Tyxo.bg counter Пикап в метрото...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2018, 17:30:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Пикап в метрото...  (Прочетена 581 пъти)
Shark__
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« -: Август 03, 2018, 19:09:47 »

...ама почти!

Свършвам работа, малко изнервен, щото не можах да направя една работа там (е к'во като, нали идва понеделник  Cheesy ), слагам цаките и тръгвам към метростанцията; яхвам се на метрото и сядам на първото свободно място дето видях; Не помня на коя метростанция, на 3 седалки през мен (от лявата ми страна) сяда една 7-ца, поне 24-25 годишна ми се видя; Срещу мен сяда също не лошо момиче с някакъв дядо, но ученичка, а до нея един супер голям сдуханяк, който през цялото време гледаше ровешката, скръстил ръце; 7цата е с поличка до към глезените, руса, много приятна мадама; По-късно на следващата спирка, влиза един металяга; Или поне такова впечатление ми създаде , защото беше със светло-кестенява коса, вързана на плитка; беше облечен горе долу добре; Седна точно до мен, а това което ни разделяше беше от тия металните пръчки, дето можеш да се гепиш за тях за да не паднеш, като стоиш прав в метрото; Пича,  седна през едно място до мадамата. Както си стоеше, нямаше и 1 минута, се обърна рязко към готината мадама и каза:
- Извинявай, да си учила случайно в УНСС?
- Моля?
- Повтаря същото.
-  тя му отговаря с някаква работа за Хърватия или нещо такова - понеже почна много шум от метрото - не чувах добре.
- Ааа, е как е в хърватско?
- Нещо му се хвали.
- Изведнъж металягата казва, приятно ми е Стеф (тук пак не съм мн сигурен);
Пича вкарваше, много добри движения, правеше умерени жестове, на моменти кинота, даже в един момент и каза:
- Ейй, дай пет или - "гепи пет" - и си плеснаха ръцете във въздуха с момичето и всички зяпнаха. Хахаа - играч си викам...

По едно време, си седна плътно до нея. Т.е. направо се залепи до нея.
Момичето, се оказа, че не е българка; той я похвали, за добрия български; говориха си много, и оживено; можеше да се каже, че определено имаше емоция; въодушевих се; викам си, е те с тоя сега, ще стоя до края, да ги слушам, че ми е интересно; Изгубих си към 20 мин. Емоцията се предаде и на мен. Усмихвах се, радвах се; Дори една мацка която седна между мен и него, започна да се вълнува и да се мести към негова посока; Пича беше заразителен; Всички други, наоколо гледаха като дебили и се "чудеха" кво става. А аз се забавлявах, както и те... Е т'ва е!  Няколко спирки по-късно обаче... емоция, разговори..всичко спадна. Не знам какво се случи. Момчето добре и задаваше и въпроси и тн., дамата пак започна да се обяснява яко, т.е. да инвестира в разговора, но нещо стана и .. *уй!   Ама вече бях отишъл чак след метростанция СЕРДИКА и викам, "ебаси... айде да ставам", когато мацката стана и се изправи и слезе с мен; Не съм я заговорил; по-скоро исках да заговоря оня пич, да го разпитам, ама не се случи нищо - тоест аз се надявах да и поиска телефона, да има още повече кино, но нямаше...

Ама му се получи добре; супер добре се разви всичко; не знам дали беше пикапьор, но действаше доста добре. Имаше енергия, всичко беше добре премерено. И най се изкефих, че емоцията се предаде и на мен и я усеетих и се усмихнах.  Smiley

Активен
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!

Профил
« Отговор #1 -: Септември 12, 2018, 23:37:49 »

Това е мотивиращо ,да се научим да сваляме толкова добре,че да не ни пука от другите около нас във влака в метрото! Мистика е човека! Винаги съм си мислил да заговарям в метрото, дори да сме се заглеждали - това наистина би било полезно за мен и останалите като пример да бъдеш Smiley
Активен

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: