Tyxo.bg counter Момиче от морето
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 19, 2018, 08:38:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Момиче от морето  (Прочетена 554 пъти)
atto66
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Септември 16, 2018, 19:40:25 »

Здравейте.Ситуацията е следната:Юни месец ме викат на море на Слънчев бряг.Отиваме в хотелчето и на рецепцията едно симпатично момиче.Викам им тая е от нашите(Познавам даден индивид от коя област на страната е като ми каже две думи).Настанихме се и от време на време си говорихме с мадамата.Имахме някой друг от компанията който правят доста лошо впечатление.Тръгваме си ние от хотела и край.Пиша и на мацката във фацебоок да и се извиня за държанието на нашите и така.Мой да се засечем някой ден някъде и да си вържа гащите.Миналата седмица няма какво да правим и ми викат айде на море.Аз организирам почивката и викам половината от предния път.Пиша и на момичето за стаи и за кой дати.Правя резервация,капаро не иска всичко точно.Другите отиват сутринта а аз понеже съм на работа отивам вечерта.Чака ме тя на рецепцията при положение че е до 7 а аз отивам в 9.Поприказвахме си малко слага ми гривната и тръгвам.Даже забравих да платя стаята.Върнах се платих и така.На другия ден я каня на плаж,но ми отказва понеже нямало кой да я смени.Тръгваме си на следващия ден от хотела и тя казва че пак ще се видим или в техния или в нашия град понеже се случи че живеем на близо.Усетих я че има интерес.Вече трябва да се прибрала и мисля да и пиша за кино,кафе или нещо от сорта.Момичето се оказа шеф на хотела  и няма какво да се лъжем супер си е на около 30.Как да процедирам?
Активен
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!

Профил
« Отговор #1 -: Септември 16, 2018, 23:17:34 »

Питай я,може да и пратиш една иконка,да видим дали ще се сети да ти пише ако "случайно е забравила"!
Според мен питай я,кога е по-свободна и ако е по вашия край дали не се опасява от клюките, за да разбереш имаш ли шанс! Най-добре ѝ прати снимка от твоя край,някое известно място за да предизвикаш любопитство и да стимулираш мисленето ѝ, например на кафене известно или изглед,а защо не и твоя снимка!?
Няма грешен начин,освен да мълчиш и нищо да не правиш постоянно!
Пробвай се и пиши чат хронология или повече инфо дай Cool
Активен

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 411

Профил WWW
« Отговор #2 -: Септември 17, 2018, 10:21:37 »

Подхода е ясен ! Захапваш нещо от темите дето сте си говорили или шегували . Превръщаш го в закачка и го пращаш ако ще и пишеш . (Това е най лесно )   Пишеш си ден два и вкарваш оферта ( с разговор по телефона ще е най-добре ) .
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: