Tyxo.bg counter Не иска да ми прави свирки
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2018, 17:32:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Не иска да ми прави свирки  (Прочетена 327 пъти)
stenli981
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Септември 11, 2018, 16:05:02 »

Здравейте! Преди няколко месеца се запознах с едно момиче, да не повярва човек даже се влюбихме 1 в друг, държа страшно много на нея, правихме вече много пъти секс без презерватив, аз знам че нямам никакви проблеми, тя няма никакви проблеми, няма странни миризми, всичко е точно на тема здраве.
Проблема е следния: Тя не иска да ми прави свирки, целува го, мачка го, но не иска да ми прави свирки, казва че и е гадно, била го правила на предишните и бивши, било и гадно гнус я било, повдигало и се и не прави никакъв компромис. Днес и се разсърдих за пореден път точно зареди това, защото настоявам и държа адски много на това, всеки път като правим секс имам чувството, че започвам от средата. Ужасно е и започва да ми пада самочувствието. Минавали са ми мисли през главата като да я разкарам, обаче държа на нея и не искам. Пробвах с всевъзможни разговори, директно и сериозно без усмивка съм и казвал, че искам тя да е момчието до мен харесвам я много, но това ми е най големия фетиш. Най много обичам от всичко свирките. Тя продължава да отказва. А виждам че държи на мен, не иска да и се сърдя. Много съм отегчен и понеже аз съм човек на думата, тя знае че като ми обещае нещо и дори ми каже нещо дори и аз на нея, това нещо става. Иначе започвам да се/я чувствам обиден и незначителен.
Тя ми даде дума, обеща ми, че ще ми прави следващия път, сега е следващия път и не иска да ми прави отново. Дайте някакъв съвет, по някакъв начин ако мога да я изманипулирам ли с това, не знам как да и кажа по ясно, че искам да ми прави свирки и че ме отблъсква това, че не си държи на думата и че не ми прави свирки. Undecided
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил
« Отговор #1 -: Септември 11, 2018, 18:39:39 »

На бившите си е правила. Гадно било. Ама на теб не  Smiley
Тя знае, колко много искаш. Подозирам, че повече я мотивира идеята да държи контрол над теб, с това твое желание. От колкото и е гадно.
Проблема е, че си водил логически битката там. С разговори и обсъждане. Най-правилния начин, според жените за решаване на проблеми. И абсолютно неефективен. Може би за това го харесват.
Колкото повече разтягаш тази или друга тема, логически. Те толкова повече разбират, че си зависим от това. И повече ги мотивира да се правят на своенравни. Няма граница. Нищо не ги притиска. Няма страх или притеснение.

За това проблемите се решават с действие. Пораждащи и засягащи емоционалността.

Това за което се сещам аз. Имаш два варианта. Единият е да се дистанцираш видимо. Просто спираш да я отразяваш. Отношение тип фак бъди. Виждате се веднъж седмично. Ебеш я. Ставаш и си тръгваш. Като те търси - винаги си зает. И излизаш с други. Понеже тази връзка може да се прецака.
Другия - директно късаш с нея. Не даваш обяснения. Казваш, че така усещаш нещата вече. Това е.

И в двата случая - ако се сети как да оправи нещата (тя със сигурност ще се сети)/ по-точно, ако пожелае, нека ги оправи. До тогава се придържаш към варианта който си избрал.

И в двата варианта, връзката ти или ще приключи, или ще се превърне в това което искаш да бъде.
Поставяш граница.

Другия е, просто да се откажеш от свирките и да спреш да и искаш.
Успехи
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 384

Профил WWW
« Отговор #2 -: Септември 11, 2018, 22:21:27 »

Ебеш е  много яко . Кат и стане яко спираш и казваш а нещо тръгна да ми спада . И почваш да е целуваш .Един път втори път . Ще се чуди какво се случва и ще те пита и ти и кажи .Казвам ти нещо ми става като почнем да се чукаме и почва да ми спада като се сетя че не изразяваме изцяло нещата в секса . И не знам до кога ще е така . И ще се сети като оставай  един два три пъти мокра и разгонена . Ще и блесне кво се случва . А като те пита по настоятелно и казваш ти с други си по разкрепостена а с мен не си и това ме дразни .  Grin Grin
Активен
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!

Профил
« Отговор #3 -: Септември 12, 2018, 22:57:18 »

Съгласен съм с Btw!
Според мен ако тя усеща,че ти я желаеш сексуално диво и страстно, т.е. станеш добър в леглото - като изпробваш техники,с които тя да получи по-силни усещания с теб от преди-като това да правиш перфектно шпакловки (лизане), ще е толкова побъркана,че ще иска да ти го налапа!
Другия вариант е да се дърпаш Cool огледално, че това е ценен ритуал за теб, ама наистина да го осъзнаеш и искаш да ти го прави само подходящата,т.е.,че тя не е вече според теб и по време на любов дори и да се отдръпваш внимателно с думите: Не по-добре, като нямаш желание дори не го целувай! Аз те уважавам, него също уважавам и държа да имат да имат жените уважение към него!
Обаче риска е ,че всичко така ще изглежда малко механично - а виждам,че имате емоция и някак да играеш преструвайки се ,което е въпрос на твой избор!
Добрата мацка прави хубави свирки, мързеливата си търси оправдания!
Свирката с желание е като мехлем за душата ни!
Embarrassed Cool
Активен

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: