. Тогаз и казваш нещо от сорта: хм ти една малка тайна не можеш да държиш...(Или пък: ти една малка конспирация не можеш да разиграеш....) явно не си толкоз интересна колкото ми се стори в началото! (С усмивка). Тя или бла бла в търсене на квалификация... или бла бла уж цупандрене (и в двата случая я качваш на емоц вълна и отбиваш атаката за сестрата с ескиваж атака). И после можеш да продължиш играта в същия тон: ОК имаш ли си някоя интересна тайна? Ква интересна (луда) случка изживя последно и т.н. вариации по темата. После само не се квалифицирай с думи, че ти ще и направиш интересната тръпка, а го прави.

Това е, трябва ти дозиран екшън още от началото с елементи на тайна конспирация. Така ще имаш най-добри шансове за успех. Било за авантюра или връзка и в двата случая ти трябва бързина и концентрация с малката сестра. Инак и двете сестри ще се скъсат да те обсъждат и пречат,  независимо от фрейма ти Wink.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: