Tyxo.bg counter Момиче от морето
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 23, 2018, 02:00:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Момиче от морето  (Прочетена 353 пъти)
atto66
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Септември 16, 2018, 19:40:25 »

Здравейте.Ситуацията е следната:Юни месец ме викат на море на Слънчев бряг.Отиваме в хотелчето и на рецепцията едно симпатично момиче.Викам им тая е от нашите(Познавам даден индивид от коя област на страната е като ми каже две думи).Настанихме се и от време на време си говорихме с мадамата.Имахме някой друг от компанията който правят доста лошо впечатление.Тръгваме си ние от хотела и край.Пиша и на мацката във фацебоок да и се извиня за държанието на нашите и така.Мой да се засечем някой ден някъде и да си вържа гащите.Миналата седмица няма какво да правим и ми викат айде на море.Аз организирам почивката и викам половината от предния път.Пиша и на момичето за стаи и за кой дати.Правя резервация,капаро не иска всичко точно.Другите отиват сутринта а аз понеже съм на работа отивам вечерта.Чака ме тя на рецепцията при положение че е до 7 а аз отивам в 9.Поприказвахме си малко слага ми гривната и тръгвам.Даже забравих да платя стаята.Върнах се платих и така.На другия ден я каня на плаж,но ми отказва понеже нямало кой да я смени.Тръгваме си на следващия ден от хотела и тя казва че пак ще се видим или в техния или в нашия град понеже се случи че живеем на близо.Усетих я че има интерес.Вече трябва да се прибрала и мисля да и пиша за кино,кафе или нещо от сорта.Момичето се оказа шеф на хотела  и няма какво да се лъжем супер си е на около 30.Как да процедирам?
Активен
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!

Профил
« Отговор #1 -: Септември 16, 2018, 23:17:34 »

Питай я,може да и пратиш една иконка,да видим дали ще се сети да ти пише ако "случайно е забравила"!
Според мен питай я,кога е по-свободна и ако е по вашия край дали не се опасява от клюките, за да разбереш имаш ли шанс! Най-добре ѝ прати снимка от твоя край,някое известно място за да предизвикаш любопитство и да стимулираш мисленето ѝ, например на кафене известно или изглед,а защо не и твоя снимка!?
Няма грешен начин,освен да мълчиш и нищо да не правиш постоянно!
Пробвай се и пиши чат хронология или повече инфо дай Cool
Активен

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 390

Профил WWW
« Отговор #2 -: Септември 17, 2018, 10:21:37 »

Подхода е ясен ! Захапваш нещо от темите дето сте си говорили или шегували . Превръщаш го в закачка и го пращаш ако ще и пишеш . (Това е най лесно )   Пишеш си ден два и вкарваш оферта ( с разговор по телефона ще е най-добре ) .
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: