Tyxo.bg counter Милфки - Как процедирате с тях
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2018, 08:46:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Милфки - Как процедирате с тях  (Прочетена 735 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 121

Профил
« -: Октомври 11, 2018, 19:29:54 »

Пичове искам да ви питам как процедирате с милфките , дайте някой съвет за тях, някакви примери как да се държим и как да процедираме с тях и така на татък.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2018, 08:30:06 »

Здравей, аз имам известен опит и ще си позволя да го споделя. Основното предимство е че почти всичките от дълго време не правят секс с мъжа си, и ако си нямат някой друг тъпкач в момента ще ти е сравнително лесно да я удариш. Трябва да й намекнеш че си дискретен и че заедно може да си изкарвате добре - така или иначе те не търсят нищо сериозно. Основно място в живота им заема детето, и едва ли ще имаш проблем с последващо обсебване от тяхна страна. Разбира се, основните моменти от играта си остават - кино, бъзици, напипване на ключовите моменти за ескалация. Повечето от тях са сексуално освободени, нямат проблем за анален секс или да им свършваш в устата, единствено ще държат да слагаш презерватив, но това така или иначе е ок да го правиш след като не ти е сериозна приятелка. Аз обикновено стигам с тях до секс на 2-3та среща, така че няма смисъл да се бавиш излишно. Тъй като си публикувал темата в раздела с теории, това са някои принципи, до които съм стигнал, вече за конкретни случаи, може да допълваме с репорти.
Активен
ZeroTolerance
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2018, 12:30:24 »

Бъди изключително откровен с тях. Те са видяли какво ли не. Стреляй директно. Те нямат време за губене, разбрали са това и не искат да им се лигавят отсреща.
Активен

I would rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2018, 08:42:23 »

Тая тема ме кара да се замисля - имам 100% съксес рейт с милфки.

Там няма надуване, няма игра на "аз съм повече от теб". Бъди мъж (бъди директен), забавлявай се с тях, без да им се слагаш както го правиш със студентките.
Водя я на вечеря, докато си говорим, няколко пъти си слагам ръката на крака и за по секунда (по-скоро като потупване), докато я бъзикам нещо я хващам за трицепса примерно със широка усмивка.
По път за колата просто я хващам за лакетя обръщам я към мен и я целувам.
Поне при мен всеки път работи - показва директност, не те е страх да се държиш като мъж.
Но това е моя стил.
Успех Smiley
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3598

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 17, 2018, 10:55:34 »

Какво значи 100% успех не мога да разбера - значи ако излезем и ти покажа която и да е милфка, ще отидеш и ще я наебеш? Пиенето ти е от мене ако успееш да ми го демонстрираш това.
Активен
ZeroTolerance
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2018, 12:03:50 »

Има и едно друго нещо - понятието "MILF" е доста размито за мен. Един MILF може да е и на 20 години... По-скоро авторът на темата говори за жена, тип "Cougar", а не за "MILF".
Активен

I would rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 17, 2018, 13:55:13 »

Какво значи 100% успех не мога да разбера - значи ако излезем и ти покажа която и да е милфка, ще отидеш и ще я наебеш? Пиенето ти е от мене ако успееш да ми го демонстрираш това.

Не, значи че тъм където съм опитал - там съм пробил.
А не че мога или искам да пробия навсякъде Smiley
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Riot
PuP Player
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 121

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 17, 2018, 23:40:19 »

Не, значи че тъм където съм опитал - там съм пробил.
А не че мога или искам да пробия навсякъде Smiley

Тогава братле се изразява по правилно че взехме да се притесняваме че за нас милфки няма да останат  Grin  Wink
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 390

Профил WWW
« Отговор #8 -: Октомври 20, 2018, 00:46:18 »

По дъртите искат по сериозно отношение . Да се говори открито и директно в кръга на шегата . Не обичат лигави истории  .  Примерно една жена когато е женена и е в дълъг брак рутината която се получава на  нея това е побърква . Искат емоция да знаят че са желани и хубави .Но с лиготии няма да е събориш на леглото иска си отношение . Все пак е минала път знае ги нещата как стават и иска да е тайно и неангажиращо и да е с човек който е стъпил на земята и да е сигурен да е джентълмен да и гали егото и тялото и флирта да е градивен . Бързи истории не харесват бавно но не прекалено и да е интересно . А при не обвързаните се иска вече директно сваляне на картите в първите срещи да и покажеш че си мъж да е докосваш когато искаш да е усмихваш да е караш да и е удобно . И да си много уверен в това което говориш и да знаеш какво искаш . И да имаш някаква стабилност зад гърба ти все пак увереност да има на какво да стъпи . И пак да си открит в намеренията ти но сдържан в отговорите ти за да си и интересен и да е караш да мисли за теб . А бе иска си чалъм .Иначе лепват етикета той е дечко и до там ...  Grin
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 229

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 21, 2018, 21:52:59 »

Можеш ли да ми кажеш защо изобщо ти е да се занимаваш с милфки, при положние че има толкова свободни красиви момичета?
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: