Tyxo.bg counter Фейк самоличност или не
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 27, 2019, 03:49:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Фейк самоличност или не  (Прочетена 1388 пъти)
Шокото младши
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Декември 29, 2018, 19:49:40 »

Привет на всички! Нов съм тук.

Не мога да се определя като специалист в тази област и със сигурност вие сте по-навътре с нещата. Скромен тип съм и не парадирам, че съм някакъв пич, баровец, играч и т.н. Може би придобивате някаква представа за мен.
Имам скромен опит в този бранш и то предимно онлайн. Имал съм множество кибер приятелки като само с една съм се виждал на живо и са се случили случки (така да се изразя). Да не казвам фрапиращо число, но поне едно 80% лъжат малко или много за своята самоличност. Попадал съм и на такива, които са 100% фейк.
Наскоро се "загаджих" с една мацка от един форум. Тя го напусна, а не след дълго и аз. Свястна е и може с лекота да се кореспондира с нея. Даде ми Скайп, защото Фейсбук нямала (изтрила го е преди време). Води ме с няколко годинки и си е баш какичка за мен. Вървят нещата със сравнително бавно темпо и засега сме в процес на опознаване. На няколко пъти червената лампичка за индикация на нередности алармира и ми подсказва, че има нещо гнило. Както вече казах, патил съм си с лъжкини от нета. В случая интересното е следното: отказва да даде реална снимка (причината била, че още не е готова за такива неща) и отказва да се чуем по телефона (тук оправданието е, че гласът й не бил хубав и че много неща искам от нея). Само прати едно гласово съобщение, което е някакво доказателство, че е жена, макар и недостатъчно. Случвало се е зад женски профили да се крият мъже. Все пак онлайн средите са поле за действие на педалите, педофилите и всякакви такива болни мозъци.
Обръщам се към вас, за да дадете своето експертно мнение по въпроса и насоки как да действам. На първо време ми трябва да се уверя, че казаното от нея не е лъжа. След това предстоят и други процеси в задълбочаването на нещата - срещане и т.н., но дотам има доста път за извървяване и все пак не е сигурно дали това някога ще бъде факт.

Благодаря предварително и поздрави!
Активен

"Животът е за всеки, но не е еднакъв за всеки" - И. Трайков
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1193

Профил
« Отговор #1 -: Декември 30, 2018, 00:04:39 »

Давам ти съвети по въпроса. По ред на важността, както смятам, че трябва да обърнеш внимание.
На първо място - Ти не се "загаджвай" с жени по интернет. Това никога не го изтърсвай пред никой. Никога не си го помисляй. Не искам да ти прозвуча грубо, но ми се обърнаха червата като го прочетох, и ако беше мой приятел и го кажеш това пред мен, бих ти изпънал един шамар.
Загаджвай се с момичета с които - познаваш на живо, имате интимни отношения, чукал си ги повече от веднъж, спечелили са доверието ти и те следват. Започни в този ред, едно по едно, да ти стават новите условия за "загаджване".
Конкретно тази - не ти е никва. Нещо повече. Тя е нищо. Дори не ти е пратила снимка. Дори не знаеш дали е жена. Тя е 200 поста във форум, и няколко виртуални съобщения. Тя е букви и никнейм. Дори не е напълно жива за теб. Тя е едно нищо.

На второ място - изтрий я от скайп и не и пиши повече. Дори да не е педал, е човек без ниакво намерение към теб. Единствената причина да ти пише е че и запълваш времето. Понеже тя гледа на теб по същия начин - количество букви и никнейм - едно нищо. За това не иска нищо да ти прати. Щото просто и уплътняваш времето.
Естествено това никога няма да ти го каже в прав текст. Защото иначе ще спреш.
Не - не я прий и блокирай. Преди това и напиши следното:
Ти: Здравей
Тя: здравей
Ти: Искам да ти кажа нещо
Тя: кажи?
Ти: не знам как трудно ми е
Тя: кажи. Какво има. Не се притеснявай
(Тук направи драматична пауза)
Ти: Еби си майката, и хващай кривата пътека

И тогава я изтрий и блокирай, щото просто нямаш полза от подобен контакт.  Smiley

И за филнал. Продължавай, да пишеш и флиртуваш с мацките. Браво за това. Не се отказвай. Чети из форума, има много да учиш. Пробвай, различни неща. Успехите ще дойдат с времето.
Весело посрещане
Активен
Шокото младши
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #2 -: Декември 30, 2018, 00:35:16 »

Отново подхванах темата за снимка и все тактични измъквания. Това понамирисва на гнило и не е добър признак. Че няма да е за дълго - то това е ясно. На този етап ще задържа юздите, пък в последствие ще го реша. Някак си ми привлече вниманието още от самото начало, не знам защо и с какво. Не пропускам факта, че съм леко странен индивид.
Разполагам с имейл адреса й, което не знам дали може да послужи някак си в идентификацията, ако е възможна такава. Не съм обсебен в това момиче, просто имам искрица надежда измежду всичките съмнения. Преди около година се бях вързал на измама и оттогава съм доста по-предпазлив.
Напълно прав си, че няма келепир у тая работа с онлайн връзките. Работя по въпроса да се осъществят и реални такива, но това е трудно, защото съм по-затворен тип и по принцип социалните ми контакти са ми ахилесова пета. Директен съм и си го признавам без да увъртам.
Активен

"Животът е за всеки, но не е еднакъв за всеки" - И. Трайков
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: