Tyxo.bg counter Сигурна за секс или 8ца-та
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2018, 17:33:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Сигурна за секс или 8ца-та  (Прочетена 1495 пъти)
aufDerJagt
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Август 30, 2018, 18:44:31 »

Здравейте пичове.Чета форума от дълго и досега не ми се е налагало да търся съвет(да чукна на дърво).Сега работата не е на живот и смърт,просто ми е интересно какво биха направили други в такава ситуация и мисля,че на някого някой ден може да му е от полза(аз например не съм имал питания до сега,защото съм намирал отговорите,дори и в теми не свързани с моята).А именно..
Имах КС и после доста стабилен рапорт с едно момиче,8-ца.Търсеше ме като луда а като и се обадя усещах как умира от радост.По принцип не съм киселяк,но една вечер след много много тежка седмица наруши уговорка да се видим.Случайно обаче,след около 5/6 часа(вече посред нощ) я гледам да виси с приятелки.Дойде при мен и все да ми се оправдава(няма значение какво,не смятам,че беше лъжа но не ми пукаше).Казах и просто ''не ме занимавай,знаеш,че не съм като дрислиовците които те занимават  а си имам сериозни неща на главата и не обичам да ми губят времето''.
-Значи не ми вярваш,така ли?
-Не ми пука честно казано.
-Добре (или нещо подобно)...фръцна се и се върна там в паткарника.
После след няколко дни сама ме потърси но вече е една по-особена.Знам,че имам още 70% процента шанс със нея.Дори съм на 100 убеден,просто мисля,че ще мие нужна голяма инвестиция...Но както и да е.Още от преди това,нейна приятелка)не много близка) ми е показвала,че ме желае.Дори ме напъна веднъж та после ми се извиняваше,че била прекалено нахална.Тя е 5,5 някъде клоняща към 6.Абе ставаща си е.Разбирам обаче,че би се навила и  на само секс,без обвързване.Ако реша и и пиша,буквално до час ще ми е звъннала на вратата излъскана и готова за приключение.Да ама работата е там,че има шанс да ми се прецака напълно работата с 8-цата.Както казах не са много близки приятелки,казват си мила, скъпа т.н , подмазват си се и се виждам поне веднъж на седмица може би,но това при жените нищо не значи.Та ми е интересно вие какво бихте направили:праскане на навитата,но шанс за провал с другата или насочване на усилията към 8-цата.Има и още подробности разбира се но не мога да напиша всичко наведнъж.Благодаря ви предварително...
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 384

Профил WWW
« Отговор #1 -: Август 30, 2018, 20:07:13 »

До колкото разбрах едната ти е навита другата не е чак толкова и са приятелки . Виж ся ще ти дам съвет от два стола падаш на земята накрая ! Мацките си споделят доста и няма как да треснеш едната и да не разбере другата . Единствения вариант е да избереш едната и да е играеш а другата да резнеш но не грубо  .Като и искаш мнението на 8 за това как да резнеш 6 .
 И така да издебнеш момента да създадеш привличане върху 8 и да е чукнеш ако станат нещата .Да резнеш 8 и да идеш при 6 и да  се пробваш там преди да е разбрала за 8  . А следващия вариант е женкста солидарност и нищо да не стане с 8 и да си отсвирил 6 . Това зависи от теб и от качеството ти на общуване . Ако си пич и казваш хайде една тройка и готово . И така . Но нещата тря са доста  изпипани . Но сподели повече информация то това е много обрано  .  Grin
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 234

Профил
« Отговор #2 -: Август 30, 2018, 22:31:07 »

Тресваш 6-цата с риск да сподели на 8-цата, но гледаш да я убедиш да го запазите да си е само "между вас". Паралелно с това играеш 8-цата и се опитваш да треснеш и нея.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил
« Отговор #3 -: Август 31, 2018, 16:40:10 »

Цитат
По принцип не съм киселяк,но една вечер след много много тежка седмица наруши уговорка да се видим.Случайно обаче,след около 5/6 часа(вече посред нощ) я гледам да виси с приятелки.Дойде при мен и все да ми се оправдава(няма значение какво,не смятам,че беше лъжа но не ми пукаше).Казах и просто ''не ме занимавай,знаеш,че не съм като дрислиовците които те занимават  а си имам сериозни неща на главата и не обичам да ми губят времето''.
-Значи не ми вярваш,така ли?
-Не ми пука честно казано.
Добре (или нещо подобно)...фръцна се и се върна там в паткарника.
Ето тая част си струва да се коментира.
Реакцията ти е била добра. На място. Поставяш граница. При това съобразено с динамиката и настоящия и интерес. Достатъчен за да има емоционален рефлекс в/у нея.
Много пъти съм попадал в такава ситуация. И съм реагирал, точно по горния начин. И съм създавал силно привличане точно с това. И в 99% от случаите съм срещал съпротива отсреща. Чакали са моя реакция в опит да поддам и да отстъпя. По-точно казано, да покажа по-силен интерес от желанието ми да наложа позицията си. Тоест да пренебрегна себе си, под въздействие на нейното влияние (мерака ми). И това съм правил. Прибързвал съм. Ефекта е бил обратен. Рязък спад на привличането.
Извода къв е? Не самата реакция, създава привличането. А умението и позицията ни да я наложим.
Когато са емоционално зависими от ситуацията, тя работи и срещу тях. И точно тоя демич усилва привличането. (Жените често страдат от тъпотията си. Питай ги, голяма част от тях, дори сами ще ти го потвърдят)
И така. От тук извода е, че и нейната реакция е била очаквана и на място.
Проблема е в това което си писал след това. Реакцията и, си е свършила работата, и е успяла да те разклати. И да се усъмниш в правотата си.
Ето кво се случва на практика в динамиката. Първо тя гафи. Ти наказваш остро и решително, с цел да се коригира и да бъде точна. Ако в този момент, тя ти се беше заизвинявала и почнала да те моли да и дадеш шанс, ти щеше да кажеш "ето, реагирал съм на място. Не трябва да се толерира тъпотията, иначе ти се качват на главата". Но след като получаваш тази реакция - "не съм кислеляк, но ми беше изнервено и прекалих. Пресолих манджата". Както забелязваш, тези двете настройки лежат на една права, но са застанали от двете страни на нулата.
А коя от двете ще се наложи, зависи от нейната реакция. И как ще бъде възприета. Следователно си изцяло повлиян в правотата си. И си слаб.

Една важна вмета за по-голямата част от форума. Ето защо е невъзможно да се фейква фрейм и да го играеш, без да е усвоен. Просто е много трудно да управляваш съзнателно нещо, което е създадено преди 10 млн години, за да управлява теб. Можеш да го адаптираш, част от функциите му е, но не да го управляваш.

Да се върнем към ситуацията. След това също е важно как ще калибрираш. От една страна трябва да можеш да държиш твърдо позицията си и да наложиш правотата си. От друга, не трябва да го приемаш като биг дийл, и да ти влияе емоционално. Точно това ще запази контрола в теб. Също, чупенето на вайба (и продължителността) трябва да са съобразени с нивата на интерес, за да засили привличането, вместо да го унищожи.
Основното уръжие в тези ситуации е неизвестността

Сега към въпроса ти. Абсолютно същото можеш да го отнесеш и там. Причино-следствената връзка ти е сбъркана и наобратно. "Имам готова 6, и 8. Ако 8 пусне, ще еба нея. Ако не съм навит на 6цата. Ама как да знам". Тоест пак изцяло зависиш от нейното решение и си така ориентиран.
А трябва ти да си генератора.
Ето - Игнорваш 8цата за няколко дни. Флиртуваш тънко с 6цата (по-ското и обръщаш някакво внимание, без да показваш намеренията си). Така трупаш напрежение в 8. След няколко дни, пробваш пак 8. Без никакви извинения и управдания. Действал си правилно, ако тя е крива сама си е виновна. Не се обясняваш, не коментираш и да те пита (все едно нищо не е станало).  Ако те те следва. Отзивчива е, на офертите и ескалациите, не се мъчи да те контри, не се мъчи да демонстрира незаинтересованост. Тогава водиш. И я клоузиш. Ако не следва, пак я дисквалифицираш или фрийзаутваш и се връщаш на играта със 6цата. Като директно я клоузиш. Ако 8цата изревнува и почне да те гони, ще знае вътрешно, че сама си е изиграла картите така. Няма за кво да ти се сърди, въпреки, че може да се опитва да го играе така. Не се връзваш и не поддаваш. Отговаряш с неебателност на такова поведение. Ако тръгне да те гони след това, я играеш да инвестира. Държиш лека дистанция, и играеш близо-далеч. Почваш яко да използваш 6цата срещу нея. Демек като не следва, играеш близо със 6цата, и я провокираш невербално.
А ако изобщо не реагира на клоуза с 6цата и близоста ти с нея и нищо не се промени в дългосрочен план, значи никога си нямал шанс да я клоузнеш. И каквото и да правиш/си направил, все тая. Играла те е само за несексуален интерес, и е нямала намерение никога да ти пусне, пък ако ще да разбере, че пръскаш желирани мечета като се празниш.
Успех с мацките
Активен
aufDerJagt
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Септември 01, 2018, 21:28:20 »

Baby_951 : Това за падането от два стола няма как стане.В случая ще съм печеливш аз(въпроса е колко а покрай мен може да спечели и по-ниско ранговата).Прав си,че 8 вече не ми е толкова навита вече(ако ме чуе,че я назовавам в цифри сигурно изобщо) но беше адски навита.След тази случка взе да се дърпа нещо(до снощи когато си писахме,но за това малко по-долу)Имаше целувки,радваше се като се чуваме,гушкаше ми се все едно съм и мъжа мечта.Много повече инфо мога да дам но само ще заплета излишно сюжета.За сега това е максимално важното.Мога да кажа,че 8 знае за интереса от 6.Та съвета ти е да попитам 8 как да резна деликатно 6 така ли?

Johny: Работата е там,че 8-цата много ме кефи.Не само за вида и а и интелекта и.Тя е умно и талантливо момиче.Не искам,само
тресване ами нещо повече.Това е ,че до снощи не бях сигурен дали си заслужава да се занимавам още с нея или направо да тресвам 6.Знам,че имам огромни шансове с 8 но след въпросната случка ми се струваше,че трябва прекалено много инвест от моя страна.(е да но след повече игнор и студено отговаряне на писмата и,тя самата започна да инвестира.Което много промени
нещата и хода на темата/дилемата.)

btw: Благодаря ти за анализа и за изчерпателния отговор.Общо взето съм действал по съветите ти преди да съм ги разбрал.Да..за съжаление си много прав,че показах слабост.Не ме беше виждала в такава светлина а именно да ми влияят глупости.И аз съм човек и аз си изпускам нервите.До онзи ден бях решил твърдо да покажа на 6 на какво съм способен.Все пак реших да пусна темата за да събера още  гледни точки.Мисля си просто,че тряскайки 6, 8(може и не веднага,дори по-скоро до седмица) ще разбере.А тя е такъв тип момиче,че според мен повече няма да имам шанс.до сега съм си взел някакви дивиденти от 6  за помощ с 8-цата.Има и още за взимане.Хареса ми варианта ти ако трясна 6,след като 8 се е правила на интересна.(мисля,че при този сценарии пак ще ме търси и  ще си скубе косата).Нещо такова имах нужда да чуя.

А ето ,че снощи ми писа.От начало пак се правих на леко ударен като бях по-топъл от обикновено.Тя сама взе да води разговора в посока,че щяла да ме целува.(аз само леко и помагах с добутването в тази посока с разни остроумии)Разбира се всичко беше споделено индиректно,но достатъчно директно да сме наясно и двамата за какво иде реч.Та след седмица ще се виждаме.Ще видим какво ще стане.Имах уговорка с 6 за следващия уикенд(иска на гости да ми идва).Но ще си покаже дали ще има късмет след срещата с 8.Мамка му btw  прав си,че съм зависим но какво да направя.Както понякога търсим ''по-малкото зло'' така и от лакомия търсим по-доброто 8>6 .
 Благодаря ви за мненията момчета,ще чакам продълженията.

Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #5 -: Септември 02, 2018, 08:18:37 »

Едно от нещата заради което омекваш е,че даваш ценност на мацката(външен вид и интелект)А реалният и ранг се определя от това как тя реагира на теб.Тоест в един момент ако 6цата те чука яко,инвестира и те следва,трябва да има по-висок ранг от тая по-яката външно,която е дърво в леглото и не я кефят свирките.Това е основата която искаш,после идват другите неща(кариера,образованост и т.к.)Затова и няма как да знаеш колко ще ти ходи за"нещо повече"без физическа близост.Залитнеш ли извън този фокус,виждаш какво става.Емоционално зависим от илюзия която сам си изграждаш!Това с оценките също е глупаво,защото ти дава насока да залитнеш в грешна посока.Минава ти филтърът затова какво те кефи и заключваш със става/нестава,без излишни анализи ква оценка е!Иначе ако играта ти е на ниво и лъхаш на висок ранг в очите и на двете,нещата са прости.Наказваш кофти отношението със загуба на интерес към тая по-яката и усилваш ранга си като флиртуваш с приятелката и.Имай предвид,че момента е тънък(затвърждаваш загубата на интерес със флирта и зараждаш усещане,че те губи.Идеята е да не го правиш като план. За целта трябва да премахнеш влианието и над теб(зарибявай други)Ако всичко е налице онази ще си повиши значително интереса към теб а ти по дръпнат начин го капитализираш с  оферта за среща и клоуз(сякаш и даваш втори шанс)След това преценяш за кое,как,защо ще насочиш отношенията ви.Ако правиш това което пишеш има шанс!Драскай развитието
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
aufDerJagt
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Септември 04, 2018, 20:35:05 »

Благодаря и за твоя анализ Badrick.

Леко развитие.Бях решил да ударя 6 и бяхме на среща.Среща пълна с много говорене на мръсотии  и бъркане на разни места.Целувки като  по филмите.Но както и да е.Още преди срещата се бях отказал да я тряскам та затова не я водих в нас.)Изпратих я по живо по здраво с малко цупене(накрая за наказание се опита да ми откъсне езика с нейния)Погрижих се 8 да разбере чрез друга приятелка,като подметнах за срещата по непринуден начин.(6 едва ли ще тръгне да се хвали,не е такава).И 8 ми писа.Естествено не това бе причината.Просто си потърси къде да го вмъкне в разговора.Не си го сложих.Пуснах 2 майтапа и после малко общи приказки за събота.Събота ще се излиза с компанията и ще ходим и двамата.Нещо обаче шибано се случва.Нещо прекалено много започвам да я мисля...
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1518

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #7 -: Септември 05, 2018, 09:03:28 »

Забелязваш ли колко си реактивен. Всичко, което правиш е с цел да 'те забележат/да впечатлиш) 8цата.

Друго - оценките ти са супер надути (най-вероятно). 6-чките са съвсем прилични и секси мацки и няма никакъв смисъл да я водиш, само да я лигавиш по срещи, вместо да я ч***ш. (най-вероятно тази е 3-4 щом се дърпаш, обаче друго си е за пред форума да чешеш его и я обявяваш за 6)

Сам усещаш - че поведението ти е слабо ('шибано'). Вместо да се забавляваш, да си изч****ш мацките за кеф, ти влизаш дълбоко във филма. Типично афц поведение. Бавни, мудни, без-рискови взаимоотношения ... любов, преди секс и т.н.
Активен

I'm a very special kind of monster
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Септември 05, 2018, 14:44:35 »

Съгласен съм със слейър. От това което чета, със сигурност основата на проблемите - да ти е тегаво с 8, е това, че ескалираш слабо и действията ти са слаби.
За да бъда разбран правилно ето два въпроса, които са ключови и ще хвърлят яснота.
1. Предполагам, ти се е случвало да излезете само с 8. Защо не бърка в нейните гащи?
2. Ако си нямал такъв момент, вие комуникирате постоянно, имате се, та защо по време на някое излизане, не я дръпна физически и не я изолира - "ела с мен до еди къде си".

Аз знам отговорите, знам и тези които ще изкочат в главата ти и ще си дадеш като обратна връзка (ще дадеш и на нас).
1. Не си усещал така нещата, нямало е такава възможност, тя не би реагирала като 6, защото там нещата са по различни.
2. Не си се сетил, нямало е подходяща възможност понеже еди кво си.
Сигурен ли си, че това са истинските отговори. Или някой се опитва да скрие нещо от теб. Я помисли малко.

Както и да е, това ти е за вътрешната игра. Заключение - усили малко действията. Действай по-уверено, рязко и рисково (но не емоционално). Нямаш управдание да не го правиш, понеже сам виждаш вече как действа динамиката, и женската зависимост към мъже.

Сега към развитието ти и тактическата част от играта.
Първо, посъветвах те да пробваш да баунснеш 8, преди да яхнеш 6. Причината беше горното. И за да провериш нивата на реален интерес в настоящия момент.
Действал си така, добре. Не е драма. От опит знам, че ако държиш привличането на ниво, можеш да клоузнеш и двете, без значение логическия булшит, който ще ги цапне.

Второ. Защо спече и не клоузна 6. Значи си излязал с нея, единствено за да разбере 8. Както ти каза и слейър - много зле. Окей, хубаво е да ги дразниш, да използваш силните си страни и наличните ресурси. Ама що го правиш на половина. Това е като да имаш пистолет без патрони. Да го вадиш и размахваш. Хората ще се спичат. 10-20 пъти ще мине номера, може и 100. На 101, някой ще те гръмне с такъв, но зареден. Той няма да знае, че твоя е празен.

На въпроса. Защо не се забавлява със 6. Нищо не дължиш на 8, но много те е страх да не разбере че си я чукал, и да вземеш да загубиш фронта. Ама едно нещо ти убягва от липса на опит. Фронта не пада, тогава. Напротив, мотивират се, само да са в играта. Фронта пада винаги, когато надушат, че блъфираш. Че патлака ти е празен. Няма да го разбереш. Нужна ти е страшно много практика за да го забележиш. Понеже логическите поводи, винаги са от първия характер и замаскират. Ама е трудно да надникнеш в главата на отсрещния. Ние себе си не можем да разберем, камоли друг. Иска опит.

Още нещо. Забелязах, че не правиш разлика м/у повод и причина. Причината да ти пише 8 е била точно тази. Срещата с 6. А темата която е използвала се нарича повод.

И другия тактически момент с 6. Гърмиш си коза там. Да, сега е зависима. Дразниш я, мотивираш я, можеш да си го позволиш. Но имай предвид, че така можеш да я играеш няколко пъти. Нито си я чукал да е толкова зависима от теб, нито нищо.

Според мене играта ти до тук е добре. Но само привидно. Има неща които трябва да промениш. Обобщения ми съвет е - действай по-дръзко когато действаш, и по-малко реактивен бъди, когато си пас.
Забавлявай се и се чувствай добре в ситуациите. Приеми, че ти водиш и създаваш тези събития, а не в чест на 8. Наслаждавай се когато си със всяка по отделно, и не мисли другата. В крайна смета, всеки получава каквото си заслужи, включително и те.
Не дължиш нищо на никоя. Нито съображения, нито обяснения, нито управдания. Женил ли си се за някоя от двете.
Когато не следват и се държат зле, наказвай. Директно можеш да заявяваш сам "ок, ще се видя с другата". Когато те следват ескалирай с неколебливи действия. И там не дължиш управдания, и извинения.

Играта ти е добре до тук. Проблема е, че си много плах. Водиш я правилно, но стъпваш на пръсти. И точно това ще те издъни. Шубето ти. Усетят ли те, че си слаб и страхлив фронта ти ще падне. А това путките много го усещат. Обикноврно преди ти самия да се усетиш.
Успех
Активен
aufDerJagt
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Септември 06, 2018, 01:56:24 »

Прави сте за едно.Наистина бях слаб.Имах някаква дупка 2 дни.Слаба енергия във всичките си начинания.Сдухан.Вътрешната ми игра куцаше но като цяло бе добра в предните ситуации.Мацката не е 3 или 4.Нямам нужда да си чеша тука егото.6 е красива,не мога да си крива душата,но просто по никакъв начин не е мой тип.Знаеш как много хора се кефят на напудрени кифли и силиконки.Повечето биха им дали от 7 на горе като ги видят на сепарето.Е на мен пък к*ура не ми става от такива мастии.Но не си крива душата и пак си ги оценям и аз,че са 7,8,9...Оценките плюс това са много субективно нещо.

Слеър,прав си,че излязох с 6 заради 8,но от твоята уста звучи много зле.Не си ме представяй някакъв баламурник.Всичко беше изиграно майсторско.По нищо не личат задни замисли.8 си мисли ''хмм сега кво се занимава с тази'' 6 си мисли '' най-после му дойде акъла и ще ме блъска''.

btw..Когато съм с 8 всички тези мисли ми се изпаряват.Ставам друг човек.Надъхвам се.Проблема ми беше,че се измъчвах докато не комуникирах с нея.Повечето в раздел ''проблеми'' описват ситуация как гонят някаква мацка и знаят,че не трябва да я търсят но въпреки това го правят и всичко се сгомнясва повече и повече.Аз не правя тези грешки.Дори когато съм скапан отвътре(а това ми се случва много рядко) пак запазвам самоконтрол и  тя ми пише дори не отговарям.Това бях и споделил.Че ме е страх,че както съм лайно от вътре(бях) на живо ще сгомнясам всичко(както стана и вечерта описана в първия пост)Споделях го тук от една страна да видите ситуацията и отново получих полезен съвет(благодаря за което) и от друга страна,знаете как всички съзнаваме грешките си но подсъзнанието ни залива с помия  в същото време.Споделяйки,съзнаваме и си припомняме точно как трябва да действаме.Разбирам и теб btw,как имаш толкова енергия да пишеш такива дълги анализи.Съветвайки ме ти се самонадъхваш.Има една поговорка '' не слушай какво съветваш себе си,слушай какво съветваш останалите''.Това са други теми...

btw, относно въпросите ти.Казах още в самото начало,че не споделям цяла налична информация.Историята е дълга.Бъркал съм в гащите на 8 много.Спали сме заедно(без секс заради цикъл) Лапала ми е х*я на втората ни среща.До секс сме били близо и само 3-та приятелка ни е спирала.И то поне 3 пъти(да,много нахална приятелка).Не искам да разправям за всичко.В момента знаете ситуацията и мисля,че е напълно достатъчно.Няма значение какво  и защо е правено,защото вече е забравено.

въпрос номер 2:По една или друга причина просто не са се получили до сега нещата.Аз се занимавам с много неща и съм зает.Тя работи на кофти смени.Повечето пъти не сме в едно населено място.Повечето пъти е с наглата и приятелка.Тук съвети не ми трябват как да я отделя от нея и т.н.Това знам как да си го свърша.
Достатъчно съм уверен и с двете.С 8 3-но повече,защото много ме кефи.Не съм спичал до сега пред нея.Не сме се виждали и толкова много  пъти заради причините които споделих.И със 6 не спекох онзи ден.По-горе казах защо не съм я изджаскал(все още).Истината е,че вече не мисля толкова за 8 и пак се чувствам силен.Не изливам енергията си в празни мисли.Дори мисля момчета ,че вече няма с какво да ми помогнете.Просто няма как да дойде някой от вас и със вълшебната тояга да ги натупа и двете.Това аз ще си го свърша.Сега на срещата с 8 (на която пак ще сме компания 15 човека) съм решил как да действам.Ако нещо не се получи ебал съм го.Удрям 2 водки и си викам 6 у нас докато е още мераклийка.После ще го мислим  евентуално 8-мичето.Благодаря ви за отделеното време и съдействието.Може да драсна развитието за критики и съвети.Все пак е полезно и за другите.Както казах,намирал съм много отговори  в теми различни от това което ме интересува.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3586

Профил
« Отговор #10 -: Септември 11, 2018, 07:43:11 »

Абе човек, умно и талантливо момиче била, я не се филмирай! На работа ли ще я наемаш, какво?
И аз като колегите бих ти казал, еби едната, после наеби и другата. Няма да ти попречи, само може да ти помогне, особено ако се представиш добре - ще се разчуе.
По принцип го има този момент, че някои жени смятат бивши на близки приятелки за оф-лимитс, но нали казваш, че не са толкова близки, а и ти няма да си чак сериозен бивш ако просто си я праскал 1-2 пъти.
Също трябва дискретност на работа или в групата в университета примерно, но тук не е така, нали, това е просто социална групичка за излизане.
И последно, според мен не си губи времето да излизаш в компания от 15 души и нея, а я хвани само двамата да сте.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1797

Профил WWW
« Отговор #11 -: Септември 11, 2018, 08:16:54 »

Обикновено така като почне - сигурна била за секс, ама аз само да питам дали ми се ебе - накрая реалността се оказва, че не само не е сигурна, ами може и нищо да не стане. Ти първо я наеби, после идвай да викаш, че била сигурна. Виждал съм бая сигурни неща, дето накрая никак сигурни не са - не слагай тигана преди да си хванал рибата.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
aufDerJagt
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Септември 11, 2018, 17:08:39 »

Забавих се да напиша развитието.Ебахме  се като разпрани с 8.Целия уикенд,дори на публични места.Аз обаче още не съм доволен.Както казах,искам да имам нещо сериозно с нея.Стоун,и на работа бих я взел да :Д Покрай цялото е*ане обаче не сме си говорили много много.От там пропуснах и да разбера ок ли е за връзка или не.Но и като цяло никога не ми е било цел с някое момиче това и нямам и много опит.Не знам как се случват нещата.Последно целенасочено съм водил разговор с момиче в посока връзка,когато бях 15 годишен.Тогава обаче  още нямах топки да го направя.Тогава и за последно помня да съм се влюбвал и да ме е боляло за момиче.Сега 10 години по-късно пак нещо ме дръгне сърцето отвътре....Тука могат малко и дамите да се включат.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Септември 11, 2018, 17:35:35 »

Отношенията за връзка се повеждат по същиня начин както и за секс. Жената си е жена и се води все по един и същ начин за всичко. Обаче се изморих да пиша едни и същи неща.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3586

Профил
« Отговор #14 -: Септември 12, 2018, 06:33:24 »

Отношенията за връзка се повеждат по същиня начин както и за секс. Жената си е жена и се води все по един и същ начин за всичко.
Аз пък казвам, че са две коренно различни неща. Като пораснете ще видите.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: