Tyxo.bg counter Има си приятел
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2018, 03:22:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Има си приятел  (Прочетена 1163 пъти)
AmaNA
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Юли 30, 2018, 13:47:03 »

Здравейте. От няколко дена се занимавам с едно момиче. И двамата сме на 17 ако това е важно. Реших да и коментирам едно стори в снапчата и оттам започна всичко(този начин ми изглеждаше по естествен от колкото да и пиша "Здравей, как си?" и такива подобни изтъркани неща. Беше качила как е в един град и аз и писах как трябва да пробва едно специфично място там, което ще и хареса. При, което последва положителен отговор с няколко емотиконки. Тръгна разговорът и после тя ми благодари за препоръката, а аз и писах как трябва да отидем за да види, че не лъжа и тя отново даде положителен отговор. След това си писахме още малко и я оставих. На другия ден реших да и пиша по фб. Писахме си за една група, която и двамата харесваме, фитнес, сериали и тн. това беше в продължение на часове, защото не отговаряхме всеки път веднага(все пак всеки си има личен живот). Когато разговорът беше лек и приятен реших да я питам свободна ли е този или онзи ден да излезем на разходка например.(избягвам някакви дълбоки теми за разговор в чатовете, предпочитам на живо да се водят такива разговори). И сега тук искам да кажа, че мисля, че не съм избързал с това да я питам да излезем, а и исках да бъда повече straight to the point, защото с нея сме се виждали във фитнеса казвали сме си здрасти/здравей, били сме на рожден ден заедно на обща приятелка и тaка. Така, че не сме баш напълно непознати и никой да не знае другия. При, което тя след час някъде ми отговори, че не знае дали ще може и най-вероятно не. Аз смених темата без да казвам нищо относно това и и казах, че изгледах първият епизод на сериала, който ми е препоръчала и е доста интересен и забъркан. Писа ми, "аз ти казах, че е хубав" и след това написа, че няма нищо против мен и излизането, но има друго момче, ако имам някакви намерения.
Въпросът ми е според вас има ли смисъл да продължавам да се занимавам с нея? А аз наистина искам нещо да стане между нас.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 987

Профил
« Отговор #1 -: Юли 30, 2018, 13:57:03 »

Не. С такъв тип игра и нагласа, обвързана няма да ебеш.
Активен
AmaNA
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Юли 30, 2018, 14:34:59 »

Как трябва да променя играта си тогава и според теб с каква нагласа трябва да бъда ?
А и не съм писал никъде, че е само заради секса  Grin
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 987

Профил
« Отговор #3 -: Юли 31, 2018, 02:30:23 »

Как трябва да променя играта си тогава и според теб с каква нагласа трябва да бъда ?
А и не съм писал никъде, че е само заради секса  Grin
По-рискова и по-силно емоционална игра, от стандартното при обвързаните. Да ги поставиш бързо и държиш в гонещата позиция, е мн важно там. Нали знаеш, на всеки най му е сладко, баш това дето го няма (във връзките, липсва тръпката за сметка на близостта, и обратното).  А ти си в другата крайност.
За по-ясно изчети форума и статиите. Трудно ще ти преразкажа материал по който са изписани цели книги, с два бързи лафа в един пост.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 410

Профил WWW
« Отговор #4 -: Юли 31, 2018, 08:59:24 »

Колегата ти го е казал най-точно ! Хвърляш искри здраво и рисково .. Даваш и близко далече но когато е усетиш че е най яко с теб . Играеш го ти си наградата когато заслужи и даваш награда и така лека полека идва към теб . Усещаш е от какво има нужда и го правиш елегантно без изцепки . Примерно ония двамата не си говорят мръсотии а направо го правят като потребност . Ако ти го спомен под някакъв претекст значи иска нещо такова просто и говори някакви леки мръсоти . Ако не се дърпа започваш по тежко . Ескалираш и намеци постоянно когато сте двамата . Карай е да прави вълнуващи неща  да има емоция с теб да си дрога . Има два вида женени единия вид са тези верните който никога не биха изневерили ?“? Изчукай им мозъка и фантазията и те теб ще те изчукат . А другите са тези който го правят в името на емоцията на това което им липсва .. Подават се на емоцията и после съжаляват но това е друга тема . И третите са тези директните знаят какво искат и го правят . Има и верни но те са рядкост ...  Бъди човека който непредсказуем . Примерно двамата сте грабваш е за ръката и газ на някъде дето ще се забавлявате . После е притесни леко и така стават нещата но малко време иска да е отпуснеш .

ПС: Братле на твоята възраст ми гепиха първата любов и то приятел ( тогава не знаех за форума) . Не е  готино повярвай ми боли доста ! Човешки съвет : Провери първо какви отношения са преди да разваляш връзка че не е на хубава карма само за едното ебане ...
Активен
AmaNA
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юли 31, 2018, 14:34:46 »

ПС: Братле на твоята възраст ми гепиха първата любов и то приятел ( тогава не знаех за форума) . Не е  готино повярвай ми боли доста ! Човешки съвет : Провери първо какви отношения са преди да разваляш връзка че не е на хубава карма само за едното ебане ...

Затова мисля сега да го карам по-леко и по-отдръпнато и да разбера в какви точно отношения са. Иначе, ако са в добри отношения няма да се пробвам да правя нещо, защото просто не ми изглежда мъжка постъпка това. А и знам един такъв пример с една нейна приятелка, която точно така отиде при друго момче сигурно заради емоцията и тръпката, но всичко приключи за по-малко и от 2 месеца и отново се събраха с предишния си приятел след сума ти извинения и тем подобни работи.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: