Tyxo.bg counter Пикап в метрото...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 19, 2018, 08:38:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Пикап в метрото...  (Прочетена 929 пъти)
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Профил
« -: Август 03, 2018, 19:09:47 »

...ама почти!

Свършвам работа, малко изнервен, щото не можах да направя една работа там (е к'во като, нали идва понеделник  Cheesy ), слагам цаките и тръгвам към метростанцията; яхвам се на метрото и сядам на първото свободно място дето видях; Не помня на коя метростанция, на 3 седалки през мен (от лявата ми страна) сяда една 7-ца, поне 24-25 годишна ми се видя; Срещу мен сяда също не лошо момиче с някакъв дядо, но ученичка, а до нея един супер голям сдуханяк, който през цялото време гледаше ровешката, скръстил ръце; 7цата е с поличка до към глезените, руса, много приятна мадама; По-късно на следващата спирка, влиза един металяга; Или поне такова впечатление ми създаде , защото беше със светло-кестенява коса, вързана на плитка; беше облечен горе долу добре; Седна точно до мен, а това което ни разделяше беше от тия металните пръчки, дето можеш да се гепиш за тях за да не паднеш, като стоиш прав в метрото; Пича,  седна през едно място до мадамата. Както си стоеше, нямаше и 1 минута, се обърна рязко към готината мадама и каза:
- Извинявай, да си учила случайно в УНСС?
- Моля?
- Повтаря същото.
-  тя му отговаря с някаква работа за Хърватия или нещо такова - понеже почна много шум от метрото - не чувах добре.
- Ааа, е как е в хърватско?
- Нещо му се хвали.
- Изведнъж металягата казва, приятно ми е Стеф (тук пак не съм мн сигурен);
Пича вкарваше, много добри движения, правеше умерени жестове, на моменти кинота, даже в един момент и каза:
- Ейй, дай пет или - "гепи пет" - и си плеснаха ръцете във въздуха с момичето и всички зяпнаха. Хахаа - играч си викам...

По едно време, си седна плътно до нея. Т.е. направо се залепи до нея.
Момичето, се оказа, че не е българка; той я похвали, за добрия български; говориха си много, и оживено; можеше да се каже, че определено имаше емоция; въодушевих се; викам си, е те с тоя сега, ще стоя до края, да ги слушам, че ми е интересно; Изгубих си към 20 мин. Емоцията се предаде и на мен. Усмихвах се, радвах се; Дори една мацка която седна между мен и него, започна да се вълнува и да се мести към негова посока; Пича беше заразителен; Всички други, наоколо гледаха като дебили и се "чудеха" кво става. А аз се забавлявах, както и те... Е т'ва е!  Няколко спирки по-късно обаче... емоция, разговори..всичко спадна. Не знам какво се случи. Момчето добре и задаваше и въпроси и тн., дамата пак започна да се обяснява яко, т.е. да инвестира в разговора, но нещо стана и .. *уй!   Ама вече бях отишъл чак след метростанция СЕРДИКА и викам, "ебаси... айде да ставам", когато мацката стана и се изправи и слезе с мен; Не съм я заговорил; по-скоро исках да заговоря оня пич, да го разпитам, ама не се случи нищо - тоест аз се надявах да и поиска телефона, да има още повече кино, но нямаше...

Ама му се получи добре; супер добре се разви всичко; не знам дали беше пикапьор, но действаше доста добре. Имаше енергия, всичко беше добре премерено. И най се изкефих, че емоцията се предаде и на мен и я усеетих и се усмихнах.  Smiley

Активен
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!

Профил
« Отговор #1 -: Септември 12, 2018, 23:37:49 »

Това е мотивиращо ,да се научим да сваляме толкова добре,че да не ни пука от другите около нас във влака в метрото! Мистика е човека! Винаги съм си мислил да заговарям в метрото, дори да сме се заглеждали - това наистина би било полезно за мен и останалите като пример да бъдеш Smiley
Активен

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: