Tyxo.bg counter Ще стане по-добре. Винаги има как да стане по-добре
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 19, 2018, 08:35:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще стане по-добре. Винаги има как да стане по-добре  (Прочетена 2035 пъти)
WW2
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #15 -: Септември 19, 2018, 21:40:11 »

Кога съм казала друго, глупако? "Аз съм чепат характер, шеф не търпя." - това не е ли признание, че в мене е проблемът? Ти четеш ли бе? Ти бил ли си в моето състояние, че да казваш какво можеш? Лягай и се моли, че да не дойдеш при мене. Чети и разбери какво говоря, не почвай война с мене. Малко са тези, които осъзнават собстгвената си вина и отговорност като мене. Не е целта на темата да се фукам, а да кажа какво ме отървая и че не бива да повтаряте грешките ми.
Активен
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Профил
« Отговор #16 -: Септември 19, 2018, 22:31:07 »

Аз само не разбрах - теб те диагностицират с нещо, тогава защо и двамата ви тъпчат с лекарства?
И коя фирма ще тръгне да те уволнява, че си тръгнала от тийм билдинг, имайки предвид, че тийм билдинга в БГ фирмите перстижни или не винаги е пиене и ядене на корем. Струва ми се, че са те увонили заради нещо друго... сигурно пак си буйствала.

Търсила си поводи да се махнеш от вкъщи, защото съпруга ти не се държи добре с теб? Добре де, не се ли замисли, че може да е заради поведението ти? Не можеш да задържиш една работа, не чистиш, не говтиш и по цел ден играеш копютърни игри. Това за мъжа ти е все едно да гледа малко дете. Кво, прибира се от работа и гледа - кочина. Сигурно ти е правил забележки или намеци малко да се постегнеш, но сигурно не си ебавала, докато не е започнал да ти вика. И тогава си задаваш въпроса "защо трябва да търпя мъжа си?". А той теб защо трябва да те търпи? Вдигаш му скандал?!?!! wtf. При положение,  че ти си виновната за всичко случващо се и за дебините решения, които взимаш. И тук не говоря за здравословните ти проблеми, защото за тях не си виновна, да поясня само, шото като гледам палиш от четвърт.

Като гледам себеанализа и анализа на ситуацията нещо не ти се отдава. Въпреки, че се смяташ за умана май не си толкова умна, а просто паметлива. Единсвеното кофти нещо, което разбрахме от първите ти два поста, е че си имала операция и че мъжа ти е бил с две счупени ребра. Всичко останало е булшита ти. Следващите постове изапдаш в изтерия, защото са те нарекли лигла. Ми що не написа а в първия пост, че имаш здравословни проблеми и плащаш хиляди и всичко си е ебало майката? В такъв случай никой нямаше да ти пише, че с лигла.

А пък реакцията на мъжати към теб, когато си бил счупил ребрата направо все едно е от латино сериал. Не ти бил простил, бил предаден... абе направо сте си един за друг  sleepy Иначе сори за здравословните ти проблеми, сигурно е много кофти.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 149

Профил
« Отговор #17 -: Септември 19, 2018, 23:22:24 »

Shocked Shocked Shocked
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 823

Профил
« Отговор #18 -: Септември 20, 2018, 01:01:29 »

Чакай малко сега.. Това, че имаш проблеми не е оправдание да влизаш и да обиждаш наред хора, които не познаваш. Такова поведение отдавна не си беше позволявал някой тук. Аз лично не разбрах много от историята. Освен, че бракът ти е бил в криза и си била на ръба да изневериш, това разбрах в общи линии. Правилно не си го направила, понеже почти никой не би търпял подобно поведение и явно мъжът ти е от малкото, които ще те изтърпят с всичките ти проблеми и кусури заради едната любов. Дано го осъзнаваш.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1000

Профил
« Отговор #19 -: Септември 20, 2018, 04:42:21 »

Разбрахме, че още купонясваш здраво с хапчетата. Ама музиката спря отдавна и сама си говориш. Аре седни си на задника и се успокой. Ако толкова те сърби, пиши за мен в третата си книга. Ако щеш пресконференция свикай.
Съпруга ти ми е през патката какво чете, щото е балък  Smiley

Цялата история е една мизерия, която сама си създала с тъпотията си. Влизаш, разказваш я и дори парадираш - "Вижте през какво преминах". Ми браво, осмислила си си живота с купчина лайна, които аз не бих изял. Да, права си.
Психиатъра ти не ти е помогнал. Просто е изпомпал здравната каса. Единствения дето помпи нещо в цялата алфа-история.
Пази боже.

А btw искам да си повтори думите, ама след като ме срещне f2f, да не се окаже, че имам нещо в ръкава си за него. Пиши ми на ЛС, да си организираме среща и да си поговорим пикло биеща.
Добре. Повтарям си думите, потретвам ги. Ама поканата ти за среща, ще я пропусна. Покани сладкодумеца, дето ти е навит. Аз нито съм по приказките, нито навит.  Smiley
Активен
WW2
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #20 -: Септември 20, 2018, 10:44:15 »

Така. Ще ме разберат админите на форума, но съм работещ човек и нямам време за регистрации, ще ползвам тази. Чета откакто съпругата ми влезе за пръв път в този форум, признавам с лека усмивка.  Забавно ми е как младите лъвчета се обединяват срещу женския страшен звяр - може би защото знам габаритите на звяра и как се побира целият под мишницата ми. Вашият змей, който сте банвали няколко пъти, е с размер XS, слабичък и само тук-таме на стратегически места има много съблазнителни заоблености. Можете да го видите по всяко време, ще го донеса на по бира. Обещавам, че ще го държа здраво гушнат, за да не ви нападне. Срещу съскането няма какво да направя, поне не публично. Wink
Нямаше да се намеся, но понеже тук се намеси вече физическа разправа срещу жена ми, няма как да не реагирам.
Аз съм малко по-възрастен от вас - батко съм на батко ви Слейър, на доста от вас може и да съм ви татко. С доста годинки съм по-възрастен и от жена ми и я познавам, смея да кажа, малко по-добре, отколкото се познава тя самата. Който има реален опит с жени, вече се е досетил по огъня и жупела, който хвърля, че тя е изключително женствена и емоционална жена, лоялна до кръв, готвач, домошар, умна, с много силен майчин инстинкт, но със склонност за саморазрушаване, когато изпитва вина. Бях си я избрал за съпруга около два месеца преди тя да реши, че ме харесва, и доста преди онази нощ, която описа като перла в короната ѝ от манипулации. Wink Видели сте сами, че не се поддава на директни свалки, материални неща или евтини номера - качество, което е абсолютно задължително за моята съпруга. Оставих я да покаже какво може пред мен - както като преподавател, така и като мъж - и не ме разочарова. Дори фактът, че е толкова възмутена от вас като общество, ми е забавен. Обяснявах няколко пъти, че всеки мъж трябва да мине през фаза на обективизиране на жените и дори здравословна мизогиния, за да запази сърцето си, но тя отказва да го приеме или да повярва, че и аз съм минал през това и накъдето отивате вие, аз се връщам.
С мене това момиче изгради дом и мога да кажа, че с нея бях - и още съм - щастлив. Обичам я, обичам ума ѝ, топлия, дори огнен характер, особено в леглото, обичам да усещам как се гуши в мен като малко птиченце и дори как се прави на страшна. За събитията, описани в тази тема съм виновен основно аз. Забавих кариерното ѝ развитие, като ѝ забраних да работи нощни дежурства или тежки дневни такива (мисля, че никой мъж не иска пияници и всякаква нощна сволоч да се приближава на метър от жена му, дори в работна среда с охрана). Тя мрази да се чувства като паразит, а в продължение на дълъг период от време аз я издържах. Това я срина, както и ударът покрай болестта ѝ. Вие сте малки и не разбирате, но една жена толкова семейно ориентирана като моята приема безплодието си като трагедия. Не ви пожелавам да минете през това нещо.
Чета сега и хем ми е смешно, хем ми е безкрайно тъжно, като виждам какво ѝ е било на душичката. Каскто много от вас отъбелязаха, нещата изобщо не бяха толкова страшни, поне от моя гледна точка.
За разлика от нея аз никога не съм се притеснявал, че ще ми изневери. Както казах познавам я и знам, че не съм дал пръстен на курва. Имах наблюдения и върху момчето, което я ухажваше. От нивото на годините и опита ми неговите опити да я свали ми бяха по-скоро забавни и не знаех, че тя го приема толкова сериозно и се измъчва. Дори репликата ми "Иди при него, после пак си ела" я е възприела като признак за изстиване от моя страна, докато аз исках само да я подразня и да се замисли дали наистина е способна на това, което ме заплашваше тогава.
 Откъснах я от факторите, които допринесоха за депресията ѝ и смея да кажа, че нещата са много по-стабилни и бъдещето ни като семейство е добро.
Обещавам ви, че ще следя жена да не ви тормози повече и обижда без причина тук. Не е права, най-малкото очаквам от нея вече да се успокои. Изисквам обаче да не се споменава повече дори намек за физическо насилие спрямо съпругата ми. Ще помоля модераторите и админите да следят за това.
Съпругът.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #21 -: Септември 20, 2018, 12:50:59 »

Да съкратим :

жената потребител имаше абсолютно дебилно поведение преди, супер надменно, а-у. Преживява някакви неща.

Променя се "уж" като същност и разбира колко много е важна любовта.

Връща се във форума, в който реално да се държиш като пич и непукист е яко, а да си сантиментален тъпо и разправя на всички как от непукист е станала душичка.

Форумът й се присмива - тва все едно утре Берсерк да напише тема пичове влюбих се, помагайте.

Аз й казвам, че я разбирам.

Тя изпада в хистерия, защото видиш ли форумът реагира на нейните действия така както е типично за форума и за нея едно време.

Почва да заплашва и обижда - което показва, че не е постигнала истинското смирение, за което вярва. Да обичаш и да си смирен, значи да не те ебе кво ще каже форума.

И накрая пълна шизофрения - мъжът й поема цялата вина, защото явно нещо тя се е жегнала и сега й е нужно рицарят на бял кон да я успокои.

Муахахаха...това освен WomanWorth, може би само аз бих го направил.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 823

Профил
« Отговор #22 -: Септември 20, 2018, 13:12:13 »

Къв е шансът просто един и същи човек да ни взима за мезе и да си съчинява истории ?  Huh?
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Профил
« Отговор #23 -: Септември 20, 2018, 14:44:56 »

Забавих кариерното ѝ развитие, като ѝ забраних да работи нощни дежурства или тежки дневни такива (мисля, че никой мъж не иска пияници и всякаква нощна сволоч да се приближава на метър от жена му, дори в работна среда с охрана). Тя мрази да се чувства като паразит, а в продължение на дълъг период от време аз я издържах.

Хем знаеш, че мрази да се чуства като паразит, хем не и даваш да работи в денонощна аптека? Като гледам какъв характер има въобще няма да и трудно да реже нощната сволоч.
Не само за твоята жена, а за почти всяка жена невъзможността да има деца е трагедия.
И моля те не я ограничавай миличката да пише във форума, защото няма кой друг да създава такавав драма във форума  Roll Eyes
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
sk8te
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #24 -: Септември 20, 2018, 17:32:54 »

Шизофрения и раздвоение на личността.  Тъкмо щях да пиша за една свалка и ми спадна.... и енергията.  Cheesy
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1542

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #25 -: Септември 20, 2018, 18:27:09 »

Айде семейните драми на друго място... искрено и лично няма ли форум?
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: