Tyxo.bg counter нЕколко истории! + съвети?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 18, 2018, 04:43:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: нЕколко истории! + съвети?  (Прочетена 845 пъти)
Shark__
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Юли 30, 2018, 18:16:07 »

няколко случки от тия дни, + ако може нещо някои да каже; особено в случаите дето насрах.

Сет1:

влизаме с едни познати в един бар; няма никого, освен добре подредените маси/столове, празно е; поръчват си; виждам, че барманката е супер готина, руса жена, 32-33+ години; Сложил съм една блузка по мен, наперил съм се като пуяк, сутрешно напомпаните на лежанка гърди ще ми изскочат, както и  раменете, + готините очила; Компанията е поръчала, почти всички се изнизват, без една позната, която си чака нейната поръчка;
Облегнал съм се на бара, и не гледам към барманката; а преди това видях, че ми хвърли поглед;
Идва моя ред, след като тя се обръща към мен; През рамо си поръчвам: топъл шоколад, и в същото време взимам 1 корни, като казвам:
- Искам и това корни, щото съм... - изричам го весело, с голяма усмивка, подавайки корнито на барманката.
- Хорни? - барманката се смее. В тоя момент познатата скръства ръце.
- Аз черпя, да знаете! - обявявам гръмогласно.
- Ама как така, тии, нали нямаше... - опитва се да ме изложи тая пача.
- Абе, моля те остави на мен, сега. - казвам изразително, и до колкото мога спокойно, щото усещам какво ще каже. Тя най на края кима. Тъпа кок-блокърка си мисля..
В този момент идва топлия шоколад, който съм си поръчал.
- Еее..човек, топлия шоколад изглежда много добре! - обръщайки се към барманката, като наистина така си мисля. (Това беше най готиния топъл шоколад дето съм пил!)
- Ооо, и е такъв! Ще видиш.
- Сигурен съм. Как ухае, а и колко гъст ми се вижда... как го правиш?
Обяснява ми как го прави, а у.
Познатата отива към компанията, които са седнали вече отвън.
- Ммм, ще му се насладя - и в този момент и намигам. - Смее се.
- Не си от тук, май-май, а?
- Да, не съм. Ама познавам *****. Как позна, че не съм от тук?
- Ми, щото нямаш този откачен дух на ********.
- (Смеейки се) - Еми да, личи си нали? Аз съм готина.
- Бе то и аз трябва да съм от там, щото и аз съм готин като теб - и и се плезя.
Усмихна ми се, весело, като започна да танцува с такт от музиката която се разнасяше на около и ми хвърляше по някои поглед. Пак заговорих за топлия шоколад.
- Сега нямам, ама другия път ще ти го направя с бял шоколад!
- Ооо, добре! Ама дано си ти на смяна другия път, иначе не идвам!
- Аааа аз съм тук постоянно!
- Мм, супер, ще дойда пак да знаеш.
- Добре.
- Приятно ми е, казвам се *******
- *****, приятно ми е.
Взимам си напитката и отивам при познатите.Минава известно време в компанията; Една от патките вика, че и била малко останало батерия и дрън дрън орева там масата. Хрумва ми, че барманката 100% има зарядно. Грабвам и телефона и и казвам какво ще направя. Отивам на бара:
- Хей, случайно да имаш зарядно?
- Да?
Обяснявам и ситуацията. Давам и телефона, тя го плъгва. В тоя момент почва да и звъни телефона, и тя го вдига; Отивам моментално към компанията. Наблюдавам я отстрани кога ще затвори. Говори дълго. Забравям малко или много за нея, и вече решаваме да си тръгваме, щото сме навън, а ще вали. Отивам да взема телефона на онази позната-патка:
При бара:
- Може ли телефона на момичето.
- Кое? А,да, разбира се.
- Не не, имах предвид твоя - като и се усмихвам и намигам.
- С удоволствие, пиши!
Записах си го... Нямаше кинота, минота, няма как човек.....все пак подяволите, през бара няма как да барна! Но мацката се наслаждаваше.
После си поговорихме още малко и пак и звънна телефона. Отидох си и и махнах с ръка.

Сет2:
В парка съм. Виждам една мацка, с дълга светло-кестенява коса, в спортни дрехи, да си седи на пейка. Вижда ми се голяма (на пръв поглед).
Приближавайки я бавно, наперено, нарочно отстрани да ме забележи:
- Свободно ли е? - соча пейката, усмихвайки и се.
- Да, да, разбира се - и тя се усмихва.
Сядайки:
- Сама ли си? и още преди да ми отговори продължавам - питам, понеже съм сериен убиец и си подбирам жертвите... - казано с усмивка и весел тон.
Тя, смеейки се с весел тон:
- Да, приличаш ми малко, с тази къса коса, очила и ... брадичка.
- Ооо, като каза брадичка (тука малко енергично го направих, преиграх май с действията си)  - виж една моя снимка... можеш ли да повярваш - и си вадя портмонето, от там личната карта - така съм изглеждал през 20** година. Как мислиш?
Тя се накланя към мен, и избухва в смях.
- Кой би предположил, нали ? - казва им аз.
Тя продължава да се смее.
- Днес бе много задушно, не мислиш ли?...
- Ух, да... изкъпах се няколко пъти!
Тука включвам, че сигурно е ученичка; къпала се? А на бачкане не ходиш ли ма..? А тия не ме кефят особено........ т.е. дИца. В тоя момент една тумба от 4-5 момиченца, наредили се като аптекарски шишета идват и я поздравяват с "аре ма чумоо" и некви такива. Пожелавам и приятен ден.

Да ви кажа, тука се чудех, кво да кажа след това...... Понякога, забивам! Нали, щях да кажа нещо за къпане и тва онова, ама се почувствах тъпо като разбрах на колко е.. ми не ми се занимава с деца. Почувствах се на момента като "ИСКАЩ" ... и викам си, ся кво да и "искам на тая". Въпреки че и дадох позитивни емоции, а и за мен; изобщо, развиваше се добре разговора. Т.е. тук, не знаех как да ескалирам, как да предразположа към друга тема/емоция; някак си си викам, тия деца, кво ли ги интересува и почвам да се обърквам, деба...

Сет3:
Вървя на бързи обороти с едно пликче в ръка (никак не ми харесва да мъкна нещо в ръце ама немаше как, сиреч трябваха ми едни простотии), облякъл съм се спортно, по един потник, и раменете ми стърчат, хората ме гледат и се плашат. Не че съм мноу' голем, ама заплашително разтягам пергелите и тая бесна походка за която все ме коментират, + яките очила от първия сет. Гледам една мацка излиза от метростанцията, и върви сууупер бавно. Носи готини очила на Рей Бан, черна дълга коса под раменете и виждам как ме оглежда, а аз бързамммм ли, бързам. Директно се спирам до нея и казвам, жестикулирайки с отворени длани, и енергичен глас:
- Много бързам, но много ми харесва как ти стоят очилата; нацелила си ги, да знаеш!
- И твоите много ти отиват - усмихва ми се обратно, но не реагира телесно.
- Нали? И аз съм ги нацелил! Знаеш ли... може ли да пробвам твоите? От много отдавна искам да пробвам такива. А ти пък моите, ще видиш как се "вижда" през тях, уникално е, уверявам те.
- Нали бързаше?
- Е сега, може и да почака...
- Кое?
- Всичко, целия свят! Давай очилата, момиче - смея и се, шеговито казано.
Сваля нейните, и блесват красивите и очи. Виждам, че са кафяви. Казвам:
- Хей, и аз имам кафяви очи. - при което се усмихва. Подавам и моите и тя в същото време нейните, като гледам да докосна с намерение и емоция ръцете и.
- Ей... наистина, много яко се вижда с тях. Какви са тези очила?
- Специални! Тайна! - отговарям и.
Подаваме си очилата и я питам на къде се е запътила (друго не ми дойде на акъла и много се ядосах...дееба!). А не съм го мислил, даже изобщо..е така го изстрелях.
- Отивам към приятеля ми.
- Ооо, окей. А искаш ли втори приятел?
- Хаха, не...! - като продължава да стои и ту ме гледа, ту към земята.
- Е , защо не? На никой няма да кажем. А понякога си трябва и втори...не мислиш ли?
- Може би.. - усмихва се, гледа към земята и стои.
СТОИ МАМКА МУ! СТОИ! И аз и казвам в тоя момент:
- Приятна вечер и по полека с гаджИто - няма печатна грешка, така го казах "гаджИто".
Пожела ми подобно, засмяна и тв'а беше............тука мн се изнервих; знаех, че направих тъпотии ама.. пффф.

Сет4:
Тв'а стана при едно ново запознанство от социалния кръг. Бяхме аз и още 3 момичета, като едното не го познавах.
Разговаряме; нещо я питат как е, и почваме на тема зъби и зъболекари. Момичето претърпяло на скоро интервенция на зъбките.. А аз и разправям, за мой случай. Виждам, че ми допада. Русичка е, или по скоро- светла коса; Бяла кожа; има какво да се пипне; приятна мадама; Говорейки, почнах да я докосвам, т.е. хем разказвам, хем уж, леко кино, небрежно; почнах от лактите, после леко към рамото и на края я гепих за рамото и я задържах за 3-4 секунди; отдръпнах се веднага;
Имаше смесени сигнали.  Един път се затвори, друг път се обърна почти към мен; пак избяга; придърпваше дрехите си по едно време, сякаш "да скрие нещо", като на края спря; по едно време си показа и китката и това го видях, интересно; започна да си играе с косата в моя посока; След което, направо се измести към мен, качи си и двата крака на диванчето, с цялото и тяло, насочени към мен и то стана изведнъж и много енергично от нейна страна; 20-30 секунди по късно, пак енергично, досещайки се за нещо ме хвана рязко за ръката, при китката; Когато го направи, видях че ме погледна точно там, след това, задържа ме, започна да разказва нещо, и по едно време ме пусна. Не знам защо обаче погледна после към китката където ме докосна?.. Обикновено имам косми, махам ги там, ама не знам.
После, почна лека по лека, пак да се затваря; Май излязох малко нийди, щото почнах много да инвестирам; не че тя не разказваше; но май и обърнах много внимание, и един път не се направих да си чета в телефона,или да отида до кенеф? Тя също не го направи, а по-скоро почна да ми показва снимки там къде е била, колко хубаво било. Какво мислите?... На края си поисках прегръдка, направо я награбих там пред всички и тя ми се усмихна много доволно.
Забелязах, че се бях смръщил леко; може би заради ония другите патки... знам ли. Опитвах се да си върна усмивката, ама не стана... Не можах да се насиля.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 846

Профил
« Отговор #1 -: Август 01, 2018, 12:42:30 »

Ключовата ти грешка е в сет 4, нагласата

Цитат
Тв'а стана при едно ново запознанство от социалния кръг. Бяхме аз и още 3 момичета, като едното не го познавах.

Никога не го изписвай така

Поздравления за ентусиазма и играта
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1772

Профил WWW
« Отговор #2 -: Август 01, 2018, 13:20:35 »

Цитат

Преекспонираш грешката на езика. Не всичко трябва да се преанализира.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 846

Профил
« Отговор #3 -: Август 01, 2018, 17:44:46 »

Цитат

Преекспонираш грешката на езика. Не всичко трябва да се преанализира.
Като си прав, прав си.
Активен
Shark__
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Август 01, 2018, 20:34:05 »

Хах, абе прав си е; стана ми смешно...  Cheesy!

Между другото, когато съм сред приятел/и (не "ка") съм още по-емоционален. Започвам да се радвам, като малко дете; имам един приятел, над 40 е, емоционален и той, ама понаучил се, и той има доста опит; голям сваляч е бил; виждал съм го и в действие... и като съм около него, от историите и нещата дето ми казва, се забавлявам кат малко момче.  Embarrassed

Пичове, може ли предложение за тема, как да държиш фрейм; дори с примерен разказ, от някого?.. Че от това се интересувам в момента. Вижте, имам си любими теми и т.н, на които мога да говоря цяла вечност; и те са.. интересни. До сега, само 2-3 пъти съм срещал жени да се интересуват живо от тия теми. Едната даже ми беше казала: "Ми, и аз съм луда като теб, да пробваме? " и точно тогава, се отказах; но, ест. това беше преди...преди. Години. Хах..
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
« Отговор #5 -: Август 02, 2018, 16:39:03 »

Пичове, може ли предложение за тема, как да държиш фрейм; дори с примерен разказ, от някого?.. Че от това се интересувам в момента.
Каквото и да стане си казваш: "it's not big deal" това ще ти държи фрейма.
Например:
Мацка ти е казала, че ще излезете но не се появи на срещата - it's not big deal"
или не ти пише повече във Фейбука - it's not big deal" - не ѝ пишеш повече
или се мъчи да те провокира с нещо - it's not big deal" - запазваш самообладание и ти я бъзикаш и ти нещо
или ти се усмихва чаровно и предизвикателно - it's not big deal" - не скачаш като малко кученце

Вижте, имам си любими теми и т.н, на които мога да говоря цяла вечност; и те са.. интересни. До сега, само 2-3 пъти съм срещал жени да се интересуват живо от тия теми. Едната даже ми беше казала: "Ми, и аз съм луда като теб, да пробваме? " и точно тогава, се отказах; но, ест. това беше преди...преди. Години. Хах..
Твоите любими теми нямат място в пикапа. Идеята е да накараш мацката да инвестира в отношенията ви, колкото повече тя инвестира толкова повече се зарибява. От друга страна ти трябва да я разпитваш кои са и любимите теми, да се интересуваш какво харесва има ли хобита и интереси т.н. оттук нататък си правиш изводи дали е подходяща за теб. Ти трябва да си оценяващия а не да разказваш за себе си за те оценява тя. Остави на нея да открие това, което я интересува за теб. Естествено не трябва да си разказваш цялата си автобиография, бъди и загадъчен. Направи така, че тя като си отиде в тях след срещата да си мисли за нещата, които си и казал (това е инвестиция от нейна страна). Например: Питала те е колко приятелки си имал досега. Ти отговаряш: "достатъчно". И тя като се прибере започва да си мисли, "защо той ми каза така" какво значи това "достатъчно", премисля нещата т.н. , инвестира ...

Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Shark__
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Август 02, 2018, 19:39:42 »

Пичове, може ли предложение за тема, как да държиш фрейм; дори с примерен разказ, от някого?.. Че от това се интересувам в момента.
Каквото и да стане си казваш: "it's not big deal" това ще ти държи фрейма.
Например:
Мацка ти е казала, че ще излезете но не се появи на срещата - it's not big deal"
или не ти пише повече във Фейбука - it's not big deal" - не ѝ пишеш повече
или се мъчи да те провокира с нещо - it's not big deal" - запазваш самообладание и ти я бъзикаш и ти нещо
или ти се усмихва чаровно и предизвикателно - it's not big deal" - не скачаш като малко кученце

Вижте, имам си любими теми и т.н, на които мога да говоря цяла вечност; и те са.. интересни. До сега, само 2-3 пъти съм срещал жени да се интересуват живо от тия теми. Едната даже ми беше казала: "Ми, и аз съм луда като теб, да пробваме? " и точно тогава, се отказах; но, ест. това беше преди...преди. Години. Хах..
Твоите любими теми нямат място в пикапа. Идеята е да накараш мацката да инвестира в отношенията ви, колкото повече тя инвестира толкова повече се зарибява. От друга страна ти трябва да я разпитваш кои са и любимите теми, да се интересуваш какво харесва има ли хобита и интереси т.н. оттук нататък си правиш изводи дали е подходяща за теб. Ти трябва да си оценяващия а не да разказваш за себе си за те оценява тя. Остави на нея да открие това, което я интересува за теб. Естествено не трябва да си разказваш цялата си автобиография, бъди и загадъчен. Направи така, че тя като си отиде в тях след срещата да си мисли за нещата, които си и казал (това е инвестиция от нейна страна). Например: Питала те е колко приятелки си имал досега. Ти отговаряш: "достатъчно". И тя като се прибере започва да си мисли, "защо той ми каза така" какво значи това "достатъчно", премисля нещата т.н. , инвестира ...

Благодаря ти, Heuspo! Добре, казано... разпитвай я. Мда, винаги разпитвам по принцип; любопитен съм; видял съм, че много мъже правят грешки, да разпитват жените, като много "влагат" и от себе си, в същото време; т.е. почват хвалба, а в тоя момент виждаш как, никой не го е еня, и жената вижда, че си needy и тн.
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
« Отговор #7 -: Август 03, 2018, 11:30:50 »

Едно уточнение. Паралелно с това трябва да вървят и шеги, закачки и кино по някое време. Само сериозен разговор, да я питаш за това и онова не е добре. Трябва да редуваш нещата и да има баланс.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Shark__
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Август 03, 2018, 18:24:36 »

Едно уточнение. Паралелно с това трябва да вървят и шеги, закачки и кино по някое време. Само сериозен разговор, да я питаш за това и онова не е добре. Трябва да редуваш нещата и да има баланс.

Да, разбирам те; обикновено, ми върви така, когато говоря с някое момиче, дето смятам, че "отговаря" на ранга ми.. абе, имам си мислене на АФЦ, тв'а е; Лол! Заслушах книгата на Илиян през ютубата, и честно казано, когато говореше за тегавите моменти, напълно се отъждествявах с тях. Виждам, как продължавам да тъпкам на едно и също място в много отношения.
Особено, тези дни... някак си, задълбах в едни, негативни настроения; Едно от момичетата ме отряза; онази с която правех секс, за да не остана на сухо (т.е. такива ни бяха общо взето "условията"), нещо взе да ми се обяснява, че "не могла" и такива , и днес и казах, че нещо ме лъже тия дни и е по-добре да изключим всякакви отношения; просто ми писна да ме мотае - настроя се за чукане и изведнъж нещо стане и така вече 2 пъти; 3ти път няма да има. И всичко това ми се струпа и, фък...

Поне пък имаше няколко интересни случаи:

Случай 1: Влизам да ям в общата кухня и колежка изрича:
- Аз теб май те познавам от някъде- -  Колежката е супер готина; поне 7-8 и давам, русичка, прекрасно същество.
 Обръщам се, и казвам:
- Да, светът е малък. Случайно, да си учила в СУ?
- Учила съм, но преди години, сигурно си по малък от мене
- Еее, колежке, то не пречи, нали знаеш
- Хаха, на кое?
- На всичко - и тук и намигам и и пожелавам, приятна работа.

==

Случай2:
Понеже се опознах там с едни колеги, още от преди тия тук в отдела, а ние сме OPEN-SPACE офис, сиреч - всичко е едно, няма отделни стаи, само една огромна, обща; и си ходя там при едни две колежки, и си лафиме;  На път за тях, ме спира 1 момиче и ми казва:
- Здравей, аз съм ****, приятно ми е.
- И на мен, казвам се *******. Да знаеш обаче, поне няколко пъти ще те питам за името, щото много хора, много нещо - смея се.
- Да, ще свикнеш, хаха.
- Ти от кой отдел си?
- Аз съм от ******, ти сигурно си от *******
- Ааа, как се превежда абревиатурата на това, че аз дори не знам на моя още как е..
- *************, хахах, споко и с това ще свикнеш.
- Абе, с много неща трябва да свиквам , не съм от търпеливите и се смея - А вие с какво се занимавате?/
- / тук ми обясни на кратко с какво се занимават/
- Хм, интересно; е ние сме **** - като и аз и обяснявам.
- Да, интересно ми е и аз да науча какво правите. Като се запознаеш с процеса, ще ми разкажеш повече - усмихва ми се.
Казах и, че ще го направя. След това и казах приятна работа и се отдалечих.  (забавното е, че колежките пред тази колежка, са от моя екип; а на нея и интересно да научи от мене... лол.  Roll Eyes ). Колежката е готина също; не много висока, с черна коса, до към раменете; стегната и има много сладко, бяло личице. Поне 6.5 и давам.

Интересно ми е, как да разчитам горе нещата; то е ясно, имат интерес, рофл; Но аз съм малко зает в момента с работния процес, и изобщо не им обръщам внимание; а там, кат ги гледам, такаа са загорели сега и от работния процес че ням думи...
===

случай3:
В един стол сме. Хапваме. Избирам си храна, отивам с колегите, слагам си плейта на масата и отивам да се мия; Връщам се, и гледам една колежка седнала точно срещу мен; Сядам.Мълча си, нищо не казвам; чакам, да ме заговорят; даже не ги и поглеждам колежките;
Тази пред мен ме заговаря; разменихме 2-3 думи, защото бях ограничен в това което казвах; изведнъж стана въпрос за храна.
Питам я, кротко:
- Нали не си веганка? Понеже, щом само с таратор се наяде  Shocked
- Неее, не съм. Хаха. Просто от толкова се заситих сега. По-скоро вегетарианка.
Минава още 1 мин някъде. Обръщам се пак към нея.
- Въпросче, мила колежке. Като стана на въпрос за храна, готвиш ли?
- Да. Дори и месо.
- ааа, точно това щях да те питам, дали готвиш месо, след като не ядеш, и си падаш вегетарианка.
- Казвали са ми, че добре готвя пилешка супа, хаха, но не знам какъв е крайния резултат, това съм чувала за себе си. - и тук започна да ми се квалифицира, като на моменти и пусках майтапи;
От там започна един разговор. за щяло и не щяло. изведнъж, почти целия екип ме слушаше; продължих да говоря, те да ме питат; по едно време пуснах майтап; всички се разсмяха; После, спрях да говоря; и изведнъж... казах: "сори, ставам, отивам да бачкам, не мога да стоя повече". Естествено, почнаха "стой де", но бях непреклонен.

----

Бтв ще си имаме проблеми с един колега; до сега нищо не ми е казал, ама ме гледа кат овен. Обича да се прави на АЛФА като обижда, подиграва и коментира други колежки/колеги. Изобщо, напаст е. Обича, "да е от горе" и да се прави на интересен. Само се чудя, какво ли ще каже на мен.. аз по принцип съм воинствен. А не искам така. Иска ми се, да го изпързалям тоя овньо, дебел.  Embarrassed

и от тук се чудя..дали да го дръпна на страна, и да му кажа к'во що, ако се опита, да се заяде, или пред всички да му кажа с дебелия ми енергиен глас: Колега, don't fuck with me, защото... и еди какво си. Ама мисля, че много ще го злепоставя, а той като гледам е старо куче... Идеи?  Huh?
Активен
Shark__
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Август 03, 2018, 18:27:00 »

... пуснах го два пъти предния пост, ако може изтрийте това мнение...
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: