Tyxo.bg counter Подарък от първа среща.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2018, 11:41:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък от първа среща.  (Прочетена 660 пъти)
Shark__
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« -: Септември 15, 2018, 21:46:03 »

/въпреки хeйтването, ще драсна и тази тема. Друго: на отговорите на другите теми: ако някои иска, да ми пише, и мога да му отговоря на лично съобщение; не искам да спамя форума излишно; На пичовете дето са ми писали: ще гледам да ви отговоря тези дни. Благодаря отново за съветите!/.
================================================
А сега историята: (както всичко останало, и това ще се получи дълго - защото смятам че детайлите са важен аспект от историите. Приятно четене).
Преди това на кратко:
(Имаше обаче нещо необичайно. Знаех ясно и виждах ясно, че мацката е по-малка от мен. Рядкост е да харесам някоя мацка, дето е по-малка, просто ги виждам като незрели лигли (сори момичета) и тн., и най-вече: "загуба на време". В тази видях нещо, усетих нещо).

Бях в един магазин / няма значение какъв /. Там мацката беше с нейна приятелка. Нещо разглеждаха, смееха се, говореха си и тн. Бях в готино, изцяло дънково облекло, светло-сини приятни кецове, като дънковата ризка бе с готина яка и добре очертаваше раменете и гърбът ми, което облекло правеше да изпъквам. Повъртях се около тях и изведнъж забелязаха присъствието ми, спогледаха се, сгушиха се една в друга, и се разкикотиха. Веднага го приех като знак, и се обърнах към тях с:
- "Здравейте дами, какво разглеждате?...".  / казано ведро, с усмивка и странично, т.е. от към рамото, за да не им изглеждам прекалено застрашителен, че и без това бях с няколко глави над тях /.
От там започнаха едни разговорчета около това което разглеждаха; имах виждане, опит и мнение по въпроса , внимателно слушах какво се казва и така се получи около 20-25 мин.разговорче; Мацката която ме изкефи, сама предложи по едно време фейсбукът си; Нейната приятелка, след като бях решил да си тръгвам и ги попитах дали имат да добавят още нещо, каза в този момент: "Изглеждате готин човек" (понеже тя почти не участваше в разговора въпреки че и задавах въпроси и на нея и дори от типа "а ти, след като си толкова мълчалива, защо не...", а  по скоро се усмихваше на моменти и кимаше) и аз и рекох: "ама как може след цялото това време, да ми говориш на "вие" бре момиче?!" и с мацката дето си харесах се спогледахме и избухнахме в смях като тя каза "да, кво правиш ма..?!" и още смях.  Реших направо да поискам телефона и, но я видях как се смути, погледна се с приятелката и тогава и казах: "Не бе, говорех за домашния!", отново смях, като в тоя момент подадох телефона си с отворен фейсбук на "search". Добавихме се.

След един ден и половина, тя самата ми писа и то към 22-23 часа. Отговорих и. Полафихме към 20-30 мин, доста оживено; оказа се, че имаме 2-3 общи интереса, и ме върна към детски спомени, и почнахме доста да си лафим на тая основа; по едно време и казах рязко, че спираме разговора, щото трябва да ставаме за работа. И направо излязох.
На другия ден ( Беше неделята ), към обяд, и писах:
(аз) - Добър ден.
(тя) - Добър ден!
(аз) - Кво свърши до сега?
(тя) - Обикалях с приятелки, и исках да си взема ******* от **********, разбира се нямах пари  Grin Grin
(тя) - A ти кви ги вършиш?
(Аз) - Хахах. *****? Какви *****?  Иначе аз вчера обикалях малко из магазините и се видях с едни хора. Иначе почивам..и съм в очакване на 1 семинар от 3 на обяд.
(тя) - / изпраща снимка на това което си е харесала /
(тя) - sleepy
(тя) - какъв семинар?
(аз) - Ахаа! Смятам, че това е някой дето го нямаш към колекцията си?
(тя) - Този го нямам, да... плача..
(аз) - Окей. Имаш го вече. Само да го намеря из ***** в еди **Еди кой си магазин**. Ако не ще се разходя до *****.
(тя) - / вижда ми съобщението, и след около 20 мин. отговаря/: Чакай кво?  Shocked Малко се ...
(аз) - Добре де, нали го искаш? Последно?
(тя) - Е да, искам го
(аз) - Супер. Ще ти направя подарък. Най малкото нещо което мога да направя.
(тя) /отново със закъснение/ Е..еми както искаш. Но ще трябва да се видим да ми го дадеш ако ще ми го взимаш. Ма не ми се иска да си даваш парите.......
(аз) - човек, споко! Дишай! Нали знаеш - когато ти дават - взимай. Когато те гонят... пак взимай. Хахах! Ще се зарадвам,  ТИ да се зарадваш. Имал съм подобни моменти като по малък, много ми се е искало да имам нещо, но не съм имал пари за това. Ето ти искаш, случва се. Окей? Simple as that.
(тя) - Добре. Както искаш  Cheesy ! ... но все пак.......

Речено сторено. Повече не съм писал. Минах през еди какви си магазини, за да проверя за "матрИалЪ". Оказа сЪ, че е трудно за намиране. Ебаси мааата братле -  лЕмЕтирана бройка! За това реших, да направя най-лесното. Да попитам нея къде точно го е видяла! Супер просто решение, което много ми улесни ситуацията. Айм да чемп. Оказа се, че е на същото място на което се запознахме. Викам си: "аамейзинг , амейзинг!".
Почнахме да си говорим за това което ще и взема. Отново започна да се шашка. Защото - просто това което щях да и купя не беше евтино. Няма значение колко пари съм дал и тн., ( и не, не се хваля с това. Реших го спонтанно, и това е). Тук сигурно спецовете ще кажат: "Изглеждаш като провайдър с това цялото нещо". Както казах: стана спонтанно. Почувствах го. Направих го без очаквания, колкото и странно да ви звучи. В тоя момент, не съм мислил за пусито и тн. Исках да се вкарам в главата и. Но кво да ви обяснявам за принципа да "правиш нещо без очаквания" и тн). Но, държа да кажа, че все пак не съм по спонтанните решения.
Както и да е. В тия моменти, отново я успокоих. Да не се шашка и тн и тн. Не сме писали много. Само уточнявахме детайлите. Бях супер рязък и последователен. Попита ме по едно време,
- (тя) мога ли да си взема приятелка с мен?
- (аз) - разбира се, ако искаш цял взвод вземи с тебе!
и тя се разсмя на това. На края и зададох отново час в който да се видим. Казах и, да не закъснява. Излязох от фейсбука... сутринта в 9 чак и сийнах съобщението и видях, че ми беше писала още. Отговорих и кратко на това, със закачка. После влязох във фейса малко преди срещата която бе към 18 часа. Пак беше писала някви неща, и що не съм и бил писал целия ден, била притеснена и тн. Направо отидох на мястото, но с около 10 мин. закъснение, като ми беше писала: "чакаме те, идваш ли?" , "ехо, къде си?" и тн. Отивайки на мястото, започнах да оглеждам къде може да е; Тогава я скивах. Беше довела приятелка с нея, някаква друга, т.е. не беше тази от запознанството; седяха на една пейка; Издебнах момента и влязох в магазина без изобщо да ме забележат. Писах и, че съм вътре. Тя се шашна, "как така, вътре ли?!". Отговорих с: "Влизайте".
Видях ги как влизат, и се обърнах с гръб, щото вече предполагах че това което иска да си купи, е точно пред мен. Така и стана. Момичето, се беше шашнала на макс. Не смееше да ме погледне първите 1-2 минути. Хахаха. Въпреки това, се ръкувахме и тн. Попитах я: "кое е?" , посочи го, взе го нервно и бързо, аз на свой ред го взех от ръцете и, без думи отидохме до касата, платих го, продавачката попита: "Да махна ли цената?" , като аз казах: "Не" и в същото време и тя казах "не", спогледахме се, и се засмяхме.

Останалото е история. Целта ми беше, първата среща след запознанството, да е максимално ефективна и въздействаща. И тъкмо, един повод - да се видим след запознанството и да не "се моткаме". Така направо я "изкарах" на бързо на среща. Исках да ме запомни различно. По време на срещата, нейната приятелка участваше ефективно. Между другото, баунснах ги на 3 пъти. Малко по малко, да видя дали ме следват. Момичето, бе видимо нервно от всичкото шоу което и спретнах. Много пъти, я тупках по рамото, лактите, 1 път и хванах леко брадичката с палеца, а с показалеца докоснах областта около ухото и бузата и я завъртях към моите очи с думи: "поддържай очен контакт с мен като говориш". Приятелката и бе видимо по-спокойна от нея, сякаш по директна, но и тя бе със затворена позиция. 2-3 пъти ми се наложи да им кажа: "хайде де, дайте малко по отворени позиции. давате на късо така!". Като в същото време ги имитирах как са застанали, как гледат, като това много ги разсмя. Точно това чаках: да видя как разтварят гръдния кош, как се отпускат, и как идва едно: "хахах ,хихихи". Много се радвах как се развиват нещата. По едно време, казах отново рязко:
- Тръгвам! Чака ме работа.
- (тя) Ама как така, къде ще ходиш?!
- (аз) Имам ангажименти. Свързано е с работата.
- (тя) Кога ще се видим пак?
- (аз) Ще ти се обадя. Този път, ще ми дадеш телефона си, нали?
- (тя) /изсмя се нервно, погледна земята, усмихнато, и започна да диктува/
- (аз) Ей ей, чакай да си извадя телефона, много бързаш! Искаш да не го запомня, да го объркам и да не мога да ти звънна ли?!
Веднага след това отново и напомних някои неща, относно подаръка. Няма значение какви. Целта беше, да я отпусна. Отново се ръкувахме, като задържах нейната ръка, с двете мои, след това я пипнах по рамото, и леко я стиснах, гледайки я право в очите. Тръгнах, спрях се, обърнах се да видя дали ме гледат с нейната приятелка и я погледнах за последно. После се гмурнах сред тълпата.

Писа ми след около час. Отговорих и доста по-късно. През тия дни, рядко и отговрях. Няколко дни по-късно ми беше писала: "чакам те цял ден да си пишем, къде си?" и тн и тн. Но наистина - зает съм. Не мога да си чатя с нея цял ден. Т'ва е. I'm a high value male, и си ценя времето. Казах и го 2-3 пъти. На края ме разбра, и кротко чакаше вечер да си попише с мен за 10-20 мин. И не се оплакваше.

В един от разговорите, за малко щеше да стане скандал. Щото почна, да се лигави и да ми измисля, разни имена и тн. Казах и да не говори така с мен. Тя го прие като обида. Каза, че това сякаш и звучи, все едно "и се карам като родител". Казах и, че не е така. Че аз съм мъж и не съм като другите и приятелчета и приятели дето е имала, и с мен трябва да се държи по сериозно. Казах, че може да се лигавим и да се майтапим винаги, но без такива тъпашки лигни. Не го прие лесно, но....... все пак, го възприе. Утре имаме среща. Но този път, както и тя каза: "ще съм сама".

Енд ъф стори мада факас.

п.с.: забравих да кажа, че по 1 време ме попита, логичния за жените въпрос: " а имаш ли си приятелка ? "
Отговорих и с нещо, което ми го даде като съвет в ЛС един голям за мен човек който много ми помага от форума: "Е, хубава работа сега, познаваме се от няколко дена а ти вече искаш да ме правиш гадже?". Тя много се разсмя на това. Казах и някои неща уклончиво и оставих нещата в "мистерия". Така и не разбра какво точно правя, имам ли и тн. Обърках я. Тя си призна, че няма и че само тъпаци имало около нея, които много бързо искали да я вкарат в леглото и била отчаяна.
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 739

Профил
« Отговор #1 -: Септември 15, 2018, 23:23:27 »

Здравей,

Няма проблеми - имал си пари, платил си. Въпросът е, защо напираш да плащаш? Защото си я харесал? Тя какво е направила за теб?
Другото, което ми прави впечатление е прекаленото навлизане в схеми, субективна детайлност, схематичност, анализиране. Всичко това е хубаво, но липсва спокойствието, лекотата. Всичко е подчинено на някаква схематичност, план, безрискова игра и изчакване на благоприятен случай. Прекалено рано започваш да даваш сигнали, че си лесен за манипулиране, независимо че си зает. Не случайно е последвала и лиготията от нейна страна. Вероятно и други подобни моменти е имало и ще има. При всичко това, тя може и да се пробва да те направи гадже. Все пак даваш ясните сигнали за това.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1797

Профил WWW
« Отговор #2 -: Септември 15, 2018, 23:54:26 »

Здрасти Шарк,

аз съм си харесал една футболна топка, много я искам. Само 50 лева. Ама нямам излишни напоследък. Били ми я взел? Ако да, ще ти пиша на лично. Мерси предварително.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Shark__
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Септември 16, 2018, 07:20:20 »

Здравей,

Няма проблеми - имал си пари, платил си. Въпросът е, защо напираш да плащаш? Защото си я харесал? Тя какво е направила за теб?
Другото, което ми прави впечатление е прекаленото навлизане в схеми, субективна детайлност, схематичност, анализиране. Всичко това е хубаво, но липсва спокойствието, лекотата. Всичко е подчинено на някаква схематичност, план, безрискова игра и изчакване на благоприятен случай. Прекалено рано започваш да даваш сигнали, че си лесен за манипулиране, независимо че си зает. Не случайно е последвала и лиготията от нейна страна. Вероятно и други подобни моменти е имало и ще има. При всичко това, тя може и да се пробва да те направи гадже. Все пак даваш ясните сигнали за това.

Благодаря ти за отговора, и въпросите.
Тъй като си един от малкото които не се заяжда, и въпросите които си ми задал са много наблюдателни и точно изказани, ще ти отговоря колкото мога по кратко, но с достатъчно подробности.

"1.Въпросът е, защо напираш да плащаш? Защото си я харесал? Тя какво е направила за теб?"
Отзад на пред: - нищо не е направила за мен, като цяло; не и до този момент; по-скоро се занимава с изкуство, и вече 2 пъти я карах да прави едни неща за мен за да видя дали наистина се занимава с това или ме лъже. И тя ги направи, и то в срок. Това брои ли се?
- Харесал съм я, да. Както казах - усетих и нещо друго в нея. И то се потвърди впоследствие.
- Не мога да обясня, защо "напирам да плащам". За сега, и изобщо, от цялото нещо - само това се случи. Т.е. то станна спонтанно, а аз не съм по спонтанните решения. Просто харесах мацката, сподели ми какво си е харесала, и това е. Както рекох - тя бе видимо шашната. До този момент, за друго не е споделяла. По-скоро иска да ме опознае повече, като естествено - аз и задавам контра въпроси и тн.

2.Всичко е подчинено на някаква схематичност, план, безрискова игра и изчакване на благоприятен случай.
- Да, всичко е подчинено на план, схема. Защото винаги, издебвам поведението, и следя внимателно за всичко. Това грешка ли е, пречи ли ми, не знам, но според това мога да предсказвам поведението на "жертвата". Не знам какво точно обаче влагаш в: "безрискова игра" - дай примери ако можеш от това дето съм описал, или просто: примери.
Плана или схемата на този етап от живота, ми е нужна. Като цяло, всичко ми е определено и планувано - с кой кога ще се срещна, дори си имам бележник; ставам в еди колко си часа за бачкане, за да мога да си ходя по-рано и тн и тн. Опитвам се, да свърша колкото се може повече неща за деня. Винаги. Понякога просто решавам, че ще почина, отменям срещи, спя, разтягам се и се разхождам слушайки музика. Не винаги е планувано, но в повечето случаи - да. Има и друго, човече... една, вътрешна, "по-висша" инстанция която ме кара да правя всичко това. Целите, ми са далеч по-голями от пикъпа, и това го ползвам, като експеримент и самоусъвършенстване. И благодаря, че вас ви има - за да ми кажете някои неща, да ме "свалите" на земята, така да се каже.

3. Прекалено рано започваш да даваш сигнали, че си лесен за манипулиране, независимо че си зает. Не случайно е последвала и лиготията от нейна страна. Вероятно и други подобни моменти е имало и ще има. При всичко това, тя може и да се пробва да те направи гадже. Все пак даваш ясните сигнали за това.

- искаш да кажеш, че с този подарък, само с тази си постъпка - я кара да се държи така?... Хм. Не го осъзнавах това. Е, да има и други неща, които не споделям; Както рекох: без очаквания съм. Какво стане на момента, става. Не го разсъждавам. Докато ежедневието си го планувам как така, че да е добре на мен и всичко подреждам по приоритети, при излизанията с жени, в случая -  с тази в историята, не го мисля. Отговарям на момента по време на срещата, т.е. реагирам и тн и тн. Само когато пишем, естествено, имам повече време да помисля, и тогава влиза в действие "планът/схемата" чийто корени съм пуснал в мен. Но преди това, изобщо - изключвам си мозъка какво ще правим, къде ще ходим и тн. Изобщо не си давам зор, да ми се вместват тия неща в ежедневието. За това и не влизам много във фейса и тн. Не искам да го мисля и това да ми пречи на креативността и тн.
Лиготията и вече не се повтаря. Ще видим на срещата днес как ще се държи, но ако има някакви такива - ще ги прекъсна с поведението си, но не и да и го казвам така директно; щото "се цупи". Както и да е. Ако имате по добра идея за това - ще се радвам? То сигурно влияе и това което казваш, че се "показвам по-лесен за манипулиране" и тн, но все пак. Нека се опитва да ме прави гадже - ще я оставя, да си го мисли. Бил съм в такива връзки; на края просто момичето вижда, че аз не го желая, и или оставаме фък-бъдийс или решава да скъса с мен. В огромен процент от случаите, са казвали "край, аз искам нещо повече" <- - и това се дължи на поведението, на сигналите дето давам, така ли?

За момента друго не се сещам да коментирам. Ако имаш идеи - давай човече!
Поздрави!
п.с. сори ако има много правописни грешки, треперят ми ръцете от щангите.

Здрасти Шарк,

аз съм си харесал една футболна топка, много я искам. Само 50 лева. Ама нямам излишни напоследък. Били ми я взел? Ако да, ще ти пиша на лично. Мерси предварително.

Здравей Кокос,

моите съболезнования братле. Не знаех, че ти липсва една топка. Имам добър приятел, уролог, мога да те запозная с него, барем ти реши проблема. Но с топка от 50 лв., определено няма да си го решиш  Cheesy
Активен
KoiEtuk
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!

Профил
« Отговор #4 -: Септември 16, 2018, 12:49:30 »

Според мен подхода ти не е лош, а добър,щом го усещаш така.. Да с покажеш "гол" ,да покажеш,че имаш слабости,понякога впечатлява и се усеща,че не се преструваш и си истински! Това е отговорност да плащаш" за сметките си " предварително. Така си купува уважение,лпялност от другия и показва ,че е над парите. Успех. Важен в крайния резултат и насладата от пътешествието!
Активен

Мечтата е единственото реално съществуващо нещо!
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил
« Отговор #5 -: Септември 16, 2018, 16:17:49 »

Здравей, и браво за ентусиазма и стремежа. По писането ти разбирам, че няма да разбереш това което ще ти напиша, но все пак и други четат темата.

Проблема относно хипер-инвестицията не е в подаръка. Или цената. Да, те са оценка, но същността е в друго. В търсенето на реакция. Подаръци и аз съм правил. И рано и късно, изпробвал съм.
Ти твърдиш, че го правиш, без очаквания. Но не е така. Винаги зад всичко това стои търсене на реакция. Иначе щеше да купиш нещо на дебелата и приятелка, след това да си тръгнеш и да не каниш никоя на среща.
Съгласен съм, че не е с цел да си купиш секса. Но е с цел да търсиш реакция отсреща - тя ти харесва, а ти искаш да я зарадваш.
Няма нищо лошо в това. Напротив. Но когато отсреща е заслужено. Когато и тя се е постарала да те зарадва. Когато и тя е инвестирала да предизвика твоите реакции.
Това е разликата в хипер-инвестицията и калибрираната инвестиция. Едната е прекалено рано, без да са на лице необходимите неща.

Както и да е. Това горното е по принцип, и в повечето случаи. Аз съм привърженик - на война правила няма.

От тактическа гледна точка. И начина по който си се опитал да го използваш. Се е получило, поради няколко причини.
1. Мацката е имала интерес и някакво привличане. От начина по който си ги заговорил. И от продължения вайб в комуникацията.
2. (най-основната) Тя е малка. Не е получавала до сега подобни подаръци. Да не говорим, че не може да си ги позволи и е изцяло финансово зависима. Това в комбинация с горното, позволява да се създадат силни емоции от самата ситуация. Каквито си усетил и описал.
Но със сигурност е изключение. Ако момичето беше красива, 19+ години, след подаръка, щеше да усетиш едно рязко охладняване от нейна страна. И спад на интереса и. Просто щеше вече да е минала по тая пързалка.

Това не трябва да те окуражава. В сегашната ситуация, е силно вероятно сета ти да се развие по същия начин. Ако не калибрираш правилно. И продължиш системно да хипер-инвестираш, като си видял веднъж, че ти е дало резултат.
Гледай на жеста просто като на инструмент за емоция. И си следваш правината игра. Близо-далеч, силно и уверено водене и баунсове, дисквалификации.

И въпреки това, аз не бих отиграл ситуацията точно по този начин. Има прекалено много негативи. Като това да измества прекалено фокуса върху нея и нейните потребности, още преди да съм излезнал с нея. Все пак има хиляди други начини да постигна същото, лишени от тая тежест.

Успехи с момичето
Активен
Shark__
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Септември 16, 2018, 19:20:17 »

Винаги зад всичко това стои търсене на реакция... а ти искаш да я зарадваш.
Няма нищо лошо в това. Напротив. Но когато отсреща е заслужено. Когато и тя се е постарала да те зарадва. Когато и тя е инвестирала да предизвика твоите реакции.
Това е разликата в хипер-инвестицията и калибрираната инвестиция. Едната е прекалено рано, без да са на лице необходимите неща.

Прав си btw; много добре осъзнавам, какво ми казваш - "прекалено рано, без да са налице необходимите неща" - е вече знам; за това и поствам темата, за да чуя мнение; Виждам грешката си според това как трябва да действа едни пикъп артист. И да, наистина - търсех реакция. По надолу, си го признавам. Но наистина - очакванията ми не са някакви огромни към мацката.  Да речем така: дадох най-доброто от себе си, без да имам каквито и да е очаквания за възнаграждение на усилията си. Пълно спокойствие и липса на разочарование в случай на неуспех, напълно равнодушие и отстраненост при успех (като тук вижте: неуспех и успех). Малко е сложно това което току що споделих. Още от самото начало бях наясно, че изобщо не е в стила на пикъпа, но реших да го изпробвам. Целта ми е както казах: да не се разочаровам и тн в крайна сметка. Но начина, по който подходих, още в началото съм напълно съгласен, че не е правилен. Експериментирах, това е.

От тактическа гледна точка. И начина по който си се опитал да го използваш. Се е получило, поради няколко причини.
1. Мацката е имала интерес и някакво привличане. От начина по който си ги заговорил. И от продължения вайб в комуникацията.
2. (най-основната) Тя е малка. Не е получавала до сега подобни подаръци. Да не говорим, че не може да си ги позволи и е изцяло финансово зависима. Това в комбинация с горното, позволява да се създадат силни емоции от самата ситуация. Каквито си усетил и описал.
Но със сигурност е изключение. Ако момичето беше красива, 19+ години, след подаръка, щеше да усетиш едно рязко охладняване от нейна страна. И спад на интереса и. Просто щеше вече да е минала по тая пързалка.

-Да, всичко което описваш, е така; Мацката не е чак толкова малка, но от съображение за сиг.не искам да споделям годините и, и като цяло се стремя да пиша по анонимно вече; И не, че е финансово зависима и тн., (сподели ми някои неща днес, което сочат тъкмо обратното), просто наистина - до сега не се е случвало някой да прави това за нея по този начин, с такава емоция, с такова представяне. Тя самата все още не може да повярва на това и тн., и днес дори ми каза следното: "не мога да те разгадая/прочета". Не че не е получавала от предишните си приятели и прочие. Просто усетих тогава, че момента го позволява; можеше и много мощно да се "насера" и изобщо тя - да ме блокира или да си каже, че съм луд и тн и тн. (щото ми сподели как преди седмица блокирала някакъв дето уж се правел на веселия пич и тн). Всичко можеше да стане, разбираш ли? Просто рискувах когато и предложих това. Или щеше да го бъде, или... немЪше!

Това не трябва да те окуражава. В сегашната ситуация, е силно вероятно сета ти да се развие по същия начин.
О не не, човече. Не си правя никакви илюзии, и изобщо не се възгордявам от това. Просто споделям. Благодарение на принципа на който действам, дето описах горе с "неуспеха и успеха" - ми е все тая. Разбира се, ще си играя играта, и ще опиша на кратко какво се случи и днес, но идеята ми беше да проверя как ще подейства всичко това. Фактът, че така бързо се развиха нещата и прочие.

И въпреки това, аз не бих отиграл ситуацията точно по този начин. Има прекалено много негативи. Като това да измества прекалено фокуса върху нея и нейните потребности, още преди да съм излезнал с нея. Все пак има хиляди други начини да постигна същото, лишени от тая тежест.
Да, тук btw е много прав. "Не и по този начин". Ако гледаме на пикъпа изобщо - това не е начина на пикапьора, по който аз съм подходил. Изобщо не е. Вече, всичко зависи от това как ще се развият отношенията ни по натам и тн. Как ще отигравам и прочие. Но съветвам ви - да не си правите експерименти като мен. При мен се случи и т'ва е. "Върза ми" к'вото се казва. И да - на една жена, да речем 23-24+ или дори повече -това не бих и го "погодил" - т.е. не бих и предложил по никакъв начин нещо подобно още след самото ни запознанство, както в този случай. За това и това е експеримент както всичко друго, и реших да го споделя с общността.
Активен
Shark__
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Септември 16, 2018, 20:05:51 »

Продължение от днес. #2 среща.

Около 8 мин. преди срещата, ми заспами по месинджър с "идваш ли?" , "къде си?". Не отговорих. Директно отидох там; беше седнала на една пейка;
- Ей, какво се случва тук? Къв е тоя шум?
- Ми говорят за някакви зъби!
- Как така бре? Кви зъби? Нямат ли си?
- Ми, знам ли.. луди!
- Хаха, окей / здрависваме се /. Забелязвам, че леко е притеснена, но е по смела с очния контакт.
- Нека да отидем натам /посочвам и/
Тръгваме, като по пътя и казвам:
- И кво, значи си лошо момиче така ли?
- Ми..не не съм.
- Е как така, разказа ми онзи ден, че си набила еди коя си твоя приятелка в гимназията? / бях го ударил на едни спомени за гимназията тогава, и тя се бе включила с нейни /.
- ... / гледа нервно и с леко стиснати очи /
- Хах, ама наистина си побойничка. На лицето ти го пише!
- Не съм! /избухна с лек вик/ Така се случи. Тя... / тук започна да се обяснява, като не я спрях докато не си каза всичко. Беше смешно, като на края вече я имитирах. Това я накара да се засмее. /
Бяхме вече горе долу, на местоположението.
- Какво ще кажеш, за ей тази пейка?
- Не не, тук пече. Искам по на сянка. Някъде в здрача, където да няма толкова хора около нас.
- Викаш, някъде в нищото? Айде в тъмното нищо тогава!
- /смях/ Добре, къде?
- Ей там, супер е, нали? Отиваме.
В този момент забелязах как ме следва. Беше забавно. Дори заобиколих едни хора, като ме погледна странно за момент, и тръгна след мен. Попита ме "какво правя?" и аз се засмях и казах, "тайна". Обърна очи сякаш съм и казал нещо супер тъпо. Започнах с леко кино, за да я пробвам. Пасивна. Докато вървяхме, и казах нещо забавно, за това че хората са несъзнателни и че може да изпробва как докато върви към някой човек, то как той/тя е супер несъзнателен/на и се отмества само с тялото си, без да го осъзнава, и че може да го опита. В тоя момент гледам само как щеше да се блъсне с един човек. Обиди го и ми стана смешно, а човека (някакъв мъж на средна възраст) доста се уплаши като започна да се извинява. Това създаде повод за осмиване на ситуацията, и на това, че не трябва да приема всичко което казвам на сериозно.
Седнахме на избрана от мен пейка.
- Дай си ръцете. / използвам го като претекст за кино /
- Защо?
- Дай си ръцете.
- / подава ги /
- Дръж очен контакт. Виж ме в очите. А сега гръдния кош.
Това го направихме 3-4 пъти, и започнах да се усмихвам. Тя започна да се смее и да не вярва на очите си, и да гледа към земята, заливайки се от смях.
- Ама */името ми/* защо го правиш?...
- Дай пак! Ама този път, повтаряй след мен,окей? Довери ми се.
- Ама какво...
- Дай ръце пак и повтаряй.
- Ха-ха.
- Ха-ха?
- Хи-хи
- Хи... не, не мога!
- Може-хихи-иш! Хи-хи
- Хи-хи
- Хе хе хе хе
- Хе хе хе хе
- Ах ха ха хах ха!...
- / Тук започнах да се насливам да се смея малко / Получи се забавно. Започнахме да се смеем. Държеше ръцете ми. Бяха и топли. /
Видях как разтвори гръдния си кош, и тогава наистина се отпусна. Това исках. Похвалих я, осмивайки ситуацията, че вече е по смела и че ще поддържа по добър очен контакт с мен. Като че ли си повярва. Обаче ме оспори с твърдението, че "можела да поддържа много добре", че по принцип като ме гледала, "сякаш нещо я спирало". Изслушах и аргументите и на края и казах: "абе дрън дрън та пляс, айде да те видим пак, Хихи?" и тогава вече стана наистина смешно и започнах пак да я имитирам. Видях я как поклати глава, с отпуснати върху краката си ръце, прехапала устни, и каза през смях: " **/името ми**, ти си малко луд, ха-ха". Не и отговорих на това, по скоро едно игнорче. После подхванах сериозен разговор, като на моменти се шегувах където виждах за уместно. Не винаги я разсмивах, разбира се.
Поговорихме си поне 40 мин., седнали там; минаваха ли хора, минаваха; По едно време започна да се мести към мен; да се бута към мен; казах си: "оо, кино ли искаш? Окей". Започнах да я докосвам все по-често. Както и тя, мен. Мислех, че назрява момент като целувка или нещо подобно. Започна да гали косата си, и да ме поглежда към устните, и да облизва нейните. Казах си, е т'ва е... И тогава и звънна телефона. Беше някаква нейна приятелка. Моментално станах прав, и започнах да си ровя в телефона. Отидох към едно кошче за боклук, и си хвърлих дъвката. Обърнах се, и видях, че се е отдалечила към другата посока и си говори по телефона. След малко дойде до мен, и аз и предложих да се разходим. Исках да я баунсна.
Ходейки, видях че пак ме следва. Не питаше на къде отиваме, разговора вървеше добре. Питах я, отговаряше и тн.
Като цяло, държа да кажа, че разговорът и въпросите се водеха от мен. Естествено и тя питаше, но я оставях да си дрънка колкото иска. Ако имаше теми с мрачни помисли/оплаквания само и казвах: "Хаайде да не говорим за това, окей?".
По едно време, огладнях. Минаваше обяд. Казах и, че съм гладен. Попитах я, дали е гладна. Каза "не". Казах и, че ми се яде сандвич, и че се сещам, че някъде тук има Sub-way. Каза, че знае къде е, и я накарах да ме заведе до там. Каза, че е много далеч. Казах и "Кво толкова, за къде бързаме?". И тя каза: "добре, нека ходим на там, но се надявам и ти да ми помогнеш да го намерим. гледай табелите". К'во да гледам мацко, си викам... и просто и казах: "Да вървим, пък ще го намерим. Ще питаме някои ако трябва. Нека да ходим от тази страна, че има по-малко хора". Съгласи се. Обаче и от тук стана навалица. Казах и да вървим по към средата. Тогава разбрах, че има проблем със слънцето... почвало да и става лошо и тн. И не можела да издържа. Стана въпрос за морето. И почна да ми разказва някакви фрапиращи неща... Малко се шашнах, честно. Няма значение какво, но това някак си малко ме отблъсна малко. Имаше после... и други неща. Но ест. няма да ги описвам.

В sub-way-а, нямаше жив човек. Докато си поръчвах я тествах там с едни неща; не ми се споделя какво; накарах я там да ми свърши една услуга; издържа теста; Като се върнах, беше легнала.
- Охо, к'во става? Ще полегваме ли сега? Толкова ли съм ти скучен?
- Хахах, не не. Просто легнах.
- А може ли аз до теб?
- Е ако си намериш място, може Wink
- Ми... дай да пробваме.
Щяхме да се изтресем и двамата, но карай, поне беше забавно. Имаше леко кино, и натискане и я гепих за дупето. Нищо не каза.
Хапнах, и докато хапвахме си заговорихме за храни, за това кой какво обича да яде, какво тя обича да готви. Оказа се, че е гнуслива по отношение на едни неща, дето ме учудиха. Опитах се, да и вляза в положение и да и кажа, че това е окей, но че не бива да му обръща толкова внимание. И т'ва беше, и смених темата с по смешни неща.
От там минахме през НДК, като мен идеята ми беше, да се кача на метрото от Хемус и да се прекача на Сердика. Тогава, ме помоли да я изпратя до спирката на автобуса и. Отказах и с това, че забравя че имам ангажимент от 15:00 часа. Вече беше почти 14:30. Стана и тъпо, дори спря, и каза "че пак и е зле от слънцето". Видях, че се опитва да се ебава с това вече, и й казах, че ще я оставя там. На бързо дотича по мен. Слязохме до долу , като видиш ли: ме изпрати до метрото; Сбогувахме се, като и казах, че искам прегръдка за довиждане. Прие го нормално и каза почти мигновено след прегръдката: "Пак ще се видим". Уоуууууу. Казах: "Може би?"  и направих една такава "невярваща" физиономия. Погледна ме със зяпнала физиономия и ме удари по рамото.

Т'ва беше. После ми беше писала, че много и се искало да я изпратя и да прекараме още малко време заедно. Отговорих и с майтап и тв'а беше.  Държа се сериозно. Не се е лигавила, не ми е дрънкала глупости и тн. Изобщо, дори за момент не направи простотия. Останах с впечатление, че на чат е по смела от колкото на живо.

Не знам дали ще продължаваме. Нещата дето ми сподели, не ме изкефиха. Не знам дали ще има и дори някакви неща по отношения на секс и тн. Не го виждам още!

друго което ми зададе, беше: "Искаш ли да имаш деца един ден?".. Попитах я защо ми задава този въпрос така изведнъж, неочаквано?.. Отговора и бе, че забелязала как гледам малките деца, и че им се радвам. Споделих и, че ми напомнят на това как сме били едно време, весели, ведри, безгрижни и че като видя позитивна енергия като тази - се радвам. Попитах я на свой ред дали тя иска. Не отговори, изгледа ме странно...

И тъй. енд ъф стори.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3586

Профил
« Отговор #8 -: Септември 17, 2018, 11:55:38 »

Facepalm
Абе, всъщност имаш и проблясъци на добра игра на моменти, ама като цяло все едно не си чел форума досега. Или нищо не си разбрал.
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Профил
« Отговор #9 -: Септември 17, 2018, 12:38:58 »

На същото мнение като stone съм. Имаш супер силна игра на моменти + очевидно и хващаш окото като външност (беше споменал, че тренираш), но според мен доста неща в главата са ти супер объркани, въпреки че твърдиш обратното (тефтери, а-у). Като генерално заключение мога да извадя за теб, че социалната динамика я усещаш, както и усещаш доста моменти, когато трябва. Но... ти липсва естественост и лекота. Всичко имам чувството, че е една голяма схема. А в точно в този случай няма нужда от такава. За подаръка няма какво да говоря, по-горе са ти го написали точно, а и ти си схванал цялата идея. Nevermind. За втората среща - тук нещата са от ясни по-ясни. Има очеизваждащ интерес към теб - чат, реакции, които си забелязал на първа среща и т.н. Това, което се иска от теб, е да действаш. И след като ставате от пейката ти насираш всичко. Аз не знам какво искаш от момичето, някакъв чеклист ли имаш в главата си и когато някой не отговори на дадено условие го задраскваш? Не искаш да чукаш мацката ли? Могъл си 100 пъти да я кис-клоузнеш и евентуално да я баунснеш, ама бягай да си спазваш уговорката от 15:00... Не знам, човече. Колкото и силен интерес да има към теб е възможно силно да се отдръпне след като не си действал.
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: