Tyxo.bg counter Добро начало в Тиндър, но сега греда
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2018, 03:24:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Добро начало в Тиндър, но сега греда  (Прочетена 870 пъти)
crowolf
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Октомври 09, 2018, 21:17:01 »

Добър вечер, пичове. Сигурен съм, че след време като видя тая тема ще се смея, ама за сега си преглъщам гордостта и ви запознавам със случая:

С въпросното момиче (8+) се запознахме в Тиндър. Тя писа първа и през цялото време си личи интереса и въпреки че отговарям през часове, тя отговаря бързо. Чата в Тиндър е някъв рапорт и малко рол плей, оставям я да инвестира. Взех и инстаграма (целях там да я поканя, ама не знаех как и отложих и се набутах) - там си обменихме точно 3 съобщения до тоя момент, като последното съм го сийнал. Чата не потръгна (може би моя вина, защото съм объркан).

Понеже съм в София от седмица, не знам къде мога да я заведа. Логистиката ми куца отвсякъде на този етап, но все пак искам да видя до къде ще стигна.

Сега времето тече (2ри ден) и на нея сигурно и пада атракцията, защото не предприемам никакво действие. (бих я разбрал) Вярно е, че нищо не губя ако я поканя да излизаме, ама проблема е, че нямам опит и дори не знам как е най-правилния начин да го сторя. И плюс това няма никъв моментъм.

Как предлагате да постъпя?
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 244

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2018, 07:56:47 »

Заговорете за нещо, което и двамата ви кефи и което може да се прави на среща. Примерно говорите за кафе - супер чил и тривиално - кой по колко чаши на ден пие, бла бла и ако пиете и двамата й казваш - “Хайде да пием заедно кафе тогава еди-къде-си” и на срещата импровизираш, ако не ти се проучва предварително. По центъра има много добри кафета, в студентски е пълно също. Ако времето е хубаво взимате си коста или старбъкс и се разхождате.

Ако не е кафе - друго ще е, примерно алкохол - тогава ще я изведеш вечер. Може да е билярд, наргиле, сладолед - всякаква простотия.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 987

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2018, 15:55:46 »

Ти: хей
Тя: хей
Ти: Да се видим
Активен
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2018, 08:11:57 »

Тя знае ли, че си от скоро тук?
На твое място бих завъртял минуса ти в ситуацията (не познаваш града).

"Секси, слушай сега. Ще те взема от вас еди кога си. Искам да ме заведеш на мястото, където правят най-хубавите коктейли (или салати или дюнери или където искаш да я водиш). Ако не ми хареса обаче ти плащаш (примерно)."
Накарай я пак тя да инвестира, да ти се докаже
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 419

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2018, 15:58:24 »

8+ и се чуди човека какво да я прави Smiley Ако е наистина такава мацка, ще е отвеят сумати пъти докато е налице мотаене. След като явно и тя има все някакъв интерес, се действа бързо. Какво толкова има да се мисли: "Искам да се видим" и това е.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: