Tyxo.bg counter Отношението на жените.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2018, 11:39:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Отношението на жените.  (Прочетена 535 пъти)
Shark__
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« -: Август 18, 2018, 15:46:52 »

Здравейте отново.
Предлагам да прочетете целия този роман, който е в 2 части (темата, и 1 мой отговор като продължение), ако искате да схванете нещо от целия разказ; Защото, често пъти, имам много добри наблюдения и заключения. Не за първи път, съм се убеждавал а и са ми го казвали. Може би и за това и успявам!?
                                                                                   ***
 Случиха ми се доста неща тези дни; зает съм, и ще гледам да разкажа подбрани моменти, как се чувствам тези дни и какво правя като цяло и какви сетове и прочие неща ми се случиха; мнение от никого не искам, ако някой все пак сметне да коментира, да го направи, ще се радвам да отговоря; Честно казано дори смятам, да спра да пиша във форума, или пък да драсна само в случай, ако е нещо.. много сериозно Tongue.
  Като цяло почти всяка сутрин, като пътувам до работа, си препрочитам някоя тема от форума (за което съм много благодарен, че го има този форум и хората тук), в която има истории за това кой как свалил някоя, какво използвал, на какво наблегнал и т.н; Някой път ме надъхва за това, да отворя сет рано сутрин в 7:30 в метрото; случиха ми се два такива - за моя радост, все с жени които са 32-35 годишни, та и от горе. Просто по такива си падам, а и естествено, щом забележа техния интерес - то, скачам... ще пиша по надолу.
Стейта в който влизам, го правя лесно; Още от сутринта; Усмихвам се, казвам си че това ще е един супер як ден и ще дам настроението си на околните, че и те ще се чувстват весели и това е... Даже, няма нужда да го мисля. Просто, ставайки от леглото, вече съм в супер весел стейт и очакване на деня. Хапвам, правя гимнастиката и Game On.
  Промяната в мен е в това, че започна да не ми пука все повече. Да казвам, "big deal", все по-често, и така и да се чувствам и държа; да подминавам нещата с усмивка и кимване; Общо взето, на моменти, почти нищо не ме трогва. Особено женските шит-тестове. Но!... понеже, ранга ми (който е заради физиката, излъчването, начина по който говоря и вибрацията на гласът ми, и интересите които имам и това как се държа с всички) е висок, Шит-тестовете са много внимателни и премерени към мен. Много меки, и казани от жените - плахо. А на моменти.. ги няма никакви.
  Промяната в мен, ме накара да се отпусна до там, че да правя каквото си поискам, когато си поискам, с когото си поискам, да разказвам, абсолютни глупости, и то, със супер сериозен тон, жестове на тялото, типично като един средно-добър Стенд Ъп Комик и да карам хората, да се сдират от смях и на края да казват: "Когато (името ми) го няма, на масата е тихо и скучно". И още нещо, което ми го казаха колежките: "Ти имаш супер много енергия. Ние те виждаме само за някой друг час тук, но ти продължаваш да си позитивен и без да си сред нас, нали?".
  Промяната в мен, ме накара да вляза буквално в сетове с жени пред колегите и колежките ми, да завържа супер готин, небрежен разговор, да взема името на еди кой си, после и телеф.номер, и на края мъжката част да кажат: "Еее, аз не мога като теб, ей така, от нищото да се запозная с жена, камо ли да и взема телефон" а момичетата: "Много си контактен" и "Я виж колко е смел" ... И това са само част от нещата, които получавам всеки ден, като комплименти, на които се усмихвам и кимвам.
THE RIGHT HEAD SPACE: Това го казва Мистери. Смятам, че това е нещо, което трябва да се спазва от всеки пикапьор. Не можеш да заговориш някакви жени, дето просто им личи, че за някъде бързат, са супер сдухани (от къде да знаеш, че не е получила паник атака преди 5 мин хахахах, тва на майтап нали), или пък в тоя момент слуша яко музика и е изпаднала в некъв транс ... Да, може да се получи некъв разговор за 1-2, най много 5 минути - НО --> на края шанса да те среже като циганин медна жица е огромен! Защото не е правилното място, най-често. Особено ако бърза и гони някакви задачи. Да, можеш да си супер веселяга в тоя момент, да и предадеш настроението си, но АКО жената е от тия типове, дето действа с разум и не я поглъщат толкова лесно ЕМОЦИИТЕ --> КАКВО ПРАВИМ тогава??? На скоро срещнах такава. Тя ми вика: "Не можеш един ден да чувстваш,на другия ден да не чувстваш. Това не е емоция. ТОВА Е ИЗБОР как да ти протича енергията!" - тази мацка, ме шашна. Имаше, толкова добре насочено мислене, изобилстващо от свещена направо, логика. Говорихме си към 50 мин., срещнах я близо до една метростанция, отворих я, и си говорихме по пътя , като се оказа на 3 метростанции от моя квартал. Ест.си разменихме телефоните, и излязохме втори път; Тази жена, е една от жените, от които бих казал: "черпя опит за живота!". Над 30г. се оказа, и после видях, че имаме много общи неща и виждания; Уговорката ни е за тази неделя да ходим на едно барбекю до една вила в квартал ********, дето ме покани тя самата, като там ще има и други нейни приятели, като често се събирали там неделите..

========================
Отношението на колежките и мъжката част от колегите към мен, рязко се промени; особено последните 8-10 дни. Държането ми към жените, които харесвам, е винаги в стил - закачка, свалка, кино и някой готин майтап на място --> смятам, че това е най-важното от всичко. Твоето отношение. Аз не се правя на приятелка на жените, и те  знаят това. Търся ги само с повод, майтап, кино, сексуализиране и прочие. И те ЗНАЯТ това. Те виждам в мен, един потенциален ебач. И точно това им показвам и нищо друго. После, си отивам така готино както съм и дошъл. Беше ми супер смешно когато един колега, който е нийди му казаха колежките: "пич, не искаш да идваш с нас, ние ще си говорим женски неща". На момчето му стана супер тъпо а аз се изсмях супер изродски и му казах, че не му завиждам.., като те казаха: "Нали? Ако иска все пак може да дойде, да ни е приятелка". Е тук вече... сещате се....
 С някои от жените които ме привличат повече, имам чести кино ескалации;  Изобщо на пук на това дето викаха тук някои "разбирачи" , че съм бил клоун - се оказа тъкмо обратното. Мъжката част от колегите, вече няколко пъти ме канят на разни събития; искат да вляза в "А" отбора и да играя футбол с тях (щото направихме няколко теста на които бях с обувки и въпреки официалните обувки, тийм лидера отбеляза: "с обувки си, и въпреки всичко се справяш толкова добре); питат ме по въпроси за тренировки и тн., дори с един колега правихме едни сесии (но нямащи нищо общо с тренировки, просто не искам да го споделям, защото е доста лично) - като там ме гледаха над 20 човека как извършвам нещата, напълно самоуверен, и доста професионално. След това 30-40 минутно събитие, колежките изявиха желание това да се "случи и на тях", че им е много интересна темата, от там аз пък почнах да ги питам "защо искат това да стане с тях" и се получиха... супер разговори.
Поради многообразните ми интереси, просто се отворих изцяло, и всички виждат един весел, интересен мъж насреща им. Както каза една колежка за мен: "Ти си един крайно приятен и ексцентричен човек".
Друго, важен принцип дето спазвам: не говоря на никого зад гърба; не обсъждам никого с лошо; Ако ще кажа нещо, то ще е да похваля някого; Не давам мнение, кой какъв е; Това е моят фрейм. Честност. Ако искаш да ти се ВЯРВА, БЪДИ ЧЕСТЕН! А не ши*ана женска клюкарка. ЗАПОМНЕТЕ: Жените започват интригите, мъжете ги довършват!
Mистериозност: не споделяйте всичко. Особено, къде ходите и тн. Не споделяйте плановете си. Не и всички, интереси; Примерно аз, определено имам какво да им разправям още; И ако питат, кажете, че е лично / тайна и тн. Правете се на луди. Дръжте ги в очакване. Бъдете малко...недостъпни.  Cool
Очен контакт: Не сваляйте поглед. По-скоро, гледайте на горе, към небето, ако ще е за момент; Не гледайте в 5 посоки, или настрани или в земята; Дръжте добър очен контакт. Ако и човека срещу вас го прави, още по-добре. Много често, това издава че сте притеснен и тн., че сякаш "не ви свърта на едно място". Дръжте. Очен. Контакт. Особено, ако е в група с хора, които сте отворили. Поглеждайте, към всички! Не само 1 човек. Обидно е.
===============
Колежка 1: Това е, може би най-смелата колежка; Въпреки, че я негнах няколко пъти, доста хард, IOI-то и към мен, не спада; особено последните дни; а аз си действам, и естествено, винаги правя така, че да остане малко мистерия около мен; и тя все пита: "е айде де, кажи какво ще правиш уикенда/довечера" и тн. Също така, това е може би, човекът, който с нейните въпроси, накара всички да се обръщат към мен и да ме питат разни неща, и когато сме някъде и стана от масата да кажат: "еее, **** постой още де!".
Като цяло, тази колежка не ми се нрави, т.е. не я харесвам; има хубави черти и тн., слаба е, спортува, но изобщо не е мой тип; въпреки, че я майтапя, и аз я разпитвам за това онова; Също така впоследствие видях че един колега, "си я харесва", и автоматически той се настрои, супер агресивно към мен, въпреки, че не го показва; Усеща се обаче; по това как говори с мен, че ме отбягва, и когато седна до нея, винаги и той идва, и се стреми всячески тя "да погледне към него". Просто смях  Cheesy
=========
Колежка 2: Туй е колежката, дето си е паднала най-много по мен; А аз най-много инвестирам там и я питам за това и онова, и има винаги за какво да си лафим; Въпреки, че почнахме доста кофти с нея. Случиха се там едни неща, и хич не и харесваше, това което правя, мисля и тн.; Обаче, в същото време.. и е харесало, лол; Щото не се направих на путка, и издържах тестовете и това което ми казваше, аз НЕ СЕ съгласих с него. И после, продължих да я мачкам ПРЕД колегите за това дето ми е казала, на майтап. Това само накара нещо в нея, все повече да ме търси - я с поглед, я с "ръце" хахаха, и тн. Щото туй беше в разрез, с нейния фрейм, а тя е доста силова (слаба е, споко, не е дебела хаха, дебели колежки почти нямаме - тук само путарани има), мъжкарана, и дива. Но ти да видиш - как в мое присъствие, вече, се успокоява като сърничка. И когато, се обръща към мен, как винаги е с един по писклив тон; особено когато ме пита нещо лично ... т.е. буквален  IOI. Тя има... ах, тук много очевидно става (а искам по прикрито да пиша), татуировки. Е, представете си, дали стоя "Ей така". НЕ. Направо я, "пипам" за татуровките и я питам коя каква е. Като за сега, съм я питал само за някои от тях. Когато тя искаше да продължи да разказва за другите, нарочно я спрях и и казах: "За да има за какво да говорим ще ги оставим по натам. А и тази на гърба, искам да я видя, когато си съблечена". Е тук вече беше, върхът на айсберга като го казах  Roll Eyes Embarrassed ...
Интересно е, че копира движенията ми. Аз се облегна, тя се обляга; аз се излегна назад..тяяя също. Това ми доставя удоволствие да го гледам. А, и за малко да забравя... масажирам я. Почти всеки ден. Тя идва, и ме моли.  Shocked Естествено, за сега само по гърба, рамене, ръце но почвам да слизам на долу и тн. Абе, има къде, да я пипам, сещате се.

---> как направих това с масажирането? Тъй като много съм се интересувал от тия теми и тн., а и професионално съм подходил към тях дори, един колега, от мъжката част, се оплака един ден; напипах му там едни точки на гърба, отпуснах го човека, и сещате се какво стана по натам. Жените поискаха, и те. Но аз тогава заявих още, че ще избера коя да масажирам, и че повече "мъже не искам". Това им повлия доста силно по някаква причина. Всичко е стратегия.

===============
Колежка 3. Тази колежка, също не ме кефи толкова много; пак ... не е мой тип; Но я накарах, да направи нещо за мен; И тя, без дори да се усетя (щото бях забравил а и исках да я тествам), един ден го направи, и ме извика там пред около 10 човека, за да ми даде едно нещо; Всичко стана,  доста бързо, и емоционално; А тя се води, че е нещо като "мастър" там си, неква титла от фирмата, и другите после чух да я питат: "Ама що на тоя новака му правиш такива услуги ?!?" и тя отговори: "Ами и аз не знам, просто..го направих". Тук не искам да разказвам подробно как я накарах да го направи. Искам да си остане тайна. А и подробности ... Ще стане адски дълга темата; Не, че вече не е !...
С нея също имам кино. Но е леко. Не искам да ме захаресва толкова много.
===============
Колежка 4: Това е колежка на около 10 метра от мен, от друг екип, над 30 години. Проверих я изцяло от фейсбука. ((По принцип, си направих домашното с всички колежки - знам коя има приятел, коя няма, коя е в "сложни взаимоотношения" и тн.)) Та, тази над 30г. си има съпруг и тн и тн; Да не влизам в подробности. В същото време, много я майтапя; пиша и на скайп програмката дето е към фирмата; Между другото, седях до нея няколко дни; просто се беше наложило; от там тръгнаха... доста неща. А и тя е отворена и хич не мълчи, и в същото време много обича да излиза всяка вечер. Не е от тия дето скучаят Wink.  С нея действам, дори повече от Колежка 2 по отношение на свалка и тн. И то... вербално. Ся ще си кажете: "Ебаси тъпака". Да, ама батко ви Shark знае какво прави, и как го прави - и колежката ме налазва с кино, сама, без аз да си съм си мръднал пръстчето; Споко, и нея я разтривам по гърба от време на време когато ми дойде желанието, като я изненадвам винаги в гръб и вече като я пипна по моя си начин, знае че съм аз Wink ... И нееднократно вече ми пише по скайпа по време на работа: "Къде си бе сладур? Днес нещо мълчиш..". В същото време, ме беше питала и за годините ми... питах я защо го прави, и тя: "Просто ми е много интересно". Това беше, още в началото, като се опознавахме с нея. И... между другото, наред с другите новаци дето дойдохме, тя дойде директно при мен, и се запозна с мен, и то само с мен;  Grin ... пак тази моя, външност и всички там, показатели. Не, че се хваля. Просто, го забелязвам.
Знаете ли колко често, когато се разминавам с някоя жена на улицата, и то красива, поглеждам я директно в очите, а тя... забива поглед в земята.  Embarrassed ... На няколко пъти отварях жени така: "Недей гледа на долу (като с ръка и насочвам погледа към очите ми) - гледай тук, красива си"...

===============
Има и други колежки... има и други ситуации...Не обръщам, естествено, на всички колежки внимание. Няма как. А и не всички ми харесват, подяволите. Т'ва тия къде отварят е така, за "спорта" или "да влязат в стейт" - не мога да ги разбера. Отваряй жена дето ти харесва, ама наистина; А не ей така, за тоя дето духа; Това е мнението ми и опита ми от тия дни; то може да се промени, да! ... Ама да отварям и некви 4-5ки или нещо такова, ми идва в повече.
Да се върнем: тези колежки, които са от другите екипи, когато се срещнем някъде, я из сграда, я из кухнята, я по път за WC-то, сами ме отварят; И то видиш ли, по най-различен начин; Някои направо се запознават, други започват с някаква история, и след малко: "аз се казвам еди как си, приятно ми е" ... Доста смели момичета, бих казал. Социални, игриви. Абе лято е, е*е им се.  Embarrassed
===============
Метро-пик-ъп: *По принцип много не искам да правя пик-ъп в метрото; не обичам зяпналите погледи на всички около нас; А и всеки гледа криво, намръщено и си вика: "Тоя па кво праи' са". И не искам после от отдела да клюкарят, щото са големи клюкари от другите екипи, a често пътувам с тях в метрото. Една колежка дори сама си призна без да я питам, как с нейна друга колежка от друг отдел си казвали "клюки за хора от отдела които не били за разказване". Аз се шашнах. И ми сподели една без да съм я питал, като я срязах, че не искам да се занимавам с такива неща....... както и да е.*
В метрото съм. Сяда една женица, до мен, от дясната ми страна; Готино облечена, с поличка; Определям я 35+ години, може и 40 не знам. Виждам, как леко се обръща към мен от време на време и ме гледа в профил; минава някъде 1 мин, като и аз я поглеждам от време на време, свалям очилата като Хорейшио и я поглеждам казвайки:
- Извинявам се, изглеждате ми позната... да се казвате случайно Йоана?
- Хаха, не, припознал сте се - казва го приятно, с един изискан глас, бЪш като на дама.
- Хм.. (правя една артистична тъжна физиономия), ама наистина изглеждате като нея.. Нека тогава се запозная с двойничката и! Правя пауза, за да видя изражението и (усмихвам се както си знам, и леко смигвам), казвам се ****** - и се извръщам леко към нея, като я докосвам и с коляното ми по нейното голо коляно. Тя не помръдва.
- Не съм, хаха, приятно ми е *******.
От тук почна един разговор за това как хората понякога си приличаме малко или много. Т.е. аз го подхванах това, и я питах дали не смята така, и след това я питах дали не и се е случвало с други мъже, жени и тн; После я измайтапих там за един акьтор, който се оказа, че го харесва; Викам си "бонус" ... И така почнаха някакви небрежни глупости; жената се оказа палавница, защото започна да ме докосва по-често от колкото аз, и то "трепетно" - това е думата която ми идва. Разбрахме се кой на коя спирка обикновено спира, и аз и предложих ако не бърза, да спре на моята, да се поразходим, щял съм да я разведа из квартала, после може и вечеря; Каза, че не може, че има ангажименти и че много се радва, че съм толкова смел. В тоя момент се усмихнах и казах колкото мога по незаинтересовано, че ми е приятна компанията й, че е добра идея и трябва да продължим да си говорим някой път пак, като и предложих да разменим телефони. Съгласи се веднага, дори ми даде пощата си която ползва; Попитах я  "а това за какво?" (мислех да и кажа, да не е за голи снимки, ама си викам: "прекалено е просташко за такава жена"), като тя каза: "Ако случайно си сменя телефона" и тук се изсмя много приятно. Т'ва не знам к'во ще да е .. ама карай.  laugh

Активен
Shark__
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Август 18, 2018, 15:47:04 »

4-те кучки, и наплашеното кученце.
Историята е от тия дни; Приятелка ме покани да отида в една комапния, дето се готвеха за планинска разходка на следващия ден. Бяха 3 жени които не познавах и 1 мъж.  С мен, компанията стана 5 човека.
Излегнах си се спокойно на плетения стол, стил-алфа, разтворих колкото можах краката; "наплашеното кученце", сиреч момчето - моментално сви опашка, т.е. виждайки ме, "скръсти ръце" пред гърдите си, и дори леко се накриви в една отбранителна поза към едно от момичетата. Съжалих го, честно. Запознах се с всички, като произнесох  имената им още един път, бавно, с повишено внимание гледайки ги всички в очите.
Скоро, почнаха от жените, някакви наистина забавни истории. Сякаш, бях на ергенско парти с жени. То не бяха забавни истории, то не беше чудо. Много смях. И в същото време: полетяха шит-тестове от жените към мъжа. Направо му съдраха задника! А той отговаряше с: "ами..да, добре". После, се чукнаха по 1 време и едната каза: "еее, марто, ти все с мене се чукаш последен!" и тоя пак: "е,да" - което беше супер смешно, щото другите мацки го налазиха с некви шит-тестове заради тъпия му отговор;  Просто го побъркваха. И аз в тоя момент се изцепих: "Не ти завиждам, нали за отношението с жените" (при което всички избухнаха в смях) и после добавих: "ама ти завиждам, че ще ходиш с 4ри готини мацки на планина. Искам и аз!" - тук така добре го казах и поднесох, че директно ме поканиха и мене, па и даже и на море впоследствие..което ест. отказах. Ебе им се на жените : )))).
Това за което разказвам този случай е, че приятелката дето ме покани, ми хвърли два шит теста, с които се справих блестящо.
- Първия шит тест беше за история, дето разправях; споменах едно име на една жена във връзка с история която подех; другите нямаше как да знаят това име, но и тя се направи на луда и се изцепи:
- Е, никой не я познава тази жена тогава! - като го каза супер фалшиво, пресилено, "уж гледайки в телефона си" в тоя момент, и да ме „злепостави”, че „никой не я знае” разбираш ли, де факто „ква е тая тъпа история”.
Аз директно я игнорирах, и си продължих с историята; На края всички се смееха, естествено и тя, и тогава казах в подходящия момент за който чаках още в началото: "ама и тая тука  будала до мене, много добре познава жената, защото тя ми беше препоръчла да и пиша и да я питам за това нещо" - в тоя момент всички я изгледаха неразбиращо и я подкараха с: "Е кв'о се правиш тогава?" и тн. Тя почна да се защитава и да гледа тъпо „оо да, сещам се”, „Ама това беше отдавна” и тн. и тн.
Втория тест от "приятелката ми" към мен:
- Мда, те всички се изнизват сега от София. Не можеш да минеш по пътя през ***** еди коя си улица! - казвам аз.
- Ееекстра, никооой да не може дано! - казва тя.
- И аз ли да не мога, бе, оу! - тук всички се засмяха и погледнаха към нея в очакване.
- (Тук каза нещо, което не си спомням вече  какво беше)
- Е тогава,  ще дойдеш да ме вземеш после в *еди колко си часа* от *еди къде си* ! - казах го полу-сериозно, полу-забавно и най-вече със заповед към нея - всички се изсмяха на това и пак погледнаха към нея. Тя заби поглед  в земята и каза:
- Ми.. добре. - като тук тона и стана писклив, и в същото време "съгласяващ се". Просто не каза нищо повече и млъкна в продължение на 1-2 мин, като ударена от мълния. Вътрешно, аз, много се кефех, щото е пача и обича да затапва хората много. След това не посмя да ми прави каквито и да е шит тестове.
Много се изкефих как я отиграх. И то в присъствието на оня путьовец. Честно казано, забелязвам колко много мъже са супер зле в тия отношения...с жените. За това и заглавието на темата! Не че и аз не съм бил зле, не че сега съм на перфекното, сто-процентово ниво (не знам дали има такова даже), и че всичко което казвам е идеално и на място, но поне - заявявам позицията си,и на края -  забавлявам се на макс.
=========
 Видях супер готина мацка; "стрелях" директно, направо беше БОМБА; Супер сочна, секси мадама; То не бе дупе, гърди, готината пола, обувки... красавица. Говореше на английски език. Директно отидох до нея, приближавайки я от страни и и казах на англ.ез.: "Не знам дали ти го казват често, но го казвам аз, тук и сега, че си много красива дама, много секси". Казвайки това, дори незавършил изречението, жената започна да ме оглежда от глава до пети; Не можеше сигурно да се усети какво става, каза Тенк ю вери мъч, и от там я подкарах за косата и, дори и казах, че виждам нещо по нея, и я питах естествен цвят ли и е това.. от там и привлякох вниманието към нея, и тръгна разговора. Не и взех телефона, но и казах, че ще се срещнем отново, тъй като идвам често да хапвам на това място, защото се оказа че и тя идва... Това се случи между другото, пред част от колегите, които бяха около мен. Беше силно впечатление. Не го направих за тях между другото; просто се изкефих на мацката и не се сдържах, исках да се запознаем, да и дам от моето настроение, въпреки че тя вече си бе в много добро настроение, аз само го усилих...  sleepy
--------------------------------------------------------------
П.С.:
Нещо което правя от скоро: Дал съм си заповед, да помня имената на всички с които се запознавам; някои, дори си ги записвам; Много пъти, след като се запознаеш с някого, си викаш: "а.. кво да помня името на тази/този. За какво ми е ненужна информация?" - да ама така правите ленив ума си. И не само към това да "не помниш имена", ама и много други неща! Пренася се, к’вот се вика.
Защото, знаете ли, колко е приятно, да видиш някой след време, и да му изречеш името, особено ако си оставил добро първо впечатление? Човека, ест. ако е жена, много се радва отсреща. Още помня последните 7 имена които получих в последните 2 дни, като и за мен също е приятно.

Дисциплина: ПРИНЦИПИ. Всичко се основава на база изградени принципи. Нямаш ли ги, си мухльо, който само се оправдава и все "няма време" за това и онова и на края живота така те завърта, че все се чудиш, що ти е такова едно "хаус" (да, хаУс, не хаос), което "хаус" парче сам си си пуснал и не може да спре и ти действа като вътрешен инквизитор. Затова -  който и да си, започни с базови принципи. Оправи си ши*аното легло рано сутрин; направи си закуската още от вечерта; ако си с родители, не чакай мама и тате да ти измият чиниите, а ако си на квартира и си засрал чиниите в мивката в 11 вечерта, измий си ги веднага след като си хапнал; Стани по-рано дори от баба ти, която е вече на 80г., и обикновено става в 5:30 сутринта или 6:30, направи гимнастика, разтегни се; Мамка му, разтегни се ВЕЧЕРТА преди да легнеш... отпусни мускултурата на макс за да имаш здрав, пълноценен сън. Медитирай с цел концентрацията ти да се повиши, а ако стигнеш до някакви други състояния - още по-добре... и тн и тн и тн. Всичко това ще се отрази на спокойствието ти, на емоциите ти и на края – на играта ти…
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1254

Профил
« Отговор #2 -: Август 18, 2018, 17:08:20 »

Прочетох основните неща от постовете, ама в крайна сметка, еба ли нещо? Може и да съм изпунал, ама всеки пример е "тая много ми се кефи, те всички ми се кефят де, много готина, брутална, секси, красива, чаровна, ама нещо не ме кефи и не искам да я еба". Имах един познат, и той така казваше, когато някоя не му върже.

Стана ми интересно иначе, тези толкова големи промени последно време ли ти се случиха? Останах с такова впечатление от написаното, че общо взето всички се развива в диапазон 2-3 седмици, до месец. Може и да бъркам. От написаното звучи все едно си минал from zero to hero в рамките на няколко дена, и видиш ли, всички около теб са клъвнали от раз. Наистина ми е интересно, защото хората тук, които успяват да постигнат драстична промяна в поведението и начина си на мислене, го постигат (ако успеят изобщо) след години.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Shark__
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Август 18, 2018, 21:36:12 »

Прочетох основните неща от постовете, ама в крайна сметка, еба ли нещо? Може и да съм изпунал, ама всеки пример е "тая много ми се кефи, те всички ми се кефят де, много готина, брутална, секси, красива, чаровна, ама нещо не ме кефи и не искам да я еба". Имах един познат, и той така казваше, когато някоя не му върже.

Стана ми интересно иначе, тези толкова големи промени последно време ли ти се случиха? Останах с такова впечатление от написаното, че общо взето всички се развива в диапазон 2-3 седмици, до месец. Може и да бъркам. От написаното звучи все едно си минал from zero to hero в рамките на няколко дена, и видиш ли, всички около теб са клъвнали от раз. Наистина ми е интересно, защото хората тук, които успяват да постигнат драстична промяна в поведението и начина си на мислене, го постигат (ако успеят изобщо) след години.

Прочетох основните неща от постовете, ама в крайна сметка, еба ли нещо?

Здрасти. Благодаря за отговора.
Нека разчленим отговора ти на части.

Значи, братле, и да ти кажа, мисля, че няма в крайна сметка това да повлияе по някакъв начин на мнението ти, камо ли пък за това каква ми е играта на мен и тн. Има супер много неща, които няма как да споделя. Не може да се опише с думи държанието ми, излъчването ми, вида ми, жестовете ми и тн., то трябва да се види. Един колега от форума ме е виждал, и той сам каза: "На теб сигурно ти трябват 20-30 сета за да се отпуснеш напълно". Ми, може да се каже, че отчасти е познал. Не бяха 20, по малко бяха, хаха.
Та, и да кажа, "да ебах и се скъсах да ги еба", сигурно няма да повярваш. Не, че се разбра от поста на Just_a_boy дали е ебал адвокатката на 26 ама това е друг въпрос, разбИриш ли. Също така, "не работя" само върху колежките, както виждаш; Има и прекалено много неща, които няма как да споделя; примерно къде съм бил през другото време, през уикенда, или примерно как преди 2 вечери изкарах до 2 часа през нощта еди къде си, после дискотечка, после в един апартамент и после как усъмнах в 7 сутринта. Мисля, че вече можеш отчасти да си отговориш. Но защо да разправям всичко това?.. Това което исках да споделя, е как се чувствам и как виждам нещата, принципите и тн. от които се ръководя.
Не, определено не разправям за колежки които "не са ми вързали" и за това казвам "че те ме харесват, кефят ми се, ама аз не ги харесвам". Да, наистина не ги харесвам. Не са мой тип, това е. Друг е въпроса, че много пъти си мислех и се самонавивах, че не искам да правя и да имам нищо общо с колежките и че ще се дистанцирам. Но, курса пое изцяло друга посока. Просто се случи, къде съзнателно от моя страна, т.е. самоцелно, с цел експериментиране, да ми е забавно, къде жените ме презразполагаха с въпроси, погледи, кинестетика и тн. И да, не всички колежки ми се кефят; а и аз изобщо, не се целя във всички; с някои почти не си говоря дори; Разказвам както виждаш за 4-ри колежки, като с две от тях се заигравам доста яко. Това е... те са ми целта и ми харесват. Естествено в другото време, ако нещо друго изскочи, и се случи - действам, експериментирам ...

Стана ми интересно иначе, тези толкова големи промени последно време ли ти се случиха? Останах с такова впечатление от написаното, че общо взето всички се развива в диапазон 2-3 седмици, до месец.

Казах го още в първата си тема: играта съм я имал винаги в мен. Преди изобщо да зная за пикъп, за "играта" и каквото и да е, винаги съм флиртувал с жените, по мой си начин, който впоследствие виждам, си е типичен за играчите. Просто, ми трябваше още калибровка, или така да се каже "подобряване" или "полиране". Също така, тук, стари кучета от форума, виждайки мои недостатъци и тн., също ми помогнаха с мнения на лични съобщения; А и аз питах. Не съм от тия дето ще седнат в ъгъла и ще мълчат, а питам, докато не получа знание.
Имал съм връзки и в тях съм се научил да наблюдавам жените; и не една или две връзки; + като отговор на въпроса ти от по-горе отново, дали ебах --> пич, винаги си намирам коя да еба. Никога не оставам на сухо. И често те ме търсят. Това, което тук ми хареса, форума, теориите, темите с опитности и случки и изобщо това което ме довете до този форум: книгата на Нийл Строс - ме накара просто да се нагодя по-добре.
Преди да се занимавам с тия неща, да чета мненията тук и тн., съм чел не малко книги по НЛП, книги за езика на тялото; помня още на 17 как си взех една книга "скрити секс сигнали" с един приятел, само и само да се учим как да "ги разпознаваме" за да сме по-добри в отношенията си с жените. Също така, аз съм прикрит човек; не обичам да споделям; това, че тук споделям е изцяло друг въпрос; просто се чувствам по защитен, и това че няма как да се разбере за самоличността ми; Не ми се мисли какво би станало, ако тия колежи там разберат за експериментите и помислите ми, хаха.
Вижда ти се странно, как така в рамките на 2-3 седмици или айде, месец - ми се случват тия неща? Аз съм смел експериментатор братле. Аз съм артистична личност. Баща ми, когато съм се родил ми е пожелал да стана "прочут артист". Подяволите, не искам това, определено не, но явно е оказало влияние,  Cheesy . Току виж съм го разбрал.
И да, послените 15 дни, се отпуснах на макс. Казвам го за 2ри път. Т'ва е... отпуснах се, и си правя нещата така както винаги съм умеел и не ми пука кой какво мисли. И тук се сещам, че един колега ми каза преди 2-3 дни: "Евала ти правя, че не ти пука как се държиш и че не се променяш заради някои хора тук, така както те правят". Това ми го каза, един колега дето е от половин година във фирмата. Той има известни наблюдения и ми сподели някои неща тогава. И аз го попитах тогава: "Е що да се променям, к'во да променям бе човек? Кв'о ме грее?" и той каза: "Да да, така е, аз само отбелязвам". Това го говореше и във връзка с това, че някои не ме харесват и тн. Естествено е, че ще има такива хора. Не мога да се харесам на всички хора, и това не ми е целта и не ме грее. Аз си правя фъна в крайна сметка. + това момичетата, които са ми хванали окото - нали си имам игра с тях в крайна сметка? Тук се сещам, че лато бях 1ви курс преди много години, една колежка така я играх, че направо ме налази на масата в ресторанта за 8ми декември с думите: "Не те ли кефИМ?". И това 2 месеца и нещо, в които и правех тей наречения пуш-пул, без много кино от моя страна, въпреки че съм доста кино настроен човек и тн. Тази колежка, не ме кефеше - подчертавам ясно. Беше прекалено слаба. Но само заради това, че бе със светла коса и вече бях леко на градус - свършихме в моята стая.

Та, аз просто споделям най-доброто рикошет. Разбираш ли? Имам и по-слаби моменти, разбира се - когато гласът ми е спаднал, или отговарям сякаш нямам енергия и тн. Но, повечето време съм супер весел и не ми пука. И най-вече, това откривам че идва от позата която заемаш, от стойката - пак идва кинсететика тук. Позицията на тялото - колкото мога по правилна стойка, раменете назад, гърдите напред, походката, вдигната глава - а не прегърбен, с хлътнали напред рамене и брадичката оклюмала напред. Никога няма да ме видиш така. Ще видиш един наперен човек, със здрави рамене и огромни гърди. Т'ва е. Щото имам и такива колеги, т.е. оклюмали, прегърбени и тн... ама както и да е....

И, това май го казвам пак, но... винаги съм се чувствал отпуснат покрай жени. И то, може това да ми е бонус - жени които са били 10-15 години по-голями от мен. И съм флиртувал също с такива. И то още от ученическа възраст! Ако искате/ш вярвайте. Също така, имам сестра, по-голяма от мен. Покрай нея, съм се научил също на някои неща, и най-вече: да се отпускам в женска компания. И нали се сещате, че е имало и доза интимност - прегръщали сме се, целували сме се по бузите и тн. (споко не съм пускал език на сестра си,  Cheesy); било е брато-сестринска чистосърдечна любов. Това също ми е бонус, и фактор, който ми е помогнал да ми е комфортно сред жени и тн.

Още имам много да развивам, рикошет. Тв'а е. Осъзнавам го. Не съм най-добрия, не съм супер добър и не винаги хващам всичко. Но все пак виждам къде греша и т.н. и се опитвам да коригирам. Но в същото време се отпускам. Не го мисля, то просто - става. Това е като в бокса (не знам дали тренираш бокс и дали си тренирал някога?) - но там ако се "сковеш", т.е. "стегнеш" и особено когато правиш лапи с треньора ти, и ти каже примерно комбинацията: "ляв ъперкът, дясно круше, ляв прав, изтегляне" - и тръгнеш да го мислиш, и искаш да "удариш" силно - то ти изглеждаш супер смешно в очите на тренера. И най-вече, си мислиш, че ударите са ти силни. Не пич, не са. Слаби са. Щото си се стегнал, много го мислиш и искаш да удариш бързо и силно и не става нищо... А като се отпуснеш, и гледаш само и само - да направиш точно ударите, без да се стягаш и да "удряш силно" -  всичко си идва на мястото - ударите са силни, плавни, и следват своя ред >  ляв ъперкът. БАМ.  дясно круше. БАМ. ляв прав. БАМ. изтегляне... И чуваш едно: "Браво, добре се справи, е така те искам, отпуснат".
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: