Tyxo.bg counter Добро начало в Тиндър, но сега греда
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 19, 2019, 07:53:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Вие няма да израснете, ако не се опитате да направите нещо извън това, което вече умеете до съвършенство." - Ралф Емерсън

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през януари и февруари 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Добро начало в Тиндър, но сега греда  (Прочетена 2230 пъти)
crowolf
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Октомври 09, 2018, 21:17:01 »

Добър вечер, пичове. Сигурен съм, че след време като видя тая тема ще се смея, ама за сега си преглъщам гордостта и ви запознавам със случая:

С въпросното момиче (8+) се запознахме в Тиндър. Тя писа първа и през цялото време си личи интереса и въпреки че отговарям през часове, тя отговаря бързо. Чата в Тиндър е някъв рапорт и малко рол плей, оставям я да инвестира. Взех и инстаграма (целях там да я поканя, ама не знаех как и отложих и се набутах) - там си обменихме точно 3 съобщения до тоя момент, като последното съм го сийнал. Чата не потръгна (може би моя вина, защото съм объркан).

Понеже съм в София от седмица, не знам къде мога да я заведа. Логистиката ми куца отвсякъде на този етап, но все пак искам да видя до къде ще стигна.

Сега времето тече (2ри ден) и на нея сигурно и пада атракцията, защото не предприемам никакво действие. (бих я разбрал) Вярно е, че нищо не губя ако я поканя да излизаме, ама проблема е, че нямам опит и дори не знам как е най-правилния начин да го сторя. И плюс това няма никъв моментъм.

Как предлагате да постъпя?
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 246

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2018, 07:56:47 »

Заговорете за нещо, което и двамата ви кефи и което може да се прави на среща. Примерно говорите за кафе - супер чил и тривиално - кой по колко чаши на ден пие, бла бла и ако пиете и двамата й казваш - “Хайде да пием заедно кафе тогава еди-къде-си” и на срещата импровизираш, ако не ти се проучва предварително. По центъра има много добри кафета, в студентски е пълно също. Ако времето е хубаво взимате си коста или старбъкс и се разхождате.

Ако не е кафе - друго ще е, примерно алкохол - тогава ще я изведеш вечер. Може да е билярд, наргиле, сладолед - всякаква простотия.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1111

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2018, 15:55:46 »

Ти: хей
Тя: хей
Ти: Да се видим
Активен
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 96

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2018, 08:11:57 »

Тя знае ли, че си от скоро тук?
На твое място бих завъртял минуса ти в ситуацията (не познаваш града).

"Секси, слушай сега. Ще те взема от вас еди кога си. Искам да ме заведеш на мястото, където правят най-хубавите коктейли (или салати или дюнери или където искаш да я водиш). Ако не ми хареса обаче ти плащаш (примерно)."
Накарай я пак тя да инвестира, да ти се докаже
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 468

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2018, 15:58:24 »

8+ и се чуди човека какво да я прави Smiley Ако е наистина такава мацка, ще е отвеят сумати пъти докато е налице мотаене. След като явно и тя има все някакъв интерес, се действа бързо. Какво толкова има да се мисли: "Искам да се видим" и това е.
Активен
Шокото младши
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #5 -: Декември 29, 2018, 19:52:36 »

Здравейте! Какво е мнението ви за това приложение - има ли някаква полза от него или си е чисто губивреме? Ползвам го от известно време и резултат от него почти никакъв.
Активен

"Животът е за всеки, но не е еднакъв за всеки" - И. Трайков
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Декември 29, 2018, 23:42:22 »

Здравейте! Какво е мнението ви за това приложение - има ли някаква полза от него или си е чисто губивреме? Ползвам го от известно време и резултат от него почти никакъв.
Пуска чат пат по нещо. Ако си в големите градове - София, Пловдив, Варна, Бургас има. Стига да ти се занимава да търкаш пръсти.
За останалите, трябва да го направиш на по-широк обхват, и ако изпадне нещо с повече интерес, можеш да я пробваш за клоуз (но най-вероятно ще е от друг град и ще трябва да се разкарваш)
Активен
Шокото младши
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Декември 30, 2018, 00:18:59 »

Там е проблемът, че съвпадения почти няма. В онези редки случаи, когато има такива, то или са някакви фейк профили с цел подигравка, или някакви дето въобще не си заслужават. Все пак с някакви травестяги или лоени топки никой нормален не би се захванал.
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Декември 30, 2018, 00:27:36 »

Пробвай от опциите да промениш обхвата, в такъв случай. И другия момент е - не разчитай на него. А по-скоро го дръж като резервна опция. Лайквай ги чат пат като имаш време, пиши по някой ред. И ако изпадне нещо, изпадне. Играй по-активно във фб. Също може да използваш други като тиндър, по същия начин. Баду примерно.
Активен
Шокото младши
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Декември 30, 2018, 00:45:23 »

Никога не съм гледал Фейсбук като опция за запознанства. Принципно не съм особен почитател на тази мрежа. То като цяло свалките, обвързванията и т.н. не са за всяка уста лъжица. Това е тънкост, с която не всеки може да борави. Това е все едно да седнеш и да четеш книга за това как се говори, как се ходи, как се храни, как се пие и т.н.
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Декември 30, 2018, 00:53:18 »

Никога не съм гледал Фейсбук като опция за запознанства. Принципно не съм особен почитател на тази мрежа. То като цяло свалките, обвързванията и т.н. не са за всяка уста лъжица. Това е тънкост, с която не всеки може да борави. Това е все едно да седнеш и да четеш книга за това как се говори, как се ходи, как се храни, как се пие и т.н.
Не знам, пич. Аз лично не познавам някой да се е родил - проходил на два крака. Може и да има някъде, но аз не знам. Не познавам и някой който да го е прочел.
Имаш много други опции също. Можеш да пробваш с игра на живо - дей гейм. И по клубовете - нощна игра.
Можеш и някой ден да се запишеш на убочението от сайта, ако смяташ, че си толкова назад. Добър старт, може да ти спести много време.

ПП: Сега прочетох мнението ти в съседната тема и ще допълня това. Подозорах, че ситуацията е такава при тебе. Сега съм сигурен.
Направо си прави планове, и се записвай на убоченията в сайта. Няма да стане с тънкия край на пръчката, при тебе.
Активен
Шокото младши
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Декември 30, 2018, 02:54:41 »

ПП: Сега прочетох мнението ти в съседната тема и ще допълня това. Подозорах, че ситуацията е такава при тебе. Сега съм сигурен.
Направо си прави планове, и се записвай на убоченията в сайта. Няма да стане с тънкия край на пръчката, при тебе.

Веднага се записвам на УбОченията в сайта. Това е шанс, който само веднъж в живота се появява.  Smiley
Пич, не се обиждай, но определено трябва да помислиш за уроци по български език. Smiley
Активен

Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 680

Профил
« Отговор #12 -: Декември 30, 2018, 10:29:29 »

Не му се хващай за правописа на btw.
Мненията и мисленето му е добро.
Също, за да избегнем предъвквания, подаването на съвети е синтезирано и накратко. Дори не всичко да е обяснено, не означава, че не е претеглено.

Колкото и да си зле (твои думи) трябва малко от малко да поработиш над социалната си динамика. Негативите в онлайн общуването са в пъти повече.
Сам виждаш, твоята история е напълно типична. Най-често срещаната.
И в нея минават дни, месеци, мигат ти разни лампички, а ти не си в контрол.
Реално човешкият живот е супер кратък. Младостта, още повече.
Всеки човек, дори и на живо, или в социални кръгове, се сблъсква с множество неуспешни опити, и не пасване с потенциална връзка.
Ако губиш по 3 месеца за всеки неуспешен опит, животът ти ще свърши преди да си се усетил. Няма как да стане. Чисто математически.
По тази причина, питаш неща, които не са от естеството на форума.
Никой тук не се занимава със свалка, която протича няколко месеца. Без да е получил снимка, или да е говорил с момичето.
Какъв магически съвет очакваш, който да ти реши проблема, при положение, че този проблем е нерешим.
И единственото решение е, да не се набутваш в такива ситуации поначало.

Трябва да си дадеш ясна равносметка, какво позволяваш да ти се случва, какво толерираш като отношение от другите. И да теглиш черта, ако някой ти губи времето или ти подкопава достойнството.
Реално в момента това се случва. Губят ти времето, ти няма как да въздействаш и да контролираш непознат човек, който дори не си виждал, нямаш и топките да отрежеш изцяло случая и да сложиш чертата, и продължаваш да пилееш време. Време от твоя живот.

Отделно, че още в началото като казваш "аз съм такъв и такъв, не съм такъв и такъв" може би има някаква ниска самооценка, дори и да има приемане.

Това също е проблем, защото с ниска самооценка като база, се получават нерешими проблеми, като тоя с пилеенето на времето.

Отделно жените не искат мъже с ниска самооценка. Просто не ги искат.

Та, с много думи, същия съвет. Помисли за изцяло други варианти на срещане с момичета. На живо, също и уъркшоп.

п.с. също пиша за мнението от съседната тема.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: