Tyxo.bg counter За прототипът "играч" - харесва ли се сред жените
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2018, 03:20:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: За прототипът "играч" - харесва ли се сред жените  (Прочетена 1528 пъти)
MrWrong
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Октомври 02, 2018, 23:32:34 »

Пичове, един въпрос от една предна тема толкова ме озадачи, че реших да пусна изцяло нова, за да си намеря може би - генерална грешка, или кой знае - различна интерпретация.

Въпросът беше - какво отговаряме когато на среща момичето ни пита "Ти играч ли си?"
Та, не е важен самият отговор, а самата концепция на нещата.

В 90% от случаите когато съм с жена която харесвам, буквално парадирам че съм играч (естествено не използвам директно думата/израза), но изграждам един абстрактен образ че съм такъв, на готиният пич, с многото опции, с големият опит, с многото мацки в джобчето, с многото мацки във фейсбук и инста, с многото съобщения от мрежите и прочие..
Със сигурност го възприемат за вярно, не че е така, не че имам и много успехи напоследък - но те се дължат на друг тип грешки.

Та.. как се възприема статусът на един мъж като играч пред една жена? Не вдига ли статута, увеличава възможностите за избор, прави го по алфа и сексуално интересен, или го прави отблъскващ?
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 822

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2018, 00:03:58 »

Не вдига ли статута, увеличава възможностите за избор, прави го по алфа и сексуално интересен, или го прави отблъскващ?

И едното и другото. Чисто инстинктивно жената винаги ще е привлечена от възможността за избор и изобилието на даден мъж. Но това е само на най-първично ниво. В реалността е доста вероятно да те отреже, ако се показваш като играч. На логическо ниво си казва, че е прекалено рисково да се пробва с теб. Има го страхът да не се "опари". И за това ако го раздаваш прекалено много плейър може да те отреже дори да има привличане към теб.

Пробвал съм доста различни неща, включително с мой приятел сме си сменяли имената в телефоните с женски, за да те търси "Моника"(примерно) докато си с мацка и ти най-тарикатски да й затвориш с: "офф, пак ли тая бе.. много е досадна" Grin И изводът е, че по-скоро се плашат. Страхът да не бъде наранена и излъгана от господин играч надделява над привличането.

Важно е следното - да уцелиш точната доза. Да загатваш изобилие, но без да се биеш в гърдите, че си бройкаджия и без да я заставяш да избира дали е привлечена, или си прекалено рисков т.е. - дали няма да бъде поредната употребена и изхвърлена бройка.  

Жените действат от позицията на изобилие от кандидати и в нейния мозък такава ситуация стои така: "той е готин, но е прекалено голям играч, а Иванчо е също готин, но е по-надежден и е по-малко вероятно да се окаже задник и да страдам заради него"

Надявам се да си разбрал - дозата прави отровата.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3639

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 03, 2018, 12:01:42 »

Дозата е според мен 80/20 или 70/30 плейър/провайдър.
Повече от това е опасно да влезеш във френд-зоната.
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 233

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 05, 2018, 11:36:49 »

Та.. как се възприема статусът на един мъж като играч пред една жена? Не вдига ли статута, увеличава възможностите за избор, прави го по алфа и сексуално интересен, или го прави отблъскващ?

Възприема се зле. Защото ако жената те види в ролята на играч тя знае, че в един момент ще "изиграеш" и нея. За да имаше висок статус и да си по-сексуално интересен трябва не ти да бройкаш жените а да изглежда така, че те проявят интерес към и теб и те търсят. Тогава вече ставаш интересен
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Активен Активен

Публикации: 153

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 05, 2018, 15:26:34 »

Пичове, един въпрос от една предна тема толкова ме озадачи, че реших да пусна изцяло нова, за да си намеря може би - генерална грешка, или кой знае - различна интерпретация.

Въпросът беше - какво отговаряме когато на среща момичето ни пита "Ти играч ли си?"
Та, не е важен самият отговор, а самата концепция на нещата.

В 90% от случаите когато съм с жена която харесвам, буквално парадирам че съм играч (естествено не използвам директно думата/израза), но изграждам един абстрактен образ че съм такъв, на готиният пич, с многото опции, с големият опит, с многото мацки в джобчето, с многото мацки във фейсбук и инста, с многото съобщения от мрежите и прочие..
Със сигурност го възприемат за вярно, не че е така, не че имам и много успехи напоследък - но те се дължат на друг тип грешки.

То е ясно че някои, че и повечето мацки си падат по играчи, но не го признават. Дали вдига статуса, теб не трябва да те ебе чак толкова за това освен ако не си някое жиголо.
Ако жена ме пита дали съм играч, или отговарям с '' да '' или го игнорвам, не се занимавам да се правя на интересен, тъпо е къде по интересни неща за правене има с тая мацка.
Само не мога да разбера за какъв  чеп ти е  да създадеш впечатлението в една мацка че си играч, все едно да създам впечатление в някоя че съм богаташ или важна личност. Работата е там че не трябва да се опитваш, просто го субкомуникираш.  Wink
Активен
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 05, 2018, 15:44:48 »

Универсален отговор няма. Някои ще се изкефят, други не, при третри ще трябва да си изиграеш добре картите, щото са на кантара.

Държа се доминанто. Лъхам на секс. Тия неща жените ги усещат. И от там бам:

Тя: Ти играч ли си?
Аз: Кой, аз ли бе? Аз съм такова добро момче (и в същото време в зависимост на какво ниво съм, или я пляскам по задника или я целувам, или и дърпам косата и я лижа по врата и т.н. - зависи докъде съм стигнал)

Вече тя как ще го приеме не ми пука. С други думи, обърквам ги, докато се усетят вече съм ги гръмнал.
Не си мисли, че те искат да си кротък. Която каквото и да ти казва, трябва да имаш избор или поне тя да си мисли, че имаш избор. Иначе си поредното завоювано момче. Симпъл ас фък
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 410

Профил WWW
« Отговор #6 -: Октомври 05, 2018, 17:27:45 »

Стеф напълно съм съгласен . При жените трябва да си винаги непредсказуем .Моногамията ги мори  и почват да си мислят глупости . Не да си постоянно но да има емоция отвреме на време . Те трябва да мислят за теб не ти за тях така е по природа . Жената в днешно време гледа да вземе ролята на мъжа . Не всички но повечето са така . Според мен :

Първо трябва да знаеш тази мома която ще се занимаваш . За бройка ли е нещо по сериозно ли ще е . Трябва да имаш изградена преценка  каква да ти е играта . От там натака следва и всичко друго . Те те тестват ти ги отбягваш . И продължаваш  на твоето .

Примерно : Ти играч ли си ?
Не треньор съм с добра фитнес програма  ! Smiley

Ти играч ли си ?
Ко тва яде ли се пие ли се ? Я виж....

Ти играч ли си ?
Играч бях като бях малак с джамбели си играх. Хайде за пица

Ти играч ли си ?
Че ти такъв ли търсиш ? А ?

Има много опции да го преминеш теста . Но трябва да си спокоен и уверен в отговора ти . И така да отговориш да е накараш да го мисли . И да си ток . Ще ти дам съвет ако можеш да е надговориш след тази шитка и да е направиш сама да си говори и по късно да се сети за това и да се усети че си е прецакал си отличник .

А защо го задават ли . Защото повечето момчета вече ебат и бягат .Търсят добра партия която да си паснат . А не някоя дето се мисли за единствена и да мрънка за всичко и да прави  фасони ...

До колкото за статуса за някакви малки върви или кифли . Но за жена която е що годе наясно с нещата това даже няма да го забележе даже ще и е смешно ако се фука някав мъж. Жени относно други жени са много дребнави . Както каза за експеремента . Този номер много върви като сте се разделили с гаджето и да е вкараш в филма като се видите като приятели . Хахах и ще си каже ай тоя кога кво защо ...  Embarrassed Embarrassed
Активен
MrWrong
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 05, 2018, 23:43:22 »

Благодаря ви, но и от отговорите леко се озадачих.  Grin

Естествено, ако е свястна и иска/искаш връзка - го караш по-леко с играческият модел на поведение.

Иначе концепцията е следната, спрямо вашата помощ и моите "възгледи" - правиш се на играч колкото да покажеш че имаш опции-варианти, опит (адски важно при жената), прокламираш че ти не би я следвал (а тя ще спечели ако те) и въобще другите характеристики на алфа поведение.
А крайният вариант на "играчество" е fuckboy-ски и понякога отблъсква, особено ако мацката е от многобройните наранени. : ))
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #8 -: Октомври 06, 2018, 08:05:10 »

Жените не са толкова тъпи. Тва не е шитка, ами си е въпрос. Има въпроси дето те ебават и тестват, има въпроси, на които наистина ги интересува отговора. Случвало ми се е да кажа нещо оригинално на такъв въпрос и тогава жената или те слага в класация - тоя не му е читава работата и тотално чупи рапорта (в негативен аспект го чупи - тоест спира да си комуникира нормално с теб) или продължава да си настоява на въпроса. И съответно тогава е хубаво човек да има някакъв убедителен, честен и готин отговор, който всеки може да си го измисли за себе си.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 987

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 06, 2018, 21:07:34 »

Жените не са толкова тъпи. Тва не е шитка, ами си е въпрос. Има въпроси дето те ебават и тестват, има въпроси, на които наистина ги интересува отговора. Случвало ми се е да кажа нещо оригинално на такъв въпрос и тогава жената или те слага в класация - тоя не му е читава работата и тотално чупи рапорта (в негативен аспект го чупи - тоест спира да си комуникира нормално с теб) или продължава да си настоява на въпроса. И съответно тогава е хубаво човек да има някакъв убедителен, честен и готин отговор, който всеки може да си го измисли за себе си.
Да, защото си нямал силно привличане в ситуацията, а си се опитвал да оригиналничиш. Тя хем е можела да си позволи подобно поведение, хем е искала да и играеш по свирката. И логично е последвало подобно поведение от нейна страна. Усещала е, че отговора ти издиша. За това трябва да се калибрира. И също да можеш да стоиш зад действията си. Да си тежиш на мястото.
Естествено, че е шит подобен въпрос. От всякъде личи, че иска да те тества и провокира. Що за тъпотия "ти играч ли си".

Ти питаш ли ги по подобен начин, неща които горещо те вълнуват - "Ти курва ли си?". Не, това не е ебавка, а просто си пита момчето на 2ра среща, щото го интересува, иска да знае. Как ли му отговаря момичето.

Ти играч ли си - откровено малоумен въпрос. Със сигурност няма да тръгна да оригиналнича в отговора си, просто щото не виждам нищо забавно в него. Вероятно ще се издразня, ще я изгледам, и ще се забележи. Ще го игнорирам. И няма да ме питат подобна тъпотия.
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 244

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 07, 2018, 11:30:09 »

Въпросът е сигурно най-голямата класика сред шит-тестовете и отговорът, както добре знаете, не е чак толкова важен. Идеята е да си го преместиш в другия крачол и да кажеш нещо забавно, макар че зависи от ситуацията, в която е зададен въпросът, и от човека, който ти си по принцип, така че и сериозен отговор в стил “питай ме още веднъж и срещата приключва” бо могъл да свърши работа.

За мен е грешно да се правиш на какъвто и да е, ако не си, с цел да я впечатлиш. Те, ако си с готино поведение, почти винаги ще приемат, че си играч и ще те шитват, независимо с какво прадираш, най-малкото защото нямаш приятелка и социалното програмиране крещи, че има нещо “нередно” (т.е че си “играч”).

Този въпрос си е чиста провокация и мен лично ме дразни и го приемам като заяждане, което автоматично изключва сериозния отговор. Поне и зададен по този начин. Даже ако настоява да пита подобни тъпотии, привличането ми ще намалее и или ще я сийнвам (ако е чат), или ще я резна директно с нещо наживо. Ако все пак има такт да попита малко по-красиво (примерно защо си нямаш приятелка, с много ли правиш “така” и защо) може вече да получи по-откровен отговор - че не търся нищо по-сериозно и за мен не е готино да се делим на играчи и неиграчи, а просто да си правим кефа без да се лъжем и обещаваме неща, които са невъзможни (като вечната любов) и след подобен отговор почти винаги мацките се съгласяват с мен (защото има привличане най-вероятно). Ти реално не си длъжен да се обясняваш на никоя, особено на някаква мацка, с която сте само на рапорт още и не сте правили прекрасното. Пък ако те приеме такъв - какъвто си - ок, ако иска да търси принца на белия кон - пак ок, теб какво трябва да те бърка.

Замислял съм се обаче, че ако в много ситуации при налично привличане излъжа, че примерно търся сродната си душа и започна да говоря подобни сладникави глупости, е възможни да вържат някои, които иначе не биха, но не съм сигурен, че са по-голям или по-качествен процент. Имайте предвид, че го има и момента “той е играч, защото още не си е намерил майстора, аз съм тази, която ще го опитоми” - ако ти се кефи, ще рационализира всичко в главата си. Но аз лично не съм ок с прадирането и дори гледам да скромнича в подобни ситуации, но въпреки това те приемат, че си играч, ако си готин, сваляш и нямаш приятелка.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #11 -: Октомври 08, 2018, 09:01:42 »

Със сигурност няма да тръгна да оригиналнича в отговора си, просто щото не виждам нищо забавно в него. Вероятно ще се издразня, ще я изгледам, и ще се забележи. Ще го игнорирам. И няма да ме питат подобна тъпотия.

Анджък. Това казах горе долу - защото baby 951 изказва некви оригинални отговори, които ми изглеждат смешни и затова казах, че човек или трябва да го игнорира или да бъде откровен. А не да отговори - о играч съм, играя футбол всяка събота.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 233

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 08, 2018, 09:30:02 »

Със сигурност няма да тръгна да оригиналнича в отговора си, просто щото не виждам нищо забавно в него. Вероятно ще се издразня, ще я изгледам, и ще се забележи. Ще го игнорирам. И няма да ме питат подобна тъпотия.

Анджък. Това казах горе долу - защото baby 951 изказва некви оригинални отговори, които ми изглеждат смешни и затова казах, че човек или трябва да го игнорира или да бъде откровен. А не да отговори - о играч съм, играя футбол всяка събота.

За мен пък за покажеш реактивност на някакъв тъп въпрос ми се струва глупаво. Трябва да не ти пука какво ти говори. Да не мислиш, че ако я интересува дали си играч ще те пита в прав текст. Ще наблюдава какво правиш вместо да ти задава подобен въпрос на който може да я излъжеш. Чист шит тест си е това и започнеш ли да ѝ се обясняваш си out of the game. Аз бих го играл така.

Тя: Ти играч ли си ?
Аз: Играч съм ами, късам ги на Counter strike  Embarrassed .  Айде отиваме да пием по един фреш един си къде

или пък

Тя: Ти играч ли си ?
Аз: Само поглеждам със загадъчна усмивка и я оставям да си мисли играч ли съм или не

Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Make it till you make it! ;)

Профил WWW
« Отговор #13 -: Октомври 09, 2018, 15:02:04 »

На някои им харесва, на други не. И да кажеш да или не, все се забиваш. Почти като едно време в казармата: "Ебаваш ли старо куче?"!

Но старото куче има готин трик за вас. Винаги върши работа в подобни ситуации. Просто отговаряш с въпрос и загадъчна усмивка: ''Хмм, защо искаш да знаеш?'' или "що питаш...?". Тоя трик върши работа при всеки тъп въпрос към вас.

За домашно, сами си помислете защо върши работа. После просто го пробвайте.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Публикации: 1368

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 09, 2018, 17:42:43 »

Просто отговаряш с въпрос и загадъчна усмивка: ''Хмм, защо искаш да знаеш?'' или "що питаш...?". Тоя трик върши работа при всеки тъп въпрос към вас.

За домашно, сами си помислете защо върши работа. После просто го пробвайте.
Предполагам, защото си е баш тип женски шит тест, който я кара сама да почне да се съмнява в това, което е казала, но освен това, и още по-важно, води до забиване и млъкване, защото тя самата няма да иска да си каже защо иска да знае/защо пита. Все пак не може да каже - "ами защото те искам за връзка и ми трябва да знам" или "абе шит тествах те".

Мен, за щастие, не си спомням да са ме питали някога това. От далеч си ми личи, че съм дебил.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: