Tyxo.bg counter Свалка с ученичка сервитьорка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 15, 2018, 19:49:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Свалка с ученичка сервитьорка  (Прочетена 1001 пъти)
plamen00111
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: Август 31, 2018, 17:17:40 »

Привет  , от няколко седмици посещавам едно елитно кафе в малкия град , от скоро там работи едно момиче 12 клас , аз съм по голям от нея с няколко години .. в началото на запознанството стартирах с общо добро настроение , базици , кратки разговори по време на работата и , взех номер , фейсбук и до тук добре . След това продължихме с чата по фейса понеже не сме от един град и немога всеки ден да я посещавам , опитах 2 пъти с чата , писах и покани за кафе но тя не даде категоричен отговор просто каза : ,, ще видим , не съм сигурна дали ще мога ,, . Въпроса ми е  как да процедирам от тук нататък да пиша ли или да и се обадя директно пак с още един опит да изкарам на кафе , в нея усещам несигурност , излежда срамежлива , вероятно не е имала до сега сериозна връзка , не е кифла по пиянските барове да ходи често и малко по трудно ще стане ако въобще има шанс , как да и дигна интереса за излизане на тоя тип срамежливи девойки ?
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #1 -: Август 31, 2018, 23:26:53 »

Много често се бърка според мен незаинтересованост и срамежливост. Повечето пъти жените не са чак толкова срамежливи, а по-скоро са незаинтересовани към конкретния ухажор.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
plamen00111
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Септември 01, 2018, 07:19:45 »

Много често се бърка според мен незаинтересованост и срамежливост. Повечето пъти жените не са чак толкова срамежливи, а по-скоро са незаинтересовани към конкретния ухажор.

Да предположим , че го има и тва , вероятно и пишат и я офертират още доста хора , все пак работи на публично място , но няма опит като цяло не е имала гадже малка е , как да дигна интереса при точно по малките ?
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 395

Профил WWW
« Отговор #3 -: Септември 01, 2018, 09:04:31 »

С лиготия индиректна игра заради възрастта ако си доста по голям . Ако не и с директна става но първо е предразположи с добър рапорт . Хм чудя се защо като искаш да е видиш на кафе е каниш да излезете по нета като сте имали допир един друг . Малките искат и малко търпение и тръпка . За да се отпуснат !
Активен
plamen00111
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Септември 01, 2018, 13:27:01 »

С лиготия индиректна игра заради възрастта ако си доста по голям . Ако не и с директна става но първо е предразположи с добър рапорт . Хм чудя се защо като искаш да е видиш на кафе е каниш да излезете по нета като сте имали допир един друг . Малките искат и малко търпение и тръпка . За да се отпуснат !
Защото в заведението по принцип ходя с компания и на масата може да се чувства неудобно пред всички да и предложа кафе , малка е и е скромен характер , мн работи , но усеща нещата , че я харесвам като че ли , няма много смелост все пак е 17-18 г , другия вариант да ида сам в заведението да пия кафе това май е по добре  за да и предложа директно без да я притеснява компанията или приятел , с който съм на кафе нали ?
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 395

Профил WWW
« Отговор #5 -: Септември 01, 2018, 14:31:53 »

Ти на колко си че казваш че е толкова малка ? Иди веднъж с приятел и седни на бара след това и предложи да идеш да е видиш и после е изкарай на кафе ако стане нещо  !
Активен
plamen00111
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Септември 01, 2018, 17:21:14 »

Ти на колко си че казваш че е толкова малка ? Иди веднъж с приятел и седни на бара след това и предложи да идеш да е видиш и после е изкарай на кафе ако стане нещо  !
Няма ли да я притесня с тази покана за виждането в бара пред приятеля ми , все пак е по скромна и неопитна ...
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 926

Профил
« Отговор #7 -: Септември 01, 2018, 21:04:20 »

Няма ли да я притесня с тази покана за виждането в бара пред приятеля ми , все пак е по скромна и неопитна ...
Пич, много сбъркана представа имаш за жените. Не говоря за цитата само, а ми прави впечатление всеки пост дето пускаш.
Ама много сбъркана. И докато не я оправиш, много големи греди те чакат.
Чети из форума, пробвай се и трупай опит.
И си промени целия начин на мислене и представи за жените.
Няма файда ама ще ти дам бонус насока. Скромни и притеснителни жени, няма. Скромността и притеснението по дефулт са маски. Няма как да са реални характеристики, щото са продукт на страха. Тоест се носят по принуда.
Към това можеш да добавиш и че жените по природа са хипергамични. И в комбинация с горното, ако ти щрака можеш да ги навържеш двете.
Ако някоя изпитва притеснение от теб, следователно говорим за превъзходство от твоя страна. И предизвикваш точно обратното на това което казваш.
А ако само се прави на притеснена и скромна, по-скоро говорим за липса на интерес. За да не я занимаваш.
Избий си филмите за прекалено притеснени и скромни жени. Една жена има ли мерак към тебе, тя става друг човек. Не можеш да я познаеш. И най-скромната почва да може всичко и да знае всичко.
Това е много грешен филм и капан, който често използват и манипулират умишлено. Да го играят притеснени и скромни.
Най-малкото, ако се съобразяваш с това, кой към кого се напасва? Кой е по-ценният?
Я се замисли, ако е притеснена и скромна, но иска да те чука и ти се слага? Ще се съобразяваш ли със специално отношение? Какво ти пука на теб?
Активен
plamen00111
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Септември 01, 2018, 21:28:09 »

Пич, много сбъркана представа имаш за жените. Не говоря за цитата само, а ми прави впечатление всеки пост дето пускаш.
Ама много сбъркана. И докато не я оправиш, много големи греди те чакат.
Чети из форума, пробвай се и трупай опит.
И си промени целия начин на мислене и представи за жените.
Няма файда ама ще ти дам бонус насока. Скромни и притеснителни жени, няма. Скромността и притеснението по дефулт са маски. Няма как да са реални характеристики, щото са продукт на страха. Тоест се носят по принуда.
Към това можеш да добавиш и че жените по природа са хипергамични. И в комбинация с горното, ако ти щрака можеш да ги навържеш двете.
Ако някоя изпитва притеснение от теб, следователно говорим за превъзходство от твоя страна. И предизвикваш точно обратното на това което казваш.
А ако само се прави на притеснена и скромна, по-скоро говорим за липса на интерес. За да не я занимаваш.
Избий си филмите за прекалено притеснени и скромни жени. Една жена има ли мерак към тебе, тя става друг човек. Не можеш да я познаеш. И най-скромната почва да може всичко и да знае всичко.
Това е много грешен филм и капан, който често използват и манипулират умишлено. Да го играят притеснени и скромни.
Най-малкото, ако се съобразяваш с това, кой към кого се напасва? Кой е по-ценният?
Я се замисли, ако е притеснена и скромна, но иска да те чука и ти се слага? Ще се съобразяваш ли със специално отношение? Какво ти пука на теб?
От всичките съвети дето получавам от хора в крайна сметка разбрах е действане все едно я познавам от 10г неангажиращо толкова пък каквото стане , от тоя пост дето пуснах главната тема беше как да я офертирам , как с нещо да и дигна интереса за да може евентуално да дойде  и да я  изолирам сама на кафе  , разходка и т.н
Активен
aufDerJagt
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #9 -: Септември 01, 2018, 21:48:06 »

Ами щом казваш,че си и пускал бъзици по време на работа и вече и имаш ФБ,с малко креативност може да ти се получат нещата.Предполагам си и писал общи неща в чата като как и е минал деня например.И след многото безлични съобщения днес ти е отговаряла без особено да се напъва.Та бъзикал си я...еми пробвай да продължиш някой от майтапите и в чата.Малко заиграванка,игри на думи ала бала и лека полека започни да я питаш повече неща за нея.Вече ще е няколко идеи по-предразположена да ти отговаря.Вече по-нататък пак можеш да я офертираш да излезете някъде.Дали в чата или в кафето както са те посъветвали ти ще си решиш.Но и според мен както са ти написали другите,липсва интереса от нейна страна.С някакви подмятания в кафето трудно ще свалиш сервитьорка.Такива слушат по цял ден.
Активен
plamen00111
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Септември 14, 2018, 19:46:14 »

А отделно тя е малка 17-18 и от малкия град ,всички я познават , вероятно яко се притеснява какво ще кажат техните , приятелките и т.н. за първо гадже ... който е живял в малък град знае какво имам в предвид , днеска я засякох на улицата след работа ... общо взето спича при разговорите на саме , все бърза за някъде  , в кафето някак си е по спокойна ..плана е или да отида уж случайно и аз съм в същата посока  с нея след работа така може да говорим повече от 5 мин . и да се отпусне поне малко или да давам некст , защото малките са си голяма разправия , общо взето , ако имате некви други идеи как да процедирам ще са ми от полза , а и още нещо по фейса се оправдава , че нямала време , истината е че я срам сама , очевидно е , другото което е за да се махне тоя срам и страх трябват повече излизания .... някой с опит с малки девойки да пише , не тея малките които се въргалят по дискотеките ,тя не е от тоя тип ... приемам всякъкви идеи , омръзнаха ми лесни и леки за тях не трябват умения и форуми  , затова се спрях на нея именно ...
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 926

Профил
« Отговор #11 -: Септември 14, 2018, 20:10:22 »

А отделно тя е малка 17-18 и от малкия град ,всички я познават , вероятно яко се притеснява какво ще кажат техните , приятелките и т.н. за първо гадже ...
Ейтова бях пропуснал да ти го коментирам. А ти упорито го повтаряш. Това беше и целия смисъл на пъврия ми пост, ама ти явно не си го разбрал.

Ще ти го дам с пример. Представи си, че ти живееш в малкия град. И излезеш с дебело грозно момиче. Ще се притесняваш какво ще си помислят, по същия начин.
Ама ако излезеш с някоя дългокрака мръсница с големи цици, няма да може се говори с тебе.

И тя така. Притеснява се само щото ти куца привличането в самия сет.
Казах ти на лично кво да направиш. Ето ти още един съвет. Следващия път като седнеш в същото кафе, харесай си нова сервитьорка. И се запознай с нея.
Активен
plamen00111
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Септември 14, 2018, 21:09:06 »

И по възможност да е над 18  Grin
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай