Tyxo.bg counter Свалка с ученичка сервитьорка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2018, 17:33:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Свалка с ученичка сервитьорка  (Прочетена 765 пъти)
plamen00111
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: Август 31, 2018, 17:17:40 »

Привет  , от няколко седмици посещавам едно елитно кафе в малкия град , от скоро там работи едно момиче 12 клас , аз съм по голям от нея с няколко години .. в началото на запознанството стартирах с общо добро настроение , базици , кратки разговори по време на работата и , взех номер , фейсбук и до тук добре . След това продължихме с чата по фейса понеже не сме от един град и немога всеки ден да я посещавам , опитах 2 пъти с чата , писах и покани за кафе но тя не даде категоричен отговор просто каза : ,, ще видим , не съм сигурна дали ще мога ,, . Въпроса ми е  как да процедирам от тук нататък да пиша ли или да и се обадя директно пак с още един опит да изкарам на кафе , в нея усещам несигурност , излежда срамежлива , вероятно не е имала до сега сериозна връзка , не е кифла по пиянските барове да ходи често и малко по трудно ще стане ако въобще има шанс , как да и дигна интереса за излизане на тоя тип срамежливи девойки ?
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1797

Профил WWW
« Отговор #1 -: Август 31, 2018, 23:26:53 »

Много често се бърка според мен незаинтересованост и срамежливост. Повечето пъти жените не са чак толкова срамежливи, а по-скоро са незаинтересовани към конкретния ухажор.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
plamen00111
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Септември 01, 2018, 07:19:45 »

Много често се бърка според мен незаинтересованост и срамежливост. Повечето пъти жените не са чак толкова срамежливи, а по-скоро са незаинтересовани към конкретния ухажор.

Да предположим , че го има и тва , вероятно и пишат и я офертират още доста хора , все пак работи на публично място , но няма опит като цяло не е имала гадже малка е , как да дигна интереса при точно по малките ?
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 384

Профил WWW
« Отговор #3 -: Септември 01, 2018, 09:04:31 »

С лиготия индиректна игра заради възрастта ако си доста по голям . Ако не и с директна става но първо е предразположи с добър рапорт . Хм чудя се защо като искаш да е видиш на кафе е каниш да излезете по нета като сте имали допир един друг . Малките искат и малко търпение и тръпка . За да се отпуснат !
Активен
plamen00111
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Септември 01, 2018, 13:27:01 »

С лиготия индиректна игра заради възрастта ако си доста по голям . Ако не и с директна става но първо е предразположи с добър рапорт . Хм чудя се защо като искаш да е видиш на кафе е каниш да излезете по нета като сте имали допир един друг . Малките искат и малко търпение и тръпка . За да се отпуснат !
Защото в заведението по принцип ходя с компания и на масата може да се чувства неудобно пред всички да и предложа кафе , малка е и е скромен характер , мн работи , но усеща нещата , че я харесвам като че ли , няма много смелост все пак е 17-18 г , другия вариант да ида сам в заведението да пия кафе това май е по добре  за да и предложа директно без да я притеснява компанията или приятел , с който съм на кафе нали ?
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 384

Профил WWW
« Отговор #5 -: Септември 01, 2018, 14:31:53 »

Ти на колко си че казваш че е толкова малка ? Иди веднъж с приятел и седни на бара след това и предложи да идеш да е видиш и после е изкарай на кафе ако стане нещо  !
Активен
plamen00111
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Септември 01, 2018, 17:21:14 »

Ти на колко си че казваш че е толкова малка ? Иди веднъж с приятел и седни на бара след това и предложи да идеш да е видиш и после е изкарай на кафе ако стане нещо  !
Няма ли да я притесня с тази покана за виждането в бара пред приятеля ми , все пак е по скромна и неопитна ...
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил
« Отговор #7 -: Септември 01, 2018, 21:04:20 »

Няма ли да я притесня с тази покана за виждането в бара пред приятеля ми , все пак е по скромна и неопитна ...
Пич, много сбъркана представа имаш за жените. Не говоря за цитата само, а ми прави впечатление всеки пост дето пускаш.
Ама много сбъркана. И докато не я оправиш, много големи греди те чакат.
Чети из форума, пробвай се и трупай опит.
И си промени целия начин на мислене и представи за жените.
Няма файда ама ще ти дам бонус насока. Скромни и притеснителни жени, няма. Скромността и притеснението по дефулт са маски. Няма как да са реални характеристики, щото са продукт на страха. Тоест се носят по принуда.
Към това можеш да добавиш и че жените по природа са хипергамични. И в комбинация с горното, ако ти щрака можеш да ги навържеш двете.
Ако някоя изпитва притеснение от теб, следователно говорим за превъзходство от твоя страна. И предизвикваш точно обратното на това което казваш.
А ако само се прави на притеснена и скромна, по-скоро говорим за липса на интерес. За да не я занимаваш.
Избий си филмите за прекалено притеснени и скромни жени. Една жена има ли мерак към тебе, тя става друг човек. Не можеш да я познаеш. И най-скромната почва да може всичко и да знае всичко.
Това е много грешен филм и капан, който често използват и манипулират умишлено. Да го играят притеснени и скромни.
Най-малкото, ако се съобразяваш с това, кой към кого се напасва? Кой е по-ценният?
Я се замисли, ако е притеснена и скромна, но иска да те чука и ти се слага? Ще се съобразяваш ли със специално отношение? Какво ти пука на теб?
Активен
plamen00111
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Септември 01, 2018, 21:28:09 »

Пич, много сбъркана представа имаш за жените. Не говоря за цитата само, а ми прави впечатление всеки пост дето пускаш.
Ама много сбъркана. И докато не я оправиш, много големи греди те чакат.
Чети из форума, пробвай се и трупай опит.
И си промени целия начин на мислене и представи за жените.
Няма файда ама ще ти дам бонус насока. Скромни и притеснителни жени, няма. Скромността и притеснението по дефулт са маски. Няма как да са реални характеристики, щото са продукт на страха. Тоест се носят по принуда.
Към това можеш да добавиш и че жените по природа са хипергамични. И в комбинация с горното, ако ти щрака можеш да ги навържеш двете.
Ако някоя изпитва притеснение от теб, следователно говорим за превъзходство от твоя страна. И предизвикваш точно обратното на това което казваш.
А ако само се прави на притеснена и скромна, по-скоро говорим за липса на интерес. За да не я занимаваш.
Избий си филмите за прекалено притеснени и скромни жени. Една жена има ли мерак към тебе, тя става друг човек. Не можеш да я познаеш. И най-скромната почва да може всичко и да знае всичко.
Това е много грешен филм и капан, който често използват и манипулират умишлено. Да го играят притеснени и скромни.
Най-малкото, ако се съобразяваш с това, кой към кого се напасва? Кой е по-ценният?
Я се замисли, ако е притеснена и скромна, но иска да те чука и ти се слага? Ще се съобразяваш ли със специално отношение? Какво ти пука на теб?
От всичките съвети дето получавам от хора в крайна сметка разбрах е действане все едно я познавам от 10г неангажиращо толкова пък каквото стане , от тоя пост дето пуснах главната тема беше как да я офертирам , как с нещо да и дигна интереса за да може евентуално да дойде  и да я  изолирам сама на кафе  , разходка и т.н
Активен
aufDerJagt
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #9 -: Септември 01, 2018, 21:48:06 »

Ами щом казваш,че си и пускал бъзици по време на работа и вече и имаш ФБ,с малко креативност може да ти се получат нещата.Предполагам си и писал общи неща в чата като как и е минал деня например.И след многото безлични съобщения днес ти е отговаряла без особено да се напъва.Та бъзикал си я...еми пробвай да продължиш някой от майтапите и в чата.Малко заиграванка,игри на думи ала бала и лека полека започни да я питаш повече неща за нея.Вече ще е няколко идеи по-предразположена да ти отговаря.Вече по-нататък пак можеш да я офертираш да излезете някъде.Дали в чата или в кафето както са те посъветвали ти ще си решиш.Но и според мен както са ти написали другите,липсва интереса от нейна страна.С някакви подмятания в кафето трудно ще свалиш сервитьорка.Такива слушат по цял ден.
Активен
plamen00111
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Септември 14, 2018, 19:46:14 »

А отделно тя е малка 17-18 и от малкия град ,всички я познават , вероятно яко се притеснява какво ще кажат техните , приятелките и т.н. за първо гадже ... който е живял в малък град знае какво имам в предвид , днеска я засякох на улицата след работа ... общо взето спича при разговорите на саме , все бърза за някъде  , в кафето някак си е по спокойна ..плана е или да отида уж случайно и аз съм в същата посока  с нея след работа така може да говорим повече от 5 мин . и да се отпусне поне малко или да давам некст , защото малките са си голяма разправия , общо взето , ако имате некви други идеи как да процедирам ще са ми от полза , а и още нещо по фейса се оправдава , че нямала време , истината е че я срам сама , очевидно е , другото което е за да се махне тоя срам и страх трябват повече излизания .... някой с опит с малки девойки да пише , не тея малките които се въргалят по дискотеките ,тя не е от тоя тип ... приемам всякъкви идеи , омръзнаха ми лесни и леки за тях не трябват умения и форуми  , затова се спрях на нея именно ...
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил
« Отговор #11 -: Септември 14, 2018, 20:10:22 »

А отделно тя е малка 17-18 и от малкия град ,всички я познават , вероятно яко се притеснява какво ще кажат техните , приятелките и т.н. за първо гадже ...
Ейтова бях пропуснал да ти го коментирам. А ти упорито го повтаряш. Това беше и целия смисъл на пъврия ми пост, ама ти явно не си го разбрал.

Ще ти го дам с пример. Представи си, че ти живееш в малкия град. И излезеш с дебело грозно момиче. Ще се притесняваш какво ще си помислят, по същия начин.
Ама ако излезеш с някоя дългокрака мръсница с големи цици, няма да може се говори с тебе.

И тя така. Притеснява се само щото ти куца привличането в самия сет.
Казах ти на лично кво да направиш. Ето ти още един съвет. Следващия път като седнеш в същото кафе, харесай си нова сервитьорка. И се запознай с нея.
Активен
plamen00111
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Септември 14, 2018, 21:09:06 »

И по възможност да е над 18  Grin
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай