Tyxo.bg counter Дневник за социалните премеждия на Джак
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 18, 2018, 04:41:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневник за социалните премеждия на Джак  (Прочетена 16651 пъти)
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1238

Профил
« Отговор #165 -: Август 14, 2018, 01:17:40 »

Чупя и минавам в някакъв рол-плей, че ще се женим. Чуди се защо всички мъже това казвали....
И аз това се чудя....прави ли ти впечатление, че непрекъснато в някакви рол-плейове влизаш? А колкото повече се опитват да оригиналничат мъжете, толкова по-еднакви стават и мацката правилно го е забелязала.
Странно. Това го бях забелязал първо, като бях на 17 и приятелката ми обясняваше как са се опитвали да я свалят - със зодии и "ау, еди какви зодии сме, значи ще се женим". Също ползваха това и за "ама можеш ли да правиш мусака". Ориджинал мадафакааааааааааааа.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 746

Профил
« Отговор #166 -: Август 14, 2018, 11:21:17 »

Чупя и минавам в някакъв рол-плей, че ще се женим. Чуди се защо всички мъже това казвали....
И аз това се чудя....прави ли ти впечатление, че непрекъснато в някакви рол-плейове влизаш? А колкото повече се опитват да оригиналничат мъжете, толкова по-еднакви стават и мацката правилно го е забелязала.
Странно. Това го бях забелязал първо, като бях на 17 и приятелката ми обясняваше как са се опитвали да я свалят - със зодии и "ау, еди какви зодии сме, значи ще се женим". Също ползваха това и за "ама можеш ли да правиш мусака". Ориджинал мадафакааааааааааааа.

Я дай пример за оригиналничене... Например ти как ги сваляш, ако сваляш изобщо Wink Искам да видя един оригинален лаф поне , че аз само глупости им говоря .
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 754

Профил
« Отговор #167 -: Август 14, 2018, 12:08:00 »

Така като се огледаш в реалния в живот, не разни форуми, а реалния живот - погледни най-големите женакари, ако познаваш такива де, какво общо имат? Събери трите най-общи фактора помагащи им за успеха с жени и се фокусирай да ги развиваш. Ще забележиш, че те са по важност 1. Социален кръг 2. Външен вид 3. Добър баланс между работа/пари/свободно време.

Засега се фокусирай се върху това къде най-често се случват нещата, а имаенно - социалния кръг(работа, приятели, университета, хобита някакви ако имаш - катерене, балет, уроци по немски) и night game

Кога за последно седна и си говори с някоя жена/жени поне за 1-2 часа? Имам предвид примерно след работа колегите заедно с колежките отивате да пиете по нещо и си говорите разни глупости, клюкарствате, бъзикате се кой къв крем за крака позлва и .т.н.

Изпускаш някои важни неща.

1) Да поддържаш голям социален кръг е трудна задача. Всеки си има ангажименти и приоритети, някой пътува, друг в момента не може и т.н. В общия случай си имаш 2-3ма добри приятели, които също излизат с по още 2-3ма души. Е колко мацки да изпаднат от има-няма 10 души соц.кръг ? Колко от тях ще са яки пички и как ще си ги поделите ? Аз от мои приятели разбирам за яки пички най-вече, когато някой от тях ги сваля. По разни танци, школи и т.н. също не е толкова лесно и пак си по-близък с 2-3ма души, а с другите сте на здрасти-чао. Всяка голяма група се обособява на по-малки. Освен ако навсякъде не ставаш баш лидерчето, което си е колкото късмет, толкова и талант.

2) Какъв е този "баланс" между свободно време, работа и пари ? Хората бачкат от сутрин до вечер, после се прибират скапани и пак не им стигат парите. Излизат събота и неделя и после пак в колелото. Като бачках такси петък и събота вечер беше пълно с поръчки на хора, които излизат. През седмицата мъртвило, тук-таме някой се прибира от работа и си е изпуснал рейса. В този смисъл пикъп-ът е много по-гъвкав и не ти трябва специално отделено време за соц.кръгове. Може да направиш сет докато отиваш на работа, докато си в магазина, докато си разхождаш кучето.

3) Пикъпът най-много ти развива уменията за свалки. Там първо трябва да я задържиш, после да изградиш близост, да вкараш напрежение, да й дадеш достатъчно емоция интерес, за да излезе пак с теб на среща. В соц.кръга първите две стъпки са ти спестени, може да чакаш удобна възможност до безкрай. Пикъпът те учи да разчиташ всеки детайл от динамиката, ставаш много по-добър, отколкото в соц. кръга. Просто нищо общо нямат двете. На улицата ставаш играч, а в соц.кръга можеш да си просто "готин пич".

П.С. Не казвам, че соц.кръга си няма предимства. Но като времево-резултатност + трупане на умения улицата е по-добра. Соц. кръга е добър, ако си търсиш някаква мацка, с която да имате общи интереси и искаш връзка.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1238

Профил
« Отговор #168 -: Август 14, 2018, 15:25:19 »

1) Да поддържаш голям социален кръг е трудна задача.

В общия случай си имаш 2-3ма добри приятели, които също излизат с по още 2-3ма души.

По разни танци, школи и т.н. също не е толкова лесно и пак си по-близък с 2-3ма души, а с другите сте на здрасти-чао.

2) Хората бачкат от сутрин до вечер, после се прибират скапани и пак не им стигат парите.......................

3) Пикъпът най-много ти развива уменията за свалки.

Там първо трябва да я задържиш, после да изградиш близост, да вкараш напрежение, да й дадеш достатъчно емоция интерес, за да излезе пак с теб на среща.

Пикъпът те учи да разчиташ всеки детайл от динамиката, ставаш много по-добър, отколкото в соц. кръга. На улицата ставаш играч, а в соц.кръга можеш да си просто "готин пич".
Да. Трудно е. Ако си аутист и не можеш да комуникираш с хората.

Баси смотаните приятели. Аз затова нямам нито един човек, когото да мога да нарека "приятел". Просто имам познати. Много. Накратко - за всичко си има хора.

Ако ти си го играл така, така е било за теб. Аз като ходих на танци си общувах с всички. Абсолютно всички. Не само от моята главна група, ами и от по-начинаещите, където влизах на аванта да попълвам места, понеже нямаше достатъчно мъже. Разбирай 20-30++++ хора, предимно от женски пол, на възрасти 15-40+. Със сигурност не съм бил "лидер", просто ми е кеф да си лафя, докато танцуваме, а не само да се гледаме неловко и да мълчим като риби.

Баси хората. Да. Факт. Има такива. Доста. Повечето са така. Аз примерно бачкам по 2-4 часа, според зависи, 90% от което време общо взето си барам хуя и си правя лаф с хората, пия, пуша, убивам време общо взето. Пък парите....ми аз лично не успявам да ги изхарча. Който както си го направи. Много ясно, че ако подаваш торбички в БИЛЛА няма да имаш соц. кръг, работат ще те убива физически и психически, и парите няма да си струват.

Пикъпът най-много ти развива "умението" да разчиташ на късмет.

Именно! И фактът, че изобщо не осъзнаваш колко много от тези моменти могат да ти прецакат цялата инвестиция, само заради малко кофти късмет, е абсурдно. Толкова много ако-та има, че.....Къде ще се трепя аз да ходя да се опитвам да създавам нещо, за което пичката най-вероятно даже няма капацитет?! Процентната успеваемост на най-големите пикапьори говори сама.

Пикъпът те учи да търсиш под вола теле. Демек да се взираш прекалено много в нещата, и да търсиш детайли, които може даже да не съществуват. Докато накрая не станеш някакъв робот, който е неспособен да комуникира нормално с друг хуманоид, без да вижда цялата интеракция като борба за доминация, до такава степен, че даже когато друг мъж ти говори нормално, с факти, ти да седиш и да се опитваш да го сваляш, все едно е путка на улицата.
Мда, мерси. Предпочитам да съм "просто готин пич", отколкото "играааач" в някакъв абсурден омагьосан rat race, който няма край.
Няма брой пички, които един комплексиран латентен гей да може да наебе, отлежало уиски, което да изпие, и пури, които да изпуши, за да скрие от себе си, очевидните си хомо наклонности. (не визирам никого конкретно, да подчертая, просто цялата идеология бие яко на брутален овъркомпенсейшън)

Онзи ден, станах с петлите в 7:30 (btw, про тип - ако спите по 3-4 часа се чувствате по-енергизирани, отколкото ако спите по 7-8-10 часа), и реших да отида на фитнес, по пътя случайно се засякох с един пич, дето е върл пикапьор, и уъркшопът е минавал, познаваме се от 5 години. Та седнахме на Макдоналдс да ме почерпи едно лате, говорим си за живота, за жените, за маркетинг, за тъпотии общо взето, и една дълга, стройна, готина, естествено красива мацка минава, той я заглежда.....казах му, че тва е приятелката на треньорът (състезава се професионално момчето) във фитнеса ми (един път дойде при мен да се редуваме да правим фейс пулове....баси гейското упражнение, ама е много добре за задното рамо). И той, понеже си говорихме за тези неща така или иначе, и вика "хъх...и кво излиза....ето пак, мацката се хванала с топът от соц. кръга". Един друг, общ познат, адвокат, тренира муай тай, кара си мотора, преди няколко години бяхме тримата на плажа, и си говорим, и викам "ебал ли си мацки от заведения, рандом, колд апроуч" - "ебал съм". Аз: "Ама от къде си ебал най-готините мацки, с които си бил", той: "е, от соц. кръгове много ясно".
Нищо не казвам. Нищо не агитирам. Просто споделям информация. Да, осъзнавам, че това са просто два примера, статистически, не е добре да се водите от 2 примера. Всеки си отговаря за себе си. Сами си ковете живота.

Я дай пример за оригиналничене... Например ти как ги сваляш, ако сваляш изобщо Wink Искам да видя един оригинален лаф поне , че аз само глупости им говоря .
Ти па да не се припозна в назубрените лафчета, че се жегна веднага.
Така е, аз не свалям. Раздавам го "хардкор стоун стайл" - дърпам я към тоалетните, под претекста, че ми се пикае и направо си го вадя. И пак успеваемостта ми е по-добра от на пикапьорите. 50-50. Или ще клекне и ще го налапа или не. Няма 50 000 "ако-та", както джъста посочи по-горе.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 106

Профил
« Отговор #169 -: Август 14, 2018, 20:10:01 »

Искаш да кажеш, че да се кефиш да лафиш с хората, демек да си социален, и да не те е страх да си сексуален и директен с момичетата понякога може да доведе до това да ги наебеш. Стига бе, не може да е толкова лесно.

Ей го owes_you_jack. За последните 15 години колко пъти е бил директен или сексуален с момиче? Като изключим последните 5 месеца, където се е пробвал не знам колко пъти. Което не се брои за директност, защото да си директен означава да каже на тая от Пловдив "ела у нас" и тя като пита "защо" той да отвърне "за да изкъртиме леглото заедно". Или пък да си сексусален - като ти каже, че е била в мола да я питаш "гащички ли ходи да си купуваш", "и къв цвят", "дантелки имат ли", "обичаш ли да спиш без гащички" и т.н.

"Пикъпът те учи да търсиш под вола теле."
Е сега, не така Smiley. От може да научиш да не си ниийди или поне да не показваш ниийдинес, което е критично важдно в случая на owes_you_jack.

Иначе със задълбаването в теории и размишления е страшна работа. Предишната страница owes_you_jack анализа и пише, че имал напредък, защото мацката му се усмихнала и му казал нещо, а пък други не го били и отразявали. Но това напредък ли е или просто мацката е любезна и от тия позитивните?
Отиваш при някоя и  разговора въобще не се получва и му отговаря с по една-две думи. Това по твоя вина ли е или мацката е емо темерут?
Лафиш си с тая, викаш е в кенефа, вадиш го, тя ти духа. Тя ли обича да прави свирки или ти си баси си играча?
В пъкъпа се получава така, че много хора си чешат егото със случайни събития. И много други си товарят мозъчетата с премисляния и схеми.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
Страници: 1 ... 10 11 [12]
  Изпечатай  

Отиди на: