Tyxo.bg counter Един интересен Ф.клоуз.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 19, 2018, 08:36:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Един интересен Ф.клоуз.  (Прочетена 1457 пъти)
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Профил
« -: Август 26, 2018, 11:23:40 »

Здравейте; Реших да споделя това, защото е интересно; поне за мен, и факта как се разви...Историята. Тя започна от фейсбук, и как взех телефонния номер на мацката за няколко минути и после уредихме и среща на живо; Интересно е, че във фейса съм пълен анонимник по принцип; нямам снимки и тн.; нямам постове дори, подяволите. Но... ето какво се случи, след като една мацка ми прати покана за приятелство. Първо я проверих, за да видя има ли снимки - нямаше как да видя, защото не и бях приел поканата за приятелство, че си викам "ся тва жена ли е, мъж ли е, някви се ебават ли..". По късно видях, като я приех, че имаше снимки - оказа се хубава мацка, давам и 7ца най-малко. Не си слага грим и има така да се каже "естествена красота". Красиви очи, слаба, има татуировки и тн., спортувала по 3-4 пъти в седмицата и дори ходела на лостове. Тв'а вече го проверих, щото излизахме пак и ходихме на лостове  Embarrassed

Ето и чата:

9 август: Аз: Hello/  Здравей?  (питам я така, че ми се видя странен профила и ( и не я бях приел още ) и се чудя дали е българка и тн; после видях, че пише на БГ в постовете и но все пак?!...).
11 август към 20 часа: Тя: здравей
(всичко от тук на долу се развива в рамките на 30 мин. на 11 август, като забавянията бяха мои и умишлени): Аз: Ааа, България значи. Добре. хахах. ааа, познаваме ли се от някъде? Виждам, че си ми пратила приятелство, но аз не те приемам все още?
Тя: не, просто те видях сред приятелите на ********. и помислих, че се интересуваш от темите в блога му.
Аз: Ами да, следя ги от време на време общо взето. правил съм ****** курс, при човека при който и той.
Тя: интересно! трябва да си полафим някой път. когато ти видях профила усетих синхронизация
Аз: от къде си бай да уей?
Тя: та така де.. трябваше да си  го кажа :Д !
Тя: родом съм от ******, живея в СФ. А ти?
Аз: И аз съм в СФ. Занимаваш ли се със **********, чела ли си ********** ?
Тя: (Тук ми отговаря във връзка с това което я попитах в няколко дълги съобщения).
Аз: аха... еми хубаво. Аз подбирам много какво чета по тия теми, така че ... Преди време и аз имах блог, и пишех много подробно за тези неща. От там се запознах с ********, и проведохме едно семинарче.
Тя: Трябва да ми разкажеш за тези случки, стана ми интересно. Аз също подбирам какво чета. отдала съм се на  философстване в последно време...
Аз: Виж сега, рядко влизам тук, дори нямам месинджър. Телефона ми е 08** ** ** **. И между другото, ще ходя с приятели на *********, така че най-вероятно може и да не ти пиша дори, да знаеш.
Тя: да те добавя във вайбър, че искам да се отксъна малко от тоя фейсбук?
Аз: Супер. Това е идеята Wink
Тя: Рабира се
-- минаха 3-4 минути чакайки и усетих че се колебае може би, затова й писах:
Аз: бтв,ако си ме добавила вече, драсни 1 ред на вайбъра.
Тя: добре
Няма и 10 секунди, ми писа: "здравей и тук" ...
После и писах 2-3 съобщения, затворих чата и т'ва беше; След като се прибрах, си пописахме още;

Общо взето това е. Веднага се сетих за една тема тук във форума: "Двойна интернет свалка" и си викам, ся тая или е грозна и луда, или и двете; оказа се, както казах супер готино маце, но малко лудичка  Cheesy ! Вече, на самия "вайбър-чат", имаше доста рапорт, билдване на атракшън, като умишлено си забавях отговорите и не довършвах някои неща, за да има мистерия; После сама тя ми пишеше и тн., и аз и казвах че съм тръгнал еди къде си, че съм зает; Пита ме поне 3-4 пъти: "Ама ти какво толкова правиш?" и аз и отговарях: "Че след като се видим на живо, и се поопознаем и аз я усетя, ще реша дали да и разкажа". Това разпалваше още повече любопитството и.
След като се поопознахме малко, реших да и се обадя; Каза ми, че гласът ми е свеж, енергичен и си "личало" че спортувам редовно както съм и казал. Леко се засмях на това, като смених темата. После ме попита за годините ми; виждал и съм се млад; тя сподели, че е по-голяма от мен и ми каза годините си.
После я "изпързалях" за среща за след 3 дни. Веднага се нави. Ден преди срещата ми писа на вайбъра:
" хо-хо здравей... току що си гледах графика, и видях, че утре имам едно събитие, за което се  бях записала отдавна и то ще е само този път, и няма да мога да дойда. За това, най-добре да се видим по нататък".
Чудех се какво да отговоря на това; бях в кола на приятел, която шофирах и бях спрял на една уличка; беше тихо, слънцето напичаше, чаках авера ми, и размишлявах на ум, когато някакъв едър мъж се появи в периферията ми и ми каза:
- Хей, пичаго, къде отиде Илиянката бе?
- Моля? - като в тоя момент се почувствах леко застрашен от тона му.
- Е тоя бе, козата! Якото момче, дето минахте с колата покрай мен.
- ААаааа, хахахаха! И ти ли му викаш така бре?
- Да бе, аз на галено му викам така, меко! Хехехе
Полафихме си с този земен, некомплексиран здрав пичага, и изведнъж му викам:
- Братле, забравих да отговоря тук на една... и се чудя какво да пиша. Изчакай ме за момент.
- Какво бе пичаго, притеснява ли те тая? Какво ти е писала, я кажи?
- (казвам му какво ми е отговорила).
- Епа, значи напиши и, че и ти тъкмо си щял да и кажеш същото, че няма да можеш да дойдеш за срещата! И после и пиши каквото искаш.
- Ееееееее човек, това е много хитро! Благодаря ти! - и наистина, много съм му благодарен; понякога съветите идват от места от където най-малко очакваш  Cool

И наистина...... това се оказа много печеливша стратегия.
Oтговорих и със следното:
"Идеално! И аз щях да ти пиша тъкмо, че няма да мога да дойда за срещата ни. Дай направо в сряда, аз ще мога тогава. Ако не можем да излезнем и в този ден, наистина ще е по нататък, а и може и да не се видим изобщо скоро. Ще ти изпратя между другото нещо по фейса, искам да го прочетеш и да ми дадеш мнението си."
Отговори ми само с: "Добре" и това беше.
Обадих и се предния ден вечерта за да потвърдим за другия ден за след 19:30 срещата. Отидохме в място на центъра, където аз избрах; След това я баунснах да се поразходим, като аз я водех насам натам; Общо взето, аз движех правилата; още като се видяхме и казах встъпително, че съм супер директен, и ако усети прекалена прямота в мен, да не се цупи, щото не обичам такова поведение. Тя само кимаше, като и казах по 1 време: "Айде сега, искам и ти да кажеш ако имаш нещо да казваш". Не каза почти нищо, само уважи това което съм казал и каза, че "и харесвало как се държа". Изкарахме 2 часа заедно, като наблягах и на кино, но по леко щото я усетих, че не е много настроена за кино; Майтапите по едно време следваха един след друг, и най-вече предразположени от темите на разговор, които отново аз водех. Общо взето - аз задавах въпросите, аз я изпитвах, а не тя мен. А ако отидеше към някакви "разводнявания на темата", я връщах. Даже на няколко пъти и направих забележка, че е РАЗСЕЯНА! Тя самата каза: "Ох, да... разпиляна съм". При което я майтапех,  и това го използвах почти до самия край за майтап!  Grin
На другия ден, тя поиска сама да излезнем. Направих се на важен и я държах в напрежение почти до вечерта.
Към 18:00 часа и казах, че мога да си позволя да излезнем и днес. Но, че съм много зает и че сигурно ще е за малко. Тя каза, "Дори за малко да излезнем, искам да ти кажа някои неща за мен". Излязохме, и не след дълго, я пришпорих към нас. Заведох я направо в апартамента под претекст, че искам да и покажа къде живея. И там стана каквото трябваше да стане. Просто не издържа.. сигурно не бе правила секс в скоро време, защото ми сподели, че "искала да разкара гаджето си". Това ми го сподели след като вече се настанихме удобно на дивана. Само това и ми трябваше.  Започна да ми се оплаква, какъв човек е, как я изнервял постоянно, че бил еди какъв си., и аз точно в тоя момент я прекъснах рязко и казах: "Тук да виждаш някои да те изнервя или да се държи като него?" , тя се засмя и каза: "Не" и погледна на долу към земята, малко потреперих от това което щях да извърша, но и хванах лицето и казах това което използвам тия дни: "Не гледай с тези красиви очи на долу", тя ме погледна и тогава я попитах: "Не искаш ли да ме целунеш?" (т'ва си го ползвам от Мистъри метода и за мене лично, си е доста работливо). Видях как започна да ме гледа в устата, в очите, в устата като това ставаше адски бързо, и се наклоних бавно към нея...

Това е. После имаше малко дърпане от нейна страна, щото започна да вкарва разум в нещата, даже по едно време каза, че утре е на работа "леле колко е часът вече!"... казах и, че аз също съм на работа, но какво? По едно време пак, дърпайки се, ме попита за "принципите ми", щото и се бях хвалил, че обичам да лягам по-рано за да съм свеж сутринта... отговорих, че тази вечер ще ги нарушим... Направо ги разрушихме!

Смятам да излизам още с нея. В последствие, може и да я бройна за гаджИ. Защо? Ми щото открих едни много общи неща с нея. И ако тя смята, че може да сме партньори в тия неща и няма да се прави на кучка, съм абсолютно окей. Щото, по време на срещата, я подпуках с това, че съм много директен мъж и не обичам тъпите игри и ако смята да ги прави... просто КРАЙ, още сега. Тя само кимаше. И иначе, в другото време, от къде знае какво правя? Изобщо, сферата на работа в която съм аз, и тя - са тотално различни. Местоработата ни е различна... и разстоянието е огромно. Не се чувствам изобщо застрашен. И без това се държа на ниво и не и казвам много неща (и така смятам да ги държа, че усетих че наиииистина е малко лудичка по 1 време, ама това ще го коригираме с нещата с които планувам да се хванем да правим с нея). А и още нещо: винаги казвам "какво ще правиме аз и ти" - т.е. аз отново определям. Ако тя тръгне, аз я пресичам лекичко, и пак наблягам на моето. Изобщо, за сега... доста submissive woman.  Grin ..
- между другото! Не съм и дал никаква валидация. За това и не описвам как е била облечена и тн. Просто ми е все тая. Те..жените, това и търсят. Когато се видяхме беше с една дълга черно-бяла пола, стигаща до под коляното. На другия ден бе спортно облечена. И все още, не съм и дал валидация. Докато от нейна страна имаше няколко вече.
Активен
Delusion
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

He, who attacks first, always win!

Профил
« Отговор #1 -: Август 26, 2018, 12:05:33 »

Не знам, прочетох началото и се отказах. Моля някой да ме светне как стават тези неща. Без никакви снимки, някаква готина, стегната и тренираща 7-ца те добавя, казвайки ти каква синхронизация усеща помежду ви и започва да те сваля. Явно имаш толкова силно виртуално алфа присъствие, че тя до такава степен започва да усеща силната връзка между вас и на 10-тата минута решава да си даде номера , без дори да те е виждала. Айде бе?
Активен

Fools set the rules in this world. Just take a look around, it's undeniable.
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Профил
« Отговор #2 -: Август 26, 2018, 12:26:06 »

Очаквах подобни коментари. Мда.. няма как да е сигурен човек. Ти разбираш ли, че моето учудване, бе не по-малко от твоето. Защото, получвам твърде рядко покани за приятелства с този мой, анонимен профил; Пък и било от красива мацка като тази. Но тя също нямаше снимки на профила. Нямаше как и да видя и останалите и снимки, докато не я приех; Също така, името и е "странно-изписано". В началото си помислих, че това е някаква подигравка или ми пише някакъв чужденец, или някакъв интернет трол или нещо подобно.
Като оставим всичко това настрана, в крайна сметка, това което е като бонус според мен, е темите които ни интересуват, или - общите теми, общите интереси. Супер рядко, ама супер рядко, срещам жена с тези интереси, защото и мен силно ме интересуват. И в крайна сметка, това което съм написал тук, е факт и ако си мислиш, че си измислям - твой проблем.
 После, след като се видяхме на живо, тя ми разкажа още повече неща, защото извършва едни практики жената, и това също е помогнало за "усещането за синхронизация" - колкото  и учудващо да звучи за теб. Защото и аз се почудих тогава - каква ще да е тая синхронизация, подяволите? Но тогава тя не ми сподели. Не и докато не се видхяме на живо, и аз естествено я попитах за "синхронизацията". Нали се сещаш, че няма как да споделя всичко?
Питах я и дали, не е говорила с общия ни познат нещо за мен - тя отрече да има такова нещо, защото той спрял да и отговаря, и тя малко след това видяла моя профил и т.н.
А това, защо е дала телефона си и защо сме "се запознали" по този начин - не мога също да отговоря. Само ще кажа едно, колега: няма случайни неща, няма нищо случайно; или в много редки случаи. Но това тук - определено не е случайно. Но поради това, че това тук е "интернет", не мога да разкрия толкова лични неща -т.е. за това което си говорихме впоследствие и тн. Мога само да се радвам, че съм срещнал такъв тип жена. Това е...
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1378

Профил
« Отговор #3 -: Август 26, 2018, 16:18:57 »

"Тя: не, просто те видях сред приятелите на ********. и помислих, че се интересуваш от темите в блога му."

Ето как е станало. И на мен ми се е случвало 2-3 пъти някоя да ме добави, понеже ми е харесала някакъв коментар в някоя фб страница. Даже единия път, мацката беше стабилна 7чка.

"Тя: родом съм от ******, живея в СФ. А ти?"

Тва също е фактор.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 758

Профил
« Отговор #4 -: Август 26, 2018, 17:49:52 »

Тя: интересно! трябва да си полафим някой път. когато ти видях профила усетих синхронизация
Аз спрях тук Smiley След като преди това бяхпрочел това разбира се:

Интересно е, че във фейса съм пълен анонимник по принцип; нямам снимки и тн.; нямам постове дори, подяволите. Но... ето какво се случи, след като една мацка ми прати покана за приятелство.

Няма да коментирам дали историята е истинска или измислена. Теоретично е възможно някоя мацка да е яко загоряла и да те набара във фейса. Теоретично е възможно и тя да е инициативна през повечето време и сама да иска да я боднеж. Теоретично освен всичко това може и да е хубава. Въпроса е , че в горния разказ няма никаква игра, пък до колко е реален е друг въпрос .
Активен
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #5 -: Август 31, 2018, 21:55:22 »

От начина му на писане и самоизтъкване се усещат яко комплекси за внимание.

А тези скалъпени истории потвърждават всичко останало.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: