Tyxo.bg counter IC Meetup Пловдив
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 21, 2018, 15:33:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: IC Meetup Пловдив  (Прочетена 455 пъти)
Nikk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

Профил
« -: Октомври 01, 2018, 17:47:17 »

Здрасти на 12.10. в Пловдив се организира събиране на RSD Inner Circle. Ако знаеш за играта от известно време, но никога не си излизал, защото не познаваш никого, който да я практикува, а сам не можеш да започнеш. Ако страхът винаги те е спирал да направиш първата крачка към някоя цел животa си, или ако не знаеш как да завържеш контакти,  а искаш да промениш това, то тогава това събитие е за теб.
Ако си заитересуван, пиши ми  на лично и ще ти пратя повече информация и достъп до групата. Местата са ограничени, тъй като това е първо събитие. Не изпускай шанса да се запознаеш с хора, които вече са започнали.
Активен

Живей Тук и Сега, защото точно този миг е единствен и неповторим.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3598

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2018, 12:03:43 »

Е какъв инър съркъл като още не сте започнали? Инър съркъл има конотация на посветени. А за нуубс би трябвало да има други съркъли.
Ама айде, стига съм хейтил. Успех, пичове.
Активен
Nikk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 05, 2018, 12:28:35 »

Ама нали за да започнем ни трябва група от хора. Тук малко става като въпроса "Кое е първото? - пилето или кокошката". От виртуални спорове и философстване няма нужда. Повече действия рябват. Идеята не е да си чешем егото, а да се раздвижи малко community-то, защото май доста хора четат много тук, пък нямат грам практика (и аз бях от тези впрочем).
Активен

rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1276

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 05, 2018, 13:34:02 »

да се раздвижи малко community-то
То комюнитито не е като да не е раздвижено от бая време. Инструкторите тук по едно време редовно обясняваха, че почти няма неапроучвани жени в София.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Riot
PuP Player
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 121

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 05, 2018, 15:30:49 »

Ама нали за да започнем ни трябва група от хора. Тук малко става като въпроса "Кое е първото? - пилето или кокошката". От виртуални спорове и философстване няма нужда. Повече действия рябват. Идеята не е да си чешем егото, а да се раздвижи малко community-то, защото май доста хора четат много тук, пък нямат грам практика (и аз бях от тези впрочем).

А като не си от тези където нищо не правят пич, защо не пуснеш някой репорт от играта си, щом парадираш че си от действащите. Мен все ми се струва че изобщо не играеш ами търсиш хора само и само да не те е шубе толкова.
Активен
Nikk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 05, 2018, 16:27:23 »

А като не си от тези където нищо не правят пич, защо не пуснеш някой репорт от играта си, щом парадираш че си от действащите. Мен все ми се струва че изобщо не играеш ами търсиш хора само и само да не те е шубе толкова.

Малко се trigger-нах първоначално, но имаш право. Трябва ми малко соушъл прууф, хаха. Този форум го бях зарязъл именно поради причината, че колкото повече четеш, толкова повече се превръщаш в theroy junky. Живея в чужбина от няколко години и доста често излизам да разцъквам, ако не в някой от големите градове, то в местните дискотеки. Имам стабилна доза репорти запазени на компютъра, описани подробно, но бих предпочел да запазя известна доза анонимност за момента. Нямам на никого какво да доказвам, искам просто да споделя малко полезна информация и да надъхам хората да започнат да правят нещо, защото знам какво е да  си между теорията и практиката, и ако няма кой да те светне как реално се случват нещата, си оставаш във един нереален свят, в който си лъжеш, че правиш нещо и съвсем самодоволно си вярваш. Впрочем събитието го организирам изцяло с мои финанси и мислех да го направя като конференция, в която да разкажа на дошлите някоя друга история + някой интересен съвет и след това да излезем на по бира някъде и междувременно да заговорим някое друго момиче. Егото в този форум обаче ми се струва доста голямо и може би е голяма крачка за някои хора да погледнат извън матрицата, но поне може да се намери доста информация на български тук. За момента активността е нулева и събитието върви към провал, а на хората които проявяват интерес, мога да обещая, че декември ще има по-сериозна организация. Изцяло от вас обаче зависи дали ще се проведе отново нещо. За себе си няма смисъл да организирам такова събитие, аз сам мога да си говоря и вкъщи Grin.
Активен

Nikk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 05, 2018, 16:35:33 »

да се раздвижи малко community-то
То комюнитито не е като да не е раздвижено от бая време. Инструкторите тук по едно време редовно обясняваха, че почти няма неапроучвани жени в София.

Не мисля, че масата знае за къмюнити то. Запознанствата не са нещо ненормално и доста хора хора  го правят по естествен път. Пикъпа не е магическо средство, с което ставаш нещо повече от другите. Просто е структурирано представена информация за психологията зад една свалка и плюс може би някои по-оптимални неща, които можеш да направиш, за да си една идея по-успешен. Някои хора си имат вродено чувство за емпатия, на други малко им липсва и за тях именно е теорията. Не изпадайте в някакви крайности, в които да си мислете, че пикъп-а е светият граал и че никой друг не заговаря, само хората, които знаят за него. И аз съм се включвал в това число и мога да кажа от личен опит, че е грешен майндсет.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: