Tyxo.bg counter Случи се нещо неочаквано
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 15, 2018, 19:46:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Случи се нещо неочаквано  (Прочетена 638 пъти)
alterego
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Август 24, 2018, 20:01:23 »

Здравейте!

На 17 години съм. Чета форума от известно време, и съм много благодарен на потребителите тук, защото заради вас играта ми и особено ЖИВОТЪТ ми се подобриха драстично в последните година и половина - две, като през това време стигнах до крайната цел с няколко момичета, промених изцяло поведението и мирогледа си - вече не гледам на момичетата като някакво божество и започнах да поставям себе си преди всичко и всички. Дисциплината, самочувствието, арогантността на моменти и още други качества ми се повдигнаха с няколко нива, спрях да бъда момчето, готово да направи всичко за да бъдат доволни, пренебрегвайки собственото си щастие и се научих да казвам НЕ.

В училище и в социалния ми кръг започнах да се държа както е подобаващо за един мъж, макар възрастта ми. Спрях да бягам от отговорност, поемах нещата в свои ръце когато трябваше да се вземе решение и отстоявах мнението си до край. Премахнах токсичните хора от живота си, които само ме изтощаваха психически и още много други неща. Разбира се, имам още мноооого път да измина, но животът е пред мен.

Не искам да звуча все едно се хваля, обаче успях да завъртя главите на 2-3 момичета по начин, че се влюбиха в мен. Обаче се случи нещо, което пак казвам, че не съм очаквал да се случи - завъртяха и моята глава. Пф, не бях хлътвал по момиче от кога, 4 клас май? Последните две години се чудех как може изобщо да се вкарват в такива лайна хората и да си хващат приятелки. Какви думи от 17 годишно пишлеме ще си кажете сигурно, обаче описвам нещата както са и както ги мисля.

С въпросното момиче се запознахме преди година, когато влезе в моето училище. Много приятно, красиво момиче, с чудесно възпитание, маниери и нищо лошо не съм видял или чул от нея. Цялостна оценка ако трябва да ѝ дам - 8-ца. Определено аз съм човекът, който я е карал да се смее най-много, и то не правейки се на клоун, а просто по начинът ми на разказване на разни случки от живота ми. Веднъж ми каза: "Ти си определено един от най-готините и забавни хора, които познавам и знаеш как да се забавляваш". Супер много реже момчетата по принцип, рядко им дава шанс дори да се представят и като я питах мене защо не ме е резнала навремето, ми каза: "Защото ми хареса как не ми досаждаш и просто нещо в поведението ми хареса". Тогава си казах, че много се радвам, че открих този форум. Тази година прекарахме основно в чатове и говорене в училище, или ако се засечем на някъде из града. Досега не исках нищо от нея, нито секс, нито нещо по сериозно, защото на тази нейна възраст не мисля, че би могла да ми даде първото. Личи си, че ѝ е приятно когато си пишем примерно, отговаря на секундата, освен ако не е на тренировки или освен ако не спи.

Последната седмица усещам, как някакви отдавна забравени чувства почнаха да се появяват в мен - почнах да я желая за връзка. Не знам как, нито пък защо. До такава степен са тези чувства, че чак си правя труда да правя тема за нея?! Веднъж ми беше казала, че скоро време трябва да измислим нещо и да излезем, тогава завъртях там нещо, защото просто нямах такъв интерес към нея, просто ми беше приятна компания за разговори, повечето от които бяха среднощни, както и да е. Преди седмица си казах, няма проблем, ще я изведа на среща и лека полека ще наредя нещата. Пхах, да, ама явно не. Директно и написах, че тези дни ще излезем, това онова. Каза ми оки, когато кажеш. Когато кажа ли? Писах ѝ преди два дни: "За утре вечерта не си прави планове, ще ходим да ядем суши". Била на тренировка, бла-бла, след това щяла да бъде много уморена. Питах я иронично дали всяка вечер има тренировка, знаейки, че не е, и тя ми каза не, обаче какво да кажа на нашите? Удари ме някаква вълна, изнервих се много и ѝ казах "Остей, както и да е". След това ме пита за някакъв съвет, все едно съм ѝ най-добра приятелка и направо ѝ казах, че няма как да ѝ помогна по този въпрос. Написа ми след това нещо и аз просто я сийнах.

След няколко часа ме пита дали ѝ се сърдя за нещо, аз ѝ казах че не и след това сме си писали доста разредено, със забавени отговори от двете страни. Днес даже се случи нещо, което не го беше правила досега - отговорих ѝ на някакъв тъп въпрос и тя просто ме сийна. Изнервих се, признавам си. Има още някви дребни детайли, обаче не искам да ви обременявам с тях, защото не смятам, че е нужно.

Искам да направя някои неща, обаче смятам, че те са напълно противоположни на личността, в която се превърнах. Дали да последвам сърцето си, преглъщайки егото си и да ѝ кажа някои неща и да се опитам пак да я поканя, или да оставя нещата както са, биейки ѝ игнор и без да се превръщам в поредния романтик, ходещ след задника на някаква си там. Обаче проблемът е, че за мен вече тя не е "някаква си там".

Може да драматизирам прекалено много, обаче филмът, който се е набил в главата ми, е толкова реален, че не мога да изляза от него. Благодаря, ако сте прочели докрай!

Smiley
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 395

Профил WWW
« Отговор #1 -: Август 24, 2018, 23:39:36 »

Много инвестираш спри се нищо няма да направиш така . Интереса и е спаднал като е усетила че си заинтересован .  Как е разбрала ли като те отрязала за излизане и ти е станало тъпо . И как така ще е режеш така грубо и директно . Нещо вкарай с бъзик и покрай това избегни нещата . Тя те е пробвала по този начин дали и се сърдиш и ти си е рязнал и е реагирала токсично . Ся варианта е следния да създадеш близост с нея и да започнеш да е докосваш и да се шегуваш сексуално с нея .  За да избягаш френдо зоната и от там като е усетиш че е спокойна с теб и кажи ще дойдеш ли с мен някаде измисли нещо че няма кой да дойде с мен пък не ми се ходи сам и ето идва разхождате се докосваш е караш е да се смее и така лека полека нещата ги навързваш в твоя полза и като уседиш че е готино с теб се дръпваш леко да го усети . И така вече ще почне да инвестира тя а ти ще бегаш . Успех  Smiley
Активен
alterego
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Август 25, 2018, 00:15:36 »

Благодаря за обратната връзка!

Да, обаче как да я изкарам навън без да изглеждам нийди? Не знам как да пусна втората оферта, това е проблемът.
Активен
alterego
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Септември 07, 2018, 01:15:52 »

След две седмици игра на котка и мишка, като основно аз бях мишката, с много забавени отговори, хладно държание, като на моменти я качвах на емоционалното влакче, днес директно подхвърлих поканата да се видим, и тя веднага се съгласи, като ѝ казах дата (събота) и часови диапазон (вечерно време). Ще видим как ще се развият нещата Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: