Tyxo.bg counter Къде е онлайн играта е най ефективна
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 18, 2018, 04:43:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде е онлайн играта е най ефективна  (Прочетена 671 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 99

Профил
« -: Август 05, 2018, 14:54:39 »

Пичове, според вас къде е най ефективна онлайн играта, по скоро ме интересува в кой сайт, дайте някакви идеи и обяснете защо точно там.
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 754

Профил
« Отговор #1 -: Август 05, 2018, 15:30:58 »

Хайде малко по-подробно и за онлайн играта. Навсякъде е шит. Преди Бадоо и connected2me бяха сила(имам някакви успехи от там), сега май всичко е зле. Обяснението е в презадоволеността, конкуренцията и неправилния подход. Като се направи някакъв нов сайт е сравнително добре, после като го научат масово и го налазят си ебава капака.

Просто всяка читава мацка получава по едно 30 съобщения на вечер в такъв сайт, отделно мъже и жени са в съотношение 70 / 30 да речем. Тя и да иска не може да обърне внимание и да пише с всички. Трябва да отсее 2, максимум 3ма. А това отсяване е много трудно, като се има предвид, че масово я заговарят с "много си сладка, красавица, уникална си" или директно със снимка на пишка. Да не говорим за фейк профилите. Просто всички се сливат в общата маса.

Тази пролет излизах с една мацка 7.5  от 10, бях я играл дей гейм. Имаше уникален задник и крака, в другите показатели беше средно ниво. Но само това беше достатъчно да е 7.5. Е, показа ми тиндъра й и се хванах за главата. Та заради този задник имаше сигурно едно 200 съвпадения(тоест буквално всеки, който и тя е "харесала"). Като сред въпросните 200 души имаше плейбойчета, мускулести, абе всякакви мъже, повечето от които никак не бяха зле(и тя ги е отметнала надясно все пак).

И въпреки това ми каза, че това й е последната опция, че там пишат разни "загореляци, неадекватни" и приема онлайн запознанствата несериозно. А говорим за избор от над 200 мъже, повечето от които поне 7 ранг(поне на външен вид).

Откъде идва проблемът ? От самото естество на социалните мрежи. Ако една 8ца в миналото е имала 30~ ухажора - 10 на работа, 10 от квартала и 10 някакви случайни познати на приятели, като е била ограничена до местата на които се появява на живо, то сега всяка 8ца с фейсбук и тиндър има едно 1000 ухажора от цялата страна.

Включително всеки ден й се включват най-различни типове - някои с оферти за пари, студенти, чичаци от Врачанско, Силистренско и т.н. И в резултат всички са загорели и нийди в нейните очи, а тя получава фейсбук синдрома на "кралицата". Да не говорим и за това как в онлайн пространството всяка 5 или 6 без проблем си вдига ранга до 8 със снимки от подходящ ъгъл и някой и друг ефект. В онлайн пространството е пълен миш-маш.

Какво може да се направи ?

- да се търсят току-що регистрирани мацки, които не са ги налазили и да изпревариш конкуренцията

- да си подсилиш профила. Това за на който му се занимава - аз усещам че профилът ми е слаб, понякога в бадоо ми го разглеждат и след това не ми пишат. Просто ако си с 5-6 обикновени снимки, а някой друг се е снимал с мерцедес и на Влас е ясно кой ще направи по-силно впечатление(дори вторият да е въздух под налягане). Аз лично не ми се занимава за едните мацки да си правя реклами и демонстрации, но всеки лови рибата както може

- да не се фокусираш върху най-готините мацки

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 846

Профил
« Отговор #2 -: Август 07, 2018, 12:30:21 »

Фб. И баду и тиндър (за най-големите градове).
Ждъст е прав за бещата които е писал. Пропуснал е само един много определящ елемент. Същността на онлайн гейма. Той по дефулт е преебан и ограничен (и въпреки всичко пак става, стига да взимаш под внимание слабите места).
А именно физическото ограничение. Нямаш присъствие, физическо въздействие. Притесненията са сведени до минимум. А действията ограничени. Най-простичко - мацките не знаят кво искат, и все пак са статични и пасивни. Но в чата ти не можеш да я хванеш за ръката, и да я поведеш на където си искаш, без да се налага дори една дума да казваш. Физически е невъзможно. Там си снимка, букви и тайминг. Нищо повече. Това е пример, схващаш идеята. Най-силния елемент от играта ти е изолиран (действието). И все пак се получава, с повечко късмет (демек пробваш по-голям брой мацки), и със създаването на напрежение и емоция с буквичките и тайминга. Така можеш да обърнеш фрейма без физическо присъствие, и тя да започне да гони, или поне да създадеш желание за среща.
Само че в комбинация с това дето написа Джъст а бой, е доста трудно, и понякога прекалено голяма играчка.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 578

Профил
« Отговор #3 -: Август 07, 2018, 19:40:36 »

Джъст и btw са дали максимално ясни отговори. Аз при себе си бих го сравнил с домакински мач на Левски. Може да ида, ама може и да не ида и да си го зяпам по ТВ. Т.е има редица други фактори, които биха повлияли на решението ми и грам не ми е да съм целеустремен и да го искам на всяка цена, поради простата причина, че цели 9 месеца сезон са ми до гъза и мога така или иначе да ида на който и да си реша конкретен мач.

А кои са страничните фактори ли?

- с кого играят и имат ли шанс за нещо (а те напоследък все нямат);
- дали ще е яко времето, а не да мъкна дъждобрани и да простина на сутринта;
- дали ще зарибя поне един-двама авера да дойдат и те, а не да вися като някой психопат и да люпя семки сред непознати;
- дали (ако примерно е дерби или евромач) след евентуално победа ще ходим да куфеем след мача;

При онлайн интеракцията (според мен поне) нещата са адски сравними с това горното, ако говорим през очите на момичето.

Дето вика Джъста, ако някоя - поне средна хубост - я зарибяват и ѝ пишат една камара кочове от работа/квартала/компаниите + нещо рандом, ако я заговори, плюс на всяка снимка или мозъчна пръдня във фейсбук има 300 лайка (от които поне 200 са на мераклии кат тебе), смятай ти къде се явяваш в схемата и смятай колко стимул ще има И с тебе да си пише и да ти обръща внимание.

Както се каза вече, мацките (поне младите и добре изглеждащите) са тоооолкова преситени от внимание, че ако и да искат още такова от рандом типове (ососбено онлайн) бих предположил, че просто си помпат егото пред аверките (или се самодоказват пред самите себе си колко са оборотни) или работят безбожно скучна работа и се чудят как по-бързо да избутат деня. Не ми казвайте, че не сте си писали с поне една онлайн, която е видимо по-активна в разговора в диапазона 9-18 часА делнични дни, а вечерно време и/или уикенда едва благоволява (ако изобщо) да се занимава с вас. Grin

Риот,

това горе го казвам за младите и хубавите момичета, понеже тука всеки с такива иска да се занимава. Иначе, по-големи шансове за вързия ( и взаимност) можеш да търсиш евентуално от:

1) някои по-невзрачни като външност, които не са апроучвани до откат всеки ден, веднага щом излязат от входната си врата;

2) съответно по-възрастни и/или такива с ремаркета, които са се насваляли на по-млади години, сега си гледат децата, мъжът им им е писнал и/или са се разкарали и търсят чисто плътски забавления, без някакви надежди, че ще срещнат принца на бял кон, който ще се окаже по-малка свиня от мъжа им.Wink
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 326

Профил
« Отговор #4 -: Август 10, 2018, 10:23:56 »

съответно по-възрастни и/или такива с ремаркета, които са се насваляли на по-млади години, сега си гледат децата, мъжът им им е писнал и/или са се разкарали и търсят чисто плътски забавления, без някакви надежди, че ще срещнат принца на бял кон, който ще се окаже по-малка свиня от мъжа им.Wink
Те тия, които са и с мъж, няма много намерение да го оставят и да търсят принца - обикновено е само за секс, който вече не получават или за разнообразие. Вече ако е разведена и т.н., може и за партньор, който да я чука, да помага в гледането на децата, да си живеят живота и да му се наслаждават и т.н.
Що се касае за вторите, то зажаднели кочове за секс хиляди, които като видят, че не е обвързана /а дори и да е/ въобще не им дреме леко застаряла ли е и др. Те си мятат наред, както на млади и готини, така и на по-възрастни и не чак толкова хубави, но ставащи. И махни го фейса, защото там не знаеш кой с какви цели е, но в разните му сайтове като Бадоо или Тоо, подобни жени не страдат от липса на внимание и оферти ежедневно. То общо взето се подразбира защо са там повечето. За Елмаз пък дума няма. И нямам предвид някакви бабички, а например 35-40 годишни дори жени, на които се мятат не само техни набори и по-възрастни господа, а и доста по-млади пичове. Не колкото на младите и готините, но пак им се налага да режат наред
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: