Tyxo.bg counter Уоркшоп-2.09
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 11, 2018, 12:22:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Уоркшоп-2.09  (Прочетена 583 пъти)
y2j
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Септември 03, 2018, 17:14:31 »

Здравейте,сега ще опиша мойте впечатления от уоркшопа.Бях за един ден,но научих много.До сега само съм чел теория.
Но никога не съм практикувал.Станах рано опитах се да измисля някакви опънъри,но не бяха кой знае какво.
Стигам до мястото на срещата пред Софийския.Там се запознах с Илиян.Питаме какви са ми проблемите с жените
и веднага разбра, че съм найс-гай.Ми такъв съм си по рождение за жалост Grin.След малко идва още един пич и тримата се отправяме
към едно кафене.Вътре се запознах с още двама пича и след 5 мин дойде и Слейър.Илиян ни каза аз с един от пичовете да си
измислим истории.Доста трудно ми беше да я разказвам дори пред тях  Grin.Почвам да разказвам и на места забивах.И си викам щом
забивам пред тях какво остава пред мацките.Но някак си горе-долу я разказах и бях готов.Разделихме се на две групички и тръгнахме.Аз с Илиян и един пич обиколихме Софийския,а Слейър и другите двама пича Борисовата.Срещаме едно момиче на спирката и Илиян ме подбутва и вика разкажи си историята,но аз спекох и продължихме.В една градинка влезнахме там другия пич влезна в един сет,но и той нямаше успех.Малко се доближихме до Борисовата.След малко виждаме на една пейка с две момичета,
с пича влизаме,но беше доста зле и Илиян влезна в сета и ни помогна.Малко по натам на следващата пейка имаше дежавю.Доближихме се до Борисовата.Там влезнах само в един сет,но бързо излезнах.По едно време си глътнах езика преплетох си историята и се наложи да изляза от сета.Илиян стои от страни и ни казва после всичките ни грешки.Срешнахме се със Слейър
и останалите и тръгнаме да обядваме, че стана време за обяд.По пътя гледам другите двама пича,че имат доста повече опит.Много сетове отвориха.Ядохме и се разделихме.Този път аз с онзи пич бяхме със Слейър.А другите двама пича с Илиян.
Тръгваме и виждаме сет да се задава.Слейър вика давай отивам при момичето,тя спря и започвам да разказвам историята си.Той ме побутна да съм пред нея.Изчерпих я много бързо историята и започнах да си измислям  разни неща.Като второ самостоятелно заговаряне не беше зле.Отидохме в подлеса,който е до Софийския.Другия пич каза,че имал повече опит в молове и не заговаряше много.Аз в този подлес направих сигурно над 15 сета.Никога през целия си живот не съм заговарял толкова много момичета.До сега само съм правил коплимент на непозната и само толкова.В подлеса успях да взема един тел и фейс.
Никога не ми се беше случвало да заговоря момиче да се съгласи да излезнем и да си даде телефона.Сигурно си викате ебаси загубеняка Cheesy.Но за мен си беше постижение  Grin.А да заговоря момичета пред останали хора,никого не бих се замислил.Имах чувството,че в подлеса бяхме ние и сетовете  Grin.Така се получава,защото имаш подкрепата на Слейър и Илиян.А когато си сам и се опиташ да влезнеш в сет имаш чувството, че всички останали са вперили поглед в теб и те съдят.И имаш малко повече напрежение.Както и да е.
После се присъединиха Илиян и останалите.И всички започнахме да отваряме сетове.Пича,който беше с мен изчезна някъде,но после се върна.Явно му било доскучало там.Появиха се даже стари техни ученици,които също се включиха в някой сет.После всички се отправихме към НДК.Там направихме още няколко сета и се сдобих с още един тел.А един от пичовете,които бяха по напреднали даже получи кис-клоуз.После всички се събрахме и Илиян и Слейър направиха индивидуален feedback.Градивна критика и аргументирана за всеки.Беше много яко,когато имам свободно време пак ще отида.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: