Tyxo.bg counter Добро начало в Тиндър, но сега греда
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 21, 2018, 15:34:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Добро начало в Тиндър, но сега греда  (Прочетена 457 пъти)
crowolf
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Октомври 09, 2018, 21:17:01 »

Добър вечер, пичове. Сигурен съм, че след време като видя тая тема ще се смея, ама за сега си преглъщам гордостта и ви запознавам със случая:

С въпросното момиче (8+) се запознахме в Тиндър. Тя писа първа и през цялото време си личи интереса и въпреки че отговарям през часове, тя отговаря бързо. Чата в Тиндър е някъв рапорт и малко рол плей, оставям я да инвестира. Взех и инстаграма (целях там да я поканя, ама не знаех как и отложих и се набутах) - там си обменихме точно 3 съобщения до тоя момент, като последното съм го сийнал. Чата не потръгна (може би моя вина, защото съм объркан).

Понеже съм в София от седмица, не знам къде мога да я заведа. Логистиката ми куца отвсякъде на този етап, но все пак искам да видя до къде ще стигна.

Сега времето тече (2ри ден) и на нея сигурно и пада атракцията, защото не предприемам никакво действие. (бих я разбрал) Вярно е, че нищо не губя ако я поканя да излизаме, ама проблема е, че нямам опит и дори не знам как е най-правилния начин да го сторя. И плюс това няма никъв моментъм.

Как предлагате да постъпя?
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 237

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2018, 07:56:47 »

Заговорете за нещо, което и двамата ви кефи и което може да се прави на среща. Примерно говорите за кафе - супер чил и тривиално - кой по колко чаши на ден пие, бла бла и ако пиете и двамата й казваш - “Хайде да пием заедно кафе тогава еди-къде-си” и на срещата импровизираш, ако не ти се проучва предварително. По центъра има много добри кафета, в студентски е пълно също. Ако времето е хубаво взимате си коста или старбъкс и се разхождате.

Ако не е кафе - друго ще е, примерно алкохол - тогава ще я изведеш вечер. Може да е билярд, наргиле, сладолед - всякаква простотия.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 899

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2018, 15:55:46 »

Ти: хей
Тя: хей
Ти: Да се видим
Активен
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2018, 08:11:57 »

Тя знае ли, че си от скоро тук?
На твое място бих завъртял минуса ти в ситуацията (не познаваш града).

"Секси, слушай сега. Ще те взема от вас еди кога си. Искам да ме заведеш на мястото, където правят най-хубавите коктейли (или салати или дюнери или където искаш да я водиш). Ако не ми хареса обаче ти плащаш (примерно)."
Накарай я пак тя да инвестира, да ти се докаже
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 335

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2018, 15:58:24 »

8+ и се чуди човека какво да я прави Smiley Ако е наистина такава мацка, ще е отвеят сумати пъти докато е налице мотаене. След като явно и тя има все някакъв интерес, се действа бързо. Какво толкова има да се мисли: "Искам да се видим" и това е.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: