Tyxo.bg counter Милфки - Как процедирате с тях
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 15, 2018, 03:24:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Милфки - Как процедирате с тях  (Прочетена 1714 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Активен Активен

Публикации: 153

Профил
« -: Октомври 11, 2018, 19:29:54 »

Пичове искам да ви питам как процедирате с милфките , дайте някой съвет за тях, някакви примери как да се държим и как да процедираме с тях и така на татък.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2018, 08:30:06 »

Здравей, аз имам известен опит и ще си позволя да го споделя. Основното предимство е че почти всичките от дълго време не правят секс с мъжа си, и ако си нямат някой друг тъпкач в момента ще ти е сравнително лесно да я удариш. Трябва да й намекнеш че си дискретен и че заедно може да си изкарвате добре - така или иначе те не търсят нищо сериозно. Основно място в живота им заема детето, и едва ли ще имаш проблем с последващо обсебване от тяхна страна. Разбира се, основните моменти от играта си остават - кино, бъзици, напипване на ключовите моменти за ескалация. Повечето от тях са сексуално освободени, нямат проблем за анален секс или да им свършваш в устата, единствено ще държат да слагаш презерватив, но това така или иначе е ок да го правиш след като не ти е сериозна приятелка. Аз обикновено стигам с тях до секс на 2-3та среща, така че няма смисъл да се бавиш излишно. Тъй като си публикувал темата в раздела с теории, това са някои принципи, до които съм стигнал, вече за конкретни случаи, може да допълваме с репорти.
Активен
ZeroTolerance
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2018, 12:30:24 »

Бъди изключително откровен с тях. Те са видяли какво ли не. Стреляй директно. Те нямат време за губене, разбрали са това и не искат да им се лигавят отсреща.
Активен

I would rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2018, 08:42:23 »

Тая тема ме кара да се замисля - имам 100% съксес рейт с милфки.

Там няма надуване, няма игра на "аз съм повече от теб". Бъди мъж (бъди директен), забавлявай се с тях, без да им се слагаш както го правиш със студентките.
Водя я на вечеря, докато си говорим, няколко пъти си слагам ръката на крака и за по секунда (по-скоро като потупване), докато я бъзикам нещо я хващам за трицепса примерно със широка усмивка.
По път за колата просто я хващам за лакетя обръщам я към мен и я целувам.
Поне при мен всеки път работи - показва директност, не те е страх да се държиш като мъж.
Но това е моя стил.
Успех Smiley
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3639

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 17, 2018, 10:55:34 »

Какво значи 100% успех не мога да разбера - значи ако излезем и ти покажа която и да е милфка, ще отидеш и ще я наебеш? Пиенето ти е от мене ако успееш да ми го демонстрираш това.
Активен
ZeroTolerance
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2018, 12:03:50 »

Има и едно друго нещо - понятието "MILF" е доста размито за мен. Един MILF може да е и на 20 години... По-скоро авторът на темата говори за жена, тип "Cougar", а не за "MILF".
Активен

I would rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 17, 2018, 13:55:13 »

Какво значи 100% успех не мога да разбера - значи ако излезем и ти покажа която и да е милфка, ще отидеш и ще я наебеш? Пиенето ти е от мене ако успееш да ми го демонстрираш това.

Не, значи че тъм където съм опитал - там съм пробил.
А не че мога или искам да пробия навсякъде Smiley
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Активен Активен

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 17, 2018, 23:40:19 »

Не, значи че тъм където съм опитал - там съм пробил.
А не че мога или искам да пробия навсякъде Smiley

Тогава братле се изразява по правилно че взехме да се притесняваме че за нас милфки няма да останат  Grin  Wink
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 410

Профил WWW
« Отговор #8 -: Октомври 20, 2018, 00:46:18 »

По дъртите искат по сериозно отношение . Да се говори открито и директно в кръга на шегата . Не обичат лигави истории  .  Примерно една жена когато е женена и е в дълъг брак рутината която се получава на  нея това е побърква . Искат емоция да знаят че са желани и хубави .Но с лиготии няма да е събориш на леглото иска си отношение . Все пак е минала път знае ги нещата как стават и иска да е тайно и неангажиращо и да е с човек който е стъпил на земята и да е сигурен да е джентълмен да и гали егото и тялото и флирта да е градивен . Бързи истории не харесват бавно но не прекалено и да е интересно . А при не обвързаните се иска вече директно сваляне на картите в първите срещи да и покажеш че си мъж да е докосваш когато искаш да е усмихваш да е караш да и е удобно . И да си много уверен в това което говориш и да знаеш какво искаш . И да имаш някаква стабилност зад гърба ти все пак увереност да има на какво да стъпи . И пак да си открит в намеренията ти но сдържан в отговорите ти за да си и интересен и да е караш да мисли за теб . А бе иска си чалъм .Иначе лепват етикета той е дечко и до там ...  Grin
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 233

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 21, 2018, 21:52:59 »

Можеш ли да ми кажеш защо изобщо ти е да се занимаваш с милфки, при положние че има толкова свободни красиви момичета?
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Активен Активен

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 22, 2018, 18:25:48 »

Защото ми е кеф и ми са мерак, то не че съм изключил и другите момичета.  Wink
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 632

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 23, 2018, 12:07:49 »

Можеш ли да ми кажеш защо изобщо ти е да се занимаваш с милфки, при положние че има толкова свободни красиви момичета?

Не искам да генерализирам, но жените с опит, те съдят по действията ти, реакциите им са по-обрани. Ако им покажеш уважение, можеш да разчиташ на равностоен играч. Да, имат значително по-високи изисквания, но хей, готините ситуации, връзки и изживявания изискват усилие.

Студентките....сякаш съм с шизофреничка - очаквани промени на 180 градуса в целите, вярвания и морал. Очаквани, но защо да си го причиняваме, когато има толкова красиви и горещи жени...не момиченца  Embarrassed
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 233

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 24, 2018, 14:20:50 »

Не искам да генерализирам, но жените с опит, те съдят по действията ти, реакциите им са по-обрани. Ако им покажеш уважение, можеш да разчиташ на равностоен играч. Да, имат значително по-високи изисквания, но хей, готините ситуации, връзки и изживявания изискват усилие.

Студентките....сякаш съм с шизофреничка - очаквани промени на 180 градуса в целите, вярвания и морал. Очаквани, но защо да си го причиняваме, когато има толкова красиви и горещи жени...не момиченца  Embarrassed

Ок, всеки си има различни предпочитания, да не влизаме в спорове Smiley. Между другото гледахте ли това видео : http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=9050.0
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: