Tyxo.bg counter За безпрогреса, застоя и дупката в която сме
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 27, 2019, 03:49:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: За безпрогреса, застоя и дупката в която сме  (Прочетена 643 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« -: Юни 17, 2019, 13:18:25 »

В тази тема искам да наблегна на нещо важно, най вероятно повечето сте стига ли до тази точка на съмнението. На това дали сне доснатъчно зобри в свалките на мацки, дали имане успеваемост, дали тъпчете на едно място с едни и същи таргети. Нека всеки сподели нивото до което е стигнал.
Аз с всеки изминал ден се колебая дали има смисъл да продължавам да се занимавам след като резултатите ми са почти нулеви при това не съм от вчера ами 2-3 години съм така, стигам до някъде и от там нататък не мога. Може би толкова ми е капацитета и само греди. Естествено има много фактори които влияят, но споделете ако и при вас е така или и вие сте били в някакъв застой и как се справяте.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1901

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юни 17, 2019, 15:14:29 »

Ами ориентирай се към намирането на сериозни гаджета - това не е толкова трудно, колкото непрекъснатия пикап, и е по-добре едно сериозно гадже, отколкото никакви мацки, ама да се пишеш, че си пикапьор. Сериозно гадже може да си намериш в нета, или в социалните кръгове или по някви партита, ако улицата не ти се отдава.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 710

Профил
« Отговор #2 -: Юни 19, 2019, 13:43:43 »

Според мен, платото не е лимит.
Някои напредват по-бавно от други, също и по-често удрят плато. Но подобрение е възможно.

Аз лично напредвам доста бавно и имам доста дълги случаи на плато.
Дори в момента, от поне 1 година съм на плато, което е по-ниско от нива, които съм имал преди 4-5 години.

За тези плата, според мен има общо взето 2 възможни причини:
Първата е, липсват ти базови неща, сила на гласа, майндсет, нагласа, с която се виждаш ценен, оценяващ, с избор, достатъчен и ти позволява свободата да се отпуснеш, да се шегуваш, да не вземаш на сериозно тебе, момичето и свалката.

Втората, това е моментното вътрешно състояние (инър гейм).
То е, как живееш живота си, дали правиш нещата, които искаш и си човека, който искаш да бъдеш.
Дали спортуваш, дали се движиш, дали си във физическа форма, дали ебеш редовно, дали имаш пари, колкото искаш, и изобщо дали имаш нещата, които искаш. Дали си в мир със себе си и света. Дали живееш в реакция или приемане.

В такива случаи е добре да има външна помощ и поглед. Семинари или опитни хора вършат работа.
Също е добре да се затварят пробойните, хора, които те дърпат назад, приятели и роднини.
Места, градове, работа, които те дърпат назад.

Аз лично много бих искал да прекъсна работа за 1 година, за да натисна повече пикапа и тренировките. Но в момента не го правя. Това със сигурност би отпушило платото ми.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 525

Профил
« Отговор #3 -: Юни 19, 2019, 14:25:08 »

Без да претендирам, че разбирам от пикъп /реално нищо не разбирам-нула с такъв подход/, моят съвет е, да пробваш с таргети, които мислиш, че са висока топка за теб. Не говоря за някакви меркантилни кучки, мутреси и подобни, а просто за по-хубави жени и дори доста по-хубави от тези на които се мяташ. Не го казвам просто така. Като млад съм имал доста случаи, дето съм се подценявал /а аз иначе бях с голямо самочувствие и самоценка за себе си/по отношение на мацка, която мога да сваля. След като видиш ли, ме режат и по-грозни....не грозни като цяло, а просто по-зле сравнено с друга. Оказа се, че привличам определен тип жени, които като външност, а и не само надвишават сериозно тези, които са ме отсвирвали. И просто смело започнах да си се мятам и на доста по-красиви, пък каквото стане.
Все пак оставам и с резервата, че не те познавам, не знам как изглеждаш /нищо, че се твърди, как външния вид нямал значение/ и т.н. Може при теб и да не проработи.
Но горното ми е повдигало и тема за размисъл, защо се е получавало така. Да те режат по-грозни, а да си харесван от по-хубави. И то това не са били единични случаи, а доста често явление. Щом представляваш интерес за по-хубава мадама и то не някоя курветина или тъпа овца, би следвало да си харесван и от по-грозните, също не тъпи овци. Логиката е, че по-невзрачните не представляват сериозен интерес и когато им се метне що годе приличен младеж, да не изпускат шанса. Ама на, друго е ставало.
Но и сега сигурно времената са други, желанията и претенциите също. Но това явление с режещите грозотии го виждам и понастоящем.
Активен
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 207

Профил
« Отговор #4 -: Юни 19, 2019, 16:54:36 »

Цитат
Аз с всеки изминал ден се колебая дали има смисъл да продължавам да се занимавам след като резултатите ми са почти нулеви
Брат от това което съм виждал от теб ти можеш, просто трябва да изкачиш планината, от стръмната страна, не трябва да се отказваш да ще падаш доста но не забравяй на къде вървиш.
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
MPUA
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Профил
« Отговор #5 -: Юни 20, 2019, 21:15:49 »

Здравей, от моя опит мога да кажа следното: резултатите ми от улицата са доста слаби, при положение че излизам г/д редовно. Дали някога съм си мислил да спра? Твърдо не. За себе си съм установил, че пикапа ми помага много в цялостната комуникация с хора, а това е доста важно, особено в моята сфера (адвокат съм). Отделно от това, често съм в различни социални кръгове, където вече успеваемостта ми спрямо минали години е много добра - реално винаги имам няколко опции от жени, независимо дали съм в моногамна връзка или фък-бъди отношения с една/няколко. Например една от колежките, с които се виждам в момента, я свалих на едно коледно парти по познат за нас начин - апроуч, амог на тея от нейния отдел, изолация и след това клоуз. След време като лежахме в леглото ми каза че тези мои действия й били направили голямо впечатление.
Казах всичко това, за да обърна внимание, че трябва да се гледа цялостната картинка и как и дали се развиваш в други области, а не дали днес или тази седмица си направил някой и друг клоуз от улицата.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1901

Профил WWW
« Отговор #6 -: Юни 21, 2019, 09:02:39 »

Абе то резултатите от улицата са слаби на над 90 % от хората. Тва да не мислите, че е мандра. Положителното е, че се разчупваш яко на улицата. Негативното е, ако позволиш неуспехите да те сринат психически. Трябва точно обратното - улицата да я приемаш като тренировка и каквото стане. Аз също от улицата никоя не съм свалил, но много ми помогна да свалям в други ситуации, които са и по-лесни. Така че вместо да се обезкуражаваш, пробвай да сваляш по сайтове и в социалния кръг. Има и ивенти за запознанства като партита. Опции много има.

Най-тъпото ще е ако позволиш това да те откаже от жените и мацките. Напротив - просто погледни нещата от друг ъгъл. Не всички стават за супер пикапьори и смяна на мацките. Масата пичове си имат едно гадженце и с него си живеят. Ама по-добре едно, отколкото нула - не мислиш ли.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: