Tyxo.bg counter Калибрация след първа среща с гримьорка на 30 ?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2018, 03:23:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Калибрация след първа среща с гримьорка на 30 ?  (Прочетена 1955 пъти)
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 822

Профил
« -: Октомври 04, 2018, 23:05:29 »

Малко предистория:

С мацката се запознахме на работното й място. Магазин за гримове. Видях я, беше се разсеяла нещо, нямаше работа и директно й влезнах с: "Не разбирам от гримове, но разбирам от красиви жени". Отвърна с "офф", но си личеше, че се е изкефила. След това малко бъзици, малко рапорт и успях да създам необходимите емоции. Усмихваше се, проявяваше интерес(задаваше ми въпроси) и дори успях да я баунсна, под предлога да си вземе нещо за обяд.

Каза, че е на 30, на което не повярвах(изглежда на 19-20), но после с разговора си пролича, че не лъже. Изградих някакъв рапорт, пуснах съвсем леко кино(докоснах я по гърба) като усетих, че й направи впечатление и си направих извода да не бързам с киното. Казах й, че нямам много време(след около 15 минути разговор) и разменихме контакти.

///

2 дни по-късно(днес) й звъня. Още миналия път ми е казала кога почива и си уговаряме директно среща като тествам за интерес(карам я да дойде от Младост до центъра и се навива без условности). Размишлявах преди това дали да не отида да я взема с колата, понеже е доста готина, раздава го жена със стандарт, а и е голяма - не е някоя малка пикла, но реших да си действам по стандартната процедура и да не правя нещо различно за нея, та си го спестих това.

Мацката закъснява не повече от 2-3 минути(добър знак) - като действам както обикновено - разходка и след това на заведение като се стъмни(вечер е по-предразполагаща обстановката). От миналия път съм леко предпазлив с докосванията(не знам дали е добре), но за сметка на това изграждаме много стабилен рапорт. Обсъждаме няколко различни теми последователно, като от паник атаки, здравеопазване и коли на лизинг стигаме до ролята на мъжа и жената и секса  Grin Мацката ми прави много готино впечатление - тя самата казва, че жената трябва да следва мъжа, че не трябва да се опитва да му заеме мястото и т.н. Комуникацията вървеше с изключителна лекота.

Аз: "Не си като 18-20 годишните мацки, с които излизам, имаш различно мислене и правилните ценности"
Тя: "Е аз нямам нищо общо с тях и не съм на 18, от старата школа съм"
Аз: "Така, така. Определено мислиш различно и ми прави впечатление"

Тук й пускам валидейшън, но и я оценявам. Не знам дали беше силен ход, по-скоро не.

След това разговорът малко губи посока, тя вижда разни кучета по улицата и започва да мисли на глас дали да си взима куче, дали котка, има ли време за домашен любимец и т.н. Тук имах два варианта - да чупя разговора и да сменя рязко темата или да я оставя да си говори. Оставих я.

Стигаме заведението, важно е да отбележа, че мацката през цялото време докато ходехме плътно ме следваше и дори, когато заобикалям нещо(кола, колче и т.н.) пак вървеше плътно до мен. Доста добър знак, поне според мен. Влизаме в заведението и сядаме.

Харесвало й, не било лошо. Казвам й, че е клубче и вечер става почти като дискотека. Била ходила много по дискотеки, но вече й писнали, нагледала се на всичко и т.н. Ползвам момента в заведението, за да захлебя малко с киното, взимам й ръцете и започвам да й гледам маникюра. След това импулсивно реших да играя директно и рисковано, плюс малко да си вдигна акциите, така ми дойде.

Казвам й, че тази година съм излизал на 15-20 срещи и е от мацките, които водят по точки в класацията(истина е). Пак й пускам валидейшън, но и я вкарвам в ролята на оценявана от мен(силен ли е такъв валидейшън смесен с оценяване ?). Започвам да й казвам, че съм амбициозен, че смятам, че заслужавам жени като нея и няма да се задоволя с посредствени резултати. Кефи се: "браво, така трябва"(тук малко се преебавам, щото ме оценява) Продължавам да използвам възрастта за коментари като: "ти си деветнайсет-трийсетгодишното момиче". След това й бия лек игнор и си зяпам мача на Лудогорец, който междувременно дават в клуба.

Не знам дали играта в заведението ми беше добра, трудно ми е да преценя. Ако можех да се видя отстрани бих казал със сигурност, но от моята гледна точка си мисля, че беше 50/50.

Излизаме от заведението. Започва да ми обяснява нещо за изискванията на жените към мъжете, за женските критерии и т.н. Това го контрирам като й налагам мъжките критерии и й казвам, че преди нея съм се занимавал с адвокатка на 27, която първоначално много ме е изкефила и ме е подвела с татусите и външния си вид, но реално се е оказала мрънкало и дърво в леглото.

Това е по-същественото. Минахме покрай народния, където имаше нещо като сцена осветявана от прожектори, тя искаше да я види и използвах момента, за да ескалирам леко с киното. После я изпратих до метрото и се разделихме.

Съвети, насоки, критики ? Как да я играя от тук нататък ? С киното сме доникъде, рапорта е много добър. Комуникацията е лека и приятна. Може би не вкарах достатъчно напрежение и сексуалност. За секс се говореше, но думите не бяха подплатени с действия. Най-трудно ми е да усетя кога да я натисна. Вярно, че на 1ва среща е раничко, но за 2 часа среща изобщо не усетих такъв момент.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2018, 23:53:51 »

Оставам с впечатление, че сякаш те е шубе да я настъпиш. Сякаш, "ще жертваш нещо голямо". И край, повече няма да се върне.
Друго: все едно не си го писал ти това; все едно, друг го пише; така ми изглежда.

Въпрос: тя отвръщаше ли ти на киното? Докосваше ли те обратно по някакъв начин, или беше пасивна, и просто забелязваше тихо-мълком какво правиш с нея?
Казва, че е "опитна" - т.е. с това, че била излизала по дискотеки и вече се е "нагледала" на всичко - да не те е уплашило, това?
Иначе доста добре, че те е следвала; тя си го е и признала, и направо го е - изпълнявала. Не се срещат такива често!! Пък е заобикаляла с теб, лоол.  Cool

Не знам какви разговори сте говорили - казваш добър рапорт; на мене ми лъха на това, че е било на моменти  - скука и от там, е нямало и сексуализиране от твоя страна или не си посмял - и на думи и на действия; аз например днес прекалих с една, и тя самата ми каза: "chill down малко",- но пък - имаше кино на няколко пъти от нейна страна, въпреки че "прекалих".
Според мен добре си си видял там където си сгрешил; другият път по-смело човече.
Тъпо че ти е рекла: " "браво, така трябва " - то се кефи ама, как ли го е казала... странно; имам чувството, че се престараваш. К'во като е на 30? Тия на 30 и над 30 са ми най-лесни. Супер разчупени в разговорите...

Успех.
Активен
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 05, 2018, 00:40:23 »

Сваляш жена, докато и обясняваш как си чукал други жени? Деъмн сон
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
EL_Diablo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 100

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 05, 2018, 08:29:21 »

Хич не е зле за първа среща. Самия факт, че е на 30 и се е навила да излезне с теб показва сериозен интерес ( мисля, че беше споменал, че си на около 20 години, ако не си и спестил годините си, значи си е сериозна инвестиция от нейна страна). Аз съм на мнението, че не е задължително да се форсва и да се сексуализира до краен предел на първа среща, още повече ако и мацката не дава поводи за това. Повечето се правят на мили и добрички и искат да те опознаят малко повечко преди да се впуснат в приключението, така че повечко рапорт на първа среща си е абсолютно ОК. Това, което правя аз обикновено, е като видя, че мацката започва да проявява интерес, срещата върви добре и казвам, че става късно или че имам ангажимент и приключвам срещата като я държа няколко дни в напрежение преди да и се обадя/пиша за втора такава.

Къде виждам грешки - защо е трябвало да споделяш за адвокатката??? Коронна грешка е да си разправяте за бивши гаджета или любовници, камо ли пък на първа среща! Дори ако момичето подхване тази тема трябва да я срежеш на момента. Други съществени грешки не виждам, можело е единствено една идея повече с киното да рискуваш, примерно да я прегърнеш през кръста докато вървите да видиш как ще реагира, но не е сериозен пропуск.

Мисля, че си достатъчно опитен играч да ти споделям как да подходиш към втората среща. Рутинните неща - изчакаване от няколко дни, влизане с конкретно предложение и от там вече почваш да си действаш за крайната цел - ескалации, кино, напрежение и кис клоуз. Мацката, както каза ти, ми се вижда достатъчно опитна и не мисля, че ще те мотае дълго ако и тя иска същото като теб Wink Аз съм оптимист за този случай, така че пиши как се развиват нещата Smiley
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 987

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 05, 2018, 16:27:27 »

Цитат
Казвам й, че тази година съм излизал на 15-20 срещи и е от мацките, които водят по точки в класацията(истина е). Пак й пускам валидейшън, но и я вкарвам в ролята на оценявана от мен(силен ли е такъв валидейшън смесен с оценяване ?).
Да, силен е. И двата пъти. Изграждат добър и качествен рапорт. Особенно ако имаш вече привличане, направо и махаш тиквата с подобни.
Има два момента, които се отнасят до едно и също нещо. Да не прекаляваш с тези подмятания. И да не се напъваш да я оцениш. Тоест да ти идва естествено/да го мислиш и вярваш (или поне да се стремиш да го отиграеш).
Как ще са слаби. Хем и даваш валидация, хем заемаш ролята на оценяващ, хем демонстрираш висок ранг и възможност за избор. Страшно много съм ги ползвал.
Все пак не прекалявай. Силни са когато ги използваш на място. Както ти си направил. Не постоянно.

Цитат
Започвам да й казвам, че съм амбициозен, че смятам, че заслужавам жени като нея и няма да се задоволя с посредствени резултати. Кефи се: "браво, така трябва"(тук малко се преебавам, щото ме оценява)
Тук малко се преебаваш, не щото те оценява, а защото ти сам се описваш в тази роля.
Тези ги избягвай. Помисли какво точно означава и субкомуникира подчертаното.
Ти си амбициозен. Вярваш, че заслужаваш повече от това което получаваш. Тоест получаваш по-малко. Тоест имаш дефицит спрямо необходимостите си. Тоест нямаш усещане за изобилие.
И още. "Заслужавам жени като нея". Субкомуникацията е, че вярваш, че ги заслужаваш. Но го заявяваш. Освен това добавяш, че няма да се задоволиш с по-малко. Което означава, че в момента ти се налага. Иначе защо би го споменал. Което пък означава, че нямаш опит с жени като нея. И я оценяваш от по-висока класа в която стандартно оперираш.
Така. Грешката, както виждаш, почти не оказва влияние. Щото имаш привличане. Но системно те преебава в самите ти действия и поведение.
Като например - появата на предпазливост от физическа ескалация. Да. Чисто тактически си прав. Не е най добрия ход да я налазваш още от старта и преди да я изолираш. Но ти пълни главата с глупости.
Първите 30-40 минути, да. Но после спокойно можеш да вдигнеш нивото на киното и да го използваш като емоционален елемент. Да и хващаш ръцете, да я прегърнеш, да я докосваш по краката, да си играеш с косата. Да създадеш интимност, и да преминеш вербалната граница. А след това да се отдръпнеш и да я пуснеш. Но ти не го използваш, точно заради горното. Ами нали ще ти се наложи да ескалираш и още по тежко дори. За секс. От къде ще вземеш непоколебимост за това.
Добре. Минали са 40мин. Тя все още е спечена, резервирана. Нормално, обаче. Нито е свикнала с подобни докосвания. Нали се сещаш, че за всяка ескалация (като да я прегърнеш и да се облегне в теб/или да и подържиш ръката без причина) има първи път. И първия винаги е първи. Винаги ще има напрежение и неподготвеност в нея. Просто защото до сега не се е случвало. И нали се сещаш, че в точно това напрежение и притеснение е половината от ефекта върху емоционалното ниво (точно за това е силно, ако нямаше тръпка, нямаше да действа). Важното е само ти да си спокоен. Е? Каква е разликата, ако насреща ти беше по-грозновато момиче, с което си решил да ескалираш. И тя ще изпитва притеснение от тези моменти, но ти нямаше да ги отразиш, защото нямаше да ти пука за тях. И щеше да анализираш след свършен фактор "ами тя беше готова". С времето ще ти направи впечатление, че те винаги са готови. А ескалациите трябва да съобразяваш само с динамиката, която се развива в комуникацията и намеренията ти. Както и трябва да си спокоен, уверен и решителен, когато ги вършиш. Ще усетиш, че само това има значение, и другите неща няма да ги отразяваш.

Да довърша за вътрешната игра, относно слабия момент.
Не ме разбирай погрешно. Не казвам, че трябва да чукаш постоянно манекенки, за да се класираш при мацка като тази (момоче което много ти харесва). Напротив! И на двамата ни е ясно, че казаното е продиктувано, точно защото е вярно. И какво от това?   Всеки среща момичета, които са по-яки от останалите с които се занимава. Нормално. Нали в това е смисълът да селектираш. Аз също съм срещал, многократно. И съм попадал в подобни ситуации. Аз също не кратя постоянно фотомодели и не ме преследват множество 9ки. Сигурен съм дори, че ти имаш по-читав избор от момичета от колкото аз. Но основното, което ти поддържа вътрешната стойност и игра не е това. А разбирането и вярването, че нямаш нужда от удобрението и разбирането на дадена мацка, за да и скъсаш гащите. Нито демонстрирането и познаването на върешната ти стойност пред нея, ще промени самата стойност.
И колкото повече такква момичета срещаш, и успяваш с тях, толкова повече ще се убеждаваш сам в това. Ще го виждаш с очите си. И ще осъзнаеш, че в най-долния етаж си сам. И той е предвиден само и единствено за тебе.

Както и да е. Сета ти върви много добре. Мнението ми, как бих го продължил предполагам го знаеш. Стандартно. Вероятно щях още в края на срещата да си направя нова уговорка за след ден, два. За да се възползвам от покачването на вайба и емоционалното ниво.
Или в сегашната ситуация, ще и звънна/пиша след два, три дни с конкретна оферта да се видим. И с намерение да играя за клоуз. Ще гледам да насроча срещата, така че да е свободна цялата вечер и на другия ден/да не става рано (ако я знаеш кога почива). И от там два варианта според зависи до къде съм стигнал на предната среща. Ако много съм изостанал с интимността и смятам, че ще забие като магаре на мост от директен баунс - кратка разходка в близост до терена (20-30 мин на някоя пейка колкото да се климатизира, и да изградиш някакво кино), през магазина, нещо за пиене (вино, сок, там квото обичаш) и баунс.
Втория вариант - през магазина и баунс.
Според мене в твоята ситуация, вариант две е по-приемлив. Понеже - имаш базово кино, мацката е на 30 и не само знае за кво иде реч, а и има очаквания свалката да не протича, като тийнейджърска, и в тоя вариант водиш по-уверено.
Оставяш я там да се климатизира, там ще доразвиеш киното (към целувки и малко по-тежко), натрупваш малко сексуално напрежение като прекъсваш киното на моменти и лафите, и след това минаваш на тежкото кино и директно пробваш за клоуз. - съвсем примерна схема. Карай по усет, може и още с влизането да се награбите, може и да отнеме повечко време.
Успех с мацето. Пиши развитие.
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 05, 2018, 21:42:40 »

Въпрос: тя отвръщаше ли ти на киното? Докосваше ли те обратно по някакъв начин, или беше пасивна, и просто забелязваше тихо-мълком какво правиш с нея?

Беше пасивна с изключение на един единствен случай.

Сваляш жена, докато и обясняваш как си чукал други жени?
Еми.. да, хахаха

Коронна грешка е да си разправяте за бивши гаджета или любовници, камо ли пък на първа среща! Дори ако момичето подхване тази тема трябва да я срежеш на момента.
Правя го може би за първи път, но не мисля, че е било тежка грешка. Просто така ми дойде в ситуацията. Тя започна да говори за женски критерии и изисквания, на което не можех да кимам и да се съгласявам без да кажа нищо. Съответно отвърнах, че и ние имаме изисквания и дори съм разочарован от последната ми мацка.

btw, отново с изчерпателно и точно мнение, ++ реп от мен

Мацката ще я пробвам пак през следващата й почивка. Според мен няма да е готова за клоуз на 2ра среща, но може да си подготвя терен за всеки случай. На таванчето имам вино и шампанско, заредени. Единствено за следващия път се чудя дали пак да я водя на някакво заведение или да измисля някаква по-активна дейност.
Активен

Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 08, 2018, 16:30:02 »

Развръзката: Звъннах й с оферта за днес вечерта(почивка е), като започна да шикалкави - не знаела дали й се излиза, къде сме щели да ходим и т.н. Казах й, че ще й звънна след 20 минути и да е готова и настроена за среща. Звъннах й след около половин час и каза, че някаква нейна приятелка дошла, мислели да си направят вечер по женски и предложи да се видим на следващата й почивка (четвъртък-петък). Казах: "ще се чуем", пожелах й приятна вечер и затворих.

Има доста голяма вероятност да ме е излъгала, но всъщност все тая. Ще й звънна пак сряда-четвъртък и каквото стане.
Активен

Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 08, 2018, 20:26:23 »

Развръзката: Звъннах й с оферта за днес вечерта(почивка е), като започна да шикалкави - не знаела дали й се излиза, къде сме щели да ходим и т.н. Казах й, че ще й звънна след 20 минути и да е готова и настроена за среща. Звъннах й след около половин час и каза, че някаква нейна приятелка дошла, мислели да си направят вечер по женски и предложи да се видим на следващата й почивка (четвъртък-петък). Казах: "ще се чуем", пожелах й приятна вечер и затворих.

Има доста голяма вероятност да ме е излъгала, но всъщност все тая. Ще й звънна пак сряда-четвъртък и каквото стане.

30 на 70 е.
Наистина, може да има такава "нейна приятелка". Напълно е възможно, защото обичат да си клюкарят там по женски; ако ти е споменала нещо за такава нейна френдка или нещо такова е възможно; имам една такава и не пропуска вечер с нейната приятелка, а е активна - яко ходи по срещи, пише си с този и онзи, и въпреки всичко преди да се види с който и да е , първо си ходи до "приятелката" да си поклюкарят, и ако не е на кеф си правят "женска вечер" да обсъдят туй-онуй. Луди кучки.

Другите 70 е за - лъжа. Някак си, не ми се вярва - кв'и са тия "женски вечери" ей така изведнъж... Измишльотина ми звучи малко; и то точно в тоя прозорец от 20-30 мин, брееех; На скоро с една такава на 31г. - много се изсилих в началото; викам, баси яко ми върза; почнахме добре нали, на първа среща, кино-мино; после ми направи ебаси номера: уж нямаше да дойде за втората среща, върза ми тенекия на третата, поисках и обяснение и после каза: "тоя месец ми е зает" (говоря за октомври); отписах я и край; а кат я гледам си е сам самичка и бая лудичка - просто нещо се е яката сдухала; почна по едно време да говори за ПА, за това че в определени дни дори нямала пари! Представи си само. И уж на две работи ходела. Да бе да. Психо-чиста-патка.

Един въпрос: как ти се видя тази: имам предвид психическата и стабилност, щото спомена в разговорите ви - говорили сте за ПА? - забеляза ли някакви странни емоции на моменти, или пък странни представи за определени неща, които по принцип са нормални но тя ги възприема за абнормални, или пък е имало странен език на тялото й тн.? Питам, щото съм наблюдавал, че много самички женички над 30 или около тая възраст, като ги тресне социалната тревожност - са готови на всичко да откажат всякаква връзка, всякакъв ангажимент. Може и да е я "понапънало" нещо; уж и е почивен ден, ще ходи да прави "женски вечери". Айде бе... Толкова много, толкова самички - и депресирани са всички...

К'вото стане. Успех тая седмица
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 09, 2018, 12:22:03 »

Един въпрос: как ти се видя тази: имам предвид психическата и стабилност, щото спомена в разговорите ви - говорили сте за ПА? - забеляза ли някакви странни емоции на моменти, или пък странни представи за определени неща, които по принцип са нормални но тя ги възприема за абнормални, или пък е имало странен език на тялото й тн.? Питам, щото съм наблюдавал, че много самички женички над 30 или около тая възраст, като ги тресне социалната тревожност - са готови на всичко да откажат всякаква връзка, всякакъв ангажимент. Може и да е я "понапънало" нещо; уж и е почивен ден, ще ходи да прави "женски вечери". Айде бе... Толкова много, толкова самички - и депресирани са всички...

К'вото стане. Успех тая седмица

Много земна, уравновесена и приятна за разговор. Такива са ми впечатленията от нея. Без излишни надувки, без игрички(с изключение на последния разговор по телефона), без драми и претенции. Не ми е правило впечатление да е странна или лабилна. Може би съвсем леко притеснителна за 30 годишна жена. Това е. Естествено от 1 среща не може да се каже каква е и що е.
Активен

Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 907

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 09, 2018, 19:58:20 »

Готова е, влизай мръсно и полека и никога не забравяй шибания капут.

на следващата среща, играеш същата игра с малко повече агресия, малко се дърпаш малко се правиш, че ти  е през двата салама и не си излязал с нея защото нещо разираш ли а просто си искал да изпукаш 932679852 бири в нормална компания.

После я водиш у вазе, и дъниш като краства свиня гнила тиква.

Активен

Fortuna incepto signatur!
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 233

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 11, 2018, 20:41:33 »

Имаше ли вербална ескалация, бъзикаше ли я, провокираше ли я или всичко беше в рамките на приятелския разговор?
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
BJBlaskovitz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 12, 2018, 20:17:29 »

Някаква развръзка ?
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 12, 2018, 20:51:43 »

Не вдигна последния път, не съм я търсил. Ще изчакам или да ме потърси тя, или ще й звъня след няколко дни, ако ми е до нея. Сетът клони по-скоро към неуспешен засега.
Активен

heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 233

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 15, 2018, 09:08:14 »

Не вдигна последния път, не съм я търсил. Ще изчакам или да ме потърси тя, или ще й звъня след няколко дни, ако ми е до нея. Сетът клони по-скоро към неуспешен засега.

Не я търси, ако има интерес тя ще те потърси.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1542

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #14 -: Октомври 25, 2018, 10:21:25 »

Ключови моменти, върху които да си дадеш сам фийдбек:

Цитат
"Не разбирам от гримове, но разбирам от красиви жени". Отвърна с "офф", но си личеше, че се е изкефила.

Цитат
Размишлявах преди това дали да не отида да я взема с колата, понеже е доста готина, раздава го жена със стандарт, а и е голяма - не е някоя малка пикла

Цитат
Аз: "Не си като 18-20 годишните мацки, с които излизам, имаш различно мислене и правилните ценности"
Тя: "Е аз нямам нищо общо с тях и не съм на 18, от старата школа съм"
Аз: "Така, така. Определено мислиш различно и ми прави впечатление"

Цитат
Започвам да й казвам, че съм амбициозен, че смятам, че заслужавам жени като нея и няма да се задоволя с посредствени резултати. Кефи се: "браво, така трябва"

Цитат
Това го контрирам като й налагам мъжките критерии и й казвам, че преди нея съм се занимавал с адвокатка на 27, която първоначално много ме е изкефила и ме е подвела с татусите и външния си вид, но реално се е оказала мрънкало и дърво в леглото.

--

Ако не успяваш, субкомуникацията е:
'Аз не е*а такива готини п-ки като теб, много ти се кефя и се надявам да ми излезе късмета с теб. Щото си мисля, че го заслужавам Wink'

През цялото време й даваш валидейшън, квалифицираш се нон-стоп и я гониш... и съвсем нормално си издухваш интереса.
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: