Tyxo.bg counter Има си приятел
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 13, 2018, 21:04:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Има си приятел  (Прочетена 987 пъти)
AmaNA
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Юли 30, 2018, 13:47:03 »

Здравейте. От няколко дена се занимавам с едно момиче. И двамата сме на 17 ако това е важно. Реших да и коментирам едно стори в снапчата и оттам започна всичко(този начин ми изглеждаше по естествен от колкото да и пиша "Здравей, как си?" и такива подобни изтъркани неща. Беше качила как е в един град и аз и писах как трябва да пробва едно специфично място там, което ще и хареса. При, което последва положителен отговор с няколко емотиконки. Тръгна разговорът и после тя ми благодари за препоръката, а аз и писах как трябва да отидем за да види, че не лъжа и тя отново даде положителен отговор. След това си писахме още малко и я оставих. На другия ден реших да и пиша по фб. Писахме си за една група, която и двамата харесваме, фитнес, сериали и тн. това беше в продължение на часове, защото не отговаряхме всеки път веднага(все пак всеки си има личен живот). Когато разговорът беше лек и приятен реших да я питам свободна ли е този или онзи ден да излезем на разходка например.(избягвам някакви дълбоки теми за разговор в чатовете, предпочитам на живо да се водят такива разговори). И сега тук искам да кажа, че мисля, че не съм избързал с това да я питам да излезем, а и исках да бъда повече straight to the point, защото с нея сме се виждали във фитнеса казвали сме си здрасти/здравей, били сме на рожден ден заедно на обща приятелка и тaка. Така, че не сме баш напълно непознати и никой да не знае другия. При, което тя след час някъде ми отговори, че не знае дали ще може и най-вероятно не. Аз смених темата без да казвам нищо относно това и и казах, че изгледах първият епизод на сериала, който ми е препоръчала и е доста интересен и забъркан. Писа ми, "аз ти казах, че е хубав" и след това написа, че няма нищо против мен и излизането, но има друго момче, ако имам някакви намерения.
Въпросът ми е според вас има ли смисъл да продължавам да се занимавам с нея? А аз наистина искам нещо да стане между нас.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 926

Профил
« Отговор #1 -: Юли 30, 2018, 13:57:03 »

Не. С такъв тип игра и нагласа, обвързана няма да ебеш.
Активен
AmaNA
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Юли 30, 2018, 14:34:59 »

Как трябва да променя играта си тогава и според теб с каква нагласа трябва да бъда ?
А и не съм писал никъде, че е само заради секса  Grin
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 926

Профил
« Отговор #3 -: Юли 31, 2018, 02:30:23 »

Как трябва да променя играта си тогава и според теб с каква нагласа трябва да бъда ?
А и не съм писал никъде, че е само заради секса  Grin
По-рискова и по-силно емоционална игра, от стандартното при обвързаните. Да ги поставиш бързо и държиш в гонещата позиция, е мн важно там. Нали знаеш, на всеки най му е сладко, баш това дето го няма (във връзките, липсва тръпката за сметка на близостта, и обратното).  А ти си в другата крайност.
За по-ясно изчети форума и статиите. Трудно ще ти преразкажа материал по който са изписани цели книги, с два бързи лафа в един пост.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 395

Профил WWW
« Отговор #4 -: Юли 31, 2018, 08:59:24 »

Колегата ти го е казал най-точно ! Хвърляш искри здраво и рисково .. Даваш и близко далече но когато е усетиш че е най яко с теб . Играеш го ти си наградата когато заслужи и даваш награда и така лека полека идва към теб . Усещаш е от какво има нужда и го правиш елегантно без изцепки . Примерно ония двамата не си говорят мръсотии а направо го правят като потребност . Ако ти го спомен под някакъв претекст значи иска нещо такова просто и говори някакви леки мръсоти . Ако не се дърпа започваш по тежко . Ескалираш и намеци постоянно когато сте двамата . Карай е да прави вълнуващи неща  да има емоция с теб да си дрога . Има два вида женени единия вид са тези верните който никога не биха изневерили ?“? Изчукай им мозъка и фантазията и те теб ще те изчукат . А другите са тези който го правят в името на емоцията на това което им липсва .. Подават се на емоцията и после съжаляват но това е друга тема . И третите са тези директните знаят какво искат и го правят . Има и верни но те са рядкост ...  Бъди човека който непредсказуем . Примерно двамата сте грабваш е за ръката и газ на някъде дето ще се забавлявате . После е притесни леко и така стават нещата но малко време иска да е отпуснеш .

ПС: Братле на твоята възраст ми гепиха първата любов и то приятел ( тогава не знаех за форума) . Не е  готино повярвай ми боли доста ! Човешки съвет : Провери първо какви отношения са преди да разваляш връзка че не е на хубава карма само за едното ебане ...
Активен
AmaNA
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юли 31, 2018, 14:34:46 »

ПС: Братле на твоята възраст ми гепиха първата любов и то приятел ( тогава не знаех за форума) . Не е  готино повярвай ми боли доста ! Човешки съвет : Провери първо какви отношения са преди да разваляш връзка че не е на хубава карма само за едното ебане ...

Затова мисля сега да го карам по-леко и по-отдръпнато и да разбера в какви точно отношения са. Иначе, ако са в добри отношения няма да се пробвам да правя нещо, защото просто не ми изглежда мъжка постъпка това. А и знам един такъв пример с една нейна приятелка, която точно така отиде при друго момче сигурно заради емоцията и тръпката, но всичко приключи за по-малко и от 2 месеца и отново се събраха с предишния си приятел след сума ти извинения и тем подобни работи.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: