Tyxo.bg counter Сияние и Взрив Сефте
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 15, 2018, 19:48:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сияние и Взрив Сефте  (Прочетена 396 пъти)
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!

Профил
« -: Септември 12, 2018, 22:22:59 »

Днес През деня:
с усмивката и чара си, докато работих обща работа (чистене в двор) привлякох според мен, а донякъде Актриса над 30-те се втренчи в мен - разменихме някои думи и започнах да я водя:
- Говорих ѝ интелигентни неща за Историята, че Климент Охридкси е създал Българската азбука, за Освобождението на България-тя за миг я извикаха и ми рече:
--Държа да чуя много това,което искаш да кажеш, една секунда, след малко идвам;
и тъкмо да започна да работя и дойде и искаше да ѝ разясня някои истини, после продължих на други теми - чувството ми бе,че я водя и някак от само себе си идваха нещата,които говорих, а нейното поведение бе да си разширява краката като шпагат докоснах я по ръцете (През повечето време се гледахме очи в очи докато говорих, после отмествах поглед по устните ѝ,по тялото ѝ,докато тя говореше)-  Embarrassed само ние се гледахме и говорихме,все едно други няма-много хора ни забелязаха (после ме базикаха за това,че я заговарям, а реално тя ме заговори след усмивката ми и погледа ми,който все едно ме изпитваше-не свалих поглед-реках си,айде ти ще сваляш- няма аз да гледам в земята я, кво ще я правя-и отговарям тъкмо си струва да ми е сефте-такава поддържана "възрастна"), дори началника ме наблюдаваше и спомена един път да почвам - и го игнорирах, после пак и чак тогава почнах да  се връщам към задачите си-т.е.един вид,показвам,че мога да съм пич,а  не да тръгвам веднага като ми каже началника нещо, нали?
Преди това да се случи,тя поведе Roll Eyes разговора, че ходила на купони, че видяла свят, че трябвало да правя каквото ми харесва дори и да мета улиците, стига да ми извира от вътре и да се кефя, като умело я прекъсвах и казвах,че има хора,които се напъват на работа и в живота си насила и  някак нямат пълнеж - а тя се доближаваше до мен (все едно уше към уше),като все едно ми представяше картина на художник показваше с ръце нещо,което ми споделяше! (Аз си мисля,че изпуснах фронта,когато тя почна да ми говори, дори нещо не ѝ хареса, което противоречеше на нейното мислене, ама тя така и не ме разбра намръщена с изненада- в тази ситуация все едно съм слушател-ако не я оставя да говори-не е ли неуважение) Shocked? Говореше ми за Един Мъдрец, после ѝ споменах за нещо различно,свързано с него с въпрос: А знаеш ли за...а Тя отговори: и още как - и после ми каза,че имала книга, която искала да ми даде,която я няма на пазара:тогава бе удобния момент за НОМЕРА,намекнах ѝ и тя директно ми го продиктува:запиши си номера ми (чак като се замисля,аз ли го поисках-тя ли ми го даде-МЪГЛА Undecided и поиска да ѝ звънна,нейния телефон не бе в нея!
После ми  намигаше ;)като изхвърлях чувалите с боклук, а изпъкналите вени и пот се лееха от мен-мой приятел ми каза: Ей ти като реактивен двигател си, имаш енергия - май ти е харесала - много познава по външността!
Вечерта преди да си ходим:
понеже нямаше ток и светех с фенерчето на телефона си на тъмна романтика в избата, а аз трябваше да взема консумативите и да изчистя тоалетната се засякохме-в началото не се познахме, и понеже бях взел тоалетната хартия, а тя чакаше някой,който бе вътре, ѝ подадох да си откъсне, като ѝ казвам,че няма вътре: и тя рече,трябва ми малко(бе хубав момент) Cheesy дори ѝ предложих и хартия за ръце, ала се усмихваше и не пожела ,като преди да тръгне пак ми спомена, че ще ме потърси и вече даже не помня какво се случваше и какво говорихме, то като взрив бе всичко, освен,че се здрависахме с преплъзване на пръсти,значещо,че искаме близост!
Нямам  опит с такива жени и затова питам опитните и всеки за мнение-съвет:
1) С каква тактика бих могъл да подходя, най-добре според вас-да изчакам да инвестира и да не ѝ звъня, нали?
2) После как да ексалирам-според мен да я поканя вкъщи или на заведение да се забавляваме!
3) Най-лошото ще е да хлътна, нали ?
4) Как оценяте как съм се държал?
5) Кое според вас не съм видял и на кое да наблегна в комуникацията?
6) Ако има въпрос,който да си задавам в такива ситуации или след тях,кой трябва да е ?

Благодаря,че четете, а на тези които отговарят:Супер сте, без вас нямаше да е същото-понеже усещам,че съветите,които ми даде BTW ги обмислях и някак все едно съм зарибен да се подобря в общуването с мацките до нива на владеене на ситуацията, щото най-лошото е да не знаеш какво се случва от некомпетентност в разовор-като базиците някак искам да усъвършенствам, и още неща,които са ми заложени!
[/u]
Активен

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 119

Профил
« Отговор #1 -: Септември 13, 2018, 09:30:01 »

"Говорих ѝ интелигентни неща за Историята, че Климент Охридкси е създал Българската азбука" - край...
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: