Tyxo.bg counter Момиче от морето
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 15, 2018, 19:46:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Момиче от морето  (Прочетена 519 пъти)
atto66
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Септември 16, 2018, 19:42:31 »

Здравейте.Ситуацията е следната:Юни месец ме викат на море на Слънчев бряг.Отиваме в хотелчето и на рецепцията едно симпатично момиче.Викам им тая е от нашите(Познавам даден индивид от коя област на страната е като ми каже две думи).Настанихме се и от време на време си говорихме с мадамата.Имахме някой друг от компанията който правят доста лошо впечатление.Тръгваме си ние от хотела и край.Пиша и на мацката във фацебоок да и се извиня за държанието на нашите и така.Мой да се засечем някой ден някъде и да си вържа гащите.Миналата седмица няма какво да правим и ми викат айде на море.Аз организирам почивката и викам половината от предния път.Пиша и на момичето за стаи и за кой дати.Правя резервация,капаро не иска всичко точно.Другите отиват сутринта а аз понеже съм на работа отивам вечерта.Чака ме тя на рецепцията при положение че е до 7 а аз отивам в 9.Поприказвахме си малко слага ми гривната и тръгвам.Даже забравих да платя стаята.Върнах се платих и така.На другия ден я каня на плаж,но ми отказва понеже нямало кой да я смени.Тръгваме си на следващия ден от хотела и тя казва че пак ще се видим или в техния или в нашия град понеже се случи че живеем на близо.Усетих я че има интерес.Вече трябва да се прибрала и мисля да и пиша за кино,кафе или нещо от сорта.Момичето се оказа шеф на хотела  и няма какво да се лъжем супер си е на около 30.Как да процедирам?
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 231

Профил
« Отговор #1 -: Септември 18, 2018, 15:57:17 »

Пусни разговорите да видим до къде си я докарал
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 926

Профил
« Отговор #2 -: Септември 18, 2018, 16:52:23 »

Супер зле е и мазнещо, за това, че си се включил специално да и се извиняваш (всъщност причината не е била тази, а за да опипаш нещата). Това в скобите ти го знаеш. Аз го зная. Значи и тя го знае.
Не се включвай никога да се извиняваш, ако мислиш да се пробваш с дадено момиче. И никога не се извинявай за чуждо поведение. Това показва единствено, твоята нужда и стремеж да бъдеш оценен в чуждите очи. И нищо повече. Нито ниво на култура, нито на възпитание. Единствено страх и престорена вежливост.
Все едно тя да не ти пусне и готвача в ресторанта да ти се извини за което.

По темата. Може и да си провокирал някакъв интерес. Възползвай се бързо. Щом смяташ, че се е прибрала, при първа възможност я офертирай да се видите. Ако ти откаже, нямаш достатъчно привличане. Отдръпваш се за известно време и влизаш пак. Като използваш дисквалификации основно, и играеш близо далеч с тайминга. Ако клъвне, я извеждаш. Ако не, да си ходи.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: