Tyxo.bg counter Проблем с момичетата
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 18, 2018, 04:43:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с момичетата  (Прочетена 1074 пъти)
Estebann
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Юли 27, 2018, 01:02:58 »

Здравейте,

Пише ви един 22г. хлапак с никакъв опит с момичетата.

Колкото и пъти да съм опитвал винаги съм се чувствал неуверен и срамежлив и вече започна да ми писва.

За последно се запознах с едно момиче  на 17г във фитнеса през май месец, първоначално дори не се поздравявахме пък после се случи така че тя ме заговори, предопреди ме за нещо да не ударя.. и след това започнахме да си лафим съвсем нормално..  ден след ден в който я засичах винаги се разпитвахме един за друг. Изглеждаше свестна, готина, умна, в лицето перф.. тяло абе бразилско дупе.. ама 6-7ца и давам...

След седмица пак я засичам.. лафим си.. постоянно идваше при мен да ме разпитва за упражнения, съвети.. И така всеки път... започнах малко по малко да я харесвам..

Писах и един два пъти и в фб и инстаграм.. мн слабо отговаряше... продължвах да я засичам във фитнеса и на няколко пъти ми казваше че след тренировка щяла да прави кардио(тичане /пеш) до една близка хижа в планината.. 

След седмица пак ми каза същото: после ще ходя до хижата, да знаеш че съм казала само на теб и ако стане нещо да имаш изпредвид. Попитах я сама ли ще ходиш?- ами да..
** след свършен факт като се замисля, трябваше нахално да и предложа компанията си*** но в ситуациата просто мислех по друг начин, да и кажа дойда с нея, ще каже тоя бахти нахалника, а и при тези едносрични отговори в нета си казах все тая..

След като споделих с приятели ми казаха че явно това ми е била грешката, но нали съм си срамежлив знам и аз какво иска да каже с това ще ходя там и там..

Както и да е, мина още една седмица и я бях засякъл само веднъж, реших пак да и пиша в инстаграм..
-какво правиш
На работа съм
-и как е работата(работи барманка на един басейн)
Скукаа и ми праща някаква снимка... и пише че имало детски рожден ден.
-Реших да я бъзна и написах оо супер Купонче:Д

При което тя само сийна,
-викам си на ум окей аре няма те товаря повече едно чао и до там.
Отговаря с чао и след 20мин ми праща някаква снимка с пръстен сгодих се :д
-честито кой е щасливеца?( бях решил да не и отговарям щог ме изнервят тея дето сийват а преди 20мин ми написа чао?!??! Няма логика) ама аре писах и мека мария..съм си..
Отговори: ами азз
-след час и пратих някъв поздрав
Написа мерси и пусна някаквп кратко видео как се занимава с нещо с огън.
-внимавай с огънчето... и пак сиийн..

После ми пише в 1 вечерта с някъв клип и се смее
- питам я какво правиш
Не знам Марио.. Нямам  идея
-е как така все нещо правиш?
Прибрах се и си лежа
-Да не си лягаш рано е?
До 10 бях на работа
-от сън спомени няма..

И пак последва сийн
След 20 мин и пратих снимка  с виц
Написа Хаха... и  аз си легнах

Станах рано и пиша добро утро заедно с една снимка пак някаква цитат тип виц..

На обяд го сийнала...

Повече не и писах, явно е доста заета да отговори. Реших да отивам по рано на фитнес с цел да не я засека.. и така две седмици...

Изгорях жестоко на морето и искам не искам пак в късните часове трябваше да ходя на фитнес.. и кой да  засека там.. вика ми здравей, -здрасти и си продължих.
-После идва до мен и ми казва много си почернял, с колко пъти беше на море..
-два пъти
Ее супер и аз ще ходя с нашите другия месец
-знам че ще откаже но да и видя реакциата: ела другата седмица с нас на Гърция
Ее не мога нямам 18г,
-е с пълномощно
Е на кого ще го искарам това пълномощно
-на братовчедка ти тя идва с нас
Еее нз нз

Харесвам я, допада ми обаче не мога да разбера има ли нещо или е само в моята глава.. на живо постоянно идва при мен и ме заговаря, в нета се прави на дръж ми шапката, като е с познати едва едва отговаря.

То като цяло е ясно че съм изпуснал шанса и вече квото и да направя все тая.. и в началото да е имало нещо просто то вече е в миналото(случката с хижата и начина по който ме гледаше и се усмихваше  бяха точния момент- но ги осъзнах твърде късно)

Някакви съвети и за това и за напред как да постъпвам как да действам по смело..

Активен
the.thinker
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #1 -: Юли 27, 2018, 07:41:24 »

Това с бягането до хижата е била добра ситуация, щяхте да сте сами, но вече няма значение.
Не разбирам защо се мотаеш. Мадамата изглежда има интерес. Покани я на среща възможно най-скоро. Следващия път, като се видите, разменете няколко лафа и после ѝ влез с нещо от рода на:
„Какво стана, кога ще ме почерпиш за годежа? Бива ли да ти се свиди толкова!“
Това с някакъв шеговит/закачлив тон естествено. Хубаво е предварително да си си намислил място:
„Знам едно хубаво барче/заведение/местенце, няма да ти излезе скъпо.“
Предложи и ден, но да не е фиксиран, примерно „днес или утре“ или пък „през уикенда“. Според нейния отговор вече ще се уточните. Даже може да не чакаш, докато пак се засечете във фитнеса, а направо да ѝ пишеш. Само че и тогава пак не ѝ влизай директно с офертата, а първо разменете два-три бъзика.
Като излезете, гледай да стигнеш до кис-клоуз, да се понатискате малко. След някой и друг ден ѝ влез с оферта за втора среща, някъде близо до вас и пробвай да я заведеш у вас под някакъв предлог. Там вече натискане и докъдето стигнеш.
Няма смисъл да я навиваш да идвала с вас на море в Гърция. Това според мен е контра-продуктивно. Други хора около вас не ти трябват, само ще пречат. При срещите ще сте само двамата. Това е по-добре.

Не съм добър в чата, използвам го само да си уредя среща, но ми изглежда, че много ѝ се натягаш. Избягвай да търсиш рапорт със скучни въпроси от рода на какво правела или как била работата. А това да ѝ пишеш „добро утро“ сутрин е много нийди.

П.С. Това, че е на 17, може да е проблем, ако ходите на бар. Не знам колко са стриктни в България. От друга страна обаче може да е добър предлог да я баунснеш към вас - имаш нещо хубаво за пиене: вино/водка/... и да го пробвате. Успех!
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1772

Профил WWW
« Отговор #2 -: Юли 27, 2018, 08:40:52 »

Това е типична игра на изчакването, която реално не е игра и ти руши всичко.

1) търсиш нонстоп валидейшън от нея - гледаш дали е дошла при теб, кво ще ти каже. Изчакваш прекалено. Страх те е да не сбъркаш.

2) не рискуваш и това не създава привличане - този страх те кара да се държиш като жена. Не й казваш нищо предизвикателно, няма пуш-пул.

3) фокусираш се върху една мацка и това натоварва общуването с големи очаквания

Трябва ти да водиш общуването, да я предизвикаш, да си нахален и забавен. Конкретни действия - всички, които са нахални и забавни. А това, което е лошо - да продължиш да изчакваш.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
« Отговор #3 -: Юли 27, 2018, 09:06:14 »

Действай! Покани я да излезете, и по-смело. Ако продължаваш да се държиш така скоро и здрасти няма да ти казва.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 365

Профил WWW
« Отговор #4 -: Юли 27, 2018, 19:14:33 »

Бъди по директен и излез  от зоната на комфорт и действай . Има игра с тази мацка но е малка нормално да се прави на принцеса ! В бг или са принцеси или курви остават едни единични единици дето си заслужават . Иначе както каза колегата по горе давай кани е на среща после у вас и така на та така. Но е играй леко и търпеливо че ще и омръзне  . Това е добро начало да се отърсиш от това което каза че не ти е вървяло с жените . Оправи една две може и една серия и ще ти мине ! :Д
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 175

Профил
« Отговор #5 -: Юли 28, 2018, 01:51:41 »

По-неуверен в себе си човек и рапорт не бях виждал скоро. На теб не ти ли се ебе? При най-малкия знак трябва да си представяш, че има интерес към теб. Още когато ти е казала нещо, а тя след това всеки път е идвала да си говорите, даже индиректно, по женски, те е поканила да се разходите някъде насаме. Ти мислиш логично, топките ти - несъществуващи.

Махни ги тия фейсбуци, там нямаш шанс. Покани я да излезете на кафе, а не да ходите в друга държава втф, хаха. Не, че на кафето няма да си пак супер логичн и да се чудиш "абе ся тая харесва ли ме или не ме харесва, да я цункам ли, я по-добре да не правя нищо, че да не сбъркам".
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 365

Профил WWW
« Отговор #6 -: Юли 28, 2018, 08:32:44 »

По-неуверен в себе си човек и рапорт не бях виждал скоро. На теб не ти ли се ебе? При най-малкия знак трябва да си представяш, че има интерес към теб.

Братле защо да си приставя ? Може ли да се уточниш ,че ми стана интересно ?  Grin
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 175

Профил
« Отговор #7 -: Юли 28, 2018, 18:32:58 »

По-неуверен в себе си човек и рапорт не бях виждал скоро. На теб не ти ли се ебе? При най-малкия знак трябва да си представяш, че има интерес към теб.

Братле защо да си приставя ? Може ли да се уточниш ,че ми стана интересно ?  Grin

Приставя?

Представяш си, че ти се кефи и това ти помага да й влезеш като алфа, а не като повечето чикиджий да се чудиш и маеш какво да правиш и накрая да си кажеш "заеби".
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 846

Профил
« Отговор #8 -: Юли 28, 2018, 20:10:36 »

Пляс, пляс два шамара. Събудете се.
За представите - става. В случая няма кво да си представя, мацето е имало интерес. Дори го е играла. Естествено е усетила, че е балък.
Тъй. Наистина ли смятате че това с хижата е било една "невероятна възможност". Не. Не е. Мацето го е направило умишлено, точно с тази цел. Пича евентуално да се възползва от тая възможност. Ето защо е имала интерес.
Наистина ли вярвате, че му го е казала от страх да не изчезне безследно? Защо ще ходи някъде ако се страхува? Защо, ще казва само на него? Ако се страхува, защо не предупреждава системно някого или предварително, ако не е системно? Разчитала е, че във фитнеса ще има някой симпатичен тип, и ще предупреди него?
Абе човек винаги трябва да се пита "защо?". И токава пичките не са чак толкова неразгадаеми, странни, нелогични и спонтанни, колкото се напъват да се изкарат.

Както и да е. Като не е била активна в чата е трябвало да я отебеш там, и да се насочиш да я поебеш на живо. Тогава вече по-се връзва да е активна навсякъде.
Сега ако ще я играеш изобщо след време (най-вероятно си си усложнил вече ситуацията до невъзможно), я действай само на живо.
Активен
Estebann
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Юли 28, 2018, 21:05:20 »

Благодаря за отговорите.

Да наистина винаги много изчаквам нз защо го правя явно е подсъзнателно и винаги  това ми носи само негативи.

Ще се постаря следващия път като я видя да я заговоря за нещо  съществено и да вметна да излезем на кафе?..

Иначе на въпроса защо се мотаеш реално и аз не мога да си дам отоговор, някакъв вътрешен страх все едно изпитвам и дори и да се навия за нещо ме тлакса назад.

Това ми се случва само и единствено с момичетата, много съм скован, в друга ситуция ама грам не  мисля и не си давам сметка какво би се случило в последствие, но за момиче просто забивам. :
Това с бягането до хижата е била добра ситуация, щяхте да сте сами, но вече няма значение.
Не разбирам защо се мотаеш. Мадамата изглежда има интерес. Покани я на среща възможно най-скоро. Следващия път, като се видите, разменете няколко лафа и после ѝ влез с нещо от рода на:
„Какво стана, кога ще ме почерпиш за годежа? Бива ли да ти се свиди толкова!“
Това с някакъв шеговит/закачлив тон естествено. Хубаво е предварително да си си намислил място:
„Знам едно хубаво барче/заведение/местенце, няма да ти излезе скъпо.“
Предложи и ден, но да не е фиксиран, примерно „днес или утре“ или пък „през уикенда“. Според нейния отговор вече ще се уточните. Даже може да не чакаш, докато пак се засечете във фитнеса, а направо да ѝ пишеш. Само че и тогава пак не ѝ влизай директно с офертата, а първо разменете два-три бъзика.
Като излезете, гледай да стигнеш до кис-клоуз, да се понатискате малко. След някой и друг ден ѝ влез с оферта за втора среща, някъде близо до вас и пробвай да я заведеш у вас под някакъв предлог. Там вече натискане и докъдето стигнеш.
Няма смисъл да я навиваш да идвала с вас на море в Гърция. Това според мен е контра-продуктивно. Други хора около вас не ти трябват, само ще пречат. При срещите ще сте само двамата. Това е по-добре.

Не съм добър в чата, използвам го само да си уредя среща, но ми изглежда, че много ѝ се натягаш. Избягвай да търсиш рапорт със скучни въпроси от рода на какво правела или как била работата. А това да ѝ пишеш „добро утро“ сутрин е много нийди.

П.С. Това, че е на 17, може да е проблем, ако ходите на бар. Не знам колко са стриктни в България. От друга страна обаче може да е добър предлог да я баунснеш към вас - имаш нещо хубаво за пиене: вино/водка/... и да го пробвате. Успех!
Активен
Estebann
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Август 02, 2018, 20:39:58 »

Днес я засякох в залата

Здравей/ здрасти..
Как сме .. ала бала..
Говорехме си за някаква програма за трениране..
И реших да я питам.. виждам че си отивала отново до хижата..
-ами да гледам по по 1 -2 пъти седмично.. един път бях с един съсед по пътеките иначе сама минавам по-пътя защото ме страх.
Хмм хайде кога ще ме закараш с теб  с нагоре..
-хах ами ще отидем
Окей
- с тоя инстаграм (споделила снимка) доста хора ме питаха, но винаги сама си ходя..
Еее.. ами ето  аз ще дойда
-добрее

После ме питаше за някакви упражния, да ли да си поръчала някаква диета от някъв там тъпанар от София ден и нощ...
Викам ако ти се дават напразно пари давай ти си: D
......
След това един авер си тръгваше и ми казва абе ти още ли си тук,
-викам кардио баце,
абе айде ся толкова време
-Е с теб дойдох бе колко време съм..
Абе ти заради Никол си още тук има нещо..(останах за 30мин кардио и случайно я засякох, но после наистина си удължих още кардиото)
И тя го чу и в последствие се разсмя..
Полафихме още малко..
после се качи на пътеката и г.д. не обели дума.. и си тръгнах

Но така острани като погледна май май гледа на мен само като на приятел..

И да отида с нея нагоре някой ден към хижата, нз как да и го изръся хайде на кафе, ще и е пределно ясно че вече съм хлътнал по нея..
къв съм такъв спрял на тема момичета нз.. оле мале

Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #11 -: Август 05, 2018, 12:22:30 »

Брато на нея и е било пределно ясно, че си хлътнал още първите няколко дни от запознанството ви. Известно време е чакала да събереш кураж да я натиснеш, но нищо не си направил. Съответно към днешна дата си и в категория приятели (може и по цинично да го кажем). Събери топките си и я покани на среща. Не очаквай чудеса. Дай каквото се иска от теб и каквото сабя покаже. Независимо от развоя ще придобиеш практически опит в отношенията с жените.
В момента, в който и предлагаш ще си напрегнат, ще си преплиташ езика и ще ти се иска да смениш на безопасна тема. Така е първият път, втория  е по лесно и така до момента, в който няма да ти пука особенно.
Ще ти кажа едно упражнение, което практикувам. Взаимствано от съфорумник.  Много често, когато чуствам страх да направя нещо от дребни до съществени неща, си задавам въпроса "това извън зоната ми на конфорт ли е ?" Ако си отговоря положително, ставам и без да мисля отивам на мястото на което умът ми крещи да не ходя. Ефекта е невероятен след като всичко приключи усещаш еуфория , чустваш се по-силен и нахъсан да си поставяш нови предизвикателства.
 Теб страх ли те е да я поканиш на среща, усещаш ли неудобството само докато четеш това изречение ?  Ако отговора е положителен то намери я възможно най-бързо и да се приключва с това.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: