Tyxo.bg counter Възможен ли е FUck?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 14, 2018, 20:26:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Възможен ли е FUck?  (Прочетена 1727 пъти)
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!

Профил
« -: Септември 10, 2018, 14:42:38 »

Здравейте пичове! Искам мнение Huh? от вас за този чат от ваша гледна точка и виждане,моля ви!? Undecided
1.Какви са знаците,които ми дава мацката и мисля,че усещам нещо в поведението ми,което не ѝ допада?
2.Как да подобря играта и чата си с нея?  Roll Eyes Възможно ли е да стигнем до FUCK Close,при положение,че е далеч от мен Cheesy,освен да пътувам към нея, макар да не е сигурно нищо, освен да ѝ напиша оферта за среща(все едно съм на почивка в нейния край), или по-леко да го карам?
Прилагам чат хронология: Shocked Shocked Shocked след като не ѝ писах дълго време ,тя откликна и ме потърси:
- Хей чичко доктор как си -Хей чичко доктор как си
Активен

KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Септември 10, 2018, 14:47:24 »

- Хей чичко доктор как си SmileySmileySmiley
- Ооо моята звезда ме озари с изненадата си Smiley ,тъкмо си накупих дрешки и ми направиха прическа; като се движа съм прекрасно Wink
Ами ти как я караш ,стъпи ли на червения килим със синята раница Grin
- Ма разбира се ... Grin;D;D   Иначе при менее е скука скитам като калифарска кучка на три села Cheesy:D:D и е тъпня общо взето
- Ооо изневеряваш ми +  показваш прелест на три места; не го очаквах Cheesy
- Чичко доктор имате ли фб Grin Grin
- Имам Докторице ,ама не се дава на всеки, то е като Ордена ,трябва да се заслужи Smiley Grin
- Ем..Ок Щом не може не може!... Нп Wink
- Eх, радвай се,че ти си облагодетелствана, като ми имаш номера,щото тези,които ми имат фейса,почти ми нямат телефона - но мисля,че ако продължим да пишем на даден етап бих ти го дал- искам да те поизмъча малко , все пак си ми скъпа (wink)
- Колко си лош. То ако не е продавалник и номера няма да ти имам Cheesy:D:D
- хаха, еми ето на "пазара" се запознахме и то как ни събра съдбата ;само загрявам
- Тцтц
- лигльо съм Smiley
- Сигурнооо
- кой знае кое е сигурно и кое не
- как се бъзикаш с кака ти SmileySmileySmiley Grin Grin;D
- Како ,моля ти се , гу'ема си,ще ме научиш ли на отракани неща!? Grin Grin Ааа не ли чувам. Еми трябва да ти стиска, пък и смелост да има! Сигурно е,че не би ме прегърнала и целунала,все пак сме далече. (laugh) а и дали ще ти отвърна не знаеш
- Гуема съм на 19 съм  Grin
А и си многооо гадно същество
- Така ли ? Ама много си голяма,сега и щом с мерни единици почна ,години  ...втасахме я ;O
- Простата истина е...изплюй камъчетo
- А ся де. Отворено момиче си,ми да бе...тежа на мястото си килограми ,ся да не намесваме; ти съмняваш ли се..мислиш,че съм лек :8
- Аз не съм казала нищо подобно просто ми философстваш и някък си ...
Чак ме дразниш  Grin Grin Grin  но нищо лично
- Впечатлявам те ,щом те дразня. Иначе кво да си кажем,вярно ,че преигравам. Айде ще играя по-леко..нова снимка виждам тук..от новя сесия ли е
- Не
- много постно отоговаряш
- Е не искам да досаждам ... В крайна сметка не знам и дали ти се пише
- Приятно ми е да общуваме,повече да си говорим,а най-добре би ми било да прекарам време с теб на живо ! Ако не знаеш,попитай Смело Какичке Wink
- Хехе добре
- По-спокойна? Ли си вече
- не
- Kaк така, кое те безпокои? Ти по между другото не се ли досети да  ме потърсиш по име и фамилия във фейсбук
- Значи щом те питах явно има за какво... Ти тук едвам пишеш а какво остава за там Grin  но квот такова Smiley
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 986

Профил
« Отговор #2 -: Септември 10, 2018, 16:15:34 »

Играе те здраво. А ти здраво се връзваш. За което сам си си виновен. Всъщност тя само се нагажда в ситуацията.
Не бих могъл да го опиша по-точно, от колкото ти самия си го направил.
Цитат
Впечатлявам те ,щом те дразня. Иначе кво да си кажем,вярно ,че преигравам. Айде ще играя по-леко..
Играта ти е изцяло стремеж да я впечатлиш. Забелязва се от мен, от теб, тя със сигурност не е по-проста от нас. И от там играе по динамиката.
Няма лошо да водиш емоционална игра, но трябва да е много по-убрана, заслужена, и да не е за твоя сметка.
Щото резултата ще е - Ти се правиш на духовит, отсреща къси изречения, банални, сервирани без никакво усилие - "да, мхм, не, добре" - признак на нулев интерес. Това трябва да се убягва. Сам се сещаш. А не да го предизвикваш.

Запомни. Златното правило за всяка една комуникация, в чат, на живо или квото и да е, е - с максимално малко усилие, предизвикване на максимално много емоция и реакция.
Това трябва да се стремиш да усвоиш. А не да звучиш оригинално и различно от тълпата. Щото замисли се, цялата тълпа се стреми да е различна. Никой от нея не разсъждава "аз искам да съм като всички останали".
Виж за пример нейните изречения, къси, банални, лишени от отигиналничене, ама и играеш по свирката.

Сега към чата ти. Много думи, дилги изречения, завъртяни, а не казваш нищо. Не удряш емоционално. Замисли се, какъв е смисъла.
И проследи динамиката как се завърта около тях, от началото на чата до края.
От "ти ме търсиш", минава в "аз ще те гоня", отиграно в няколко реда. И тя дори не прави нищо, просто ти си водиш така.

Тя те търси, що не я остави тя да инвестира в чата. И ти да отговаряш късо, но и провокативно на момент. И да го водиш на където пожелаеш.
Ако не инвестира и се прави на "хитра", пускаш дисквалификация, и се отдръпваш след нея.
И така или ще заиграе по твоята игра, или ще се чупи. Все тая, защото ако караш така, резултата със сигурност ще е същия накрая. По-добре да рискуваш, когато нямаш кво да губиш. Да не говорим - мацка на далеч. Тея ги играя максимално рисково в старта и която оцелее. Ако изобщо играя.

Що не и пусна на 3ти, 4ти ред едно "виж, много ме кефиш, много си точна, ама са ти малки циците. Как да те хвърля в дълбокото, конкуренцията ще те разкъса"

Сега можеш да пробваш да я оставиш за няколко дни, седмица. И да си пробваш късмета пак. Ако не ти пише сама, нямай големи надежди.
И задължително промени стила и навика да водиш разговор по този начин. По-добре да изпуснеш тая мацка, но да се научиш да си по-ефективен.
Успех
Активен
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Септември 16, 2018, 22:45:38 »

Здравей btw! Благодаря ти за отговора и времето,което си отделил за да ме направиш по-добър!
Здравейте и на вас,които ми четете публикациите и следите темите свързани с моят живот и подобряване на играта ми и личността ми!  Успех и на вас!  Roll Eyes
Играе те здраво. А ти здраво се връзваш. За което сам си си виновен. Всъщност тя само се нагажда в ситуацията.
Не бих могъл да го опиша по-точно, от колкото ти самия си го направил.
Цитат
Впечатлявам те ,щом те дразня. Иначе кво да си кажем,вярно ,че преигравам. Айде ще играя по-леко..
Играта ти е изцяло стремеж да я впечатлиш. Забелязва се от мен, от теб, тя със сигурност не е по-проста от нас. И от там играе по динамиката.
Виновен съм,че не съм се научил досега,колкото и време да е минало,изоставяйки се буквално на ниво 7 клас; някак усещам,че ми е трудно да се науча да не се връзвам, от малък съм така наивен от къде ли идва причината-сигурно от семейството-искал съм да вярвам на някой и нещо -и зат'ва и сега си го търся!?
Да, създавам емоция,създавам драма, привличам и успявам да докарам нещата донякъде и съм забелязал,че застоя ли се повече се "ОАКВАМ", Shocked оплесквам всичко, от стремежа си да впечатля с оригиналност и да съм нагребена на вълната с жената-ама изглежда ми взима енергията това и после не знам как да накарам момичето да ме следва,то щото явно не знам къде я водя-неопитност и минимално въображение за действие  Angry Sad

Няма лошо да водиш емоционална игра, но трябва да е много по-убрана, заслужена, и да не е за твоя сметка.
Щото резултата ще е - Ти се правиш на духовит, отсреща къси изречения, банални, сервирани без никакво усилие - "да, мхм, не, добре" - признак на нулев интерес. Това трябва да се убягва. Сам се сещаш. А не да го предизвикваш.
Какво имаш предвид да не е за моя сметка-как като подведа тема, да не е за моя сметка резултата от чорбата която си сърбам сам?
Убрана какво визираш-по-конкретна ли? Заслужена, в резултат на нейна инвестиция в мен? Ми ако не инвестира, все някой трябва да го направи,иначе ще си чакаме ...не е ли така? Или е тънка границата-т.е.трябва да я провокирам да се изложи и да ми се обяснява, без да знам как...
Запомни. Златното правило за всяка една комуникация, в чат, на живо или квото и да е, е - с максимално малко усилие, предизвикване на максимално много емоция и реакция.
Това трябва да се стремиш да усвоиш. А не да звучиш оригинално и различно от тълпата.
Какви са малките стъпки,които на практика да помогнат да усвоя предизвикването на реакцията с малки усилия?
Сега към чата ти. Много думи, дилги изречения, завъртяни, а не казваш нищо. Не удряш емоционално. Замисли се, какъв е смисъла.
И проследи динамиката как се завърта около тях, от началото на чата до края.
От "ти ме търсиш", минава в "аз ще те гоня", отиграно в няколко реда. И тя дори не прави нищо, просто ти си водиш така.
Винаги съм си мислил,че като се опитам с дълги изречения да омая момиче, ще звучи,все едно ѝ разказвам история, за да може да влезе в моя свят(уж,че съм различен,без да искам да се възползвам от нея сексуално-все едно е парче месо-май мама ме е учила на това) ама излиза,че не казвам съществени неща,които да ме представят  police в добра светлина, може би защото реално не знам как да ѝ се представя,така,че да съм искрен,откровен,истински и същевременно емоционален,реално което както виждате ако се впечатля от мацка, не го показвам,щото някак си се парализирам. Наистина тя ме търси,ама личи си,че не съм ошлайфан в думите,та аз в нета ако съм така,кво остава на живо,нещо хич не съм в кондиция

Тя те търси, що не я остави тя да инвестира в чата. И ти да отговаряш късо, но и провокативно на момент. И да го водиш на където пожелаеш.
Ако не инвестира и се прави на "хитра", пускаш дисквалификация, и се отдръпваш след нея.
И така или ще заиграе по твоята игра, или ще се чупи. Все тая, защото ако караш така, резултата със сигурност ще е същия накрая. По-добре да рискуваш, когато нямаш кво да губиш. Да не говорим - мацка на далеч. Тея ги играя максимално рисково в старта и която оцелее. Ако изобщо играя.
Така ми извираше от вътре! Като съм радостен и пиша много,има нещо творческо в мен,така наистина изразявам емоцията си-показвам ѝ,че ми харесва,ама явно тя трябва да клъвне първа и да я провокирам някак с въпроси или примерни ситуации ако сме двамата...ЩЕ опитвам,щото наистина резултата накрая си е същия - не ме отразяват-хващам ги с някви реплики, а с други ги губя, може би от липса на обща култура,която да си освежавам като чета различни неща!  Shocked Huh? Какви са примерните начини за дисквалификация ,да я отсвиря? Явно наистина не рискувам,мисля си,че ще кажа нещо не както трябва и ще ме заебе - сигурно затова; опитах със съвета ти за:
"виж, много ме кефиш, много си точна, ама са ти малки циците. Как да те хвърля в дълбокото, конкуренцията ще те разкъса"

10.09.19 г. това е чата от тогава-досега не сме си писали вече 6 дни, нито ме търси,нито съм отговорил на последниия ѝ коментар,опитах да разчупя себе си и в чата и в последните дни написвайки в проблеми темата в резултат на среща и опит да променя стила си: Сияние и Взрив Сефте,като си мисля за думите ти през деня,докато работя и някак все едно усетих прозрение,че съм бил в заспало състояние, да си вярвам на измишльотините и всичко друго...
Искам наистина да съм по-ефективен в разговорите и да спра с този начин на говорене,а някак да намеря и наместя нещата в релсите на живота си с разговорите с мацките, професията, физическата подготовка и личното време! Може би ще ѝ пиша,ама няма много смисъл и както каза, няма големи надежди да се надявам! А ето и чата :

К. - кой е тук
М. - мацката

М. А може ли да те убия?.
К. Може да опиташ , ако ти се иска, не ти препоръчвам ,ама ...
М. Защо Sad

К.Ще ти хареса .Може да се пристрастиш
М.Хехе забавен си
К.Полагам неимоверни усилия ,повярвай
М. Cheesy Cheesy Ейй лошотиьо заради тебе влизам тука
К.Ейй какво ми мислиш,какво ти мисля ... Лъскаеш ме Tongue
М.Хах
К.Значи държиш на мен,щом влизаш , впечатлил съм те нещо ,така ли е Cheesy
М.Кп как си
К.Уча се какичко , днес бачках, също пусках пратки, с приятел си говорих по тела, ами ти
М.Снимки кафета...тъпня
К.Ех , трябва да ти покажа ,белким те науча какво е забавление
М.То нa село е такаа
К.Да. Така е, ами в(града)... така ли е
М.Не точно но...   
К.По-различно е..макар ,че и там се знаете...Чудя се в кой град да те водя Wink
М.Ммм...
К.Някъде хем да е близо ,хем да е далеч и хубаво да ни е
Ще го помисля, ех маймуно да видим, дали ще дойдеш,
М.Моля ?...
Как ме нарече
К.Квот такова
М.Еййй SadSadSad
К.Оф
М.Какво
Досаждам? Преча?
К.Ти кажи
М.Какво да ти кажа питам те
Ако не искаш да ти пиша кажи няма проблеми
К.Ти и без това е ми пишеш
М.Аз ли не ти пиша
К.Истина е. Кефиш ме много, ама са ти малки гърдите. Как да те хвърля в дълбокото,конкуренцията ще те разкъса!
М.Cheesy Cheesy Cheesy
К.Много си точна, ама и с тези къси думи, къде отиваш може би
М.Чакай малко бе пич аз не мога да те разбера
Първото нещо което е аз не те карам да ми пишеш
Нито те карам да ме харесваш
Най-малко па да имаш нещо общо с мене
С теб не се познаваме лично и както аз не мога да коментирам нещо относно теб така и ти мен...в смисъл такъв говорехме съвсем различни неща ти стигна до гърди и задници и ....
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Септември 17, 2018, 01:59:53 »

Ох. Голямо мазало тоя чат. Не ми се коментира целия. Важните неща. Грешките ти остават същите. Обясняваш се. Страхлив си. Внимателен си, дори когато се опитваш да рискуваш.
Нагласата е най-важна, трябва да оправиш нея. Да махнеш тая напрегнатост и очаквания.
Изчети форума и най-важното експериментирай с по-рискови и предизвикателни подходи. Без собствен опит, просто няма да стане.
Относно карая. Първо, изстрелял си го в нищото. Постоянно я упрекваш, че ти пише малко и ти обръща малко внимание. Това е изцяло твоя необходимост. Казваш и че са и малки циците точно между два упрека. Това също е зле, щото смесваш нийди поведението си с това да и предизвикаш вниманието.
Бързаш да замажеш положението след предизвикателната дисквалификация (това за малките цици). Демек отмяташ се. Заменяш думата цици с думата гърди - плах си (това тя не го знае, но аз и ти го знаем).
Научи се да не си толкова натоварен с очаквания, плах и предпазлив. Просто по малко да ти пука и по свободно да говориш. Това ти е началото и задължителния минимум. За да го направиш, общувай с различни момичета, и се стреми да бъдеш по-предизвикателен (действия и думи като това което ти дадох аз), и по-малко зависим към резултатите. Само личния опит може да те поразчупи.

ПП: И забелязваш ли, че точно след това което написа, въпреки всичко посочено горе, никога не ти е писала толкова редове едно след друго.  Smiley
Значи все пак, колкото и логични да сме хората, в природата сме си животни.
Ето това е да провокираш емоция. Въпреки, че понякога резултатите няма да са тези които искаш.

ПП2: Тази е ясно, че няма да я чукаш, поне си поекспериментирай с нея за трупане на опит.
Ето ти примерно развитие - изчакай още 2-3 дни и и отговори с "Отпусни се малко. Кво ти става Smiley "

Още нещо в/у което да поработиш. Стреми се твоите изречения да са по-къси от тези на момичето. Не само в този чат
Активен
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Септември 27, 2018, 14:42:43 »

Благодаря ти Гуру BTW-златен си,супер съвети! Ще ги прилагам! Много полезни са ми! С онази мацка нищо не стана-вече не си пишем! Имам нов подход с нова жена от нета, където ѝ пратих пратка по куриерска служба, като опитах да я заиграя и мисля,че добре се получава разговора,макар не винаги да знам кво да кажа, ама опитвам да съм рискуващ и емоционален ,както и малко да пиша! Публикувам чата и заради теб BTW, за да видиш дали съм напреднал и как се справям, а ако друг иска да се включи да заповяда! Сигурно нещо съм изградил и нещо не съм,което и аз не знам... Huh?
П.Здрасти ... Само тази (артукул) ли имаш? Други цветове? Искам да я купя за моето дете
К. Ще ви го пратя безплатно
Имам предвид само транспорта ще си платите ,даже два -три броя
Други цветове няма
П.Много Ви Благодаря Smiley
К. :*
П.  Tongue
Извинявай ,но аз ли нещо не загрях !?!? Какво имаш впредвид с това " даже две три "
Хах
К. Хехе..бавен реотан сте ,български ,значи колкото повече-толкова повече хее
Да има и за вас,а защо не и за друго дете да си направите или да подарите
П.Хаха добре приемам да съм бавен реотан. .. По - добре отколкото да бях прозвучала много нагло Wink))))
хитро аа хихи
К.Хитро играеш ,да. Отпусни се,няма да те бия дори и да звучиш нагло,това е свалка Smiley шегувам се
Ся ще се стреснеш и ...кой знай..кво ще четеш конско хехех
П.Няма няма ...хаха
Всичко е точнооо Wink))
Абе аз да съм сигурна ...Не че съм за един бой ама обичам да съм предпазлива xixi
Ко каза Ко ... А шегуваш се добре хаха
К.напомняш ми на момичетата, дето "се пазят" и винаги искат "да са сигурни" да не объркаме случайно дупките Wink
а за боя, щом питаш и си готова - трябва да дойдеш до София, или като идвам към Стара загора, ама дали ти достига смелост Cheesy
П.хахаха
К.Ясна е
П. Smiley
К. Интересно как изглеждаш
SEEN
K. Може да си я вземеш, изпратих я
П.Ехее много са хубави хихихи
Ти си луд откачен хахаха гледай го какви изненадки ми е направил
БЛАГОДАРЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ ... Ама не това ,което беше в (продукта,който подарявам) Wink xixixi
(Бях сложил и една излишна рамка за снимки с форма сърце)
К.Да съм луд в този свят ,значи,че съм нормален, благодаря за комплимента; ами кво да те правя, малко да ти сгрея сърцето,че много студено е към мен
П.Това е абсолютен комплимент. Радвам се ,че го разбра ( все пак си бърз реотан Wink ) то сърцето си ми е такова попринцип да ти кажа...
Но ще стопля това от теб със снимки на моето синче... хихи което ще направи 5 годинки  между другото хих
К.правя го за мой кеф - оттук те усещам как сияеш - така ,че съм доволен - кой знае, да ме помниш с добро поне - знам ,че няма да ме видиш и ще се оттървеш от един бой ..с възглавници Wink
П.Евала !!! Де да бяха повечето хора като теб .... около мен не са много поне за съжаление
И както обичам да казвам " признаам те кученце " хихихи

------------------------------

Тук как да процедирам : Мислих да ѝ напиша:
1)Щом нямаш такива хора, ще изпуснеш ако не ме познаваш на живо
2) ЩЕ видиш едно кученце,само да дойдеш на гости при мен (само да те видя)
3)Ще идвам в Стара загора, имам работа там, ако искаш да ме черпиш кафе..заповядай
Активен

sk8te
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #6 -: Септември 27, 2018, 20:17:02 »

Само като видях, че единия е в София, а другия в Стара загора(дори не прочетох кой къде е) и спрях да го чета.
Моя съвет е да играеш с жени от твоя град и да ги изкарваш на среща. Другото е загуба на време, освен ако не експериментираш нещо. Но дори и експеримент, момичето като знае, че си на няколко стотин километра, те смята за напълно ''безопасен''.
Ето например аз в събота имам среща с една, а в неделя с друга.(голям вързак съм)  Grin и двете добавени във фейсбук на случаен принцип. Да видим какво ще стане, само да не флейкнат в последния момент. Smiley Иначе играта с двете ми беше тотално различна. С 20 годишната 6.5 оценка - Тотален палячо и цинично поведение в чата. С другата 27 годишна(с дете) 5.5 оценка - улегнал мъж наближаващ 30-те, търсещ си сериозна половинка... и други такива измишльотини.   Cheesy
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Септември 28, 2018, 13:47:09 »

Отваряш сета с хиперинвестиция. След това целия сет лежи върху хиперинвестицията. Нейното поведение е стандартно за такава ситуация. Ласкае те, поощтрява действията ти, вежлива е, и държи дистанция, налага граници - ситуацията да не излезе от тая рамка.
За това е кофти, когато сета стартира и легне изцяло на хиперинвестиция. Свалка няма.

Не, че е такава драма, не че не могат да се обърнат ролите, ама трябва да знаеш кво правиш. А ти ако знаеше, нямаше изобщо да стартираш така.

Аз лично бих я отписал. Кофти старт, друг град. Да не говорим, че си от София. Къде къде по-голям и читав избор имаш под носа, ти си губиш времето с някви небъдни греди.

Вариантите
1 - Зле. Гониш логически. Опитваш се да се пробуташ.
2 - Некалибрирано. В ситуацията ще субкомуникира същото като 1

3 - става. Щом ти се занимава. Ама дори да ти се получи и да не ти флейкне, ще започнеш от -1, не от 0.
Там оръжието ти е и слабото място. Има шанс да приеме, точно от вежливост. Щото си и направил подарък. За да избегне чувството, че се държи като повърхностна кучка.
Ама и срещата ти ще стъпи изцяло върху тая причина. От вежливост, етикеция, и по милост.
А с вежливост и мили погледи, путки не се ебат.

Изчети форума и темите, пич. Няма смисъл да го пренаписвам, и преповтарям.
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 120

Профил
« Отговор #8 -: Септември 28, 2018, 13:48:14 »

докато четях ми стана лошо... довечера ще напиша по-обстоен коментар.
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 120

Профил
« Отговор #9 -: Септември 28, 2018, 23:33:15 »

Ще коментирам само последния чат, където би трябвало да си си взел поуки от предните...

П.Здрасти ... Само тази (артукул) ли имаш? Други цветове? Искам да я купя за моето дете
К. Ще ви го пратя безплатно
Имам предвид само транспорта ще си платите ,даже два -три броя
Други цветове няма
Инвестираш толкова много на напълно непозната, с която имаш буквално 3-4 разменени изречения в олх? Сериозно? Това поведение е мега ултра-нийди и жената само от любезност тук ти благодари за подаръка.

П.Много Ви Благодаря Smiley
К. :*
Целувка? Сериозно ли?

П.  Tongue
Извинявай ,но аз ли нещо не загрях !?!? Какво имаш впредвид с това " даже две три "
Хах
К. Хехе..бавен реотан сте ,български ,значи колкото повече-толкова повече хее
Да има и за вас,а защо не и за друго дете да си направите или да подарите
Само аз ли тук се почувствах неудобно от "шегата"?

П.Хаха добре приемам да съм бавен реотан. .. По - добре отколкото да бях прозвучала много нагло Wink))))
хитро аа хихи
К.Хитро играеш ,да. Отпусни се,няма да те бия дори и да звучиш нагло,това е свалка Smiley шегувам се
И тази шега хич не ти се получи... Прочети пак какво си написал...

Ся ще се стреснеш и ...кой знай..кво ще четеш конско хехех
П.Няма няма ...хаха
Всичко е точнооо Wink))
Абе аз да съм сигурна ...Не че съм за един бой ама обичам да съм предпазлива xixi
Ко каза Ко ... А шегуваш се добре хаха
К.напомняш ми на момичетата, дето "се пазят" и винаги искат "да са сигурни" да не объркаме случайно дупките Wink
а за боя, щом питаш и си готова - трябва да дойдеш до София, или като идвам към Стара загора, ама дали ти достига смелост Cheesy
Айде сега и до Стара Загора ще ходим...

П.хахаха
К.Ясна е
П. Smiley
К. Интересно как изглеждаш
SEEN
K. Може да си я вземеш, изпратих я
П.Ехее много са хубави хихихи
Ти си луд откачен хахаха гледай го какви изненадки ми е направил
БЛАГОДАРЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ ... Ама не това ,което беше в (продукта,който подарявам) Wink xixixi
(Бях сложил и една излишна рамка за снимки с форма сърце)
Сърце?? Сериозно ли? Почвам вече да се отчайвам, но мацката явно и тя е отчаяна и се е впечатлила от подаръка, който си й спретнал. В целия чат това е моментът, който трябва да използваш, защото тук интересът е най-силен. Въпреки че честно казано и аз не знам какво по-точно трябва да направиш предвид разстоянието, което ви дели...

К.Да съм луд в този свят ,значи,че съм нормален, благодаря за комплимента; ами кво да те правя, малко да ти сгрея сърцето,че много студено е към мен
И ти отново оплескваш всичко с неадекватни определения...

П.Това е абсолютен комплимент. Радвам се ,че го разбра ( все пак си бърз реотан Wink ) то сърцето си ми е такова попринцип да ти кажа...
Но ще стопля това от теб със снимки на моето синче... хихи което ще направи 5 годинки  между другото хих
Логичното се случва. Friendzoned!

К.правя го за мой кеф - оттук те усещам как сияеш - така ,че съм доволен - кой знае, да ме помниш с добро поне - знам ,че няма да ме видиш и ще се оттървеш от един бой ..с възглавници Wink
П.Евала !!! Де да бяха повечето хора като теб .... около мен не са много поне за съжаление
И както обичам да казвам " признаам те кученце " хихихи
Вече каквото и да напишеш няма особено значение. Мацката няма никакъв интерес към теб и ти отговаря само от любезност за подаръка, който си й направил.

За да не изляза като някакъв, който само хейти, мога да заключа следното: от чатовете ти личи, че адски много се натягаш на мацките. Опитваш се постоянно да оригиналничиш и да пускаш бъзици и в доста моменти не на място. Отделно от това сексуалността, която вкарваш, отново не е на място. Личи си, че нямаш опит в това и се опитваш за кратко време да приложиш много неща и става манджа с грозде. И в крайна сметка мацката се натоварва от целия булшит, който й стоварваш. Като съвет мога да ти дам да прочетеш внимателно важните теми във форума и да усетиш как трябва да се получава ефективната комуникация между мъж и жена. Успех!
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 907

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 09, 2018, 19:51:59 »

Няма те занивмам с термини, и без друго не ги знам.

Няма да я ръгаш. Стзирам редица, негодни събщения от твоя страна. Мацката те тараши, прави си пишка, един вид. Вижда, че гълташ вода и ти слага и сол да мляскаш. Играе те, не влага нищо. Търси промоция и забавление.

Не разбирам дали нарочно пишеш толкова объркано и се правиш на алтъв. Ако бях жена, щях да бъда много страшна курва, но нямаше да ти пусна.

Търсиш си валидации, търсиш си внимание, търсиш си всичко. Получаваш нищо. Тва е.
Активен

Fortuna incepto signatur!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: